Diskusní fórum  www.military-paintball.cz
Vítejte na sdruženém fóru paintballových klubů a přátel značkovacích zbraní, hrajících military paintball
v lesích, domech, hřištích a všude kde se sejde dobrá parta lidí, kteří si rádi zahrají
 
 FAQ   Hledat   Seznam uživatelů   Uživatelské skupiny   Registrace 
 Nastavení   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv   Přihlášení 

Tippmann 98 + Cyclone feed
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> TIPPMANN - zbraně, hlavně, upgrade
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Srnka



Založen: 18. 05. 2006
Příspěvky: 77
Bydliště: Č. Budějovice

PříspěvekZaslal: čt květen 15, 2008 11:35 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Kupoval jsem už 3 cyklóny, a v každém balení bylo tělo pístu, tvrdší pružinka do spouště, hadička, zásobník na 200 kulí.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Wilgott



Založen: 20. 12. 2006
Příspěvky: 100

PříspěvekZaslal: po květen 26, 2008 9:22 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Srni dík za rady.Ještě bych potřeboval vědět jak se přesně jmenuje ta část cyclonu co je plastová a hodně praská abych si případně objednal ten kovový díl.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tracker



Založen: 29. 06. 2007
Příspěvky: 1660
Bydliště: UL

PříspěvekZaslal: po květen 26, 2008 11:01 am    Předmět: Odpovědět s citátem

http://www.paintballshop.cz/zbozi/6945-jet-click-shaft---ratchet--a5

http://www.paintballshop.cz/zbozi/8297-ndz-f6-tornado-mod---cyclone-
feed

http://www.paintballshop.cz/zbozi/6875-ratchet-system--a5
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
macgyver



Založen: 19. 07. 2008
Příspěvky: 78
Bydliště: cheb

PříspěvekZaslal: ne srpen 03, 2008 11:36 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

zdravím,pořídil jsem si BT-4 Iron Horse,ta podle mě vychází z T-98,tak bych se chtěl zeptat,zda se na ní ten cyclon da také namontovat,nemáte někdo zkušenost?Díky..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Uziel Gal



Založen: 05. 12. 2006
Příspěvky: 2754
Bydliště: Cheb

PříspěvekZaslal: čt srpen 14, 2008 7:39 am    Předmět: re Odpovědět s citátem

ja ti rikal ze si to nemas kupovat Smile asi neda, jeste jsem se na to koukal vsude mozne, jedinou moznost co jsem nasel je nejakej upgrade toho co si udelal KoyoT za cyklon feed, elektrickej z vlastni vyroby, tazkou je jestli se to da zkombinovat a jaky je uchyceni
_________________
--------HAD-------
www.skalkajda.cz

Pokud nezvracíš, piješ pod své možnosti.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
ares



Založen: 18. 11. 2006
Příspěvky: 389

PříspěvekZaslal: čt srpen 14, 2008 12:36 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

macgyver napsal:
zdravím,pořídil jsem si BT-4 Iron Horse,ta podle mě vychází z T-98,tak bych se chtěl zeptat,zda se na ní ten cyclon da také namontovat,nemáte někdo zkušenost?Díky..


resenim je rip clip, elektricka obdoba cyclonu, urcena primo pro zbrane BT. u nas jsem ho v prodeji zatim nevidel, ale v usa stoji cca 70 dolaru, takze do cech by sel dostat tak za 2000 kc
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
macgyver



Založen: 19. 07. 2008
Příspěvky: 78
Bydliště: cheb

PříspěvekZaslal: čt srpen 14, 2008 2:15 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

ares napsal:

resenim je rip clip, elektricka obdoba cyclonu, urcena primo pro zbrane BT. u nas jsem ho v prodeji zatim nevidel, ale v usa stoji cca 70 dolaru, takze do cech by sel dostat tak za 2000 kc


a přes koho bych si ho mohl objednat?nemáš na to odkaz,abych to mohl zkouknout?díky..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
ares



Založen: 18. 11. 2006
Příspěvky: 389

PříspěvekZaslal: čt srpen 14, 2008 5:38 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

macgyver napsal:
ares napsal:

resenim je rip clip, elektricka obdoba cyclonu, urcena primo pro zbrane BT. u nas jsem ho v prodeji zatim nevidel, ale v usa stoji cca 70 dolaru, takze do cech by sel dostat tak za 2000 kc


a přes koho bych si ho mohl objednat?nemáš na to odkaz,abych to mohl zkouknout?díky..


