Diskusní fórum  www.military-paintball.cz
Vítejte na sdruženém fóru paintballových klubů a přátel značkovacích zbraní, hrajících military paintball
v lesích, domech, hřištích a všude kde se sejde dobrá parta lidí, kteří si rádi zahrají
 
 FAQ   Hledat   Seznam uživatelů   Uživatelské skupiny   Registrace 
 Nastavení   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv   Přihlášení 

Jaký sněhový hasící přístroj? na plnění CO2

 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> CO2, Vzduch, Regulátory
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Alienspapercraft



Založen: 25. 09. 2008
Příspěvky: 4

PříspěvekZaslal: čt září 25, 2008 12:27 pm    Předmět: Jaký sněhový hasící přístroj? na plnění CO2 Odpovědět s citátem

Předně musim napsat , že jsem v paintballu nováčkem..
A chtěl bych se zeptat na věci okolo plnění CO2.
NE.....nelekejte se ....forum jsem prošel od shora až dolů ,ale to ,co bych chtěl,tak jsem se nedozvěděl.(voči mám z to ho jak angorák)

1) Všude lidi píšou, že na plnění je dobrej nějakej starší typ sněhovýho hasičáku.....můžete napsat někdo jakej typ? Wink
..vono říct, že ho seženete u hasičů nebo v plnírně za pětikilo ..to neberu. Confused

2) má někdo zkušenosti s novejma sněhovejma hasičákama?...protože mě příjde, jak se všude píše, že v těch starejch je kromě co2 i bordel, zainvestovat a koupit funglovku....třeba takovýhle

jak je to potom stou kompatibilnostěj s redukcí na paintballové lahve za 390.-......asi sedět nebude což?.....když o novým hasičáku tady na foru není ani prd. Prej má novej venty a takový ty zvěsti.....

3) nejde z něj(z nich-těch novějších pákových typů) plnit?...



Může někdo ze zasvěcenců podat info popřípadě navrhnout řešení?. Wink

díky moc.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
patras



Založen: 29. 05. 2006
Příspěvky: 997
Bydliště: Náchod

PříspěvekZaslal: čt září 25, 2008 1:20 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

klasickej 6kg hasicak, kterej nebyl nijak upravovanej pro ucely treba svareni (urizla stoupacka)
_________________
PBN - Paintball Military Klub Náchod - Lepší je být první v pekle než druhý v nebi ... www.paintballnachod.cz
INZERCE a PAINTBALL BAZAR na http://www.paintballnachod.cz/inzerce
A5-TPX-Carbine-K5-SGB K1-PGP-Maverick-Equalizer
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Alienspapercraft



Založen: 25. 09. 2008
Příspěvky: 4

PříspěvekZaslal: čt září 25, 2008 2:16 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Dá se slovo "klasickej" nějak rozvíst?

Jak se znám koupil bych něco a pak kurvoval, že mě tam nejde redukce a je to na vyliž.... Evil or Very Mad
.....tak bych rád znal nějakou zpřesňující identifikační informaci. Wink

Jako třeba:

Jdou pro účely plnění použít nové hasičáky jako třeba tento S5KTe?

se zmiňovanou redukcí na PB flašky za 390 kaček?
...je potřeba úprava?...jaka?... Question


Jak vypadá ten starší hasící přístroj....musí mít kulový ventil....nebo stačí pákový.... Question ...typové označení by nebylo?.....prostě něco, čeho by se dalo chytnout. Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Cofey



Založen: 25. 10. 2006
Příspěvky: 437
Bydliště: Mám

PříspěvekZaslal: čt září 25, 2008 6:14 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Alienspapercraft napsal:
Dá se slovo "klasickej" nějak rozvíst?

Jak se znám koupil bych něco a pak kurvoval, že mě tam nejde redukce a je to na vyliž.... Evil or Very Mad
.....tak bych rád znal nějakou zpřesňující identifikační informaci. Wink

................?.....prostě něco, čeho by se dalo chytnout. Rolling Eyes



Zdar.

