Diskusní fórum  www.military-paintball.cz
Vítejte na sdruženém fóru paintballových klubů a přátel značkovacích zbraní, hrajících military paintball
v lesích, domech, hřištích a všude kde se sejde dobrá parta lidí, kteří si rádi zahrají
 
 FAQ   Hledat   Seznam uživatelů   Uživatelské skupiny   Registrace 
 Nastavení   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv   Přihlášení 

Týmový stejnokroj
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> Paintball - masky, vybavení, výstroj, pyrotechnika
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
LordKiller



Založen: 10. 08. 2008
Příspěvky: 203
Bydliště: Josefov

PříspěvekZaslal: út září 02, 2008 6:08 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Kujů. Very Happy Very Happy Very Happy
_________________
Alea icta est
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Blade



Založen: 03. 10. 2007
Příspěvky: 38

PříspěvekZaslal: út září 02, 2008 8:16 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

No my jsme se taky dost vyhádali než sme se domluvili, nicméně nakonec sme se domluvili na multicamu, jak sme ho poprvé odzkoušeli tak sme se až divili jak je to účinné. Vz.95 jsme zavrhli kvůli velké rozšířenosti, chtěli sme něco co nemá každý druhý ( ikdyž jak sme posléze zjistili, sehnat kvalitní 95ky je taky kumšt)... Ten multicam nám přišel hodně přizpůsobivý, v lese to sice není nijak extrémní kamufláž, nicméně pokud si někdo lehne dobře tak je i tohle super, na druhou stranu když je člověk mamlas tak je vidět i v hejkalovi že... Ono nějak to sjednotit je problém a to hlavně co se týče peněz, ono domluvit se na jednom vzoru se po pár hádkách a vyvztekaných nervách dá, nejhorší problém je s penězi, kvalitní maskáče stojí ke 2000 a i víc a na to nemá každý, holt je to zkouška týmového ducha a ochota udělat kompromisy...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
marty+



Založen: 18. 02. 2008
Příspěvky: 2179
Bydliště: UH-1D

PříspěvekZaslal: st září 03, 2008 9:26 am    Předmět: Odpovědět s citátem

To: Blade. U nás to proběhlo v poklidu, ale jinak souhlas Very Happy
_________________
Politruk ŽABÍ CREWe Smile
Taktické vybavení http://www.frogman.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
LordKiller



Založen: 10. 08. 2008
Příspěvky: 203
Bydliště: Josefov

PříspěvekZaslal: st září 03, 2008 5:44 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak ale dají se koupit i levnější, sice méně kvalitní maskáče který snad taky něco vydržej ne? Ale jo to tak jak poudá BLADE, tak mě napadá jestli se na ten tým se kterým hraju nevykašlat a nedat se k někomu, kdo do MP bude taky tak zapálenej jako já, páč s těma vocasama se asi nedohodnu... Crying or Very sad
_________________
Alea icta est
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
martas



Založen: 15. 05. 2007
Příspěvky: 85
Bydliště: Uh Hradiště

PříspěvekZaslal: čt září 04, 2008 10:35 am    Předmět: Odpovědět s citátem

CADPAT test a něco málo o tomto vzoru: kolik vojáků vidíte? http://www.specwar.info/maskovani/CADPAT/
_________________
Bojovat za něco
je lepší
než žít pro nic
George S. Patton

Taktické vybavení http://www.frogman.cz
člen =DG=
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
LordKiller



Založen: 10. 08. 2008
Příspěvky: 203
Bydliště: Josefov

PříspěvekZaslal: so září 06, 2008 3:11 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

A co si kdo myslíte o pravidlu, že když chce někdo vstoupit do nějakého týmu, musí se podřídit jeho podmínkám, a to i výstroji atd? Já s tím třeba naprosto souhlasím ale už jsem se setkal i s názorem, že je to částečná diskriminace. Protože jsou lidi, kteří třeba nemohou dojíždět do týmu 20 km a tak se musí, ač neradi spokojit s tím, že jestli chtěj k někomu patřit a sněkým chodit pravidelně hrát, musí přijmout jeho podmínky. Tak mě pánové zajmá váš názor...
_________________
Alea icta est
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
jeRZys



Založen: 25. 07. 2008
Příspěvky: 28

PříspěvekZaslal: so září 06, 2008 3:27 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

vse je jeden velky kompromis, pokud je tvuj jediny konicek MP tak do toho vrazis kotel penez a nevadi ti to OK, ale je tu i skupina dalsich lidi, kteri tech konicku maji hafo a taky ten cas se nejak neda nafukovat.
nakonec vse se to ci kolem penez - kolik je kdo ochoten do paintu investovat.
zase se tu projevuje tipicke cesstvi - nejlepsi hadry a nejkavlitnejsi a nejhajtekovejsi vybaveni ale skill zadny. tot jest muj nazor.howgh j
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rogan



Založen: 02. 12. 2007
Příspěvky: 419
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: ne září 07, 2008 12:52 am    Předmět: Odpovědět s citátem

jeRZys napsal:
vse je jeden velky kompromis, pokud je tvuj jediny konicek MP tak do toho vrazis kotel penez a nevadi ti to OK, ale je tu i skupina dalsich lidi, kteri tech konicku maji hafo a taky ten cas se nejak neda nafukovat.
nakonec vse se to ci kolem penez - kolik je kdo ochoten do paintu investovat.
zase se tu projevuje tipicke cesstvi - nejlepsi hadry a nejkavlitnejsi a nejhajtekovejsi vybaveni ale skill zadny. tot jest muj nazor.howgh j

