Diskusní fórum  www.military-paintball.cz
Vítejte na sdruženém fóru paintballových klubů a přátel značkovacích zbraní, hrajících military paintball
v lesích, domech, hřištích a všude kde se sejde dobrá parta lidí, kteří si rádi zahrají
 
 FAQ   Hledat   Seznam uživatelů   Uživatelské skupiny   Registrace 
 Nastavení   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv   Přihlášení 

Oddělení kalendáře komerčních a nekomerčních akcí
Jdi na stránku 1, 2, 3  Další
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> Návrhy a připomínky
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Skid
ADMIN


Založen: 12. 05. 2005
Příspěvky: 213
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: st říjen 08, 2008 8:36 pm    Předmět: Oddělení kalendáře komerčních a nekomerčních akcí Odpovědět s citátem

Provedl jsem oddělení komerčních akcí od normálních akcí formou vytvoření separátního kalendáře. Tímto by se mělo oddělovat pomyslné zrno od plev a komerční akce by již nadále neměly obtěžovat obyčejné uživatele.

Proces oddělení akcí s sebou nese následující atributy:

- při zadávání (ale i editování) nové akce musí zadavatel záznamu zodpovědět několik otázek, na jejichž základě lze usoudit, zda-li se jedná o komerční, nebo nekomerční hru. Pokud systém vyhodnotí že se jedná o komerční hru, bude tak i natvrdo nastavena

- komerční akce se zobrazují v odděleném kalendáři (tlačítko hned napravo od normálního kalendáře)
PS: speedové akce podporovány nejsou a budou pružně odmazávány. Pokud je tam nějaký uživatel bude svěřepě přidávat stále dokola, bude také brzy odmazán

- do kalendáře je povoleno zadat pouze 5 komerčních her na 1 komerční hřiště za rok (počet můžeme do budoucna upravit směr nahoru i dolů .. podle toho jak se vyvine situace). Pak už systém nepovolí další komerční hru k danému hřišti přidat. Tímto dáváme dostatečný prostor pro přidání vyjímečných her, ale nikoliv pro přidávání periodických každotýdenních akcí.
Systém, který přidávání her hlídá samozřejmě lze teoreticky obelstít (v zadávacím formuláři je i napsáno jak), nicméně jak je tam také uvedeno, pokud by to někdo udělal, byla by to provždy jeho poslední aktivita na tomto serveru.

- komerční akce se nezobrazují v náhledovém kalendáři v levé liště, ani v seznamu nejbližších akcí tamtéž

- ke komerčním akcím není možno přidávat fotografie z akce, je tam ovšem možno přidávat alespoň komentáře

- na nově zadané komerční akce nebudou chodit upomínky mailem, stejně tak nebudou chodit ani upomínky 3 dny před akcí. Systém zasílání upozornění funguje pouze pro nekomerční akce

- v seznamu proběhlých akcí přibyla volba pro filtrování komerčních akcí od normálních. Oboje se rozhodně nebude zobrazovat v jednom seznamu, ale pouze každý typ zvlášť

- zvýrazněno tlačítko kalendáře standarních akcí + diskusního fóra, aby se zlepšila orientace. Těch tlačítek je tam už zkrátka moc ...


Pokud se provedený zásah někomu nelíbí, má smůlu. Jsou tady 2 tábory lidí s opačnými názory na to co by zde mělo být a co by zde nemělo být, vytvořené řešení je však rozumným kompromisem pro oba tábory.

Pokud by se zástupcům z tábora příznivců komerčních akcí něco nelíbilo, pak vězte, že moje přesvědčení je následující:
Tato doména je "military-paintball.cz" a nikoliv něco typu "paintball.cz". Správně by zde tedy nic jiného než military paintball, popřípadě woodsball být nemělo. Chápu ovšem, že k MP se lidi většinou dostanou postupně přes hru na komerčních hřištích (v mém případě to bylo také tak), což je jediným důvodem proč je zde zadávání komerčních akcí tolerováno


Rád bych na závěr požádal všechny zadavatele nových akcí, aby nově nastavená pravidla respektovali a nesnažili se je jakkoliv obcházet. Oko adminů je pozorné a věřte, že zařídit aby vybraní jedinci tuto doménu již nikdy neuviděli, nebo již nikdy zde neměli šanci zadat jakýkoliv nový záznam (+přišli o všechny předchozí), je otázkou jen několika málo kliknutí myši.

