Diskusní fórum  www.military-paintball.cz
Vítejte na sdruženém fóru paintballových klubů a přátel značkovacích zbraní, hrajících military paintball
v lesích, domech, hřištích a všude kde se sejde dobrá parta lidí, kteří si rádi zahrají
 
 FAQ   Hledat   Seznam uživatelů   Uživatelské skupiny   Registrace 
 Nastavení   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv   Přihlášení 

Spyder MR 1
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 9, 10, 11  Další
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> SPYDER - zbraně, hlavně, upgrade
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Hellboy



Založen: 16. 09. 2006
Příspěvky: 1904
Bydliště: Reichenau Farbenkugel Manschaft

PříspěvekZaslal: čt květen 15, 2008 7:18 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Aresi, jediny problem MR1 je gravitacni zasobnik. Ale tam je problem predevsim gravitace. Je to zbran, ktera ted stoji pod tri tisice (!!!!) a poruchovost ma naprosto minimalni at si tady budes vykladat co chces. Udrzba je naprosto primitivni (narozdil od A5). Nevim jestli ti nekdo prodal nejakou smejdskou, mel jsi smulu na kus, nebo co, ale veci ktery tady vykladas jsem osobne nezazil a mrdkaru znam snad desitky. Jeste vice znam A5 karu a srovnani je pro A5 naprosto tragicke. To ze se ti posere zasobnik a oprava stoji tisic korun je proste KURVA MEGA zavada. A ze se posere uplne kazdymu asi pri druhym hrani to zrovna nevylepsuje. To ze tam porad neco uchazi a FPS ma jeden clovek z tovarny 190 a druhej 380 taky ne. To ze to ma hlaven jak trubku od topeni a pritom to stoji 2x tolik to taky neni zrovna plus.

Jasne cyklon je super. Jasne da se to tunit a kdo chce, tak mu doted nic jineho nezbyvalo, ale tvrdit, ze je to spolehlive a vydrzi to vsechno je nesmysl.

Navic je pravda, ze vysokotlake zbrane strili vsechny takrka stejne, takze tim, ze si koupis A5 rozhodne neziskas co se presnosti, nebo dostrelu tyce nejakou velkou vyhodu. Se zakladni hlavni spis naopak.

Pokud je nejaky spyder sracka, tak je to MR2. To ti klidne podepisu. V zime se s tim neda hrat a stejny problem melo vice lidi, takze na tom neco bude. Ale MR1 za 2900 korun je proste vynikajici pomer cena/vykon.
_________________
Zbraně nezabíjejí, to Chuck Norris.
www.danielvavra.com
BT TM-15 | Solenoid V2 | TM Ripclip | Flasc Barrel | NCStar 40mm red dot + laser || Custom MR1 | Ripclip | Apex
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Cofey



Založen: 25. 10. 2006
Příspěvky: 437
Bydliště: Mám

PříspěvekZaslal: čt květen 15, 2008 8:02 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Hellboy napsal:
.....................

Pokud je nejaky spyder sracka, tak je to MR2. To ti klidne podepisu. V zime se s tim neda hrat a stejny problem melo vice lidi, takze na tom neco bude. ....................


2 Hellboy:
Auuu - to bolelo. Tvrdit o MR2 že je to sračka protože se s ní nedá v zimě hrát je řekl bych trochu přehnané. Možná zimní sračka by bylo výstižnější Wink ikdyž já osobně jsem takovou zkoušenost s MR2 neměl páč jsem s ní myslím v mínusových teplotách nikdy nehrál.

Asi by to chtělo upřesnit co je to hrát v zimě. Při + 2 ? Při - 5? Při - 7?

Při mínus 6 jsem letos ve Zlíně viděl sračky všech typů ...... kombinace mrazu a CO2 nesvědčila ani A5 ani 98 ani T9 ani MR1....

Cofey
_________________
"Si vis pacem, para bellum!"
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ares



Založen: 18. 11. 2006
Příspěvky: 389

PříspěvekZaslal: čt květen 15, 2008 8:02 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

no, puvodne jsem napsal odpoved tak na stranku a4, ale vlastne je mi to celkem jedno, a vsechno co jsem tam psal, tu uz nekde bylo zmineno.

