Diskusní fórum  www.military-paintball.cz
Vítejte na sdruženém fóru paintballových klubů a přátel značkovacích zbraní, hrajících military paintball
v lesích, domech, hřištích a všude kde se sejde dobrá parta lidí, kteří si rádi zahrají
 
 FAQ   Hledat   Seznam uživatelů   Uživatelské skupiny   Registrace 
 Nastavení   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv   Přihlášení 

Nákup výbavy (nejen) bundeswehr v Německu

 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> Paintball - masky, vybavení, výstroj, pyrotechnika
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Tony_MPG
Pohanský Pes


Založen: 07. 09. 2006
Příspěvky: 78

PříspěvekZaslal: čt duben 17, 2008 12:42 am    Předmět: Nákup výbavy (nejen) bundeswehr v Německu Odpovědět s citátem

Nazdar lidi!

Hodlám si udělat k narozeninám trochu radost a dokoupit nějakou výbavu (např. taktickou vestu, popruhy, nějaké hadry atd.) a našel jsem si v Německu obchod s myslím docela pěknými cenami (např. taktika za 18 EUR - http://www.troph-e-shop.com/en/1074600.ahtml).
Pokud byste se někdo chtěl pripojit, pošlete mi PMko, nejlépe s telefonem a dohodneme se. Cool

Zároveň, pokud byste někdo věděl o nějakém lepším obchodě co vede bundeswehr, budu vděčný za jakoukoliv informaci... Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Borodov
ADMIN


Založen: 31. 05. 2007
Příspěvky: 202
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: čt duben 17, 2008 4:08 pm    Předmět: Re: Nákup výbavy (nejen) bundeswehr v Německu Odpovědět s citátem

Zdar Tony, mozna tam maji neco levnejsi, ale treba bluzu BW novou maji v prepoctu za 700,- pokud ji muzu z Millitary Range (v Usti) koupit za 690,- Bojim se ze to neni lukrativni
Zkus se juknout....
http://www.military-paintball.cz/index.php?cat=armyshopy&sid=8

Zdar
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Tony_MPG
Pohanský Pes


Založen: 07. 09. 2006
Příspěvky: 78

PříspěvekZaslal: čt duben 17, 2008 4:42 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

No, já se zaměřil spíše na použité zboží - použitou blůzu mají za 1,5 Euro, což je čtvrtina proti 150 Kč. Nová vyjde nastejno, jak píšeš. Hlavně mi šlo ale o taktiku, kterou maj v Millitary Range jen v "tropetarn" a navíc za 1881 Kč (-5%), což v porovnání s 18 Eury neobstojí... Smile

Každopádně díky za tip, prozkoumám to, jestli by něco nebylo výhodnější tam...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tracker



Založen: 29. 06. 2007
Příspěvky: 1660
Bydliště: UL

PříspěvekZaslal: čt duben 17, 2008 4:54 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jestli se můžu vmýchnout....Tak ten obchod je dost dobře i zásobovanej a pokud chceš i použité zboží tak to tam mají také...osobně tam chodím ( jsem z UL ) a komplet BW výbavu ( úplně vše co vůbec je ) mají vystavenou a tak se člověk může i podívat co všechno BW vůbec má.
Můžu jedině doporučit - jinam ani kupovat nechodím Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
setler
Pohanský Pes


Založen: 28. 02. 2006
Příspěvky: 380
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: čt duben 17, 2008 6:02 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

no treba zrovna jety bundeswehr stoji v davidkove kolem 390,- za bundu, coz se s peti eury fakt neda srovnat Wink
nakup novych se z reichu samozrejme nevyplati.
_________________


JE TĚŽKÉ BÝT DEBILEM, PROTOŽE KONKURENCE JE VELIKÁ
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
holoubek



Založen: 10. 09. 2007
Příspěvky: 220
Bydliště: ZOO Praha

PříspěvekZaslal: čt duben 17, 2008 11:00 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

tracker napsal:
Jestli se můžu vmýchnout....Tak ten obchod je dost dobře i zásobovanej a pokud chceš i použité zboží tak to tam mají také...osobně tam chodím ( jsem z UL ) a komplet BW výbavu ( úplně vše co vůbec je ) mají vystavenou a tak se člověk může i podívat co všechno BW vůbec má.
Můžu jedině doporučit - jinam ani kupovat nechodím Wink


díva jsem se na jejich stránky, ale nějak jsem se tam ztratil - kde je adresa na kamenný obchod?
_________________
Zabili Kennyho, ty parchanti !!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Borodov
ADMIN


Založen: 31. 05. 2007
Příspěvky: 202
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: pá duben 18, 2008 8:02 am    Předmět: Odpovědět s citátem

holoubek napsal:
díval jsem se na jejich stránky, ale nějak jsem se tam ztratil - kde je adresa na kamenný obchod?