Tolik slovo božského admina Marklar
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
papez



Založen: 13. 08. 2006
Příspěvky: 572
Bydliště: PPARENA

PříspěvekZaslal: čt říjen 09, 2008 11:03 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

No ja zasnu, zadam si format akce a byl me zmenen.

No to jako uz nemuzu udelat pro lidi akci aniz by byla sama od sebe z zadani scenario/woodball hozena do komercni?

To se neda na komercnim hristi udelat nekomercni akce?


Ja uz totiz nechapu co mam udelat abych dostal akci do kalendare, je omezena munice, simbolicke vstupne, vymysleny fajnovy tematicky scenar, jidlo a piti pro lidi zadarmi a stejne jsem se nevesel ani do tak siroke kategorie jako woodball....
_________________
Twisted EvilVítěz EP5 - Mistrovství Evropy ve sportovním paintballu 2009 a 2010 Twisted Evil

www.pparena.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
papez



Založen: 13. 08. 2006
Příspěvky: 572
Bydliště: PPARENA

PříspěvekZaslal: čt říjen 09, 2008 11:10 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Laughing ted jsem prozrel, v kalendari akci jsou 2 akce, v kalendari komerci je 7 akci......muhehe, to je zas opatreni....fakt uzitecny....takze vlastne kalendar akci je na to aby se tam jenou rocne objevila Warzona a SvsJ a zbytek bude komercni.....to je bajo, ja uz se skoro bal ze ten kalendar bude nekdy prehledny a plny akci a clovek si bude moc vybirat Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
_________________
Twisted EvilVítěz EP5 - Mistrovství Evropy ve sportovním paintballu 2009 a 2010 Twisted Evil

www.pparena.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
papez



Založen: 13. 08. 2006
Příspěvky: 572
Bydliště: PPARENA

PříspěvekZaslal: čt říjen 09, 2008 11:14 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Razz A nejvic me zajima kdo ma patent na to co JE a co NENI komerce, kterej chytrak ze svyho pokojicku pozna z 4 hodnot jestli akce bude komercni(ciliziskova) a nebo treba nekomercni(cili neziskova) a jaky naklady vlastne jsou s akci spojeny.
_________________
Twisted EvilVítěz EP5 - Mistrovství Evropy ve sportovním paintballu 2009 a 2010 Twisted Evil

www.pparena.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Rajko



Založen: 18. 10. 2006
Příspěvky: 1849

PříspěvekZaslal: čt říjen 09, 2008 11:52 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Zajímalo by mě podle jakého klíče spadli tyhle akce do komerce bez možnosti přidávání fotek
http://www.military-paintball.cz/index.php?&cat=akce_det&aid=481
http://www.military-paintball.cz/index.php?&cat=akce_det&aid=461
když i na Warzoně bude poplatek vyšší a ta zůstává v kalendáři jako klasická PB akce
Řekl bych, že člověk který to takhle rozhodil na té první akci nebyl a nemá tušení o čem tady píše.
Trochu mi to připomíná hon na čarodějnice. A kdo se kněmu připlete bude upálen Evil or Very Mad
At´ byl úmysl sebelepší(s rozdělením kalendářů) tak tohle se hoodně nepodařilo Rolling Eyes kdo bude rozhodovat která akce je ta správná(military nebo woodsball) a která se nás chudáky pblisty snaží stáhnout z kůže a odřít o poslední mrzkej peníz?
Řekl bych, že ten kdo to udělal v tuhle chvíli se dost neosvědčil Twisted Evil
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hellboy



Založen: 16. 09. 2006
Příspěvky: 1904
Bydliště: Reichenau Farbenkugel Manschaft

PříspěvekZaslal: pá říjen 10, 2008 12:03 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Asi to taky nejak nechapu. Meli byste nechat osobni averze stranou a trochu vsichni vychladnout. Papez ma sice komercni hriste, ale kdyz tam usporada akci se startovnym na pokryti nakladu, ktere ma do komercniho pujcovneho dost daleko, stejne jako Bratranci, kteri maji vlastni hriste, jehoz zarizeni je asi neco stoji, tak to snad neznamena, ze na tom vydelavaji?

