Diskusní fórum  www.military-paintball.cz
Vítejte na sdruženém fóru paintballových klubů a přátel značkovacích zbraní, hrajících military paintball
v lesích, domech, hřištích a všude kde se sejde dobrá parta lidí, kteří si rádi zahrají
 
 FAQ   Hledat   Seznam uživatelů   Uživatelské skupiny   Registrace 
 Nastavení   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv   Přihlášení 

Problém s co2 na tippmannu a5 e-grip

 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> CO2, Vzduch, Regulátory
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Maca



Založen: 14. 09. 2007
Příspěvky: 7

PříspěvekZaslal: so srpen 23, 2008 3:06 pm    Předmět: Problém s co2 na tippmannu a5 e-grip Odpovědět s citátem

Zdravim koupil sem si co2 lahev 20oz s on/off ventilem a pri velke kadenci mi zamrza bomba i kdyz strilim semi-auto a tez full-auto Sad Crying or Very sad kazdej rika ze vzduch vsecko vyresi ale ani nevim kde se da sehnat velka vzduchova bomba s ktery se prepousti vzduch do mensich lahvy Sad a taky kde se da plnit a kolik by to kostovalo kc ? jinak ostatni veci vim kde koupit napr. vzduchovou bombu na zbran nebo adapter na plneni....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Skimer



Založen: 24. 07. 2007
Příspěvky: 101
Bydliště: Kout na Šumavě

PříspěvekZaslal: so srpen 23, 2008 3:47 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Levnější řešení by možná byla hadice...půjčit si jí na akci a vyzkoušet co to dělá...než hned shánět vzduch Wink
_________________
El diablo, cazador de hombres!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Maca



Založen: 14. 09. 2007
Příspěvky: 7

PříspěvekZaslal: so srpen 23, 2008 4:19 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

no ja ji mam a stejne je to porad stejny tak nevim a jeste sem si objednal Expanzní komoru tak uvidim jestli to pomuze jinak uz nevim... Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hogi
MG Team


Založen: 22. 07. 2005
Příspěvky: 361
Bydliště: Davle

PříspěvekZaslal: so srpen 23, 2008 5:28 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jestli ti bomba jenom omrza, tak je to naprosto normalni... Jediný řešení je buď vzduch nebo nestřílet takový salvy....
_________________
http://www.hrajpaintball.com/
http://www.airsoft-arena.cz/
http://www.pitbajk.cz/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
LordKiller



Založen: 10. 08. 2008
Příspěvky: 203
Bydliště: Josefov

PříspěvekZaslal: út srpen 26, 2008 12:41 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Potapěčská láhev stojí 15 L 7300 a potřebuješ ještě redukci zhruba 1500 no láhev, tam už jde jen o to , jakou si koupíš, pracovní tlak a materiál...
_________________
Alea icta est
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Maca



Založen: 14. 09. 2007
Příspěvky: 7

PříspěvekZaslal: út září 02, 2008 1:48 pm    Předmět: skouska Odpovědět s citátem

tak sem to vyskousel s expanzni komorou kdyz dam davku tak se mi netoci cyclon a kdyz dam semi-auto tak to strili normal tak asi ten vzduch nebo ?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Wishmaster



Založen: 06. 07. 2007
Příspěvky: 75
Bydliště: Aš

PříspěvekZaslal: út září 02, 2008 2:34 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jako doporučit jedině vzduch,s tim nejsou problémy,ale aj s Cočkem to jde nějak vyřešit. Ale to,že by zamrzala bomba Co2 když jedeš full,tak to jsem neviděl a neslyšel. V tom něco budeeee Twisted Evil
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tracker



Založen: 29. 06. 2007
Příspěvky: 1660
Bydliště: UL

PříspěvekZaslal: út září 02, 2008 3:20 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

já osobně jedu Co2 - nikdy mě to nikterak neomezovalo - s ful nemám problémy a tak se také přikláním spíše k problémům ve zbrani...
_________________
Jsem jaký jsem, někdo musí být zlý.
www.yourshirts.cz - textil shop
http://conflictshop.cz/ - Military trička
http://www.idj.cz/tracker88/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Krasty



Založen: 02. 12. 2007
Příspěvky: 119

PříspěvekZaslal: út září 02, 2008 10:22 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

mohl by to byt ventil, co tam mas? smart parts??
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Laux



