Diskusní fórum  www.military-paintball.cz
Vítejte na sdruženém fóru paintballových klubů a přátel značkovacích zbraní, hrajících military paintball
v lesích, domech, hřištích a všude kde se sejde dobrá parta lidí, kteří si rádi zahrají
 
 FAQ   Hledat   Seznam uživatelů   Uživatelské skupiny   Registrace 
 Nastavení   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv   Přihlášení 

"teplaky a umele prekazky"

 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> Paintball - Různé, off-topic
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
jeRZys



Založen: 25. 07. 2008
Příspěvky: 28

PříspěvekZaslal: st srpen 13, 2008 6:04 pm    Předmět: "teplaky a umele prekazky" Odpovědět s citátem

Zdar
Jsem novacek, který k paintballu cichl poprve ted na jare a moc me to chytlo, hraji, tedy podle toho co jsem se zde docetl jen woodsbal a to ani ne v lese ale jen na louce, kde jsou postaveny umele průkazky. Prekazky jsou domky z desek, ruzne hlinene valy ci zakopy a spousta prekazek je postavena jen z pytlu s piskema nebo ze starych pneumatik.
A tu bych se chtel zeptat proc jsou pravidla MP tak striktni co se umelych prekazek tyce (prece jen bojiště není jen kulturni les ale i to co vytvořil clovek)
A zadruhé proc jsou nutne maskáče a nestaci jen casti uniforem ci teplaky a nebo monterky? Pokud vemu realne valecne konflikty za posledních 40 let tak moc regulérních armad v nich proti sobe nestalo a pokud i ano, tak mnoho clenu byla i domobrana ci guerila, která ne vždy ma pro sve odliseni od druhé strany maskáče dane země?
Dekuji moc za odpověď. Nejsem proti pravdidlum MP celkove jen tyto dve věci me osobne nuti se zamyslet. (to jsem nemel psat protože jak se pravi v jedne pohadce : „hlavne nemyslet“.)
Preji vsem at se vsem dari v te discipline jakou hraji.
A fci hledat jsem pouzil dekuji.) jerzys
pokud admina otazkami prudim necht prispevek hned smaze. Question
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tracker



Založen: 29. 06. 2007
Příspěvky: 1660
Bydliště: UL

PříspěvekZaslal: st srpen 13, 2008 6:43 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Pravidla jsou daná aby se jasně vytvořili mantinely stylů....
Pokud si přečteš akci s označením MPB - tak dotyční přesně ví co ho tam bude čekat a tak se předejde možným nedorozumění..
A to samé platí i v jiných stylech her PB.

Motnérky a jiné hadry můžeš používat - jsou hřiště i hry které to respektují a myslím že jich je naprostá většina....Jenže běž hrát fotbal v mokasínách a v košili + džínsi....
Budeš vypadat jako idiot Wink
A tak je to i s " oblečkama " paintbalu - každý sport má své oblečení a paintball není vyjímkou.
Věř mi po roce se hodně tvých názorů změní a možná tě dostanou hráči, kteří si na hru obléknou hnědý kožený kabát - džíny a zimní boty. Wink
Dokonce i narazíš na typ používání zbraně - na " lesní " styly se spíše hodí jeden typ zbraní a na speed zase ten druhý - pokud si do detajlu přečteš komplet celé forum ( což jsem jako začátečník absoloval ) budeš o hodně moudřejší Wink
Jinak tě vítám mezi PB hráče.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
jeRZys



Založen: 25. 07. 2008
Příspěvky: 28

PříspěvekZaslal: st srpen 13, 2008 7:06 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

ne neni to vyhrada proti pravidlum jako takovym jen me napadlo proc nehrat i na MP jako guerila "jako domorodec "co se treba brani proti horde nepratel jen tak jak vypadl od soustruhu a obral o zbran prvni mrtvolu:)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vojtech
Pohanský Pes


Založen: 30. 01. 2006
Příspěvky: 197
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: st srpen 13, 2008 7:31 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

no preci jen, clovek v monterkach je videt lip nez clovek v maskacich . Ony ty maskace nejsou vymysleny kvuli zeleny barve mozku (i kdyz to tak nevypada) , ale kvuli tomu ze v okoli nejsi tolik videt .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Uziel Gal