Pro me je komercni akce ta, kde si musim pujcit vybaveni, nebo alespon koupit predrazene kule od poradatele a on ttim padem dela akci za ucelem zisku. Jestli mi nekdo na akci naplni za penize bombu a vybere ode me penize na provoz, tak to snad jeste neni komerce! To by byla komerce i Syberia, protoze Kojot ji taky porada na svem komercnim hristi, kde jinak vydelava a i na Syberii vybira startovne...

Uvedomte si prosim, ze ne vzdycky se da hrat zadarmo v lese a ze startovne 150kc, pri ucasti 50ti lidi znamena pro toho cloveka vydelek 7500, za ktery kdyz nabidne komercni prostor s elektrikou, gulasem a plnenim bomb, moc na tom asi nezbohatne...
_________________
Zbraně nezabíjejí, to Chuck Norris.
www.danielvavra.com
BT TM-15 | Solenoid V2 | TM Ripclip | Flasc Barrel | NCStar 40mm red dot + laser || Custom MR1 | Ripclip | Apex
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
mastodont



Založen: 08. 02. 2008
Příspěvky: 1592

PříspěvekZaslal: pá říjen 10, 2008 6:46 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Zdravím chtěl bych vědět proč naše akce spadla mezi komerční akce.Na akci nic nevyděláme naopak stany pro ůčastníky, příprava zaminování a vybudování velitelských stanovišt něco stojí o zákopech nemluvim a nemáme komerční hřiště.Možná bych to zvážil nebo prosím o odpověď.Díky Bratránci

Naposledy upravil mastodont dne pá říjen 10, 2008 6:57 am, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mastodont



Založen: 08. 02. 2008
Příspěvky: 1592

PříspěvekZaslal: pá říjen 10, 2008 6:53 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Teď jsem si přečetl pravidla a myslím že nastavená pravidla splnujeme.Všichni admini tohoto fóra jsou zváni ať mi to zkontrolují na místě Very Happy Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jaroslav
Pohanský Pes


Založen: 13. 05. 2005
Příspěvky: 2004
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: pá říjen 10, 2008 7:25 am    Předmět: Odpovědět s citátem

mastodont napsal:
Teď jsem si přečetl pravidla a myslím že nastavená pravidla splnujeme.Všichni admini tohoto fóra jsou zváni ať mi to zkontrolují na místě Very Happy Very Happy


no mě by ste vyhodili kvuli rychlosti zbraně, takže se mnou nepočítejte Laughing nicméně on se tu asi vyjádří ten kdo to udělal a vysvětlí podle jakého klíče tak udělal, nebo to byl automat, to nevím, z prvního pohledu se mi zdá, že v případě obou akcí, které tu napsal Rajko se o komerční hru jak ji chápu já nejedná, byť je na ni vstupné (to totiž jaksi není podle mne jediné kritérium komerčnosti)... ja osobně vyzyvam take ke klidu, byt z jine strany nez Hellboy, ktery si klid predstavuje jednostrane (admini vse povoli). Ja si myslim, ze je potreba tomu dat cas, aby se nam tu ustalila pravidla pro to, co je a neni komerce. Nikdo ty akce nemaze, jen sou v jinem kalendari, takze zasah to neni tak velky. Verim, ze k znovuposouzeni akci dojde.

