Diskusní fórum  www.military-paintball.cz
Vítejte na sdruženém fóru paintballových klubů a přátel značkovacích zbraní, hrajících military paintball
v lesích, domech, hřištích a všude kde se sejde dobrá parta lidí, kteří si rádi zahrají
 
 FAQ   Hledat   Seznam uživatelů   Uživatelské skupiny   Registrace 
 Nastavení   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv   Přihlášení 

Airsoft vs Paintball
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 23, 24, 25 ... 32, 33, 34  Další
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> Paintball - Různé, off-topic
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Rogan



Založen: 02. 12. 2007
Příspěvky: 419
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: pá červenec 18, 2008 7:57 am    Předmět: Odpovědět s citátem

fallout.boy napsal:
Taky přidám svůj názor. Airsoft je pro buzny. Měl jsem v ruce ňáký nařachaný AKčko a musim teda říct že je to gun jak TOP GUN. 80% poctivýho taiwanskýho plastu. Marně jsem hledal COčko ale byl sem poučenej že to je přece na elektriku...? To musí bejt síla, že by to na 100m určitě ustřelilo koule olgojovi chorchojovi.
O AS sem si donedávna myslel, že už je to tak deset let mrtvá zábava.......

Tvůj příspěvek přesně odpovídá příspěvkům 11-16tiletých ASmanů, kteří stejným způsobem reagují na cokoliv o paintu. Tohle je právě jeden z velkých rozdílů mezi námi a Asmany Exclamation My argumentujeme a oni většinou plácaj nesmysly ve své omezenosti (až na výjimky samozřejmě). Buď tak laskav a vyjadřuj se raděj někde jinde. Zbytečně na nás vrháš špatné světlo a zavdáváš příčinu k hádce některému z AS hráčů, kteří sem občas chodí.
_________________
V případě kteréhokoliv technického problému, odhoďte warp-jádro.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hogi
MG Team


Založen: 22. 07. 2005
Příspěvky: 361
Bydliště: Davle

PříspěvekZaslal: pá červenec 18, 2008 8:41 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Taky mi chování fallout.boye připomíná flamery na AS diskusích, který nemaj ani tušení o čem se bavěj, ale jen uměj kydat hnůj...

Je úplně jedno, co člověk hraje a s jakym kvérem to hraje. Všechno je v lidech, takže mezi rozumnejma AS a PB neni vůbec žádnej rozdíl... Jde jen o to jakou zbraň preferujou a taky ke který skupině se dostali dřív, jinak je úplně jedno čim střílíš, jestli prakem, PBgunem nebo ASgunem...
_________________
http://www.hrajpaintball.com/
http://www.airsoft-arena.cz/
http://www.pitbajk.cz/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
tracker



Založen: 29. 06. 2007
Příspěvky: 1660
Bydliště: UL

PříspěvekZaslal: pá červenec 18, 2008 8:43 am    Předmět: Odpovědět s citátem

fallout.boy napsal:
Jaroslave Jaroslave i ty hipícká gumo. Nepruď a radši nás pouč o tvym pecka obleku. K čemu ho máš??? V tom chodíš na PB aby to tolik nebolelo a kule se odráželi zpátky zasilatelům?! SM kostým?!!!


Co blbneš Shocked ???
jestli tě někdo naštaval, tak se zde nemusíš vybíjet -
No bejt Heelboyem tak jsem naštvanej že zdílíš jeho názory....když čtu jak se tu vyjadřuješ.....jsem z města, ba dokonce ze stejného jako ty, ale moc dobře vím že paint hrajou i lidé z vesnice - kolikrát se maj lépe než nějakej zamindrákovanej maloměšťák Laughing i přehled mají větší...
Dnes není pravidlo že " buran " má horší výbavu než měšták co maká v Lidlu. Rolling Eyes Cool
Dám ti radu - neházej všechny do jednoho pytle.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
fallout.boy



Založen: 14. 07. 2008
Příspěvky: 31

PříspěvekZaslal: pá červenec 18, 2008 8:53 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Příspěvek sem editoval aby mě tu určitý měký hipíci neukamenovali.
Laughing Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Borodov
ADMIN


Založen: 31. 05. 2007
Příspěvky: 202
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: pá červenec 18, 2008 9:03 am    Předmět: Odpovědět s citátem

fallout.boy napsal:
Jaroslave Jaroslave i ty hipícká gumo.....

fallout.boy napsal:
Příspěvek sem editoval aby mě tu určitý měký hipíci neukamenovali.