Založen: 05. 12. 2006
Příspěvky: 2754
Bydliště: Cheb

PříspěvekZaslal: st srpen 13, 2008 8:04 pm    Předmět: . Odpovědět s citátem

neco podobneho jsem chtel napsat, asi hodne z nas treba v tech monterkach zacinalo, nakupy prisly pozdeji:)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
jeRZys



Založen: 25. 07. 2008
Příspěvky: 28

PříspěvekZaslal: st srpen 13, 2008 8:20 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

jasan ja to ale neriam kvuli penezum.
byla nejaka akce snad piskovna kora?? pokud se nepletu a tam bojovali dve strany snad afghancu ci iracanu a ti nemaji ani jeden uniformu? tedy pokud se to ma blizit az "realite" tak je nutny civilni oblek a "palestina" kolem lebene nejen kolem krku jako vojak osvoboditel (okupant)
j
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
papez



Založen: 13. 08. 2006
Příspěvky: 572
Bydliště: PPARENA

PříspěvekZaslal: st srpen 13, 2008 9:39 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak ja si zas rejpnu Laughing

Ty pravidla slouzi hlavne k tomu ze clovek nemusi cist o cem akce je a uz jen skatulkovanim dostava urcity charakter, v praxi to vede k tomu ze k akci je zase seznam pravidel te ci one kategorie ktera neplati a hrajou se jinak. Ja to povazuju za zbytecne velke skatulkovani, protoze s nekterymi charakteristikami zasadne nesouhlasim a nepripadaji me vubec vhodne a v hlasovani jsem osobne byl proti prijeti.

Krome MPF je chapani techto kategorii temer celosvetove uplne jine a jinde, ale budiz, zde na MPF byl nastolen takovy poradek a je treba se tomu prizpusobit.

Nebo prehlasovat jejich zastance ve vlaknu o nich....


K tomu ze nekdo rika ze hriste ze dreva a pneumatik neni dost military (a jsem jednoho vlastnikem) rikam ze je to nejspis hrac co hraje vetsinou v lese ktery si nejspis ani nepronajal a dela tam nelegalni hry a kazi tim povest nas poctivych paintballistu. Pac kdo nejake takove hriste postavil, vi ze to neni jen tak a je v tom kus prace---
_________________
Twisted EvilVítěz EP5 - Mistrovství Evropy ve sportovním paintballu 2009 a 2010 Twisted Evil

www.pparena.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Uziel Gal



Založen: 05. 12. 2006
Příspěvky: 2754
Bydliště: Cheb

PříspěvekZaslal: st srpen 13, 2008 10:11 pm    Předmět: :) Odpovědět s citátem

s tim hristetem je to pravda svata primo od papeze vyrcena Twisted Evil posledni mesic se bavim obcas tim ze pomaham jedno budovat, a fakt se na tom vypoti hodne potu nez to k necemu vypada. bohuzel se najdou takovi lide co to ani neoceni Sad
_________________
--------HAD-------
www.skalkajda.cz

Pokud nezvracíš, piješ pod své možnosti.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Jaroslav
Pohanský Pes


Založen: 13. 05. 2005
Příspěvky: 2004
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: st srpen 13, 2008 11:00 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

papez napsal:
je to nejspis hrac co hraje vetsinou v lese ktery si nejspis ani nepronajal a dela tam nelegalni hry a kazi tim povest nas poctivych paintballistu


tak ted nevim ty poctivy paintbalisto jestli si z nas delas srandu, nebo uz si natolik zhlupnul ze tomu co rikas opravdu veris ??? nicmene ver mi ze mi nepoctivy paintballiste co hrajeme v lesich (sice nevim co je na tom nepoctiveho) necitime takovou zast a pohrdani k vam poctivym a tvou povest jsme bezesporu pri nasem hrani v Brdech jeste nepotkali ani nepospinili Evil or Very Mad
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
patras