Jinak stare ceske prislovi pravi, ze Papez je komercni vzdycky Wink A ty se Papezi nauc reagovat po zapojeni alespon 50 IQ, podobne nehystericky jako mastodont, Rajko klasicky taky hysterka se spoustou hodnoticich soudu o neosvedceni a carodejnicich nezklamal Laughing Laughing Laughing

ne vazne, chce to klid, tohle nic neni dokonale a ty veci je potreba precizovat
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
mastodont



Založen: 08. 02. 2008
Příspěvky: 1592

PříspěvekZaslal: pá říjen 10, 2008 7:38 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Zdálo se mi podle toho co jsem si přečetl v pravidlech že u nás je jediná překážka to vstupný
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tracker



Založen: 29. 06. 2007
Příspěvky: 1660
Bydliště: UL

PříspěvekZaslal: pá říjen 10, 2008 7:41 am    Předmět: Odpovědět s citátem

takže když bude akce třeba akce kterou popisuje rajko na komerčním kalendáři - bude se teda moct přidávat fotky? nebo ne....
_________________
Jsem jaký jsem, někdo musí být zlý.
www.yourshirts.cz - textil shop
http://conflictshop.cz/ - Military trička
http://www.idj.cz/tracker88/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Uziel Gal



Založen: 05. 12. 2006
Příspěvky: 2754
Bydliště: Cheb

PříspěvekZaslal: pá říjen 10, 2008 7:54 am    Předmět: Odpovědět s citátem

kdyz na to tak koukam, tak to asi bude vstupnym, protoze me nenapada cim by to mohlo bejt. mozna by stalo za zahrnuti do toho skriptu jedna vec. jsou tymy co poradaji jen komerecni akce ( kryjou hriste komerecni ) a pak jsou tymy co maj sice komerecni hriste, ale kdyz udelaji hru co se objevi na MP.cz tak je nekomerecni a jeste pro zvany. a co se tyce tymu co maj hriste ale komerci nedelaj tak bych to ani nekomentoval. tymu je tu sice hodne, ale ty co neco poradaj spocitam na svych prstech, co takhle?
_________________
--------HAD-------
www.skalkajda.cz

Pokud nezvracíš, piješ pod své možnosti.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Hellboy



Založen: 16. 09. 2006
Příspěvky: 1904
Bydliště: Reichenau Farbenkugel Manschaft

PříspěvekZaslal: pá říjen 10, 2008 9:27 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Jaroslave, ja bych rozhodne nepovolil vsechno, ale pokud si prectes zaznam papezovi akce, bude tam zadarmo pivo, zradlo, tvrdejh chlast pro team, ceny pro viteze, nejake kulisy, kule vlastni, nebo za nakupku v PBS, pujceni bomb zdarma, plneni zdarma, plus tam mas zazemi, satnu, sprchy coz vsechno neco stoji atd. Startovne do 100Kc nizsi nez na "nekomercnich" akcich, kde zdaleka takovy servis neni. Co je na tom komercniho mi jaksi dost unika. Takze zapojovat IQ by nemel jen papez, ale i admini. To same plati i o Bratrancich. Mam pocit, ze nekdo tady ma cerno pred ocima a poradek se snazi prosadit za kazdou cenu, cimz se opravdu napacha vic skody nez uzitku.

Osobne naprosto chapu, ze udelat si domovske hriste neco stoji a tak je vice nez uzitecne obcas udelat komerci, aby to bylo z ceho platit, coz ale neznamena, ze kdyz tam udelas akci pro kamarady, tak je taky komercni. Coz plati obzvlast pro bratranky.

Zacina mi to tady pripadat jak na portalu airsoftaku, kde staci napsat neco co se nelibi jednomu adminovi a clovek je okamzite zabanovan, forum uzamceno a povoleno je jen to, co se libi nekomu s pravy tohle delat. Do ted jsem byl rad, ze tady tomu tak neni a vcelku dobre to tady funguje. A krome par zneuziti kalendare mnohem komercnejsimi a otravnejsimi komercaky nez je Papez jsem si nejak nevsiml neceho hrozneho. Takze hon na carodejnice mi neprijde zrovna moc na miste.
_________________
Zbraně nezabíjejí, to Chuck Norris.
www.danielvavra.com
BT TM-15 | Solenoid V2 | TM Ripclip | Flasc Barrel | NCStar 40mm red dot + laser || Custom MR1 | Ripclip | Apex
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Jaroslav
Pohanský Pes


