Diskusní fórum  www.military-paintball.cz
Vítejte na sdruženém fóru paintballových klubů a přátel značkovacích zbraní, hrajících military paintball
v lesích, domech, hřištích a všude kde se sejde dobrá parta lidí, kteří si rádi zahrají
 
 FAQ   Hledat   Seznam uživatelů   Uživatelské skupiny   Registrace 
 Nastavení   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv   Přihlášení 

Redukce na pažbu pro SP1

 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> Milsig/K-Series/T68, ION/SP-1/SP-8, Tiberius, Tacamo - zbraně, hlavně, upgrade
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Spunky



Založen: 26. 06. 2007
Příspěvky: 11

PříspěvekZaslal: st červenec 30, 2008 12:19 pm    Předmět: Redukce na pažbu pro SP1 Odpovědět s citátem

Zdarec chlapi.

Jen takový malý dotaz. Pořídil si už někdo redukci na SP1 propažby tippmann 98 ? Mě jeden kousek dneska přišel a můžu říci, že jsem upřímně sklamán - tato třídílná sestava je prostě konstrulována tak, že na ní stráví člověk mládí, ale bohužel na pažbu jí nedopasuje ! Tudíž se táži, jestli někdo má ten samý problém, nebo mi jen nedochází, jak to k sobě všechno pasuje! Crying or Very sad Díky za odpověď

Spunky (LovciLebek)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Tantal



Založen: 21. 05. 2008
Příspěvky: 456

PříspěvekZaslal: pá srpen 01, 2008 3:55 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ahoj, cca do týdne by mi měla přijít má redukce, tak mrknu co a jak. Pak dám vědět Wink
_________________
Tippmann X7 Phenom, 12" JJ Edge set, MP5SD mod, Bad Karma TechT bolt, multicam, air system
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Tantal



Založen: 21. 05. 2008
Příspěvky: 456

PříspěvekZaslal: čt srpen 28, 2008 7:49 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Ahoj, tak mám podobný problém, ale pořešil jsem to tak, že opěrka drží jen na jednom kroužku místo obou dvou. I tak drží fest, takže pohoda.
Podle mého názoru jsou opěrkou pro tipp98 dvojího druhu. Možná pro platinum edici atd., proto to občas s některou z nich nejde napasovat. Ale i tak jsem si jistý, že po jednoduché úpravě opěrky to půjde, jen jsem se k tomu zatím nedostal.
_________________
Tippmann X7 Phenom, 12" JJ Edge set, MP5SD mod, Bad Karma TechT bolt, multicam, air system
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Cactusius



Založen: 22. 05. 2006
Příspěvky: 164

PříspěvekZaslal: ne říjen 05, 2008 7:51 pm    Předmět: pažba..... Odpovědět s citátem

vyserte se na nějakou redukci....dal jsem to chlapíkovi ten vyřízl z 5mm plechu konec jak je záslepka a na to navařil pažbu z sa.58... celková cena nešla včetně půlčáku rumu a pažby přes 500 Kč... kdo chce vidět zapošlu fota v jak rozloženém tak i složeném stavu.... a vypadá to náhodou supr zeleně. Jestli se povede tak už na wz budu mít i funkční prototyp neelektrického zásobníku cca na 35 kulí




Viva Sp 1
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
dady



Založen: 15. 10. 2006
Příspěvky: 53
Bydliště: Bratislava

PříspěvekZaslal: po říjen 06, 2008 8:09 am    Předmět: Re: pažba..... Odpovědět s citátem

Cactusius napsal:
Jestli se povede tak už na wz budu mít i funkční prototyp neelektrického zásobníku cca na 35 kulí


daj viac info o tom zasobniku pls, myslim ze to tu bude zaujimat viacej ludi...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Polda



Založen: 23. 07. 2007
Příspěvky: 52

PříspěvekZaslal: po říjen 06, 2008 9:24 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Já jsem si taky přípravek na přidělání pevné pažby z SA 58 udělal sám. Kousek plechu a matka s jemnym závitem, aby šel použít původní šroub z pažby. Kdyby to chtěl někdo namalovat nebo poslat foto - dejte vědět.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Polda



Založen: 23. 07. 2007
Příspěvky: 52

PříspěvekZaslal: út říjen 07, 2008 8:52 am    Předmět: Re: pažba..... Odpovědět s citátem

Cactusius napsal:
vyserte se na nějakou redukci....dal jsem to chlapíkovi ten vyřízl z 5mm plechu konec jak je záslepka a na to navařil pažbu z sa.58... celková cena nešla včetně půlčáku rumu a pažby přes 500 Kč... kdo chce vidět zapošlu fota v jak rozloženém tak i složeném stavu.... a vypadá to náhodou supr zeleně. Jestli se povede tak už na wz budu mít i funkční prototyp neelektrického zásobníku cca na 35 kulí




Viva Sp 1


Jestli můžeš tak mi ta fota pošli. Dal jsem na SP 1 pevnou pažbu z SA 58 a moc se mi to nezdá. Tak bych chtěl vidět jak tam bude vypadat ta sklopka.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Polda



Založen: 23. 07. 2007
Příspěvky: 52

PříspěvekZaslal: čt říjen 16, 2008 9:37 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak už tam mám taky sklopku z SA 58. Celkem pohoda - foto na tuningu zvraní.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
dady



Založen: 15. 10. 2006
Příspěvky: 53
Bydliště: Bratislava

PříspěvekZaslal: čt říjen 16, 2008 11:47 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Polda napsal:
Tak už tam mám taky sklopku z SA 58. Celkem pohoda - foto na tuningu zvraní.


vyzera to celkom v pohode...skus pls spravit aj foto s tou pazbou a s povodnou 10" hlavnou...mohla by byt z toho v kombinacii s tou pazbou a kratkou hlavnou paradna CQB zbran... Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Polda



Založen: 23. 07. 2007
Příspěvky: 52

PříspěvekZaslal: čt říjen 23, 2008 10:59 am    Předmět: Odpovědět s citátem

JJ už du na to - foto přidám. Pořád zvažuji další úpravy, tak jestli máte někdo nějakej nápad, sem s nim.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> Milsig/K-Series/T68, ION/SP-1/SP-8, Tiberius, Tacamo - zbraně, hlavně, upgrade Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Design by SkaidonDesigns | Distributed by Olate