Založen: 29. 05. 2006
Příspěvky: 997
Bydliště: Náchod

PříspěvekZaslal: čt srpen 14, 2008 8:03 am    Předmět: Odpovědět s citátem

ja jsem treba striktne nekde mezio military paintballem a military real .. ale hriste s umelyma domkama a pneumatikama me na trenink neurazi .. naopak Smile ...
_________________
PBN - Paintball Military Klub Náchod - Lepší je být první v pekle než druhý v nebi ... www.paintballnachod.cz
INZERCE a PAINTBALL BAZAR na http://www.paintballnachod.cz/inzerce
A5-TPX-Carbine-K5-SGB K1-PGP-Maverick-Equalizer
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
papez



Založen: 13. 08. 2006
Příspěvky: 572
Bydliště: PPARENA

PříspěvekZaslal: čt srpen 14, 2008 9:08 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Ne Jaroslave, samozrejme vas zakopane hluboke v lese jsem urazit nechtel a chapu ze urcite mate s nejaky ten placek kde hrajete a je to nejak zabezpecene a nevim jestli zrovna ty pohrdas umelymi hristemi, ale nekdo musi, jinak by tady ten nazor nebyl.

Ale tady u nas v zapadnich cechach je pomerne dost tymu ktere jezdi hrat "jen tak do lesa" a to jeste soukromeho.

Kdyz pominu ze si hrajou kolem turisticke stezky kde co chvili projde nekdo nekdo se psem a nebo se tam neustale motaji na prochazce duchodci, tak me nejvic vadi ze zpruzeny majitel je potom nepripustny jakymkoliv ohlasenm akcim. A nejen on, ale vubec v te lokalite je potom k paintballu negativni pristup........

Ja chapu ze las je tak trochu vsech, aleporad ma konkretniho majitele, ktery by principielne mel o poradani PB akce vedet. Pak se predchazi sporum a nedorozumenim...
_________________
Twisted EvilVítěz EP5 - Mistrovství Evropy ve sportovním paintballu 2009 a 2010 Twisted Evil

www.pparena.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Rosi



Založen: 29. 11. 2007
Příspěvky: 476

PříspěvekZaslal: čt srpen 14, 2008 9:38 am    Předmět: Odpovědět s citátem

jeRZys napsal:
jasan ja to ale neriam kvuli penezum.
byla nejaka akce snad piskovna kora?? pokud se nepletu a tam bojovali dve strany snad afghancu ci iracanu a ti nemaji ani jeden uniformu? tedy pokud se to ma blizit az "realite" tak je nutny civilni oblek a "palestina" kolem lebene nejen kolem krku jako vojak osvoboditel (okupant)
j


já sám se řadím k tvrdým zastáncům MPB a přesto se mi nepodařilo prosadit pár věcí na tuto akci :

- chtěl jsem aby se strany neoznačovaly páskama , měli jsme mít jen modrý barety nebo potah UN na helmě , žel bohu se nestihli sehnat barety včas
- jedna strana afgýnců měla být v maskáčích , měli imitovat domácí vojenskou kliku
- druhá strana měla mít výstroj typu co " dům dal " , maximálně by bylo povolený mít taktickou vestu

a byly tam další věci které se pokusím příště prosadit

podobná diskuze zde už někde běží , a věř , že se to časem bude měnit

ono to chce všechno čas , a jestli hraješ krátce , tak se tak za rok / dva otoč zpět a uvidíš , že se MPB vyvíjí , změny jsou patrný po každe akci

nebor to jako provokaci Confused
_________________
Lidí je jak sraček .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jaroslav
Pohanský Pes


Založen: 13. 05. 2005
Příspěvky: 2004
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: čt srpen 14, 2008 9:40 am    Předmět: Odpovědět s citátem

tohle vsechno je preci o lidech a jejich pristupu, kdyz neobtezujes sve okoli tak te nechaji na pokoji v lese nebo na hristi a muzes mit stokrat neco pronajate, ale kdyz budes obtezovat sve okoli, budou na tebe mit velmi negativni nazor a i na to co prezentujes... tohle preci neni o tom ,ze ti co maji hriste jsou poctivy jak jsi napsal a my co hrajeme v lese nepoctivy. Nas klub hraje v lese kazdych 14 dni uz nekolik let, je to les soukromy a jsou v nem i turisticke cesty, jeste se nam nestalo, ze bychom nekoho strelili ani jsme nemeli problemy s hajnym, kteremu nevadime...... a vsechno je to o tom, ze tam nic nenicime a chovame se slusne
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Rosi



