Diskusní fórum  www.military-paintball.cz
Vítejte na sdruženém fóru paintballových klubů a přátel značkovacích zbraní, hrajících military paintball
v lesích, domech, hřištích a všude kde se sejde dobrá parta lidí, kteří si rádi zahrají
 
 FAQ   Hledat   Seznam uživatelů   Uživatelské skupiny   Registrace 
 Nastavení   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv   Přihlášení 

SZ WAR II
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> Archiv proběhlých akcí - 2008
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Hellboy



Založen: 16. 09. 2006
Příspěvky: 1904
Bydliště: Reichenau Farbenkugel Manschaft

PříspěvekZaslal: so říjen 04, 2008 11:15 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Mozna umrel 20x, osem ja drzim rekord prvni smrti a to mi nikdo nevezme! Cimz vznika krasna tradice, ponevadz loni jsem byl sice druhy, ale asi o vterinu hned po Skidovi Smile

Jinak jsem rad, ze nekdo umrel vickrat nez ja a jeste radeji, ze to jste zrovna vy dva nýmandi Twisted Evil

A George sem s vysledky! Nemuzu se dockat o kolik nase "hardcore military elita" team prohral Smile
_________________
Zbraně nezabíjejí, to Chuck Norris.
www.danielvavra.com
BT TM-15 | Solenoid V2 | TM Ripclip | Flasc Barrel | NCStar 40mm red dot + laser || Custom MR1 | Ripclip | Apex


Naposledy upravil Hellboy dne so říjen 04, 2008 11:17 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Vladik



Založen: 16. 06. 2006
Příspěvky: 466
Bydliště: Čejov, Humpolec

PříspěvekZaslal: so říjen 04, 2008 11:16 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Vše odhaleno, už jen čekám na tu salvu velmi laciných military vtípků Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
GEorGE



Založen: 01. 06. 2006
Příspěvky: 1199
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: so říjen 04, 2008 11:30 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Když to chcete tak vědět ... budiž. Po prvním přepočtu je výsledek následující:

Bodování:

Stanoviště:
Červení 1 154 bodů
Modří 907 bodů

Stanoviště bonusy:
Červení 360 bodů
Modří 280 bodů

Mrtvoly:
Červení -1 050 bodů
Modří -1 042

Celkem:
Červení 464 bodů
Modří 112 bodů



Přesný počet účastníků jsem si nezapsal, ale skupiny byly vyoseny o 18 hráčů v neprospěch modrých. To bylo zapříčiněno nekázní registrovaných týmů (vše u modrých). Situaci jsme se sice snažili řešit přesuny, ale nebylo již v našich silách srovnat poměr. Tímto bych velice rád slyšel vysvětlení od následujících týmů: SKS, Brahmidi, Kokořínští psi, PT-slatina a PC Raptor.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Hellboy



Založen: 16. 09. 2006
Příspěvky: 1904
Bydliště: Reichenau Farbenkugel Manschaft

PříspěvekZaslal: so říjen 04, 2008 11:44 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

At pocitam jak pocitam, meli bysme mit 145! Pozor dalsi utlak ze strany poradatelu, zavolejte vybor lidove kontroly Smile
_________________
Zbraně nezabíjejí, to Chuck Norris.
www.danielvavra.com
BT TM-15 | Solenoid V2 | TM Ripclip | Flasc Barrel | NCStar 40mm red dot + laser || Custom MR1 | Ripclip | Apex
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
bicmen



Založen: 22. 03. 2007
Příspěvky: 108
Bydliště: Ronov nad Doubravou

PříspěvekZaslal: so říjen 04, 2008 11:48 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

jestli je za mrtvolu -2 body, tak my jsme postříleli 525 červených a oni vystříleli 521 modrých, takže jsme dali o 4 více červených Laughing Cool

Já dal přesně 4 za celou hru Laughing Laughing Laughing Hell Yea Twisted Evil, takže beze mně by to byla remíza na mrtvoly Laughing Laughing
_________________
***\Žoldáci z Železných hor/***
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
GEorGE



Založen: 01. 06. 2006
Příspěvky: 1199
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: so říjen 04, 2008 11:54 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jak říká Jaroslav "Celá hra byla jen jedna velká pastička" Laughing