Jen tak pro info. Nemam ani mr1 ani a5 a nevidim duvod proc jedno bezduvodne hanet a druhe chvalit. Proste to, ze mrka, se kterymi jsem se potkal mela problemy s nadhazovanim a sekanim kuli je moje osobni zkusenost a kdyz to delaji 3 ze tri, tak muj zaver, a verim ze kohokoliv jineho s takovym pozorovanim bude ten, ze to bude problem, kdyz ne vsech, tak valne vetsiny.
Naopak u a5ky jsem zatim u nikoho zadny problem nevidel, coz ale problemy nevylucuje.

Jak jsem rikal, je mi uplne jedno, s cim kdo strili, co si koupi, ale me osobne mrko domu nesmi, i kdyby bylo za 500.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hellboy



Založen: 16. 09. 2006
Příspěvky: 1904
Bydliště: Reichenau Farbenkugel Manschaft

PříspěvekZaslal: čt květen 15, 2008 9:38 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ano, MRko nadhazuje, ale rekl bych, ze to bude problem velke casti zbrani podavanych ze strany bez nejake ochrany a elektrickeho zasobniku. Ano parkrat za dva roky se mi stalo, ze jsem trhl kuli v zaveru a kdyz rikam parkrat, tak myslim parkrat a je to skoro jedine trhani, ktere se mi kdy stalo.
Tento problem jde znacne redukovat pouzitim kvalitniho kolinka s otvory za cca 100Kc, treba Armson, protoze to originalni je jediny naprosto sračkozni dil na MR1 a stejne po par tydnech praskne.

Pokud nekdo hraje s 200 zasobnikem a sype jako blazen, tak to asi muze byt problem, ale pro lidi co hraji military s omezenou munici to asi velky problem nebude (z vlastni zkusenosti rikam ze neni). Kdo chce sypat at si koupi Xtru s rovnym feedem, ta to tolik nedela.
_________________
Zbraně nezabíjejí, to Chuck Norris.
www.danielvavra.com
BT TM-15 | Solenoid V2 | TM Ripclip | Flasc Barrel | NCStar 40mm red dot + laser || Custom MR1 | Ripclip | Apex
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
dr.death



Založen: 05. 06. 2008
Příspěvky: 1
Bydliště: Vamberk

PříspěvekZaslal: so červen 07, 2008 5:27 pm    Předmět: úsťová rychlost Odpovědět s citátem

Zdar, borci, potřebuju poradit. Koupil jsem přítelkyni MR-1 a nejde mi snížit UR pod 350 fps. Mám shánět měkčí pružinu nebo tu stávající zkrátit....a nebo stačí počkat a fps časem samo klesne...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Remus



Založen: 01. 11. 2007
Příspěvky: 30

PříspěvekZaslal: so červen 07, 2008 8:15 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Cočko je nachylný k zahřívání při současných teplotách, čím máš vyhřátější flašku, tím vyšší je v ní tlak a tím vyšší je ustova rychlost.
Takže, držet flašku ve stínu, pokud to nepomuže, tak jedine měkčí pružina.
Minulý víkend, jak bylo vedro jsem měl taky ustovku staženou na minimum, aby mi to dalo těch 300
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
hlodavecz



Založen: 09. 01. 2007
Příspěvky: 64

PříspěvekZaslal: st červenec 16, 2008 10:22 pm    Předmět: Re: úsťová rychlost Odpovědět s citátem

dr.death napsal:
Zdar, borci, potřebuju poradit. Koupil jsem přítelkyni MR-1 a nejde mi snížit UR pod 350 fps. Mám shánět měkčí pružinu nebo tu stávající zkrátit....a nebo stačí počkat a fps časem samo klesne...