rip clip ebay

samozrejme je otazka, jestli najdes nejakej obchod (jinej nez www.xtremez.com kde maji dost mastny postovny ), kterej ti bude ochotnej poslat to primo do cr, takze napsat a slusne se zeptat. kdyz ne tak www.zasilkovasluzba.com , nebo pouzit nejakyho kamarada v USA.

btw, jsem majitel rip clipu a jedna se o (zatim po cca 5000 kulich) bezproblemovej podavac.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Uziel Gal



Založen: 05. 12. 2006
Příspěvky: 2754
Bydliště: Cheb

PříspěvekZaslal: čt srpen 14, 2008 6:51 pm    Předmět: . Odpovědět s citátem

mistre macgyver, domluv se s nasim mistrem dodavatelem u usa, ghostem. ten ti objedna vsechno co v usa v shopech je.
_________________
--------HAD-------
www.skalkajda.cz

Pokud nezvracíš, piješ pod své možnosti.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
macgyver



Založen: 19. 07. 2008
Příspěvky: 78
Bydliště: cheb

PříspěvekZaslal: čt srpen 14, 2008 10:37 pm    Předmět: Re: . Odpovědět s citátem

Uziel Gal napsal:
mistre macgyver, domluv se s nasim mistrem dodavatelem u usa, ghostem. ten ti objedna vsechno co v usa v shopech je.

ok,díky,zkusím se s ním domluvit ted 16.v Hrádku,díky i tobě,Aresi,dám to nějak do kupy....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Wilgott



Založen: 20. 12. 2006
Příspěvky: 100

PříspěvekZaslal: pá srpen 29, 2008 5:53 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Kurec pořád nevim jestli koupit cyclon a díly na výměnu v něm co jsou plastový na 98 nebo rovnou koupit A5.
Mohl by mi někdo říct jestli je lepší to a nebo to.Moc děkuji za každou radu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Krasty



Založen: 02. 12. 2007
Příspěvky: 119

PříspěvekZaslal: pá srpen 29, 2008 5:59 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

ja bych za ty prachy volil spis A5 v basic provedeni stoji jen neco malo pres 4 klacky, kdezto samotnej cyclon pro t98 stoji 1700 Kc
(takze ve vysledku mas za 3k novou zbran Smile a to se vyplati ne? )
navic muzes za nejakej peniz t98 prodat, takze na tom tak jako tak usetris Idea
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Wilgott



Založen: 20. 12. 2006
Příspěvky: 100

PříspěvekZaslal: pá srpen 29, 2008 6:02 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

jj dík moc .nevíte jestli se musi ještě teď vyměňovat díly z cyclonu lepší protože se lámaly nebo už jsou v základu lepší?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ares



Založen: 18. 11. 2006
Příspěvky: 389

PříspěvekZaslal: pá srpen 29, 2008 6:44 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Wilgott napsal:
jj dík moc .nevíte jestli se musi ještě teď vyměňovat díly z cyclonu lepší protože se lámaly nebo už jsou v základu lepší?

dokud neprasknou, nemenil bych to. kamos ma a5 uz dva roky v zakladnim provedeni a cyclon je porad jak novej. bohuzel, vybleje se to v nejnevhodnejsi okamzik, jak je zvykem...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Golda



Založen: 20. 03. 2007
Příspěvky: 465
Bydliště: TwoTowersToxic City

PříspěvekZaslal: po září 01, 2008 6:37 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Já jsem měl ty střeva v cyklonu tak čtvrt roku prasklí ale cyklon fungoval ale na konec jsem je pro jistotu vyměnil za kov.Radši ať se ten tvuj kamarád podivá do vnitř protože jestli tak neučinil tak to už dávno může bejt prasklí protože je tofakt z nekvalitního materiálu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Maznak



Založen: 05. 05. 2007
Příspěvky: 32

PříspěvekZaslal: po září 15, 2008 5:43 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Wilgott napsal:
TO Srni:Takže při koupi cyclonu na T98 dostanu v balení i patřičné tělo pístu?Nebo si ho musim koupit zvlášť?


zdravím všechny

při koupi cyklonu je v balení s cyklonem zároveň i tělo pístu takže nemusíš nic dokupovat.