Založen: 13. 05. 2005
Příspěvky: 2004
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: pá říjen 10, 2008 9:35 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Hellboy, kdyby to tu bylo jako na AS portale nebo na podobnem jinem portale to ty bys byl zabanovanej jako prvni Twisted Evil (ostatne na AS te blokli tak do 14 dnů ne Laughing ) a hned za tebou Papez Laughing Laughing Laughing , ale nejste......

jak sem psal, ti bratranci podle mne nejsou zadna komerni akce, ale ja proste nevim proc to je v komercnich akcich, treba se to vysvetli a treba je to jen omyl, tohle jsou totiz typicky MP akce se vsim vsudy, a myslim, ze organizatori budou i sami hrat, coz je pro MP akce zcela typicke, protoze to nejsou akce vydelecne ani akce na zviditelneni, ale akce pro komunitu, coz je podle mne presne pripad obou akci, ktere maji navic celke mzajimave scenare, jejichz cilem neni jen co nejvetsi vypousteni kulicek aby mel organizator velky odbyt. Proste rikam, je to mozna omyl.

K Papezovi se nechci moc vyjadrovat, protoze na to mam jiny nazor nez ty, nicmene nemam patent na to abych v takto hranicnich vecech rozhodoval, me to prijde proste jako reklamni akce na jeho arenu, takze nekomercni komerce, ale tim nerikam, ze ma byt v komercnich akcich, jen si myslim, ze to je zcela novy typ.
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Fanas
Pohanský Pes


Založen: 12. 05. 2006
Příspěvky: 242
Bydliště: Praha 8

PříspěvekZaslal: pá říjen 10, 2008 9:47 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Vy jste vazne jak kdyby Vam nekdo bral chleba od huby.... ten kalendar je tam jak dlouho ? jeden, dva dny ??? Jeste se musi vychytat klic, podle ktereho to tak je, tak budte zatim vsichni v klidu.... mate akci v kalendari, tak to nereste..... Surprised)))
_________________
www.swat.cz
CRASSA ET TARUS PARAILURUS
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
papez



Založen: 13. 08. 2006
Příspěvky: 572
Bydliště: PPARENA

PříspěvekZaslal: pá říjen 10, 2008 10:31 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Jaroslav napsal:
K Papezovi se nechci moc vyjadrovat, protoze na to mam jiny nazor nez ty, nicmene nemam patent na to abych v takto hranicnich vecech rozhodoval, me to prijde proste jako reklamni akce na jeho arenu, takze nekomercni komerce, ale tim nerikam, ze ma byt v komercnich akcich, jen si myslim, ze to je zcela novy typ.


Ja bych jen chtel rict, ze i kdyz mam hrozny kecy a jinej uz nebudu, tak proste obcas rad uvidim zname tvare, udelam pro ne turnja kterej zorganizuju a dam do nej ceny, zahraju si s nima a neni v tom zadnej jinej umysl, nez si rposte zahrat.
_________________
Twisted EvilVítěz EP5 - Mistrovství Evropy ve sportovním paintballu 2009 a 2010 Twisted Evil

www.pparena.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
ík
Pohanský Pes


Založen: 04. 09. 2006
Příspěvky: 167

PříspěvekZaslal: pá říjen 10, 2008 10:42 am    Předmět: Odpovědět s citátem

papez napsal:
Ja bych jen chtel rict, ze i kdyz mam hrozny kecy a jinej uz nebudu, tak proste obcas rad uvidim zname tvare, udelam pro ne turnja kterej zorganizuju a dam do nej ceny, zahraju si s nima a neni v tom zadnej jinej umysl, nez si rposte zahrat.


