Diskusní fórum  www.military-paintball.cz
Vítejte na sdruženém fóru paintballových klubů a přátel značkovacích zbraní, hrajících military paintball
v lesích, domech, hřištích a všude kde se sejde dobrá parta lidí, kteří si rádi zahrají
 
 FAQ   Hledat   Seznam uživatelů   Uživatelské skupiny   Registrace 
 Nastavení   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv   Přihlášení 

Redukce z X7,A5 na 98

 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> TIPPMANN - zbraně, hlavně, upgrade
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Slep
Pohanský Pes


Založen: 12. 05. 2005
Příspěvky: 269
Bydliště: Chelyabinsk-70

PříspěvekZaslal: út září 30, 2008 12:47 am    Předmět: Redukce z X7,A5 na 98 Odpovědět s citátem

Prosim o radu, koupil jsem si hammerhead straight line barrel vyrabeny pro tippmann. (nekde nize v prispevcich je na ni odkaz). Koupil jsem ji hlavne kvuli finum. Pred nakupem jsem se snazil v PB shopu ujistit, ze maji redukci z A5 na 98 (mam prave 98 a vim ze na ni tato hlaven neni). Po privezeni, jsem zjistil, ze dotycny v PH shopu ani nevi, co prodava a ze redukci maji naopak, z 98 na A5,X7 coz je me naprdlacku (: Muze mi nekdo poradit, nejaky obchod, kde pripadne videl redukci z Tippmannu A5 a X7 na verzi 98? Nebo nejakou zkusenost na redukci se zavitem A5 urcenou na hlaven se zavitem na 98?

Za jakekoli rady diky.
_________________

Slep
Советский Солдат
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Uziel Gal



Založen: 05. 12. 2006
Příspěvky: 2754
Bydliště: Cheb

PříspěvekZaslal: út září 30, 2008 7:50 am    Předmět: Odpovědět s citátem

cus, hammerhead vyrabi primo finy jak na 98 tak na a5

http://www.paintball-shop.cz/hammerhead/finy/

jestli te teda dobre chapu Smile
_________________
--------HAD-------
www.skalkajda.cz

Pokud nezvracíš, piješ pod své možnosti.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
ares



Založen: 18. 11. 2006
Příspěvky: 389

PříspěvekZaslal: út září 30, 2008 8:19 am    Předmět: Odpovědět s citátem

asi ti nezbyde nic jinyho, ze koupit ty finy. at jsem hledal jaxem hledal, jedinej adapter je presne ten opacnej, tj hlaven 98 do a5ky. Je to celkem i logicky, protoze kdo mel T98, chtel pouzit hlaven i v a5ce. opacne, ze by nekdo koupil a5ku a paxe vracel k t98, to by bylo trochu zvlastni...
No dobre, delal jsem si srandu Very Happy, adapter je tady http://www.anythingxtreme.com/Barrel-Adapters-C3430.aspx , otazka jak ho dostat do CR, protoze ten obchod ma nejak dojebany stranky a neslo mi to hodit do kosiku, abych aspon zjistil, jestli se to necha poslat primo do cr.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Slep
Pohanský Pes


Založen: 12. 05. 2005
Příspěvky: 269
Bydliště: Chelyabinsk-70

PříspěvekZaslal: út září 30, 2008 8:25 am    Předmět: Odpovědět s citátem

JJ diky za rady. Ten obchod sem predtim nasel taky, ma stranky uplne domrdany Laughing ale nasel jsem jeste jeden kde to maj a objednam to tam.
link je http://www.directpaintball.com kdyby to nekdo potreboval.

Nakup Finu na HH primo provedu az v pripade ze selze tato levnejsi varianta, preci jen, finy jsou pribaleny 3 v cene tak redeji testnu tu redukci nejdriv.
_________________

Slep
Советский Солдат
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Uziel Gal



Založen: 05. 12. 2006
Příspěvky: 2754
Bydliště: Cheb

PříspěvekZaslal: út září 30, 2008 12:05 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

nn. ty finy jsou zaroven redukce ne. finy jsou vyrabeny primo na ty ruzny verze zbrani a fin/lauf je zavit vzdy stejny. podle me zadna redukce HH lauf/98 nebude existovat. srali by si do gati, kup fin. ja mam .688 fin, na vetsinu kuli v pohode. na chronicy treba doporucuju .690 tech sad je vic, muzes koupit lauf bez finu, nebo rovnou 1,3,5 finu k tomu, tech moznosti je hodne. stranky pomrdany sice ma, ale ja objednavam jen tam. je schoplnej a da slevu atd.
_________________
--------HAD-------
www.skalkajda.cz