Plně souhlasim. Mám dost dalších koníčků a sportů a paint pro mě neni všechno. Navíc uniformu za 3000Kč si nemůžu při svém rozpětí zájmů dovolit a tak nosim raděj maskáče za 400Kč a soustředim se s kámošema na skill.
Pokud bych se měl přizpůsobit podmínkám jiného týmu, tak klidně, ale museli by mi dát prostě čas. A pakliže je někdo nepřizpůsobivý, tak ať si založí vlastní tým podle vlastních představ.
_________________
V případě kteréhokoliv technického problému, odhoďte warp-jádro.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Blade



Založen: 03. 10. 2007
Příspěvky: 38

PříspěvekZaslal: ne září 07, 2008 10:50 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ono nějaké pravidla, viz třeba uniforma sme v plánu měli, na maskáče sme se domluvili, nicméně na zbytku se asi neshodneme. Ono nemělo by se to přehánět s nějakýma striktníma pravidlama, je to jenom hra a je to zábava, kdo má na výbavu za 10 000 ať ji má, kdo na to nemá, klidně může hrát v maskáčích za 400 a nic to nemluví o jeho schopnostech. My sme si řekli že je jedno odkud ty maskáče budou, jestli originál z USA nebo od Ťamanců za pár šlupek, hlavně aby byl stejný vzor, abysme se aspoň poznali a bylo vidět že patříme k sobě.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
LordKiller



Založen: 10. 08. 2008
Příspěvky: 203
Bydliště: Josefov

PříspěvekZaslal: út září 09, 2008 4:20 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak přesně o to mi jde. Já taky nechci aby to bylo jako u těch AS komediantů, co když nemáš stejnou sumku jako ostatní a nechceš si ji koupit , tak Tě z týmu vyloučej a nazdar. Ale jak řekl Blade, aby byl ten základ, vzor stejnej. To bych rád.
_________________
Alea icta est
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
setler
Pohanský Pes


Založen: 28. 02. 2006
Příspěvky: 380
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: út září 09, 2008 4:29 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

LordKiller napsal:
A co si kdo myslíte o pravidlu, že když chce někdo vstoupit do nějakého týmu, musí se podřídit jeho podmínkám, a to i výstroji atd? Já s tím třeba naprosto souhlasím ale už jsem se setkal i s názorem, že je to částečná diskriminace. Protože jsou lidi, kteří třeba nemohou dojíždět do týmu 20 km a tak se musí, ač neradi spokojit s tím, že jestli chtěj k někomu patřit a sněkým chodit pravidelně hrát, musí přijmout jeho podmínky. Tak mě pánové zajmá váš názor...


a co je na tom nepochopitelneho? prijde mi naprosto normalni, ze kdyz chci vstupit do nejakeho klubu, sdruzeni nebo kamkoliv, tak musim prijmout podminky, ktere tam plati. a pak se treba zucastnit na dalsim vyvoji klubu a formovani do budoucna...
to neni zadna diskriminace, ale naprosto normalni stav. jestli se to nekomu zda diskriminujici, muze se obratit treba na lamparnu Twisted Evil
proste team ma nejaka pravidla, jako treba povinna ucast, povinne obleceni (to muzou byt treba libovolne maskace, nebo komplet uniforma, nebo treba potapecsky neopren Twisted Evil ...) atd, a kdyz se mi to nelibi, hledam jinde... protoze diskriminujici pak muze byt cokoliv z vyse uvedenych veci, ono je vlastne diskriminace i trvat na splneni (nekdy nudneho) ukolu...
_________________


JE TĚŽKÉ BÝT DEBILEM, PROTOŽE KONKURENCE JE VELIKÁ
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
opat



Založen: 20. 07. 2008
Příspěvky: 15

PříspěvekZaslal: út září 09, 2008 5:18 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Blade napsal:
Ono nějaké pravidla, viz třeba uniforma sme v plánu měli, na maskáče sme se domluvili, nicméně na zbytku se asi neshodneme. Ono nemělo by se to přehánět s nějakýma striktníma pravidlama, je to jenom hra a je to zábava, kdo má na výbavu za 10 000 ať ji má, kdo na to nemá, klidně může hrát v maskáčích za 400 a nic to nemluví o jeho schopnostech. My sme si řekli že je jedno odkud ty maskáče budou, jestli originál z USA nebo od Ťamanců za pár šlupek, hlavně aby byl stejný vzor, abysme se aspoň poznali a bylo vidět že patříme k sobě.


Já mám naprosto opačný názor. Vizáž lidí, kteří jezdí na určitou akci pro mne je jedním z hlavních motivů, jetli na tu akci vůbec chci jet.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
LordKiller



Založen: 10. 08. 2008
Příspěvky: 203
Bydliště: Josefov

PříspěvekZaslal: ne září 14, 2008 12:22 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Má pravdu ten chlapec, určitě pojedu radši na akci, kde jsou všichni v maskáčích, páč to znamená, že jsou zhruba na stejný vlně jako já. A mikináře bych určitě rád proti sobě, než hrát snima. A to platí i kosmickejch tvarech zbraní.
_________________
Alea icta est
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> Paintball - masky, vybavení, výstroj, pyrotechnika Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
Strana 2 z 2

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Design by SkaidonDesigns | Distributed by Olate