Založen: 29. 11. 2007
Příspěvky: 476

PříspěvekZaslal: čt srpen 14, 2008 9:46 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Jaroslav napsal:
tohle vsechno je preci o lidech a jejich pristupu, kdyz neobtezujes sve okoli tak te nechaji na pokoji v lese nebo na hristi a muzes mit stokrat neco pronajate, ale kdyz budes obtezovat sve okoli, budou na tebe mit velmi negativni nazor a i na to co prezentujes... tohle preci neni o tom ,ze ti co maji hriste jsou poctivy jak jsi napsal a my co hrajeme v lese nepoctivy. Nas klub hraje v lese kazdych 14 dni uz nekolik let, je to les soukromy a jsou v nem i turisticke cesty, jeste se nam nestalo, ze bychom nekoho strelili ani jsme nemeli problemy s hajnym, kteremu nevadime...... a vsechno je to o tom, ze tam nic nenicime a chovame se slusne


plně souhlasím , mi taky hráváme v lese - domluva jen na hubu - a není s tím většinou žádný problém ze strany " vlastníků " , a různí jiní tůristi s náma taky nemají žádný problémy , jde taky o to jak kdo hraje , pokud vlítne banda hráčů do lesa a maže to hlava nehlava , tak ten problém může vzniknout dost brzo Wink

ono jde taky o to , že ten kdo si udělá " ofico " hříště a věnuje mu nemálo peněz nebo času a chce z toho taky něco mít , málo kdo to dnes bude dělat jen pro naše modrý voči Razz
_________________
Lidí je jak sraček .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hellboy



Založen: 16. 09. 2006
Příspěvky: 1904
Bydliště: Reichenau Farbenkugel Manschaft

PříspěvekZaslal: čt srpen 14, 2008 9:47 am    Předmět: Odpovědět s citátem

U me jde o to, ze kdyz si jdes "hrat na vojaky" celkovy zazitek znacne dotvari i prostredi a lide, kteri se v nem vyskytuji. Na umelem hristi, kde jsou naprosto chaoticky rozhazene vselijake gumy a krabice uplne zacakane barvou si opravdu moc realne nepripadam a tezko bych asi hledal nejake realne prostredi, kde budou podobvne prekazky. A kdyz proti me vybihaji typci v Adidasech a vatakach tak nemam pocit ze je to guerila, ale ze si nejakej Franta vodskocil z hospody zamasit Kvejka. Nehlede na to, ze vatak a teplaky nejsou na typ hry ktery hrajeme uplne nejpraktictejsi obleceni. Kdyz se nekolik hodin pohybujes po lese, tak nejak nevim, kam bys vsechno do vataku a zadni kapsy teplaku nacpal Smile

Hra v prirozenem prostredi jednak navozuje relany pocit (coz je nekomu zcela ukradene), jednak ovsem zcela meni podminky a taktiku hry. A me treba behani na hristi 100x100 metru cele odpoledne vrcholne nebavi. JE to jako rozdil mezi Quake a CounterStrike. Nekdo ma rad holky a jinej zase vdolky. Ve Flashpointu by ti taky mozna lehce vadilo, kdyby si hral za postavu v gumakach a lesklych leginach Twisted Evil Jinak proti hristim ani speedu nemam vubec nic.
_________________
Zbraně nezabíjejí, to Chuck Norris.
www.danielvavra.com
BT TM-15 | Solenoid V2 | TM Ripclip | Flasc Barrel | NCStar 40mm red dot + laser || Custom MR1 | Ripclip | Apex
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
jeRZys



Založen: 25. 07. 2008
Příspěvky: 28

PříspěvekZaslal: čt srpen 14, 2008 10:43 am    Předmět: Odpovědět s citátem

tak jen k tem vatakum a adidaskam. priklad bych vzal takovy afghan, kde zaprve mnoho lidi ani nevi co to je quake a vybehne s kalachem ven jen tak v tom jedinem co ma na sobe a taky nejak neresi kam dat sve vybaveni a zasobniky. a ne vsichni maji takticke vesty, ktere svlekly mrtvemu sovětovi ci a pokud ma stesti tak nejakou molle vestu amikovi Smile
jo a ty adidasky stoji za uspechem ruskych sil v při dobiti cecenskeho grozneho. tak bych je taky moc neodsuzoval. kazda akce by mohla i zvlast pripustit domorodce ci partizany (jako jinak uniformavane lidove vrstvy konfliktu) jak psal kolega prede mnou. samo ze zalezi na scenari!!
a diky moc za plodnou diskusi. a jan tak dale s forem a akcema - na zadnou Vami poradanou se zatim nechystam a ani bych nebyl pripusten tak trenuji zatim jen na hristi umelem. zdara silu vsem j
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tracker