Laughing Co ktomu rici? http://www.militaryrange.com/scripts/zobraz_text.php?id_odk=4
Uz to nepij ani redeny a zkus omezit ty hnedy tycinky Laughing
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
holoubek



Založen: 10. 09. 2007
Příspěvky: 220
Bydliště: ZOO Praha

PříspěvekZaslal: pá duben 18, 2008 8:24 am    Předmět: Odpovědět s citátem

co k tomu říct - ze zásady Tvoje příspěvky nečtu Very Happy Razz .... takže jsem si nevšimnul, že se debata stočila na shop v Čechách ... mě zajímá ten v Německu
_________________
Zabili Kennyho, ty parchanti !!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Borodov
ADMIN


Založen: 31. 05. 2007
Příspěvky: 202
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: pá duben 18, 2008 8:34 am    Předmět: Odpovědět s citátem

V tom pripade se ani nedozvis toto: 86687 Kaisheim, Gewerberpark 14 (just next to B2) ze stranky: http://www.troph-e-shop.com/en/en_ueber_uns.es?PHPSESSID=aafcf19d5e3fb84100ed10acf67c3c1b jez je schovano pod tlacitkem v horni liste: "ABOUT US"

ZVIIIRE!! Budu muset vymenit paintballku za ptacnici.... Very Happy Very Happy Very Happy
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
tracker



Založen: 29. 06. 2007
Příspěvky: 1660
Bydliště: UL

PříspěvekZaslal: pá duben 18, 2008 8:35 am    Předmět: Odpovědět s citátem

holoubek napsal:
Borodov napsal:
Laughing Co ktomu rici? http://www.militaryrange.com/scripts/zobraz_text.php?id_odk=4
Uz to nepij ani redeny a zkus omezit ty hnedy tycinky Laughing


co k tomu říct - ze zásady Tvoje příspěvky nečtu Very Happy Razz .... takže jsem si nevšimnul, že se debata stočila na shop v Čechách ... mě zajímá ten v Německu


Už si v UL byl Wink - tak na německo kašli Wink mají tam i jiné super věci a hlavně ti všechno ukážou a mužeš si to " osahat "
Super obsluha ( která se i vyzná ) - máš to kousek tak se tam zastav..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
holoubek



Založen: 10. 09. 2007
Příspěvky: 220
Bydliště: ZOO Praha

PříspěvekZaslal: pá duben 18, 2008 8:45 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Borodov napsal:
ZVIIIRE!! Budu muset vymenit paintballku za ptacnici.... Very Happy Very Happy Very Happy


2 Borodov: ale ale, broučku, Ty přece víš, že mám pro Tebe slabost - jinak díky za info

2 Tracker: super, při příští hře u vás se tam zastavím ... doufám že fungujou i v sobotu
_________________
Zabili Kennyho, ty parchanti !!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Borodov
ADMIN


Založen: 31. 05. 2007
Příspěvky: 202
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: pá duben 18, 2008 8:58 am    Předmět: Odpovědět s citátem

holoubek napsal:

2 Tracker: super, při příští hře u vás se tam zastavím ... doufám že fungujou i v sobotu

Zase jsi to nedocetl cele...... V sobotu maji zavreno. Protoze v sobotu se v UL nedela! Embarassed
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
holoubek



Založen: 10. 09. 2007
Příspěvky: 220
Bydliště: ZOO Praha

PříspěvekZaslal: pá duben 18, 2008 9:15 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Borodov napsal:
Zase jsi to nedocetl cele...... V sobotu maji zavreno. Protoze v sobotu se v UL nedela! Embarassed


Teda já Tě nemít Very Happy .... to jako že v UL jsou lenoši ? Very Happy
_________________
Zabili Kennyho, ty parchanti !!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Tony_MPG
Pohanský Pes


Založen: 07. 09. 2006
Příspěvky: 78

PříspěvekZaslal: út duben 22, 2008 12:28 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Dnes večer (nebo nejpozději zítra) to budu objednávat, tak kdo by měl ještě zájem, tak se mi koukejte ozvat, máte poslední šanci!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sabon



Založen: 02. 05. 2008
Příspěvky: 6
Bydliště: Bolatice, Prajzka;-)

PříspěvekZaslal: po květen 05, 2008 9:17 pm    Předmět: Bundeswehr Odpovědět s citátem

Pěkné věci se dají sehnat i na aukru za docela levný peníz...
http://cm.aukro.cz/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
GUSTA BENE



Založen: 14. 02. 2008
Příspěvky: 3

PříspěvekZaslal: út červenec 08, 2008 8:06 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

www.ranger-shop.de Co se tyka jetejch hadru (Bundeswehr) tak nemaj konkurenci.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
holoubek