čau,
měl jsem stejnej problém. řešení bylo: měkči pružinu pod kladivo, tvrdší pod jehlu. Ale navrh bych: řeš to s těma, co ti to prodali... netvrdim, že 300 fps musí bejt "strop" ale na spoustě akcí a hřišť je to"legální" maximum.
Zdar.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mikes



Založen: 24. 08. 2008
Příspěvky: 133
Bydliště: Sezemice

PříspěvekZaslal: po srpen 25, 2008 1:37 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Zdar, ma MR1 a pustil jsem se do tuningu podle mysteria a potrebavoal bych trochu poradit. Embarassed .Zatim se mi nepodarilo vyjmut starfire vložku. Nemam doma vhodny kleste tak jsem se chtel zeptat jestli se to nekomu z vas podarilo vyjmout nejak jinak...a druha vec..nemohl by jste mi nekdo vyfotit jak by mela vypadat blokace s kulickou na MR1ce?? dik
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
bicmen



Založen: 22. 03. 2007
Příspěvky: 108
Bydliště: Ronov nad Doubravou

PříspěvekZaslal: so září 27, 2008 11:22 am    Předmět: Odpovědět s citátem

mikes napsal:
Zdar, ma MR1 a pustil jsem se do tuningu podle mysteria a potrebavoal bych trochu poradit. Embarassed .Zatim se mi nepodarilo vyjmut starfire vložku. Nemam doma vhodny kleste tak jsem se chtel zeptat jestli se to nekomu z vas podarilo vyjmout nejak jinak...a druha vec..nemohl by jste mi nekdo vyfotit jak by mela vypadat blokace s kulickou na MR1ce?? dik


Některej kámoš to udělal tak, že dal do svěráku dva hřebíky(nejspíš to před tim do něčeho nabil Laughing a následně upl do svěráku) a bolt na to narval a otočíl jím - starfire vložkou a hotovo.
_________________
***\Žoldáci z Železných hor/***
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Wilgott



Založen: 20. 12. 2006
Příspěvky: 100

PříspěvekZaslal: po září 29, 2008 6:24 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Když jsem měl ještě MR1 tak jsem vzal velký imbusový šroub s Hlavou aby se vešla do boltu a zbrousil mu strany vzniklu takový Učko na šrou jsem pak nasadil matku zasonul do boltu a klíčem přes matku to povolil.Starfire je pak ale nepoužitelný je AL a dost se odrbal,jde to blbě povolit má na závitu nějaký sajrajt aby se nepovolil.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Foglik



Založen: 23. 10. 2008
Příspěvky: 3
Bydliště: Kostelec nad Orlicí

PříspěvekZaslal: so říjen 25, 2008 11:01 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak se vám musim pochlubit dneska jsem si na poste vyzvedl MR1 jen jsem to rozbalil zaril sem jako slunicko fakt nadhera Smile Zachvilku ji du otestovat ale problem je v Co2 jeste nemam poresenej hasicak takze spoliham na kluky ze ho vemou jestli ne sem v haji

Foglik
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ActiveWind



Založen: 29. 09. 2008
Příspěvky: 3

PříspěvekZaslal: čt říjen 30, 2008 12:16 pm    Předmět: rozborka Odpovědět s citátem

Ahoj, neni nekde na webu navod na rozborku ? Nedari se mi nic najit. Nebo nakej obrazek kde sou vsechny soucastky popsany, popripade nakej manual. Diky
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Remus



Založen: 01. 11. 2007
Příspěvky: 30

PříspěvekZaslal: čt říjen 30, 2008 1:38 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

http://www.youtube.com/watch?v=3NMmtFiKKms

Video na youtube...co ty na to;-)?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ares



Založen: 18. 11. 2006
Příspěvky: 389

PříspěvekZaslal: čt říjen 30, 2008 2:30 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

ale asi chces neco podrobnejsiho. pokusim se to po pameti napsat. Pro beznou udrzbu staci do bodu 4. mozna i vcetne, pokud chces mazat mechanismus spouste.