Se mnou nepočítej, nepřijedu Twisted Evil
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jaroslav
Pohanský Pes


Založen: 13. 05. 2005
Příspěvky: 2004
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: pá říjen 10, 2008 10:46 am    Předmět: Odpovědět s citátem

ne... tak do Papeze bych se nenavazel, tohle mohou byt presne pripady, ktere je nutne posuzovat individualne, jakkoliv tomu nekdo nemusi verit, muze to tak presne byt, pak je ovsem otazka, zda je to otevrena MP akce nebo uzavrena party pro zvane lidi..... nicmene vazne nechme tomu systemu cas, neodsuzujme jej drive nez muze projevit sve slabiny i silne stranky, o nic jineho ted asi nejde...
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Slep
Pohanský Pes


Založen: 12. 05. 2005
Příspěvky: 269
Bydliště: Chelyabinsk-70

PříspěvekZaslal: pá říjen 10, 2008 12:23 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Takze zatim nevim proc Baghdad Thunder je v komercnich akcich, protoze jeste vcera nebyl a ja jsem jej tam nepresouval. Musim zavolat Skidovi a zeptat se podle jakeho klice se tam zadala.

Dale, pro Rajka. System je nyni ve stadiu uceni se, musime vychytat vsechny mouchy. Kazdopadne, tim ze si tu budete neustale na neco stezovat vyresite prdlacku.

Zaprve bych rad poznamenal abyste si precetli to, co napsal skid v prispevku nahore protoze podle toho se bude odvijet cely system. Prave hry jako Bagdad thunder a WZ budou patrit do nekomercnich akci, na WZ je sice poplatek ale bude dobre zjistit proc, navic WZ je MP akce.

Zadruhe, prave proto, abychom se zbavili neustalych diskusi je zadavani akci, ktere bude samo podle nejakeho klice akce rozlisovat, je ve stadiu testovani, proto napriklad Bagdad v komerci, kam podle me take nepatri.

A ted specialne pro Papeze a cti dobre. Jsme jiz dostatecne syti tvych vrtochu. Jakakoli akce, ktera se bude konat na komercnim hristi za poplatek je nyni komercni akce. Jeste nasadime filtr jestli akce je ve vstahu k MP a dalsi filtry. V neposledni rade si oprav nebo uprav veci u sveho hriste, ty kopce a podobne, nebo dopln popis o to kde v nejvetsim a nejlepsim indoor hristi je les, kopcovity teren, mozna je, o tom vsak u hriste neni ani zminka, natoz fotky. Take zvaz jestli je skutecne povolena pyrotechnika a dymovnice.
_________________

Slep
Советский Солдат
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Slep
Pohanský Pes


Založen: 12. 05. 2005
Příspěvky: 269
Bydliště: Chelyabinsk-70

PříspěvekZaslal: pá říjen 10, 2008 12:32 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

demarkacni linie byla vracena, mluvil jsem o BT ale myslel jsem linii.
Zatim se udelalo ze neni zpoplatnena, system je ve vyvinu takze to je duvod.
_________________

Slep
Советский Солдат
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
papez



Založen: 13. 08. 2006
Příspěvky: 572
Bydliště: PPARENA

PříspěvekZaslal: pá říjen 10, 2008 12:56 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Slep napsal:
A ted specialne pro Papeze a cti dobre. Jsme jiz dostatecne syti tvych vrtochu. Jakakoli akce, ktera se bude konat na komercnim hristi za poplatek je nyni komercni akce. Jeste nasadime filtr jestli akce je ve vstahu k MP a dalsi filtry. V neposledni rade si oprav nebo uprav veci u sveho hriste, ty kopce a podobne, nebo dopln popis o to kde v nejvetsim a nejlepsim indoor hristi je les, kopcovity teren, mozna je, o tom vsak u hriste neni ani zminka, natoz fotky. Take zvaz jestli je skutecne povolena pyrotechnika a dymovnice.


1, kopce i les tam jsou, jsou kupodivu venku Rolling Eyes , fotky jsou kupodivu zevnitr Rolling Eyes , popis doplnim....
co se pyrotechniky tyce, kazdy kdo ma k prislusne kategorii pyrotechniky prislusne pyrotechnicke opatreni ji muze vyuzivat....