Chlapce, chlapce. S tebou to opravdu jde z kopce. Crying or Very sad
Jenom pro tvoji informaci Jaroslav funguje na urovni Administrator fora. Takze by jsi mel preradit na neutral a poradne si rozmyslet nez sem neco dalsiho napises....
Nebo jeste lepe si najit jiny prostor pro tve duchaplne prispevky.
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
fallout.boy



Založen: 14. 07. 2008
Příspěvky: 31

PříspěvekZaslal: pá červenec 18, 2008 9:11 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Ale no tak. Jára určitě ví jak to myslim (samozřejmě ne osobně). Mimochodem on začal když sem sympatizoval s Hellboyem.
P.S. asi budu za gumu teďka já ale dneska sem zjistil kdo vlastně Hellboy je....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tracker



Založen: 29. 06. 2007
Příspěvky: 1660
Bydliště: UL

PříspěvekZaslal: pá červenec 18, 2008 9:22 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Mezi náma za " gumy " jsme tady všichni - pro lidi co neznaj PB Wink
Tak se nemáš za co stydět
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
fallout.boy



Založen: 14. 07. 2008
Příspěvky: 31

PříspěvekZaslal: pá červenec 18, 2008 9:31 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sarvan



Založen: 30. 12. 2006
Příspěvky: 61

PříspěvekZaslal: po říjen 20, 2008 1:15 am    Předmět: Odpovědět s citátem

citace:
příčinu k hádce některému z AS hráčů, kteří sem občas chodí.

Ti z AS co jsem chodí se jen usmějí. V jakékoliv komunitě se najde nějaké to procento "vybočujících". V naší i ve Vaší...
Moje RPK byť není úplně dokonalé má většinu vnějších dílů z oceli a dřeva...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
tracker



Založen: 29. 06. 2007
Příspěvky: 1660
Bydliště: UL

PříspěvekZaslal: po říjen 20, 2008 12:06 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

http://tn.nova.cz/zpravy/regionalni/tak-vypada-nejvetsi-airsoftova-strilecka-na-svete-videonarez.html

moc pěkný počet Wink
_________________
Jsem jaký jsem, někdo musí být zlý.
www.yourshirts.cz - textil shop
http://conflictshop.cz/ - Military trička
http://www.idj.cz/tracker88/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Rajko



Založen: 18. 10. 2006
Příspěvky: 1849

PříspěvekZaslal: po říjen 20, 2008 12:56 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Hrozný, nechtěl bych to zažít ani zadara, ale je fakt, že TAKHE se dělá komerce Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tracker



Založen: 29. 06. 2007
Příspěvky: 1660
Bydliště: UL

PříspěvekZaslal: po říjen 20, 2008 1:41 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Na AS portále jsem se dočet že vstup dělal 150,- českých...
Počet registrovaných zhruba byl 2940 hráčů...
Suma sumárum vybráno 441 000 ,- českých.

scénář žádný prý nebyl,
Celá akce byla spíše v duchu ... přijedu kropím na vše co se pohne ( na to si asmaní konkrétně stěžovali ) hlavně se vše točilo jen kolem pár budov, žádné sjednocené útoky ( jenom snaha pár týmů ).

Pořadatel jestli něco investoval - tak se určitě vejde do 41 tisíc....no a zbude mu bez 100tísíc půl míle.... - Good Job Cool a ještě si pozval telku, které mu udělá reklamu na příští rok Wink

Kdepak naši PB podnikatelé udělali chybu Laughing Razz
_________________
Jsem jaký jsem, někdo musí být zlý.
www.yourshirts.cz - textil shop
http://conflictshop.cz/ - Military trička
http://www.idj.cz/tracker88/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Mihal
Pohanský Pes


Založen: 15. 06. 2006
Příspěvky: 472
Bydliště: Malé Rusko Čejovsko

PříspěvekZaslal: po říjen 20, 2008 2:11 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Co to bylo??? Rolling Eyes

Velmi úsměvné jak se pět maníků cpe u okna, aby si vystříleli svých 1000 kuliček.... Smile