1 odsroubovat sroubek, ktery zajistuje pazbu-vzadu nahore
2 vytahnout natahovaci kolik smerem nahoru
vyndat venturu-uvnitr vrchni diry v tele zbrane
3 vytahnout zajistovaci kolik vzadu na boku, pritom drzet stavec rychlosti, protoze pod nim je pruzina, at ti to nekam neuleti
vytahnout pruzinu
vyndat kladivko s gumovym dorazem
4 vysroubovat dva sroubky, ktere drzi grip (spoust) u tela zbrane-zustane to viset na vedeni plynu co vede skrz maketu zasobniku
vpredu pod hlavni je imbus, povolit a vyndat, je tam taky pruzina tak bacha-na obrazku bez cisla, sem na to zapomel Smile
5 zespodu na tele zbrane je jediny mosazny sroubek, vysroubovat
6 zhruba veprostred na boku je ocelovy cep, ma cca 3mm v prumeru- vyklepnout, potom nejakou tyckou vytlacit to, co zbylo v dire, ve ktere beha kladivko, myslim, ze to jde jen na jednu stranu, na druhou se rizne okrouzek
7 u kolinka jsou 3 male imbusy, povolit a pod tim je blokace dvojiho nabiti
jeste muzes sundat to plynove vedeni, ale paxe to tam blbe dava a musi se to pretesnit, kdyz to uchazi
http://uloz.to/895843/mr1.JPG
nevim proc, ale nepodarilo se mi ten obrazek hodit primo
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
súč



Založen: 23. 11. 2008
Příspěvky: 60

PříspěvekZaslal: ne listopad 23, 2008 5:06 pm    Předmět: Zdravim Odpovědět s citátem

S paintom som len v plienkach ... vlastnim MR1 zatial v zaklade. Nejake napady v hlave su , ale najskor by som rad poriesil vami opisovany bolt a jeho nedokonalost.

Chcem sa spytat ci nema niekto z Vas moznost dat ho vysustruzit nejak po znamosti " lacnejsie "

Este by ma zaujimali rozmery o kruzkov na bolt. Pokial to tu niekde je , vopred sa ospravedlnujem , snazil som sa precitat vsetky temy ohladom MR1. V navode som rozmery nenasiel. Niekto sem daval odkaz na stranku :
http://www.rubena.cz/default.asp?PgID=21&CatID=1939 ... vedel by mi niekto poradit presne dany vyrobok ?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Burnes



Založen: 07. 12. 2008
Příspěvky: 749

PříspěvekZaslal: ne prosinec 07, 2008 3:57 pm    Předmět: ?? Odpovědět s citátem

Zdarte! Když teda seříznu pažbu, dám kolominátor na nástavec, tak pohodlně můžu přesně zamířit v každé poloze? Prostě se jen podívám a vidím? Nerad bych se nejak kroutil, abych něco viděl. Idea
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Fila



Založen: 23. 10. 2006
Příspěvky: 465
Bydliště: RFM

PříspěvekZaslal: ne prosinec 07, 2008 8:09 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

jj se seřízlou pažbou je to uplně v pohodě a nijak se u toho kroutit nemusíš!!! Cool
_________________
si kliďánko umřu........

Sudéta Óre! (Les Kanců)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rogan



Založen: 02. 12. 2007
Příspěvky: 419
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: ne prosinec 07, 2008 8:18 pm    Předmět: Re: ?? Odpovědět s citátem

Burnes napsal:
Zdarte! Když teda seříznu pažbu, dám kolominátor na nástavec, tak pohodlně můžu přesně zamířit v každé poloze? Prostě se jen podívám a vidím? Nerad bych se nejak kroutil, abych něco viděl. Idea

Nejsem si jistej jestli je to překlep, ale vim, že spousta lidí to říká špatně. Je to kolimátor Smile
_________________
V případě kteréhokoliv technického problému, odhoďte warp-jádro.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kanarek



Založen: 16. 03. 2007
Příspěvky: 19

PříspěvekZaslal: ne leden 04, 2009 9:20 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Zdravim, jen takovej malej velkej problém. Do zásobníku nasypu kuličky, hlavní mi utečou zase ven Smile Nejspíš sem vyvedl něco s ball stopperem. Je možný, že sem ho při čištění urval? Poradí někdo jak by to šlo svépomocí spravit? Zbraň jsem si rozebral abych se kouknul jestli se k něčemu co by mohlo zachatávat ty kuličky dostanu, ale na nic co by podle mě tu funkci mohlo plnit jsem nenarazil (rozebíral jsem to jen základně, ne až do posledního nejmenšího šroubku).

Otázka tedy je, co se s tim mohlo stát? Jak by se to dalo zpravit?