Ale zase tak hrozně jsme vás nezkrouhli ... méně bojovníků, posunutí mrtvoliště o 200 metrů až k hranici prostoru a samozřejmě horší strana Laughing Laughing Laughing Čekali jsme úplatky a nakonec si o ně i řekli, ale nějak to neklaplo Laughing Laughing Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Hellboy



Založen: 16. 09. 2006
Příspěvky: 1904
Bydliště: Reichenau Farbenkugel Manschaft

PříspěvekZaslal: ne říjen 05, 2008 12:34 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Proste je to cinklý, kapřící připlavali z druhý strany co? Twisted Evil
V duchu jsem doufal, ze nejakym zazrakem nekdo oznacil nejake body o kterych jsem nevedel, ale zjevne se to nestalo. Smile Navic jako obvykle nam spoustu lidi odjelo o dost driv. Ale dobry, az na to zej sem pres uzasnou megamasku pul hry videl abstraktni oranzove obrazce jsem si taky pekne zastrilel.

Nejvic me poesilo, ze i kdyz jsem mel problem nacpat vsechno svoje sadlo do vesty velikosti XL, nakonec jsem odpadnul pozdeji nez lecktery bujary mladik az po te, co sem spadnul do nejaky diry a prestal videt pres svoje ultracerne slunecni brejle (nebo v tu dobu uz spis akvarium) Smile
_________________
Zbraně nezabíjejí, to Chuck Norris.
www.danielvavra.com
BT TM-15 | Solenoid V2 | TM Ripclip | Flasc Barrel | NCStar 40mm red dot + laser || Custom MR1 | Ripclip | Apex
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Predators SK



Založen: 19. 08. 2008
Příspěvky: 228

PříspěvekZaslal: ne říjen 05, 2008 1:20 am    Předmět: Odpovědět s citátem

vdaka organizatorom, dobra akcoska aj pravidla...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KoyoT



Založen: 26. 09. 2005
Příspěvky: 1239
Bydliště: Lihomyšl

PříspěvekZaslal: ne říjen 05, 2008 6:06 am    Předmět: Odpovědět s citátem

No to mi zase něco uniklo...
Jinak z této fotky jsem se málem pochcal smíchy Laughing Laughing Laughing http://www.military-paintball.cz/support_scripts/galerie_fotografii.php?cat=akce&rid=533&img=1&dir=1
Kdo zná Jaroslava, pochopí Laughing Laughing Laughing
_________________

KoyoT
MPC Forest

VĚČNÝ KUTIL, STAVITEL A OPRAVÁŘ

"... je dobré slyšet svoje kroky... " J. Kulhánek -Noční klub
"Když už si hraju na vojáčky, tak pořádně."
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky MSN Messenger
holoubek



Založen: 10. 09. 2007
Příspěvky: 220
Bydliště: ZOO Praha

PříspěvekZaslal: ne říjen 05, 2008 6:38 am    Předmět: Odpovědět s citátem

GEorGE napsal:
Jak se vám vlastně líbila procházka. Doufám, že někteří z vás si alespoň trochu protáhli svaly Laughing


procházka to byla úžasná, taky možná proto jsme opravdu běželi do boje jen při úvodním startu Very Happy ....jinak hromadná recylace po 20 minutách dobrý nápad (aspoň se podařilo občas dát dohromady i celé týmy)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
tracker



Založen: 29. 06. 2007
Příspěvky: 1660
Bydliště: UL

PříspěvekZaslal: ne říjen 05, 2008 7:22 am    Předmět: Odpovědět s citátem

akcička byla náramná. Docela jsem se bál probuzení do druhého dne, že mě bude bolet celé mé já. Naštěstí se tak nestalo. Chci se ještě omluvit Vigoušovi, Hasanovi a dalším - za tu dlouhou štreku na kterou jsem je vzal z důvodu vpadnutí nepříteli do zad Wink
jen by mě zajímalo co to bylo za hráče, který tam po naší první salvě ( a úspěšném trefení pár hráčů ) mezi nás vyběh. Very Happy
Fakt hustý Wink
Akce zachraňte vojína Johnyho se nezdařila - a tak hodinu trčel někde v peci.
Ještě chci poděkovat SZ za skvěle prožitý den a hráčům za fair play.
_________________
Jsem jaký jsem, někdo musí být zlý.
www.yourshirts.cz - textil shop
http://conflictshop.cz/ - Military trička
http://www.idj.cz/tracker88/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
travoltik