Ale smekám před pány organizátory.... 400 000,- za odpoledně je slušný výdělek. Twisted Evil
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
patras



Založen: 29. 05. 2006
Příspěvky: 997
Bydliště: Náchod

PříspěvekZaslal: po říjen 20, 2008 2:20 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

desny ..uz vim proc nehraju airsoft Smile ... tlacenice na schodech taktika 0 .. relnost 0 ... bolest 0 ... tymovy duch 0 ...
_________________
PBN - Paintball Military Klub Náchod - Lepší je být první v pekle než druhý v nebi ... www.paintballnachod.cz
INZERCE a PAINTBALL BAZAR na http://www.paintballnachod.cz/inzerce
A5-TPX-Carbine-K5-SGB K1-PGP-Maverick-Equalizer
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Golda



Založen: 20. 03. 2007
Příspěvky: 465
Bydliště: TwoTowersToxic City

PříspěvekZaslal: po říjen 20, 2008 2:26 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak to je hrůza.Se divim,že jim tam vůbec někdo přijel.Mě se nejvíc líbyli ty záběry na cca 10-15 lidí jak se postavěj a všichni najednou začnou střílet.18 milionů kuliček to vysme mohli udělat zimní Warzonu už teď páč teď už tam musí bejt bílo.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
No55
MG Team


Založen: 18. 01. 2006
Příspěvky: 801
Bydliště: Březová

PříspěvekZaslal: po říjen 20, 2008 3:46 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

hezky zhovadilá akce.... no ale vejdělek je to hezkej.. to se musí nechta... rozpočet letošní wz 59 500 kč (cca) a velkou položku spolkl nájem stanu a pozemku, a taky technika projela hodně PHM, podrobný rozpis uvedu na stránkách ale tady to je jen o nájmu...no myslim že PB podnikatelé bud nemaji dostatek maníku na tak velkou akci, nebo jsou zatím střízlivý........jinak když to vidim tak mě napadaj slova jako Václavák, mraveniště atd.... Laughing
_________________
Hong cuang ťeie tong - staré vietnamské přísloví, doslovný překlad zní "Máš-li deštník v prdeli, neotvírej ho!"

Vítěz ve skákání v pytli 86
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rejmi



Založen: 21. 01. 2007
Příspěvky: 162
Bydliště: Litomyšl

PříspěvekZaslal: po říjen 20, 2008 5:18 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ještě že sme hráli tejden předem jinak by sme se pěkně rosekali po těch kulích:)Jako fakt slušnej vejvar ale takovou hru bych si ani zkusit fakt že nechtěl
_________________
Paintball Forest Litomyšl

kurva kdo kurva já a kurva
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Wishmaster



Založen: 06. 07. 2007
Příspěvky: 75
Bydliště: Aš

PříspěvekZaslal: po říjen 20, 2008 6:51 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

tracker napsal:
http://tn.nova.cz/zpravy/regionalni/tak-vypada-nejvetsi-airsoftova-strilecka-na-svete-videonarez.html

moc pěkný počet Wink


Jakože brutál CHAOS...Pomatené střílení,bez scénáře,prostě kentus.
Jinak některé AS guny celkem pěkný,i ten zvuk docela dobrej.
_________________
pejntbol aš - EdiN
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ondraus



Založen: 03. 06. 2008
Příspěvky: 104
Bydliště: Turnov

PříspěvekZaslal: po říjen 20, 2008 10:04 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak to je dokonalá přehlídka baretů. Srdce mnohých pedofilních homosexuálů by na této akci zaplesalo... Nejvíc mě zauajalo hromadné zalehávání (03:13) Wink . Toto musíme na dalším našem tréningu taky zkusit. Bohužel nás nebude tolik.

Laughing
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Hellboy



Založen: 16. 09. 2006
Příspěvky: 1904
Bydliště: Reichenau Farbenkugel Manschaft

PříspěvekZaslal: po říjen 20, 2008 10:59 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Nutno podotknout, ze z teto akce blejou i vsichni vcelku normalni airsoftaci. A udajne jde zisk na nejaky detsky tabor ci co.