Díky
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
SilverFox



Založen: 14. 02. 2008
Příspěvky: 16

PříspěvekZaslal: ne leden 04, 2009 10:12 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Kanarek napsal:
Zdravim, jen takovej malej velkej problém. Do zásobníku nasypu kuličky, hlavní mi utečou zase ven Smile Nejspíš sem vyvedl něco s ball stopperem. Je možný, že sem ho při čištění urval? Poradí někdo jak by to šlo svépomocí spravit? Zbraň jsem si rozebral abych se kouknul jestli se k něčemu co by mohlo zachatávat ty kuličky dostanu, ale na nic co by podle mě tu funkci mohlo plnit jsem nenarazil (rozebíral jsem to jen základně, ne až do posledního nejmenšího šroubku).

Otázka tedy je, co se s tim mohlo stát? Jak by se to dalo zpravit?

Díky

Stačí sundat přirubu zásobníku. V miste kde neni ctvrtej sroubek je gumovej cudl.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
holoubek



Založen: 10. 09. 2007
Příspěvky: 220
Bydliště: ZOO Praha

PříspěvekZaslal: po leden 05, 2009 7:47 am    Předmět: Re: ?? Odpovědět s citátem

Burnes napsal:
Zdarte! Když teda seříznu pažbu, dám kolominátor na nástavec, tak pohodlně můžu přesně zamířit v každé poloze? Prostě se jen podívám a vidím? Nerad bych se nejak kroutil, abych něco viděl. Idea


Mám MR1 a kolimátor na nástavci - bez něj bys ho tam ani kvůli zásobníku nedal ... používám tuto nástavbu (model hráč Synus)
http://www.military-paintball.cz/support_scripts/galerie_fotografii.php?cat=pers_gallery&rid=693&img=1&dir=1

a pažbu jsem ani řezat nemusel
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Kanarek



Založen: 16. 03. 2007
Příspěvky: 19

PříspěvekZaslal: po leden 05, 2009 9:58 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

SilverFox napsal:
Kanarek napsal:
Zdravim, jen takovej malej velkej problém. Do zásobníku nasypu kuličky, hlavní mi utečou zase ven Smile Nejspíš sem vyvedl něco s ball stopperem. Je možný, že sem ho při čištění urval? Poradí někdo jak by to šlo svépomocí spravit? Zbraň jsem si rozebral abych se kouknul jestli se k něčemu co by mohlo zachatávat ty kuličky dostanu, ale na nic co by podle mě tu funkci mohlo plnit jsem nenarazil (rozebíral jsem to jen základně, ne až do posledního nejmenšího šroubku).

Otázka tedy je, co se s tim mohlo stát? Jak by se to dalo zpravit?

Díky

Stačí sundat přirubu zásobníku. V miste kde neni ctvrtej sroubek je gumovej cudl.



Díky za upřesnění. Neprozradil bys mi jak asi velká část tý gumy je v té komoře? A jak je ta guma asi tuhá. Rád bych si to zpravil, ale nerad bych, aby mi to zase blokovalo ty kuličky.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
SilverFox



Založen: 14. 02. 2008
Příspěvky: 16

PříspěvekZaslal: po leden 05, 2009 11:14 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Kanarek napsal:
Díky za upřesnění. Neprozradil bys mi jak asi velká část tý gumy je v té komoře? A jak je ta guma asi tuhá. Rád bych si to zpravil, ale nerad bych, aby mi to zase blokovalo ty kuličky.

http://silverfox.xf.cz/cumbrk/

Ale kutilsky bych to neresil a pri dalsi prilezitosti objednal: http://www.paintballshop.cz/zbozi/1225-03-ball-stopper
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kanarek



Založen: 16. 03. 2007
Příspěvky: 19

PříspěvekZaslal: po leden 05, 2009 11:31 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

SilverFox napsal:
Kanarek napsal:
Díky za upřesnění. Neprozradil bys mi jak asi velká část tý gumy je v té komoře? A jak je ta guma asi tuhá. Rád bych si to zpravil, ale nerad bych, aby mi to zase blokovalo ty kuličky.

http://silverfox.xf.cz/cumbrk/

Ale kutilsky bych to neresil a pri dalsi prilezitosti objednal: http://www.paintballshop.cz/zbozi/1225-03-ball-stopper


Ty seš frajer Smile Díky za přesné nafocení. Taky už mě nakonec napadlo se podívat jeslti se to neprodává jako náhradní díl, takže to asi nakonec vyřešim tak. ale ještě jedno díky i za fotky, třeba se mi to ještě bude hodit.