Pokud nezvracíš, piješ pod své možnosti.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Slep
Pohanský Pes


Založen: 12. 05. 2005
Příspěvky: 269
Bydliště: Chelyabinsk-70

PříspěvekZaslal: st říjen 01, 2008 6:44 am    Předmět: Odpovědět s citátem

ok, diky. Ty stranky jsme si asi nerozumeli, ty byli mysleny na ten obchod z usa jak zminoval ares.
_________________

Slep
Советский Солдат
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Uziel Gal



Založen: 05. 12. 2006
Příspěvky: 2754
Bydliště: Cheb

PříspěvekZaslal: st říjen 01, 2008 8:21 am    Předmět: Odpovědět s citátem

stale nevim o jakym adapteru se bavite, protoze HH ma na hlavni, resp. hlaven/fin jinej zavit nez A5. je temer stejnej, ale jemensi, nejde zasroubovat celej, tudiz samotna hlaven bez finu NEJDE namontovat do zbrane. pro jistotu jsem to vyfotil



jestli teda myslim spravne o cem se bavite. ono taky to co dela HH dobrou hlavni jsou prave ty finy, prave tim se ta hlaven bohuzel stava drazsi
_________________
--------HAD-------
www.skalkajda.cz

Pokud nezvracíš, piješ pod své možnosti.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
ares



Založen: 18. 11. 2006
Příspěvky: 389

PříspěvekZaslal: st říjen 01, 2008 1:55 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

ne nepochopils to spravne, je myslena redukce mezi fin, kde je zavit do kveru a mezi kver samotnej, ne mezi fin a hlaven. zavit na finu ma slep a5ku, ale kver t98=konverze zavitu a5 na zavit t98.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Uziel Gal



Založen: 05. 12. 2006
Příspěvky: 2754
Bydliště: Cheb

PříspěvekZaslal: st říjen 01, 2008 3:32 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

aha. takovyto problem jsem ani necekal. protoze ja si koupil rovnou hlaven a finy jsem si rekl jaky na jakou hlaven chci bez pridani ceny.
_________________
--------HAD-------
www.skalkajda.cz

Pokud nezvracíš, piješ pod své možnosti.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Slep
Pohanský Pes


Založen: 12. 05. 2005
Příspěvky: 269
Bydliště: Chelyabinsk-70

PříspěvekZaslal: st říjen 01, 2008 4:20 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ono je pravda ze jistejsi bude koupit fin, protoze redukce by vlastne pridala zase kus trubky a fin tak ztrati funkci. Jinak kdyby se ta hlaven delala s finama na 98, koupil bych je samozrejme. Ale nyni musim dokoupit klasicky HH fin ktery je kompatibilni. Uzieli, jedna se o Straightline kterou dela HH ne o HH original. Kazdopadne jsem je objednal a dohodl se na pripadnem vraceni bez problemu. Diky za rady, dam vedet vysledek.
_________________

Slep
Советский Солдат
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
johny



Založen: 04. 03. 2007
Příspěvky: 90
Bydliště: Vlčí Smečka

PříspěvekZaslal: st říjen 01, 2008 4:21 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Nazdar. Jestli se někomu podaří sehnat redukci z A5 na 98 tak ať prosím dá vědět. Taky bych ho potřeboval. Koupil jsem A5 a doma mi leží Dye Ultralite z Tippmanna 98 a nerad bych ji nechal zahálet,protože jsem s ní spokojenej. Kdyžtak dejte vědět a o poštovný se rád podělím.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Slep
Pohanský Pes


Založen: 12. 05. 2005
Příspěvky: 269
Bydliště: Chelyabinsk-70

PříspěvekZaslal: st říjen 01, 2008 4:37 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

no maj to tady
http://www.directpaintball.com/JCS-Tippmann-A-5-to-98-Barrel-Adapter-P20814.aspx
_________________

Slep
Советский Солдат
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Uziel Gal



Založen: 05. 12. 2006
Příspěvky: 2754
Bydliště: Cheb

PříspěvekZaslal: st říjen 01, 2008 4:41 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Slep napsal:
Ono je pravda ze jistejsi bude koupit fin, protoze redukce by vlastne pridala zase kus trubky a fin tak ztrati funkci. Jinak kdyby se ta hlaven delala s finama na 98, koupil bych je samozrejme. Ale nyni musim dokoupit klasicky HH fin ktery je kompatibilni. Uzieli, jedna se o Straightline kterou dela HH ne o HH original. Kazdopadne jsem je objednal a dohodl se na pripadnem vraceni bez problemu. Diky za rady, dam vedet vysledek.