Ale mimochodem, kamarad byl ted na nejake AS akci jako (platici) host a jelikoz byl drive i na PB akci poradane RFM, tak nadaval jak krecek. Byl uplne vytoceny z nepriznavani a nejednoznacnosti zasahu, obzvlast me zaujalo jak nepochopil co se bere jako zasah, kdyz kulicky proletnou hustym krovim (velka davka) a neco na nej z toho krovi doslova spadne/vypadne. Jak clovek pozna, co jen pada nekde z listi a co skutecne letelo po primce, kdyz na nej prsi 30 kusu munice z listi, to je pro me zahada. A jak strelec pozna, ze na druhe strane nekdo prizna/neprizna to taky. Sice nadavame na to, ze PB kule jen tezko prorazi porost, ale porad lepsi, nez tyhle podivne sprchy mam pocit.
_________________
Zbraně nezabíjejí, to Chuck Norris.
www.danielvavra.com
BT TM-15 | Solenoid V2 | TM Ripclip | Flasc Barrel | NCStar 40mm red dot + laser || Custom MR1 | Ripclip | Apex
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Mihal
Pohanský Pes


Založen: 15. 06. 2006
Příspěvky: 472
Bydliště: Malé Rusko Čejovsko

PříspěvekZaslal: út říjen 21, 2008 5:17 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Hellboy napsal:
a neco na nej z toho krovi doslova spadne/vypadne. Jak clovek pozna, co jen pada nekde z listi a co skutecne letelo po primce, kdyz na nej prsi 30 kusu munice z listi, to je pro me zahada.


Měl jsem to úplně stejné když jsme na Klondajku hráli AS versus PB. Poprvé když se mi to stalo tak jsem přiznal, ale pak jsem zjistil, že to jen na mě padalo ze stromů... Smile No prostě super...
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Jarda D.



Založen: 19. 02. 2008
Příspěvky: 106
Bydliště: Rožmitál u Broumova

PříspěvekZaslal: út říjen 21, 2008 9:57 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Byl jsem zrovna u znamejch kdyz ukazovali ten prispevek v TV. A oni se me nadsene ptali. Tak na tohle ty teda jezdis jo?? A ja se jen marne snazil vysvetlit, ze na tohle by nejel snad zadny alespon prumerny paintballovy hrac. Marne Rolling Eyes Bylo to fakt neco prisernyho... Ale pochvala pro oragizatory to se musi nechat, jeste si tam pozvat televizi, ktera opravdu prijede a da to do hlavnich zprav. Tomu se rika efektivni reklama za dekuju
_________________
Tippmann X7 E-grip
Trombózy von Sudeten
My X7 Tuning gun http://www.military-paintball.cz/index.php?&cat=galerie_zbrani&wid=633
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tracker



Založen: 29. 06. 2007
Příspěvky: 1660
Bydliště: UL

PříspěvekZaslal: st říjen 22, 2008 7:56 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Pozor !!

Televize si za to nechá platit !

Znám to z vlastní zkušenosti....Klub do kterého patřím dělal hru a chtěli jsme tam pozvat TV ( né pro vlastní reklamu, ale pro reklamu PB vůbec ).
Začal jsem s krajskou televizí, protože jsem si myslel že jim to mohlo trochu opepřit dění v našem kraji. Nakonec to dopadlo tak že souhlasili že přijedou pod podmínkou zaplacení celého štábu !!!
S ůdivem jsem odmítl a místo PB dávali soutěž o tom jak 5 rybářů soutěží o nejlepší úlovek v Labi Confused .
Vím že jsou tu někteří co nechtějí medializovat PB, ale jako patriot jsem ho chtěl přiblížit neznalím, pro opravení již trochu špatné pověsti této činnosti..pro lepší dojem a pověst.
_________________
Jsem jaký jsem, někdo musí být zlý.
www.yourshirts.cz - textil shop
http://conflictshop.cz/ - Military trička
http://www.idj.cz/tracker88/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
No55
MG Team