Kamarád tudle byl v tomdle paintballshopu a chtěl kupovat nějaký doplňky na zbraň, tak se jich ptá jestli to tam bude pasovat. Oni ochotně že určitě, že je to zaručený, tak to pak na místě chtěl vyzkoušet a ono ejhle, nešlo to. Tak jediný co z nich vypadlo, berte to, to doma uříznete Very Happy Jako já jsem pro kutilství, ale toto by na mě bylo moc. Tady máte za dvanácet kus železa, doma to hodte do soustruhu, sjeďte to na tydle průměry a pak tydy vyfrézujte tudle drážku a je to přesně pro tu Vaši zbraň. Pro zákazníka všechno Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
GEorGE



Založen: 01. 06. 2006
Příspěvky: 1199
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: út leden 06, 2009 12:10 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Jop paintballshop forever Laughing Laughing Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Hellboy



Založen: 16. 09. 2006
Příspěvky: 1904
Bydliště: Reichenau Farbenkugel Manschaft

PříspěvekZaslal: út leden 06, 2009 2:15 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Hele jen tak me napadlo, jeden chlapik od nas si ladil MR1 podle PGP a nedavno se zminoval, ze jako dobry, ale kdyby to delal znovu, tak asi nebude davat ty o krouzky tam kde jsou na PGP namalovany, protoze to zpusobovalo nejakej problem (zbran fungovala, ale tohle nicemu nepomohlo, spis naopak). Rad bych upresnil, ale zatim nevim presne jak Smile
_________________
Zbraně nezabíjejí, to Chuck Norris.
www.danielvavra.com
BT TM-15 | Solenoid V2 | TM Ripclip | Flasc Barrel | NCStar 40mm red dot + laser || Custom MR1 | Ripclip | Apex
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Fila



Založen: 23. 10. 2006
Příspěvky: 465
Bydliště: RFM

PříspěvekZaslal: so leden 24, 2009 2:17 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

tak jsem na MRdku našoupnul elektronickou spoušť a je to uplně jinčí fičák......jen co bude trochu času tak dopředu hopnu i expanzní komoru z E99.....
_________________
si kliďánko umřu........

Sudéta Óre! (Les Kanců)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Salfa



Založen: 18. 04. 2007
Příspěvky: 1211
Bydliště: Přední Poříčí, okr. Příbram

PříspěvekZaslal: po leden 26, 2009 7:40 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Fila napsal:
tak jsem na MRdku

No tak nač ta silná slova Laughing MR1 je tak spolehlivá a perfektní zbraň, že si zaslouží trochu úcty.
_________________


www.frogman.cz
Život je boj, tak se pozabíjejte a já bych s dovolením prošel!!
mé indiánské jméno je SPÁLENÉ OUŠKO, říkejte mi tak prosím
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
súč



Založen: 23. 11. 2008
Příspěvky: 60

PříspěvekZaslal: ne únor 01, 2009 6:22 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Hellboy napsal:
Hele jen tak me napadlo, jeden chlapik od nas si ladil MR1 podle PGP a nedavno se zminoval, ze jako dobry, ale kdyby to delal znovu, tak asi nebude davat ty o krouzky tam kde jsou na PGP namalovany, protoze to zpusobovalo nejakej problem (zbran fungovala, ale tohle nicemu nepomohlo, spis naopak). Rad bych upresnil, ale zatim nevim presne jak Smile



Ahoj , prepac , je nieco nove ? Pretoze sa na tuto upravu chystam. Dakujem
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Remus



Založen: 01. 11. 2007
Příspěvky: 30

PříspěvekZaslal: čt březen 12, 2009 8:31 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ahoj, nemáte někdo na MR1 Q-loader? Jestli ano, mohl by ten dotyčný postnout nějakou fotku? Díky
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> SPYDER - zbraně, hlavně, upgrade Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 9, 10, 11  Další
Strana 6 z 11

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Design by SkaidonDesigns | Distributed by Olate