Založen: 15. 02. 2008
Příspěvky: 83

PříspěvekZaslal: st září 03, 2008 8:32 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Mě se u A5 i s hadicí v zimě při teplotě 2-5°C stávalo to samý a to jsem jel na semi se zásobníkem 60 kulí - takže taky žádná kadence, pouze příležitostně. Flaška zamrzla - cyklon se přestal točit - flaška nešla ani pět vteřin udržet v ruce jak byla studená. Vzduch vše vyřešil.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Maca



Založen: 14. 09. 2007
Příspěvky: 7

PříspěvekZaslal: čt září 04, 2008 3:25 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

na flasce mam on/off ventil smart parts semi normal strileni ale jakmile prcnu tam automat tak mi zamrzne expanzka atd a ten cyclon se netoci a to sem mel neopren na flasce a ani picu kurna ja sem do ty bouchacky narval uz takovych penez vsechny casti co dou vymenit za kovovy v cyclonu mam kovovy i power tubu s boltem a nic stejne... . a jeste sem koupil expanzkua taky hovno akorat sem sklaman a to sem si koupil e-gripa ze sem chtel kropit a kropit a kropit ale tet muzu delat leda tak hovno
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rajko



Založen: 18. 10. 2006
Příspěvky: 1849

PříspěvekZaslal: čt září 04, 2008 4:38 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Maca napsal:
na flasce mam on/off ventil smart parts semi normal strileni ale jakmile prcnu tam automat tak mi zamrzne expanzka atd a ten cyclon se netoci a to sem mel neopren na flasce a ani picu kurna ja sem do ty bouchacky narval uz takovych penez vsechny casti co dou vymenit za kovovy v cyclonu mam kovovy i power tubu s boltem a nic stejne... . a jeste sem koupil expanzkua taky hovno akorat sem sklaman a to sem si koupil e-gripa ze sem chtel kropit a kropit a kropit ale tet muzu delat leda tak hovno

No jestli jsi chtěl kropit tak to ti snad ani radši radit nebudu Twisted Evil Twisted Evil
Zkus dát jinej ventil než ten od SP má v sobě dost malinkou díru a tím způsobuje že přes něj jde málo CO a je nižší tlak ve zbrani - nebo tak nějak to funguje a po několika rychlých výstřelech se ochladí i lahev - a nemusí moc a klesne tlak i v lahvi no a co se děje potom už víš dvakrát sníženej tlak je malej tlak a to ti pak nepomůžou ani ti další vychytávky co jsi tam nabastlil Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tracker



Založen: 29. 06. 2007
Příspěvky: 1660
Bydliště: UL

PříspěvekZaslal: pá září 05, 2008 7:46 am    Předmět: Odpovědět s citátem

neopren na flašce funguje jako izolátor tepla i obráceně!!!)
Když ti v neoprénu flaška zmrzne - tak pokud jí máš v neoprénu nemůže se " ohřát " o okolí - a tím pádem ti to udržuje ve " zmrzlém " stavu - tak bacha na použití Wink
Já ho nemám a ani jsem ho nepotřeboval...sám si rád někdy zakropím, ale takovou potřebu full jako ty nemám - opravdu budeš muset přejít na vzduch... - já si koupil e-gripa jen z důvodu té el. spouště ( menší odpor než mechanická ). full jsem snad nastavil jen jednou...
_________________
Jsem jaký jsem, někdo musí být zlý.
www.yourshirts.cz - textil shop
http://conflictshop.cz/ - Military trička
http://www.idj.cz/tracker88/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Maca



Založen: 14. 09. 2007
Příspěvky: 7

PříspěvekZaslal: ne září 07, 2008 7:56 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak to sem asi v pitli no co se da delat musim prejit na vzduch a kde ja chudak na to vezmu ? myslite ze by stacila kyslikova bomba z autogenu nebo hasicak na co2 , nebo fakt musim koupit ty potapecskou bombu za tezky prachy skus te mi nejak poradit.. pls..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Fila



Založen: 23. 10. 2006
Příspěvky: 465
Bydliště: RFM

PříspěvekZaslal: po září 08, 2008 8:57 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

mám neopren od té doby co mě v Korejtkách zbraň opakovaně zamrzla....ale to bylo v zimě a ještě jsem jančil s E99.....ted mám neo pořád,ale jelikož jsem schopen vystřílet během jednoho dne 100 až 200 kuliček...tak ani nevim......ale mám ho...každopádně "Tracker" má pravdu!!!
_________________
si kliďánko umřu........

Sudéta Óre! (Les Kanců)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> CO2, Vzduch, Regulátory Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Design by SkaidonDesigns | Distributed by Olate