Založen: 18. 01. 2006
Příspěvky: 801
Bydliště: Březová

PříspěvekZaslal: st říjen 22, 2008 8:32 am    Předmět: Odpovědět s citátem

trackere pro lepší světlo mp my třebas děláme společně s obcí akci Dětský branný den, kdy si můžou děti vyzkoušet střelbu z ruznejch zbraní a ruzný zhovadilý soutěže je to dřina kord když na letošní akci se sejde cca kolem 1200 lidí. Věř tomu že srdce dospělých se otvírají daleko snáze když vidí své ratolesti jak je to baví. Efekt bych řekl je daleko lepší jen je to trosku zdlouhavější. Navíc už pár lidí otevřelo i svoji peněženku, neřikám že to je nějáká extra horentní suma ale zaplát panubohu za každou kačku..... Laughing výsledek tý práce je takovej že starosta nám jde max na ruku a nemohu říct že by se nad námi nikdo opovrhoval že chodíme střílet Rolling Eyes co s takovou reportáží? kdo je nasranej bude nasranej pořád a navíc neodborně udělaná reportáž udělá i někdy víc škody než užitku....
jinak televizi je nejlepší pozvat v létě to maji novináři okurkovou sezonu a když je dobře nadchnete a neni nikde nějáký velký neštětstí je vysoká pravděpodobnost že přijedou...

ondraus - no jestli myslíš to taktické houfování ve škarpě tak je to dané taktickým prvkém "čim víc nás je pohromadě tim mín se nám toho stane a víc hlav víc ví" Laughing Laughing Laughing Laughing ale taky sem se nad tim pousmál kdy místo taktického rozmístění podél škarpy zaujmou polohu "hromada" Laughing
_________________
Hong cuang ťeie tong - staré vietnamské přísloví, doslovný překlad zní "Máš-li deštník v prdeli, neotvírej ho!"

Vítěz ve skákání v pytli 86
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mastodont



Založen: 08. 02. 2008
Příspěvky: 1592

PříspěvekZaslal: st říjen 22, 2008 9:21 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Náš tým se též zviditejňuje v místním zpravodaji,na dětských dnech a akcích pořádaných městem jen proto aby si lid zdejší nemyslel že jsme banda vypatlanců která jim za městem dělá bůhvíjaká alotria.I díky tomu máme podporu města při akcích a jednáních z myslivci a pod.
Ato video nebudu radši komentovat páč nechci bejt sprostej
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hellboy



Založen: 16. 09. 2006
Příspěvky: 1904
Bydliště: Reichenau Farbenkugel Manschaft

PříspěvekZaslal: st říjen 22, 2008 10:02 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Trackere, ja bych se radeji taky TV vyhnul obloukem. Je pravda, ze uz se me taky par lidi ptalo, jestli jsem nebyl na te nejvetsi "paintbolove" akci a nezdalo se, ze by se jim to nelibilo, protoze vsichni nabydou dojmu, ze kdyz je to v TV, tak to musi byt legalni a v pohode, jenze to zaroven laka vselijake mrdky.

Staci priklad, pred rokem jsem napsal velky clanek o MPB do Levelu, kde byl odkaz na tenhle web. Podivej se na to kolik novych teamu se zde zaregistrovalo par mesicu po te, co ten clanek vysel. Vzhledem k obrovskemu narustu mam pocit, ze velka cast se opravdu inspirovala tim clankem. Jenze bohuzel, s popularitou prichazi i stinne stranky, spoustu vymastencu a diky nim i horsi publicita pro PB, coz cely ten rok pozoruju a i tady na foru se zacali objevovat nekteri divni lide. Takze dnes si vlastne nejsem jistej, jestli jsem udelal dobre, nebo ne.
_________________
Zbraně nezabíjejí, to Chuck Norris.
www.danielvavra.com
BT TM-15 | Solenoid V2 | TM Ripclip | Flasc Barrel | NCStar 40mm red dot + laser || Custom MR1 | Ripclip | Apex
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
tracker



Založen: 29. 06. 2007
Příspěvky: 1660
Bydliště: UL

PříspěvekZaslal: st říjen 22, 2008 10:13 am    Předmět: Odpovědět s citátem

For No 55

Ano to je jasný - provozujeme i toto přiblížení. Postavíme střelnici a tak si to mohou někteří osahat a pro ty více akční hned vedle stavíme Speed hřiště ( takové menší prostě pro obyč. lidi ). Sice nám to nic nekápne ( jen tak tak to výjde s náklady ). Ale tím si myslím že ta " propagace " PB nekončí. Přece jenom ukázat pár maníků v akčních scénách je dost dobrý a lákavý. Na poutích a dětských dnech to " pravé " se moc neukáže. Tam si to člověk opravdu jen může osahat a max si vyzkoušet ten mini Speed - který je pořád hodně daleko od MPB a WB.
A kladný ohlas po AS prezentaci na Nově jsem také zaregistroval od neznalích.

