Diskusní fórum  www.military-paintball.cz
Vítejte na sdruženém fóru paintballových klubů a přátel značkovacích zbraní, hrajících military paintball
v lesích, domech, hřištích a všude kde se sejde dobrá parta lidí, kteří si rádi zahrají
 
 FAQ   Hledat   Seznam uživatelů   Uživatelské skupiny   Registrace 
 Nastavení   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv   Přihlášení 

Skladování kuliček

 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> Kuličky - kvalita, přesnost, dostřel
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Marty



Založen: 13. 01. 2007
Příspěvky: 204

PříspěvekZaslal: ne leden 28, 2007 7:16 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Poradi mi nekdo prosim vas, jak je to se skladovanim kulicek? Jestli se casem nejak znehodnoti, nebo jestli to nema vliv Very Happy ?

Diky MARTY
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
fremen



Založen: 17. 08. 2006
Příspěvky: 243
Bydliště: Reichenau an der Knieschna

PříspěvekZaslal: ne leden 28, 2007 10:10 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

...měj je pěkně na ležáka doma v teple a po pár dnech si je otáčej a neměl by bejt žádnej problem............no a jestli v týhle kose chodíte střílet,tak ty co nemáš v tubách aspoň zabal do ručníku a nech v autě,nejlepší je ovšem v hospodě na stole............
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Marty



Založen: 13. 01. 2007
Příspěvky: 204

PříspěvekZaslal: po leden 29, 2007 1:46 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

OK a diky Very Happy Jeste mi prosim porad jestli delam spravne - kdyz se mi jedna rozbije v zasoniku (to jeste stacim otreny vystrilet, ale obcas se trhne v laufu) a co je horsi doma v pytliku a zahnoji ostatni kulicky. Je jen otru a skladuju. Confused Shocked Rolling Eyes Smile Je to cajk? Nenarusi ta barva ty ostatni?
Diky MARTY
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Mihal
Pohanský Pes


Založen: 15. 06. 2006
Příspěvky: 472
Bydliště: Malé Rusko Čejovsko

PříspěvekZaslal: po leden 29, 2007 2:00 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Taky by mě to zajímalo, protože mi z obchodu poslali balení kulí a v něm byli tři prasklé. Otřel jsem je a dal zpátky do krabice. Doufám, že to nevadí. Sad
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
fremen



Založen: 17. 08. 2006
Příspěvky: 243
Bydliště: Reichenau an der Knieschna

PříspěvekZaslal: po leden 29, 2007 2:57 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

taky se mi to stalo a komu asi né,,jestli máš doma z nějakýho pytle takovej ten sáček se silikonem tak tam nějakej přidej a mělo by to bejt v poho............taky stačí obyčejná rýže zabalená třeba do záclony
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Jaolo



Založen: 19. 03. 2007
Příspěvky: 20

PříspěvekZaslal: po duben 02, 2007 1:23 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ještě bych chtěl vědět, jak dlouho ty kule vydržej.....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Igoreso



Založen: 22. 02. 2007
Příspěvky: 155
Bydliště: Jihlava

PříspěvekZaslal: st duben 11, 2007 10:00 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Takze prej 15-30stupnu,na na slunci,40-50%vlhkost...
to je tak na loznici,nebo neco podobneho a pravidelne otacet...

nebo k tomu mate jeste nake postrehy? jsem novacek Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Vladik



Založen: 16. 06. 2006
Příspěvky: 466
Bydliště: Čejov, Humpolec

PříspěvekZaslal: st duben 11, 2007 11:54 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Úplná chémie hoši. Jen můj postřeh. Barva uvnitř kuliček vlastním pouzdrům kuliček nijak neškodí, tedy aspoň nijak závažně. Tudíž otřením kuličky je vše vpořadku. Předpoklad: uvnitř i napovrchu jde u pouzdra o stejnou hmotu, kterou obsažená barva nerozkládá. Důkaz: Hoďte si celou kuličku do barvy obsažené uvnitř kuliček a zjistíte, že i po mnoha dnech se vlastnosti kuličky nemění.