Založen: 29. 06. 2007
Příspěvky: 1660
Bydliště: UL

PříspěvekZaslal: čt srpen 14, 2008 2:55 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

jeRZys napsal:
tak jen k tem vatakum a adidaskam. priklad bych vzal takovy afghan, kde zaprve mnoho lidi ani nevi co to je quake a vybehne s kalachem ven jen tak v tom jedinem co ma na sobe a taky nejak neresi kam dat sve vybaveni a zasobniky. a ne vsichni maji takticke vesty, ktere svlekly mrtvemu sovětovi ci a pokud ma stesti tak nejakou molle vestu amikovi Smile
j


Tvůj názor se velice hodí na některý scénář her a bylo by to i super....ale já sám osobně a spousta jiných hráčů prostě v teplákách a pod. nevýjde na hřiště - pokud půjde o klasické hry.
člověk má i dobrý pocit že má vše doladěné - různé hračičky k tomu a ostatní kolem taky.
možná to smrdí snobem - ale příjde mi " nevhodné " nosit na WB, MPB apod. Nepříslušný oděv. - To si pak všichni z toho můžou udělat "Sekáč mega bitka Fighter".
dokonce mi příjde trochu ulítlé nosit v létě zimní vzor - do sněhu. To pak lítají v lese samé sněhurky... Wink
A trochu i to zavání Paintball modelingem. ( to budou reakce )
Trochu úcty k paintballu hoši, vaťáky nechte doma. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Vladik



Založen: 16. 06. 2006
Příspěvky: 466
Bydliště: Čejov, Humpolec

PříspěvekZaslal: čt srpen 14, 2008 5:29 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jak nečekané. Někdo se na něco zeptá a mezi reakcemi přispěvovatelů se jistě najde místo na Papežovu rýpavou poznámku minimálně z poloviny odvádějící od tématu a halasné kontrování Jaroslava a nechybí příspěvek Hellboye. Já to tady žeru Laughing. Říkám tomu syndrom PAP, jímž je prostoupena řada všemožných diskusí.

Ale na to mezi námi vítaný jeRZysi můžeš klidně zapomenout. Vysvětlení důvodu zavedení místních jistě nedokonalých pravidel je jednoduché. Jsme poměrně velká skupina s širokým rozptylem oblíbeného herního stylu. A jelikož se všichni považujem za militaristy, je na první pohled zřejmé, že na opačných stranách tohoto spektra budou lidé cítící svou hru odlišně. Když přeženu přirovnání, na jedné straně akční sporťák, který si zrovna přišel zastřílet do lesa military a proti němu je HC militarista, který už leží v lese zahrabaný několik dní a ještě si nevystřelil:). A to je ono. Proto není vhodné všechny hry mimo hřiště označit jako srovnatelné military hry. A proto se někteří místní přispěvovatelé iniciativně chytli bohulibé myšlenky si to tu vnitřně rozlišit, aby se hráči zmíněných dvou protipólu nesetkávali na jednom hřišti, každý s jinou představou o hře a neměli pak oba pokažený den. To je ten hlavní důvod a to stále někteří (nebudu jmenovat Smile) nechápou. A ještě k jednotlivým kategoriím. Jejich vlastnosti byly sestaveny podle toho, co je pro danou skupinu/hru charakteristické. A to ti odhalí až zkušenost. Jiné jsou hry, kde potkáš chlapy v teplákách a jiné, kde jsou jen ti s tím nazelenalým mozkem a jejich výbavičkou. Samozřejmě i v teplákách mezi pneumatikama si můžeš zahrát skvělou military hru, ale spíše se ti to nestane, protože je to o těch lidech a jejich chrakter se odráží i na zevnějšku. Doufám, že mi rozumíš.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
marty+