tusim ze vsechny HH hlavne jsou stejny, tim myslim finy jsou kompatibilni. ja mam HH bang stikxxx. ja mam pocit ze prave v kramu. aspon na www.paintball-shop.cz se da navolit ze k tomu chces rovnou finy na 98
_________________
--------HAD-------
www.skalkajda.cz

Pokud nezvracíš, piješ pod své možnosti.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Fanas
Pohanský Pes


Založen: 12. 05. 2006
Příspěvky: 242
Bydliště: Praha 8

PříspěvekZaslal: st říjen 01, 2008 5:10 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

johny napsal:
Nazdar. Jestli se někomu podaří sehnat redukci z A5 na 98 tak ať prosím dá vědět. Taky bych ho potřeboval. Koupil jsem A5 a doma mi leží Dye Ultralite z Tippmanna 98 a nerad bych ji nechal zahálet,protože jsem s ní spokojenej. Kdyžtak dejte vědět a o poštovný se rád podělím.


Ty ale potrebujes reukci z hlavne 98 na zbran A5... ta by mela byt k dostani vsude..... opacna kombinace je prave ten orisek, kterej se tu resil....
_________________
www.swat.cz
CRASSA ET TARUS PARAILURUS
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
johny



Založen: 04. 03. 2007
Příspěvky: 90
Bydliště: Vlčí Smečka

PříspěvekZaslal: st říjen 01, 2008 6:09 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Fanas napsal:
johny napsal:
Nazdar. Jestli se někomu podaří sehnat redukci z A5 na 98 tak ať prosím dá vědět. Taky bych ho potřeboval. Koupil jsem A5 a doma mi leží Dye Ultralite z Tippmanna 98 a nerad bych ji nechal zahálet,protože jsem s ní spokojenej. Kdyžtak dejte vědět a o poštovný se rád podělím.


Ty ale potrebujes reukci z hlavne 98 na zbran A5... ta by mela byt k dostani vsude..... opacna kombinace je prave ten orisek, kterej se tu resil....

No MĚLA by být a není nikde u nás.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Slep
Pohanský Pes


Založen: 12. 05. 2005
Příspěvky: 269
Bydliště: Chelyabinsk-70

PříspěvekZaslal: st říjen 01, 2008 6:33 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

v paintballshopu ji meli jeste minulej tejden
_________________

Slep
Советский Солдат
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
johny



Založen: 04. 03. 2007
Příspěvky: 90
Bydliště: Vlčí Smečka

PříspěvekZaslal: pá říjen 03, 2008 9:18 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak mi řekli,že není,ale bude. Nemám moc počítat s tím,že do několika týdnů spíš měsíců. Crying or Very sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ares



Založen: 18. 11. 2006
Příspěvky: 389

PříspěvekZaslal: pá říjen 03, 2008 9:21 am    Předmět: Odpovědět s citátem

johny napsal:
Tak mi řekli,že není,ale bude. Nemám moc počítat s tím,že do několika týdnů spíš měsíců. Crying or Very sad


klasicka odpoved pbshopu, rovnou ti meli rict ze nebude Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
johny



Založen: 04. 03. 2007
Příspěvky: 90
Bydliště: Vlčí Smečka

PříspěvekZaslal: pá říjen 03, 2008 9:26 am    Předmět: Odpovědět s citátem

To je jak AZ paintball v Brně. pro hlaveň jsem se tam stavoval a říkali mi pokaždé za čtrnáct dní. Takhle jsem tam chodil dva měsíce,ale díky Bohu došla.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Slep
Pohanský Pes


Založen: 12. 05. 2005
Příspěvky: 269
Bydliště: Chelyabinsk-70

PříspěvekZaslal: po říjen 06, 2008 9:46 am    Předmět: Odpovědět s citátem

kup to teda v te americe, jestli to potrebujes, je mozna lepsi priplatit za dopravu nez se nedockat

Vyresil sem to nakonec nakupem finu a pasujou v pohode. Tak hodne stesti s redukci.
_________________

Slep
Советский Солдат
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> TIPPMANN - zbraně, hlavně, upgrade Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Design by SkaidonDesigns | Distributed by Olate