2, Takze to chapu spravne ze treba vsechny akce napr. i v TT kde bude vybiran vstup jsou take komercni? Ze v podstate jakakoliv lokace kde se uskutecnila komerce a pak tam nekdo udela akci s minimalnim vstupnym bude komerce?
Ja si nemuzu pomoct, ale to je kravina.
To tim padem i treba Kojotova Siberie, protoze na tom hristi kojot dela komerce(dle jeho webu) a byl tam vstup je komercni akce....

To potom, pac v milovicich je nekolik paintballovych komercnich hrist a v prostoru boziho daru dela PBS obcas komerce, co vim, tak to bych pak teda udelal z WZ komercni akci - je tam vstup + delaji se tam komerce Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes
_________________
Twisted EvilVítěz EP5 - Mistrovství Evropy ve sportovním paintballu 2009 a 2010 Twisted Evil

www.pparena.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Jackal



Založen: 08. 03. 2007
Příspěvky: 15
Bydliště: Plzeň

PříspěvekZaslal: pá říjen 10, 2008 1:17 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

A jajaj, to je zase nahrávka na smeč jak prase! Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Fanas
Pohanský Pes


Založen: 12. 05. 2006
Příspěvky: 242
Bydliště: Praha 8

PříspěvekZaslal: pá říjen 10, 2008 1:20 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

je potreba hriste delit nejen na komercni a nekomercni, ale na oficialni a neoficialni, pricemz v prostoru, kde se kona WZ zadne ofiko hriste neni.... pokud se tedy nepletu...
_________________
www.swat.cz
CRASSA ET TARUS PARAILURUS
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Uziel Gal



Založen: 05. 12. 2006
Příspěvky: 2754
Bydliště: Cheb

PříspěvekZaslal: pá říjen 10, 2008 1:28 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

ja bych to bral takhle soudni lidi davaj do akci jenom nekomerecni, sice se vstupem, ale ten ma pokryt naklady, ty co tam davaj komerecni hriste nebo vyzeneme hada od pneu bych asi rovnou bannoval. treba TT delaj mraky komerecnich akci, ale je zase blbost jim davat do komerecni ty akce co tam poradaj a komerecni vubec nejsou. jsou vetsinou na pozvanku nebo i kdyz je tam vstup 200 je za to nakoupena nejaka sranda. myslim ze je ten metr nastavenej spatne. ja bych to nenastavoval podle hriste, ale podle zadavatele a jeho mozku.
_________________
--------HAD-------
www.skalkajda.cz

Pokud nezvracíš, piješ pod své možnosti.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Jaroslav
Pohanský Pes


Založen: 13. 05. 2005
Příspěvky: 2004
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: pá říjen 10, 2008 1:32 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

souhlas, TT je jasnym prikladem toho jak se da fungovat na komercnim hristi bez toho aby se to tady zneuzivalo. TT si tam daj jen pokud opravdu poradaji velkou hru (ZONU treba), svoje komercni aktivity sem nedavaji, to same Hogi, kdyz to dokazou oni, mohou to dokazat i jini.
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Uziel Gal



Založen: 05. 12. 2006
Příspěvky: 2754
Bydliště: Cheb

PříspěvekZaslal: pá říjen 10, 2008 1:35 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

nejdou hazet vsechny hriste do jednoho pytle. treba u bratranku by si na komerecaka nenarazil. chce to jeste dolepsit. jinak co se tyce Baghdad Thunder tak to je sice komerecni hriste, ale nekomerecni akce, stejnej priklad
_________________
--------HAD-------
www.skalkajda.cz

Pokud nezvracíš, piješ pod své možnosti.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Hellboy



Založen: 16. 09. 2006
Příspěvky: 1904
Bydliště: Reichenau Farbenkugel Manschaft

PříspěvekZaslal: pá říjen 10, 2008 1:48 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