Založen: 18. 10. 2007
Příspěvky: 34

PříspěvekZaslal: ne říjen 05, 2008 7:51 am    Předmět: Odpovědět s citátem

akcička povedená, výsledek dle očekávání i přez zapřísáhlé militaristy s elektrikama Laughing Laughing a zvláště velký dík za Jarouškovo pohanské pozování mé A5 Laughing Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cita.s



Založen: 10. 12. 2006
Příspěvky: 176

PříspěvekZaslal: ne říjen 05, 2008 7:53 am    Předmět: Odpovědět s citátem

[quote="Rogan"]Též chci poděkovat za skvělou hru. Pro mě a mého kámoše to byla zajímavá zkušenost a suprově jsme si zahráli. Ještě se chci omluvit za ten můj team kill. Nevím koho sem to střelil, sorry. Měl sem občas problém rozeznat pásky v příšeří.[/quote

jj to se stavalo na obou stranach i mne se to stalo kdyz jsem na bode 7 cekal v dymovnici a kdyz jsem se pohnul tak mne z venku napral dvakrat vlastni cerveny Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jaroslav
Pohanský Pes


Založen: 13. 05. 2005
Příspěvky: 2004
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: ne říjen 05, 2008 8:10 am    Předmět: Odpovědět s citátem

travoltik napsal:
a zvláště velký dík za Jarouškovo pohanské pozování mé A5 Laughing Laughing

a muzes mi tohle lepe prelozit do cestiny ???
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
setler
Pohanský Pes


Založen: 28. 02. 2006
Příspěvky: 380
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: ne říjen 05, 2008 8:30 am    Předmět: Odpovědět s citátem

dekuji poradatelum za hezkou oddechovou akcicku, kde nebylo potreba zadne rozsahle planovani a veleni, pekne jsme si zastrileli Wink
_________________


JE TĚŽKÉ BÝT DEBILEM, PROTOŽE KONKURENCE JE VELIKÁ
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
feek



Založen: 21. 05. 2007
Příspěvky: 5

PříspěvekZaslal: ne říjen 05, 2008 9:15 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Vladik napsal:
gagarinn napsal:
Co ti na to mám říct jsme svině vždy se držíme blízko žrádla. Laughing Laughing Odjeli jsme dřív ,mimo plán ,chtěli jsme vydržet do konce ,ale okolnosti nás donutili ,přehodnotit situaci a hodit si SVOP. Laughing Laughing Laughing Laughing

Žrádlo beru, ale opustit hru před koncem je docela hloupé vůči ostatním hráčům i organizátorům.


hele když by to nebylo nezbytně nutné tak věř že tam budem až do konce ... páč to byla supr akce!! ale jak psal komár - prostě se se něco po.... s čím nikdo nepočítal a to byl ten důvod.
bohužel díky tomu jak se náš tým snažil nacpat do co nejmíň aut ... musel pak odjet vlastně celej Sad

ale jinak díky za super sobotu!!! doufám že za rok bude další opáčko!!! Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Salfa



Založen: 18. 04. 2007
Příspěvky: 1211
Bydliště: Přední Poříčí, okr. Příbram

PříspěvekZaslal: ne říjen 05, 2008 10:06 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Díky všem modrým Bojovníkům s kterými jsem bojoval bok po boku za perfektně strávenou sobotu na bojisti. Náramě sem si zastřílel a užil sem si to. Samozřejmě i ostatním děkuju, že vydrželi až do konce hry. Ti co to vzadali předem mě trošku zklamali. Celkové vyhodnocení výsledků mě nijak nepřekvapilo, když to bylo předem zaplacený Laughing Laughing Laughing
Jel sem tam s jiným úmyslem a ten se podařil. Takže díky. Wink
_________________


www.frogman.cz
Život je boj, tak se pozabíjejte a já bych s dovolením prošel!!
mé indiánské jméno je SPÁLENÉ OUŠKO, říkejte mi tak prosím
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Salfa