Patras myslel sněhový hasicí přístroj S 6 http://www.hasici-pristroje.net/snehove/ které už se nové neprodávají, ale Ty nepotřebuješ kupovat nový, stačí Ti repasovaný, tzn. s novou stupačkou a vyčistěný. Jsou jich haldy u každého revizního požárního technika. Jsou zkontrolované, vyčištěné a vyzkoušené že těsní, že prdne když tak pojistka a ne flaška....
Stojí kolem jednoho litru.
Mám ho taky a spokojenost.

Cofey
_________________
"Si vis pacem, para bellum!"
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ares



Založen: 18. 11. 2006
Příspěvky: 389

PříspěvekZaslal: čt září 25, 2008 6:29 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

tezko ti nekdo odpovi, aby te to uspokojilo. vetsina lidi pouziva stary hasicaky, a to z duvodu ceny. Osobne bych ale veril tomu, ze zavit bude na starym i novym stejnej. Jak je to s plnenim s pakovym ventilem tezko odhadovat, ale problem bych v tom taky nevidel. je jedno, jestli uzavres normalnim, nebo kulovym ventilem.

Co se bordelu v hasicaku tyka, tak i v novym bude, protoze to cocko neni cisty, bo to neni potravinarsky.... Jestli chces setrit zbran, existuje filtr, kterej se montuje na kver mezi asa zavit (ten do kteryho prijde flaska) a pancerovou hadici, nebo jiny vedeni-CO2 filtr

problem muze nastat pri postupnem zanaseni filtru a pak pri vetsi kadenci se nebude dostavat potrebneho tlaku
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Alienspapercraft



Založen: 25. 09. 2008
Příspěvky: 4

PříspěvekZaslal: čt září 25, 2008 7:24 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

díky moc za informace....už to mám jasnější Wink

Snad jen doplním: pokud je na hasičáku,lahvi široký závit
(průměr 26.5mm) - tak se jedná o trubkový závit G3/4" podle ČSN (český závit) a stačí tudíž na plnění PB "bombiček" redukce

http://www.paintballshop.cz/zbozi/548-co2-fill-adapter

Pokud je na lahvi,hasičáku novější ,hubenější závit (průměr 19mm) - tak se jedná o závit podle normy EU tak je záhodno pořídit už deluxe plnící stanici,ta má právě onu hubenější redukci

http://www.paintballshop.cz/zbozi/144-co2-fill-station-deluxe

......je možné se na tohle spolehnout?....může mě tohle někdo potvrdit?.....jen pro klid duše... Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Rajko



Založen: 18. 10. 2006
Příspěvky: 1849

PříspěvekZaslal: čt září 25, 2008 8:05 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

obě tyhle varianty maj převlečnou matici se závitem G 3/4" kterou se šroubujou na hasičák pokud tvůj hasicí přístroj bude mít jinej závit tak to tam nenamontuješ. to co píšou v PBS do komentářů občas nemá hlavu ani patu Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlachla



Založen: 17. 09. 2008
Příspěvky: 296
Bydliště: Ústí nad Labem

PříspěvekZaslal: pá září 26, 2008 8:41 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Předevčírem jsem byl u požárního technika jestli mi naplní flašku ke kvéru. Poprvé. Nenaplnil. Ale koupil jsem tam hasičák CO2 S6 za 250,- Dokonce mi říkal že těch hasičáků je tři prdele takže až ho vyplácám, mám flašku zahodit a zajet pro jinou!
Jinak, koupil jsem tu redukci (jednoduchou) a v pohodě na hasičák pasuje. Takže bych se vyprd na celý nový drahý hasičáky a neřešil nějaký další redukce. Prostě kup starej hasičák se stoupačkou a máš vystaráno.
P.S. Pokud chceš čistou flašku, mají taky ty potravinářský. Je to úplně stejná flaška, jen zeleno-šedá. Plyn stojí stejně jen zaplatíš zálohu (800,-) za flašku.
Jo a jestli musíš mít novej hasičák tak si vezmi s sebou tu redukci a než ho koupíš tak si zkus jestli ti tam pasuje Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> CO2, Vzduch, Regulátory Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Design by SkaidonDesigns | Distributed by Olate