No nebudu to dál nějak rozšiřovat - každý si myslím máme svůj názor a postoj co s PB v čechách. Někdo to chce tak trochu uzavřít aby se to nezačalo neřízeně šířit jako AS.
A někdo prostě chce aby PB byla velice rozšířená zábava - ba až Cool činnost jako je dnes jízda na BMX.
_________________
Jsem jaký jsem, někdo musí být zlý.
www.yourshirts.cz - textil shop
http://conflictshop.cz/ - Military trička
http://www.idj.cz/tracker88/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
tracker



Založen: 29. 06. 2007
Příspěvky: 1660
Bydliště: UL

PříspěvekZaslal: st říjen 22, 2008 10:22 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Hellboy napsal:
.

Mě jen šlo o to aby si neznalí nemysleli že jsme ta banda vypatlanců.
Ano máš pravdu že někteří divní lidé přicházejí - jenže s níižší cenou PB potřeb to muselo přijít tak jako tak. A pokud se budeme schovávat, tak si neznalí mylně budou představovat o co go. Pokud by jsme jasně dali najevo že MPB je těžce o disciplíně a věcem tomu podobné - tak si možný adept sakra rozmyslí jestli jít do MPB nebo jen si užívat na komerčních hřištích. A tím tato prezentace bude působyt jako informační síto " nežádoucích " hráčů.
Je rozdíl když se to bude prezentovat jako " krásná hra se zvukovým podkladem Justina T. " A nebo " Tvrdá hra která je i fizicky náročná a odradí " slabé jedince " ".
To je jedno - stejně se to samo vitříbí a je o ničem o tom diskutovat
Tak se můžem vrátit k temátu tohoto vlákna ať to tu není zas tolik zaspamováno Wink
_________________
Jsem jaký jsem, někdo musí být zlý.
www.yourshirts.cz - textil shop
http://conflictshop.cz/ - Military trička
http://www.idj.cz/tracker88/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
No55
MG Team


Založen: 18. 01. 2006
Příspěvky: 801
Bydliště: Březová

PříspěvekZaslal: st říjen 22, 2008 10:39 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Myslim že by si tohle téma zasloužilo svoje vlákno, tak jestli by admini mohli přesunout? ono je docela zajimavé jak některé kluby bojují s veřejností, pro veřejnost popř se skušenostmi ohledně propagace. Já vim Jaroslav zase řekne že to je na hovno téma a o něčem že on je takový brdský křupan a nepotřebuje veřejnost a tím příspěvkem udělá zas náskok před hellboyem:lol: ale mě by zajímalo jak někteří prezentujete svuj klub i akce. Ono si myslim že to bude do budoucna i trochu nutné mít nějáké dobré jméno i u laické veřejnosti a jak tady z některých příspěvků čtu nejsme sami jenž parcují tak něják občas pro pobavení veřejnosti.... Rolling Eyes
_________________
Hong cuang ťeie tong - staré vietnamské přísloví, doslovný překlad zní "Máš-li deštník v prdeli, neotvírej ho!"

Vítěz ve skákání v pytli 86
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sarvan



Založen: 30. 12. 2006
Příspěvky: 61

PříspěvekZaslal: st říjen 22, 2008 11:14 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Budete se divit, ale nemálo AS má teď problém se od BC distancovat. Nejhůře jsou na tom místní kluby. Po BC tam zůstalo spousta bince a už se sepisuje petice, aby úřady další akce nepovolovaly. Bohužel pokud to projde, tak to odnesete asi taky (pokud akce hlásíte).

Popravdě mě překvapilo, že se vám to nelíbí ? Měl jsem zato, že pravidla byla převzata právě z PB pro svojí "blbuvzdornost" - očíslované budovy, až extrémní označení stran, bez scénáře, boj na minimálním prostoru...
(samo, vím že se dělíte na několik směrů, ale není tohle jeden z nich ?)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> Paintball - Různé, off-topic Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 23, 24, 25 ... 32, 33, 34  Další
Strana 24 z 34

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Design by SkaidonDesigns | Distributed by Olate