Založen: 18. 04. 2007
Příspěvky: 1211
Bydliště: Přední Poříčí, okr. Příbram

PříspěvekZaslal: ne říjen 05, 2008 10:08 am    Předmět: Odpovědět s citátem

KoyoT napsal:
No to mi zase něco uniklo...
Jinak z této fotky jsem se málem pochcal smíchy Laughing Laughing Laughing http://www.military-paintball.cz/support_scripts/galerie_fotografii.php?cat=akce&rid=533&img=1&dir=1
Kdo zná Jaroslava, pochopí Laughing Laughing Laughing


Jaroslave výborný to si nech zarámovat. Laughing Laughing
_________________


www.frogman.cz
Život je boj, tak se pozabíjejte a já bych s dovolením prošel!!
mé indiánské jméno je SPÁLENÉ OUŠKO, říkejte mi tak prosím
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Vladik



Založen: 16. 06. 2006
Příspěvky: 466
Bydliště: Čejov, Humpolec

PříspěvekZaslal: ne říjen 05, 2008 10:11 am    Předmět: Odpovědět s citátem

feek napsal:
hele když by to nebylo nezbytně nutné tak věř že tam budem až do konce ... páč to byla supr akce!! ale jak psal komár - prostě se se něco po.... s čím nikdo nepočítal a to byl ten důvod.
bohužel díky tomu jak se náš tým snažil nacpat do co nejmíň aut ... musel pak odjet vlastně celej Sad

ale jinak díky za super sobotu!!! doufám že za rok bude další opáčko!!! Wink

Věřím ti, že to bylo vážné, tak v pohodě. Je pravda, že na takovémto typu hry je to celé uvolněnější. Přesto ale by měli všichni mít napaměti, že pokud slíbí účast, měli by se opravdu snažit ji dodržet a ne podle toho, kdo kde má párty. Jsem na to teď citlivější, protože i u nás se našli takoví pablbi. Ale to už mluvím o těch, co nepřijedou vůbec.

Mimochodem pro ty, kterým se "nechtělo", byl to krásný, teplý, sluneční, podzimní den Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
bostongeorge



Založen: 26. 05. 2007
Příspěvky: 9

PříspěvekZaslal: ne říjen 05, 2008 10:52 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Super počasí,super hra,super spoluhráči(až na ty co stříleli po vlastních),super vítězství ,děkujeme pořadatelům za tenhle den....
Stínadla Twisted Evil
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
setler
Pohanský Pes


Založen: 28. 02. 2006
Příspěvky: 380
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: ne říjen 05, 2008 11:22 am    Předmět: Odpovědět s citátem

feek napsal:

hele když by to nebylo nezbytně nutné tak věř že tam budem až do konce ... páč to byla supr akce!! ale jak psal komár - prostě se se něco po.... s čím nikdo nepočítal a to byl ten důvod.
bohužel díky tomu jak se náš tým snažil nacpat do co nejmíň aut ... musel pak odjet vlastně celej Sad


no ber to tak, ze pokud nekdo zvazuje ucast na SZ War jako moznost vejit ve znamost a treba se kvalifikovat na Warzone, neni predcasny ojezd dobrou vizitkou, i kdyby za tim byly nutne duvody... a samozrejme zruseni ucasti nebo nedorazeni na misto bez jakekoliv omluvy uz asi ani nepotrebuje komentar...
_________________


JE TĚŽKÉ BÝT DEBILEM, PROTOŽE KONKURENCE JE VELIKÁ
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
gagarinn



Založen: 21. 05. 2007
Příspěvky: 40
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: ne říjen 05, 2008 11:45 am    Předmět: Odpovědět s citátem

no ber to tak, ze pokud nekdo zvazuje ucast na SZ War jako moznost vejit ve znamost a treba se kvalifikovat na Warzone, neni predcasny ojezd dobrou vizitkou, i kdyby za tim byly nutne duvody... a samozrejme zruseni ucasti nebo nedorazeni na misto bez jakekoliv omluvy uz asi ani nepotrebuje komentar...[/quote]


Na SZ War jezdíme ,hlavně protože je to náš spřátelený tým. Na Warzonu ,nejedeme a ani o ní do budoucna neuvažujeme.Wink Kvůli pořadatelům a jejich žádosti ,aby se dorazilo s co nejmenším počtem vozů. Jsme jeli jak sardinky. Pak došlo k tomu průseru v hradišti s výrobní linkou (zastavení výroby) ,kluk co nás vezl ,musel jako hlavní technolog okamžitě jet tuto situaci řešit.(nech stát linku a 300 lidí k tomu) Někteří z nás mají bohužel povinnosti i o víkendu. Tohle není omlouvání ,jen konstatování.