Založen: 10. 09. 2007
Příspěvky: 220
Bydliště: ZOO Praha

PříspěvekZaslal: st říjen 08, 2008 7:27 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Byl jsem se včera podívat v Německu v army shopu, co objevil Tony. Musím říct úžasnej zážitek, něco jako malej kluk v hračkářství - mraky věcí a velmi slušný ceny a hodně věcí ve slevě. Koupil jsem tam např. boty (typ Swat) s goretexem za 35 EUR, použitý bundeswehry tam mají i třeba za 0,8 Eura. Pokud máte někdo cestu kolem opravdu se vyplatí tam jet. Jediná nevýhoda neberou karty a v té vesnici není bankomat.
Mají snad celou výbavu bundeswehru a hodně věcí od MIL-TECU a vše za babku

2 Tony: jak dopadnul nákup? jak to vyšlo finančně a jakým způsobem jsi to platil?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
ares



Založen: 18. 11. 2006
Příspěvky: 389

PříspěvekZaslal: st říjen 08, 2008 9:32 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

myslels ten shop v Kaisheimu?

btw. ty boty swat jsou milltec? a skutecne maji goretex? se mi to nejak nezda...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tony_MPG
Pohanský Pes


Založen: 07. 09. 2006
Příspěvky: 78

PříspěvekZaslal: st říjen 08, 2008 9:33 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

No, upřímně řečeno, nákup dopadl úspěsně, ale tak nějak napůl - ceny krásný, kvalita dobrá, ale celkem dost objednaných věcí (např. všechny použité BW kalhoty a taky tu mou taktiku Sad ) nakonec z objednávky zrušili, protože údajně nebyly na skladě (i když jsem ty velikosti kalhot s nima týden předtím upravoval na to, co na skladě mají a pár dní před odesláním měla chybět jen jedna nedůležitá položka) Rolling Eyes. Zřejmě je problém v tom, že nezvládají zkompletovat větší objednávku a poslat ji najednou - než jim příjdou z velkoskladu jedny kalhoty, druhé co měli na skladě vyprodají. Confused

Takže se to celý dost vleklo, musel jsem tam několikrát volat, napřed kvůli sortimentu a později kvůli vrácení peněz, protože jsem to vše platil předem kartou. Nakonec se to (skoro)všechno srovnalo, akorat mi visi cca 2 Euro rozdílu na strženém poplatku a o další cca 2 Eura jsem přišel kvůli kurzovému rozdílu.

Shrnutí: Pokud můžete, učitě si tam zajeďte osobně, v prodávání po internetu mají ještě hodně co zlepšovat. Dále doporučuju neplatit kartou, ale bankovním převodem např. přez službu PayPay (ješte nemám, ale hodlám si zřídit). Výhodu to bude mít, že se zaplatí až zkompletovaná zakázka a ušetříte si tak starosti s vracením přeplatku...

Kdo by chtěl podrobnější detaily tak až někde u piva, nechci se teď znovu rozčilovat (nasucho Twisted Evil ).
Až tam budu dělat další objednávku (cca v horizontu měsíce, dvou), dám opět vědět.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
holoubek



Založen: 10. 09. 2007
Příspěvky: 220
Bydliště: ZOO Praha

PříspěvekZaslal: čt říjen 09, 2008 8:27 am    Předmět: Odpovědět s citátem

ares napsal:
myslels ten shop v Kaisheimu?

btw. ty boty swat jsou milltec? a skutecne maji goretex? se mi to nejak nezda...


jo, původní cena byla 50 EUR a byly ve slevě a není to přesně goretex, ale látka stejného typu - omlouvám se za nepřesnost
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
ares



Založen: 18. 11. 2006
Příspěvky: 389

PříspěvekZaslal: čt říjen 09, 2008 8:37 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

nechci ti brat iluze, ale jestli si koupil tohle http://www.troph-e-shop.com/en/128730N-.ahtml , tak to nema s goretexem nebo jinou membranou nic spolecnyho. Ma to jen obycejnou tepelnou izolaci, a vyrobce se pokusil jejich pouzitelnost v letnim i zimnim obdobi vyresit prodysnou casti z kordury. Az se to namoci, budes v tom jak v akvarku Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
holoubek



Založen: 10. 09. 2007
Příspěvky: 220
Bydliště: ZOO Praha

PříspěvekZaslal: čt říjen 09, 2008 8:52 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

ares napsal:
nechci ti brat iluze, ale jestli si koupil tohle http://www.troph-e-shop.com/en/128730N-.ahtml , tak to nema s goretexem nebo jinou membranou nic spolecnyho. Ma to jen obycejnou tepelnou izolaci, a vyrobce se pokusil jejich pouzitelnost v letnim i zimnim obdobi vyresit prodysnou casti z kordury. Az se to namoci, budes v tom jak v akvarku Smile


ne to nejsou ony - neřešme to řeknu Ti na jaře Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> Paintball - masky, vybavení, výstroj, pyrotechnika Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Design by SkaidonDesigns | Distributed by Olate