Sám jsem si koupil nedávno na svou T98 (T98 ACT CAMO) cyklon a naprostá spokojenost, už žádné třepání. montáž je jednoduchá jak facka, stačí zasunout do direk na koleno, zacvaknout a následně odšroubovat tu plastovou zátku z těla pístu1 kousek od pojistky a zašrubovat místo ní banjo fiting (tak nějak se to myslim jmenuje) a připojit hadičku na CO2. a montáž je kompletní. Cool a s 50 zasobákem je to luxus. mohu všem doporučit je to skvělá věc na T98
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Fery



Založen: 24. 05. 2006
Příspěvky: 1047
Bydliště: Forest - Voděrady City

PříspěvekZaslal: po říjen 06, 2008 10:57 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Řešil jsem nedávno zda je možné dát do nové 98 Platinum Serie také cyklon. Na těle zbraně jsem viděl dvě záslepky jako to je na A5(aspon tu co jsem viděl dovezenou z Ameriky) jedna díra byla na pohon cyklonu a druha na Response Trigger. A takhle je to i nové 98 PS.
Z PBShopu mi potvrdili i moje tvrzeni že Power Tube se nemusí měnit. Že se proste oddělá ta jedna horní záslepka a přidělá rovnou hadička k cyklonu.

Takže nové 98 PS jsou kompatibilní. Aspoň že tak Smile
_________________
Komunikace a spojení - Forest
Administrativní velitel Sudeta Óre
Kdo hledá řád, najde především hojnost chaosu. Chaos vždy vítězí nad řádem, protože je lépe organizován.
Filozof Li-Tin O'Wevidle
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Netopyr



Založen: 06. 10. 2009
Příspěvky: 15
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: so říjen 24, 2009 11:16 am    Předmět: Odpovědět s citátem

hola hej,

hledám, ale nenacházím a tak mám dotaz - jak byste porovnali Cyklon vs. RipClip?

cyklon nevýhody:
- spotřeba plynu (baterky dám do kapsy, vzduchovou bombu si v lese nenafoukám)
- životnost (dle skoro všech na foru je, aspoň za čas, pořídit kovové vnitřnosti, téměř nutností je měkčí vrtulka, po čase je nutná nová/upravená pružina) a tím pádem cena

RipClip nevýhody:
- větší tělo o 4xAA baterky
- nejde bez úprav na T-M98PS ACT

názory? zkušenosti? když vezmu cyklon a připočítám vrtulku a vnitřnosti, tak jsem na výrazně vyšší ceně než za RipClip, který navíc nežere plyn...

dik

Net.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
taunus



Založen: 24. 10. 2008
Příspěvky: 518

PříspěvekZaslal: ne říjen 25, 2009 2:11 am    Předmět: Odpovědět s citátem

po otestovani obou dvou verzi jak cyclonu tak rip clipu jsem zastancem Rip Clip .Baterie vydrzi dloouho,nemel jsem na tom ani jednu zavadu oproti cyclonu kdy to bud slehalo kule-takze mekci vrtulku ,a nebo netocilo, a pak prasknuty plastovy dil.
rip clip zatim nic a to mam jiz druhy, a cena cca 1650 plus baterie.
_________________
2x carbine ,1x mk 48 para (sp1 vnitrnosti),2x 26ci/3000psi vzduch ,tiberius T8.1

EX Falcon painball team
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Dawe05



Založen: 13. 01. 2010
Příspěvky: 5

PříspěvekZaslal: st leden 13, 2010 4:39 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Čau. Mam taky takovej dotaz. Kam se připojuje CF na co2? Nikde na zbrani sem nic nenašel, . Bylo by možné to ukázat na nějaké fotce? Jinak mam T98 CUSTOM PS A.C.T.. A časem by sem chtěl přejít na vzduch, bude mi CF fungovat? Zatim se v tom moc neorientuju a tak schánim info. Předem díky
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Voves



Založen: 26. 04. 2007
Příspěvky: 646
Bydliště: Dobrá Voda u Březnice; Příbram

PříspěvekZaslal: st leden 13, 2010 5:58 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Bude fungovat. A na pravé straně jsou v těle zbraně dva šroubky. Jeden na respons trigger a druhý na cyklon. Je jedno který nahradíš tím závitem, na který se nasazuje ta hadička a je součástí balení s cyklonem. Fotku ti sem teď přes mobil neprsknu Sad Ale je to fakt takhle jednoduchý ...
_________________
S.P.A.S. - Peace through superior firepower!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Dawe05



Založen: 13. 01. 2010
Příspěvky: 5

PříspěvekZaslal: st leden 13, 2010 6:18 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Dík za info. Šrouby sem našel, myslel sem že je to jen maketa tak sem je nechtěl vorvat šroubovákem. Teď už jen sehnat finance, mam toho na obzoru nějak moc.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> TIPPMANN - zbraně, hlavně, upgrade Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
Strana 2 z 2

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Design by SkaidonDesigns | Distributed by Olate