P.s. Hráli jsme za červené ,tím jste ke konci mohli dostat ještě nějaké ty body navíc. Laughing Laughing Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
GEorGE



Založen: 01. 06. 2006
Příspěvky: 1199
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: ne říjen 05, 2008 11:53 am    Předmět: Odpovědět s citátem

A já si celou dobu říkal, že jste pořádně zabrali a přestali neustále pendlovat mezi mrtvolištěm, bojovou zónou a občerstvením Laughing Laughing Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
feek



Založen: 21. 05. 2007
Příspěvky: 5

PříspěvekZaslal: ne říjen 05, 2008 12:18 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

heh ... ač se to možná na mrtvolišti nezdálo ... ale nejlépe nám bylo v bojové zóně .... a až pak u wiga a jeho stánku Very HappyVery HappyVery Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
gagarinn



Založen: 21. 05. 2007
Příspěvky: 40
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: ne říjen 05, 2008 12:20 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

To pendlování ,mělo své opodstatnění. Nebudeme přeci celý den někde čekat. Naše taktika byla : Vystřílet si na bojové linii zásobníky na modré ,umřít ,doplnit tekutiny a munici a z5 do hry. Možná držíme rekord u červeného týmu v počtu mrtvích. Laughing Laughing Laughing Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlcek



Založen: 12. 08. 2007
Příspěvky: 135

PříspěvekZaslal: ne říjen 05, 2008 1:05 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Za tým falcon, perfektně jsme si zahráli super strávený den, doufáme, že se za rok opět setkáme. Mooc děkujeme chlapíkům za pomoc se startovacíma kabelama, jinak jsme na parkovišti ještě dnes.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
vlcek



Založen: 12. 08. 2007
Příspěvky: 135

PříspěvekZaslal: ne říjen 05, 2008 1:41 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Mám jednu věc na organizátory, zaznamenal jsem tam nahlášení nějakého podvodníka, můžete sdělit tým a jméno tohoto hráče ? rádi bychom věděli, komu zakázat hru na námi přádané akci, která bude do budoucna.
Předem děkuji
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Polda



Založen: 23. 07. 2007
Příspěvky: 52

PříspěvekZaslal: ne říjen 05, 2008 4:48 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tuhle akci řadím mezi super akce, kterých jsem se zůčastnil. Ten nápad s opouštěním mrtvolišť pro všechny po 20 min. byl dost dobrej.
Klobouk dolu před všemi hráči za férovou hru.
Díky pořadatelům za tuhle hru, páč byla dost dobrá.

Červení byli stejně lepší. Smile.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
holoubek



Založen: 10. 09. 2007
Příspěvky: 220
Bydliště: ZOO Praha

PříspěvekZaslal: ne říjen 05, 2008 4:54 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Vzhledem k tomu, že pořadatelé to nehrotí, nehrotil bych to taky. Doufám, že nechcete dojít k podobné popravě člověka, jako proběhla na diskuzi k loňském sz waru. Sám jsem oproti loňsku nezaznamenal žádné švidlování a ani o něm neslyšel. Na takto velkých vzdálenostech se často může stát, že k zásahu došlo a zasažený si ho ani nevšimnul. A pokud má útočník dojem, že k zásahu došlo, měl by to jako zkušený paintballista (a těch tam byla většina), řešit s dotyčným hned na místě.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Hellboy



Založen: 16. 09. 2006
Příspěvky: 1904
Bydliště: Reichenau Farbenkugel Manschaft

PříspěvekZaslal: ne říjen 05, 2008 4:59 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Pokud nekdo dostane dve rany do hlavy a rika ze si toho nevsimnul, tak bych to resil Smile To jako sorry, ale fakt jo.
_________________
Zbraně nezabíjejí, to Chuck Norris.
www.danielvavra.com
BT TM-15 | Solenoid V2 | TM Ripclip | Flasc Barrel | NCStar 40mm red dot + laser || Custom MR1 | Ripclip | Apex
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> Archiv proběhlých akcí - 2008 Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12  Další
Strana 8 z 12

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Design by SkaidonDesigns | Distributed by Olate