No tak papez si mohl odpusti posledni vetu s milionem ksichtiku - coz prave u nekoho zpusobuje tu alergii na jeho osobu, ale jinak to co napsal je pravda. Protoze nejak si nepamatuju, ze by zasvinoval kalendar komercnima akcema zrovna on. Porada tam turnaje ktere se daji povazovat spis za speedball, ale porada je pro zavedene teamy s vlastni vybavou za rezijni naklady. Nikoli jako PB milovice nebo kdo to byl, kerej zaflakal celej kalendar akcema pro amatery za prachy. Nevim o tom, ze by zrovna papez nekdy dal do kalendare akci - prijdte si jen tak zastrilet, pujcovne je 500 na hodinu.
_________________
Zbraně nezabíjejí, to Chuck Norris.
www.danielvavra.com
BT TM-15 | Solenoid V2 | TM Ripclip | Flasc Barrel | NCStar 40mm red dot + laser || Custom MR1 | Ripclip | Apex
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Rajko



Založen: 18. 10. 2006
Příspěvky: 1849

PříspěvekZaslal: pá říjen 10, 2008 2:38 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jaroslav napsal:
Rajko klasicky taky hysterka se spoustou hodnoticich soudu o neosvedceni a carodejnicich nezklamal Laughing Laughing Laughing

ne vazne, chce to klid, tohle nic neni dokonale a ty veci je potreba precizovat


Laughing Rajko hysterka Laughing
Většího flegmouše než já těžko najdeš Laughing
Dělám jen co jsem se naučil od tebe - když potřebuju aby se nad mým příspěkem někdo zamyslel a pozastavil tak ho pro jistotu "kopnu do koulí"
obrazně řečeno Wink Laughing
Jinak je mi celkem jedno jak to dopadne, protože až budeme pořádat další akci tak existuje dost jinech způsobů jak dát potenciálním spoluhráčům echo, že se něco chystá.
Spíš mě mrzí to, že si sami na sebe šijem bič - čím víc to tu svážeme zákazama a pravidly tím hůř se nám všem v tomhle prostředí (foru a webu) bude dejchat a to že se nejdřív rozjede represe (i zpětně na již zadané akce) a až potom se dolaďujou mantinely, mi dost silně připomíná jednání našich skvělých mozků ve vládě kdy dokážou vyrobit zákon a ještě než vstoupí v platnost už má novelu která jej opravuje Rolling Eyes Wink Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jaroslav
Pohanský Pes


Založen: 13. 05. 2005
Příspěvky: 2004
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: pá říjen 10, 2008 3:32 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Rajko napsal:
Dělám jen co jsem se naučil od tebe - když potřebuju aby se nad mým příspěkem někdo zamyslel a pozastavil tak ho pro jistotu "kopnu do koulí"


jo tak to je dobry, JAROSLAV ucitel narodu, tedy alespon Rajku Laughing Laughing Laughing no ale vazne to delas, plitke reci nikdo necte (proto nikdo necte Slepa Laughing )
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
setler
Pohanský Pes


Založen: 28. 02. 2006
Příspěvky: 380
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: pá říjen 10, 2008 5:33 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Hellboy napsal:
No tak papez si mohl odpusti posledni vetu s milionem ksichtiku - coz prave u nekoho zpusobuje tu alergii na jeho osobu, ale jinak to co napsal je pravda. Protoze nejak si nepamatuju, ze by zasvinoval kalendar komercnima akcema zrovna on. Porada tam turnaje ktere se daji povazovat spis za speedball, ale porada je pro zavedene teamy s vlastni vybavou za rezijni naklady. Nikoli jako PB milovice nebo kdo to byl, kerej zaflakal celej kalendar akcema pro amatery za prachy. Nevim o tom, ze by zrovna papez nekdy dal do kalendare akci - prijdte si jen tak zastrilet, pujcovne je 500 na hodinu.


no zrovna papez zasvinil kalendar pozvankou na treninky, ktere se konaly trikrat do tydne... je to tak rok, dva zpatky. to jen tak na okraj, ale treba uz z toho vyrostl...
_________________


JE TĚŽKÉ BÝT DEBILEM, PROTOŽE KONKURENCE JE VELIKÁ
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> Návrhy a připomínky Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku 1, 2, 3  Další
Strana 1 z 3

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Design by SkaidonDesigns | Distributed by Olate