Mimochodem Marty, ten obrázek, co tu máš v profilu, tvoje ségra? Pěkný voči Twisted Evil
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Cayman



Založen: 10. 05. 2007
Příspěvky: 3

PříspěvekZaslal: po květen 21, 2007 12:34 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

já to řešim tak že je ze sáčku sesypu do krabice po mobilu a navrch hodim dva pytlíky "vlhhkožrouty"co dávaj do krabic od bot Cool jednou už mi taky došla zásilka a v ní několik rozmlácenejch kulí tak sem je jednu po druhý otřel(mimochodem pěknej vopruz) a v pohodě Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rbull



Založen: 31. 03. 2007
Příspěvky: 136
Bydliště: Domažlice

PříspěvekZaslal: pá srpen 17, 2007 5:22 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tady je článek péče o kuličky Wink http://www.paintballinfo.cz/detail.php?Paintball=6
_________________
Tippmann X7 E-GRIP
Paintball KOUT
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Kapr



Založen: 11. 06. 2008
Příspěvky: 3

PříspěvekZaslal: pá říjen 17, 2008 9:05 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Zajímalo by mě, jak to řeší týmy co používají zimni kule po celý rok. Co jsem tak sondoval, tak snad žádný shop nenabízí zimní kule i přes letní sezónu. Tušímže Jaroslav od Pohanů tu parkrát zmiňoval, že hrají celý rok se zimníma kulema. To jako nakoupíte v zimě zásobu na celý rok? Nebo máte nějaký tajný pohanský rituál při kterém se kdykoliv z temných brdských hvozdů zrodí ta nejtvrdší a nejpřesnější zimní kulička? Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
GEorGE



Založen: 01. 06. 2006
Příspěvky: 1199
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: pá říjen 17, 2008 9:11 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Mě obvykle stačí koupit krabici na začátku roku a mám vystaráno až do vánoc Twisted Evil
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
patras



Založen: 29. 05. 2006
Příspěvky: 997
Bydliště: Náchod

PříspěvekZaslal: pá říjen 17, 2008 9:24 am    Předmět: Odpovědět s citátem

pokud ti prasken kule v pytli tak je to problem Very Happy Very Happy ... kule staci otrit a dat spatky do cisteho pytle a hodit tam sacek se silikagelem Smile
_________________
PBN - Paintball Military Klub Náchod - Lepší je být první v pekle než druhý v nebi ... www.paintballnachod.cz
INZERCE a PAINTBALL BAZAR na http://www.paintballnachod.cz/inzerce
A5-TPX-Carbine-K5-SGB K1-PGP-Maverick-Equalizer
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Fery



Založen: 24. 05. 2006
Příspěvky: 1047
Bydliště: Forest - Voděrady City

PříspěvekZaslal: pá říjen 17, 2008 10:34 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Kapr napsal:
Zajímalo by mě, jak to řeší týmy co používají zimni kule po celý rok. Co jsem tak sondoval, tak snad žádný shop nenabízí zimní kule i přes letní sezónu. Tušímže Jaroslav od Pohanů tu parkrát zmiňoval, že hrají celý rok se zimníma kulema. To jako nakoupíte v zimě zásobu na celý rok? Nebo máte nějaký tajný pohanský rituál při kterém se kdykoliv z temných brdských hvozdů zrodí ta nejtvrdší a nejpřesnější zimní kulička? Very Happy


Presne jak rikas, na jare nakoupime "paletu" no a kdyz to nevyjde tak je problem. A nekdy se podari i v obchode udrzet zasobu zimnich kulicek. Kdyz je dobry obchod Smile
_________________
Komunikace a spojení - Forest
Administrativní velitel Sudeta Óre
Kdo hledá řád, najde především hojnost chaosu. Chaos vždy vítězí nad řádem, protože je lépe organizován.
Filozof Li-Tin O'Wevidle
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> Kuličky - kvalita, přesnost, dostřel Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Design by SkaidonDesigns | Distributed by Olate