Založen: 18. 02. 2008
Příspěvky: 2179
Bydliště: UH-1D

PříspěvekZaslal: st srpen 20, 2008 5:59 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Nezlobte se, ale můj pocit je, že samo slovo MILITARY je vlastně o vojenství a armádě jako takové. Tepláky jsem v armádě nosil jen na rozcvičku, případně při fotbálku a v osobním volnu na rotě. Takže i pro mne správný hráč MPB do akce maskáče! A v osobním volnu ať si chodí třeba v adidas.
"Tepláčník" s kalachem (gerilla) za vojáka nepovažuji.
Ale netvrdím, že nemůže být houževnatým bojovníkem Very Happy
_________________
Politruk ŽABÍ CREWe Smile
Taktické vybavení http://www.frogman.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Slep
Pohanský Pes


Založen: 12. 05. 2005
Příspěvky: 269
Bydliště: Chelyabinsk-70

PříspěvekZaslal: út srpen 26, 2008 10:54 am    Předmět: Odpovědět s citátem

jeRZys napsal:
jo a ty adidasky stoji za uspechem ruskych sil v při dobiti cecenskeho grozneho. tak bych je taky moc neodsuzoval.... j


Ac to vypada jako adidasky, ver, ze se jedna o velice famozni kopii, tyto boty jsou v SA fasovany ale nejedna se o adidas Laughing ale fesny jsou to jo.
_________________

Slep
Советский Солдат
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jeRZys



Založen: 25. 07. 2008
Příspěvky: 28

PříspěvekZaslal: st srpen 27, 2008 10:57 am    Předmět: ok máte recht Odpovědět s citátem

Na urcite hry je tedy mozne dotahnout hadry samo - domo, ale jen pokud to umoznuje scenarova hra. myslim - ale je to jen muj osobni nazor, ktery nikam a nikomu necpu, že by ty "gerila hadry" byly prijemnym ozivenim, ale jen tam kam patri . tecka koncim a diky za prijeti na foru. zdar a silu v odpovidani uplnym zelenacum Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Fanas
Pohanský Pes


Založen: 12. 05. 2006
Příspěvky: 242
Bydliště: Praha 8

PříspěvekZaslal: st srpen 27, 2008 11:59 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

2papez: FYI:

papez napsal:

Ne Jaroslave, samozrejme vas zakopane hluboke v lese jsem urazit nechtel a chapu ze urcite mate s nejaky ten placek kde hrajete a je to nejak zabezpecene a nevim jestli zrovna ty pohrdas umelymi hristemi, ale nekdo musi, jinak by tady ten nazor nebyl.

A to je prave ten rozdil mezi hristem a lesem, zadnej placek, zadne site, zadny omezeny prostor, zadnej danej smer utoku... proste obrovska rozloha obrovske moznosti....

papez napsal:

Ale tady u nas v zapadnich cechach je pomerne dost tymu ktere jezdi hrat "jen tak do lesa" a to jeste soukromeho.

Ver, ze i u nas, ve strednich cechach je situace podobna....

papez napsal:

Kdyz pominu ze si hrajou kolem turisticke stezky kde co chvili projde nekdo nekdo se psem a nebo se tam neustale motaji na prochazce duchodci, tak me nejvic vadi ze zpruzeny majitel je potom nepripustny jakymkoliv ohlasenm akcim. A nejen on, ale vubec v te lokalite je potom k paintballu negativni pristup........

pokousime se hrat mimo cesty a pokud se to nepovede a potkame civila, hra se prerusuje...
Kdyz jsem mluvil naposledy s majitelem lesa, tak rikal, ze mu narozdil od motorkaru a ctyrkolkaru nevadime...

papez napsal:

Ja chapu ze las je tak trochu vsech, aleporad ma konkretniho majitele, ktery by principielne mel o poradani PB akce vedet. Pak se predchazi sporum a nedorozumenim...

ano, proto pokud je to mozne majitele lesa informujeme ze tam jedeme.... tedy poslali jsme mu pribliznej rozpis na celej rok a tudiz tam jsme ofiko
_________________
www.swat.cz
CRASSA ET TARUS PARAILURUS
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> Paintball - Různé, off-topic Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Design by SkaidonDesigns | Distributed by Olate