Diskusní fórum  www.military-paintball.cz
Vítejte na sdruženém fóru paintballových klubů a přátel značkovacích zbraní, hrajících military paintball
v lesích, domech, hřištích a všude kde se sejde dobrá parta lidí, kteří si rádi zahrají
 
 FAQ   Hledat   Seznam uživatelů   Uživatelské skupiny   Registrace 
 Nastavení   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv   Přihlášení 

Pistole Tiberius
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> Milsig/K-Series/T68, ION/SP-1/SP-8, Tiberius, Tacamo - zbraně, hlavně, upgrade
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
ares



Založen: 18. 11. 2006
Příspěvky: 389

PříspěvekZaslal: po srpen 25, 2008 8:02 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

mno asi nejspis to ma spolecneho to, ze v tom modu, co postnul rajko se snazi napodobit MP7, coz v soucasne dobe umi nejlip asi prave TM 7...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Uziel Gal



Založen: 05. 12. 2006
Příspěvky: 2754
Bydliště: Cheb

PříspěvekZaslal: po srpen 25, 2008 9:14 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

tak nejak, spis jsem to poslal jako protivahu toho co posilal rajko .)
_________________
--------HAD-------
www.skalkajda.cz

Pokud nezvracíš, piješ pod své možnosti.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Rajko



Založen: 18. 10. 2006
Příspěvky: 1849

PříspěvekZaslal: po srpen 25, 2008 11:54 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Mno abych uvedl na pravou míru to co jsem původně svým příspěvkem zamýšlel, už T8 mám a pokud bych ten prodlouženej zásobník chtěl k něčemu použít, tak jedině v kombinaci s tou nástavbou od Opsgearu.
A to co dělá Ben tippmann je zase mimo mísu vzhledem k použitému zásobníku, prostě zbraň od něj je zajímavá a jistě i jeho spolehlivost, ale pokud tam budu muset namontovat jakýkoliv el. zásobník je to jen další nízkotlaká šílenost s obrovským satelitem do kterého mě každej lepší válečník z gustem sejme Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Uziel Gal



Založen: 05. 12. 2006
Příspěvky: 2754
Bydliště: Cheb

PříspěvekZaslal: út srpen 26, 2008 7:50 am    Předmět: Odpovědět s citátem

v tomhle mas pravdu :p
_________________
--------HAD-------
www.skalkajda.cz

Pokud nezvracíš, piješ pod své možnosti.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Cofey



Založen: 25. 10. 2006
Příspěvky: 437
Bydliště: Mám

PříspěvekZaslal: út srpen 26, 2008 9:10 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Rajko napsal:
Hmm pěkné sice jak píše Cofey se to na pistoli vůbec nehodí, ale s tímhle do kupy už bych si to uměl představit Laughing Twisted Evil http://www.opsgear.com/PhotoGallery.asp?ProductCode=OG%2DT8%2DMP7%2DKIT&PhotoNumber=4


No já jsem se si to pokoušel představit i v T9 a znovu mě z toho vychází že je to velenepraktické - nedokážu si představit jak bych s tím střílel vleže. Dle mého odhadu to prodlouží rukojeť T8 /T9 na minimálně 35 cm.
Respektive lehnou si s tím půjde, ale jak se s tím bude mířit? Otočit celý gun o +- 90 st. aby byl zásobník cca vodorovně se zemí Twisted Evil ?

Cofey
_________________
"Si vis pacem, para bellum!"
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zarel



Založen: 31. 08. 2008
Příspěvky: 28

PříspěvekZaslal: ne srpen 31, 2008 1:19 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Zdravím.

Paintball jsem hrál asi 3x v životě .. jsem fakt amatér ale je to fajn.
zbraně a veškerou výbavu jsem si pokaždé půjčil erární.
Ale zdálo se mi že ty kuličky létají fakt křivě a né zrovna daleko .. proto jsem ve zbraních dával přednost arsoftu.

Nedávno mi kámoš říkal že dobrá Paintball zbraň střílí také slušně a tak jsem se dal do hledání.

Našel jsem si právě Tiberiuse 8 a tak bych se rád zeptal:
1.Jak srtílí v porovnání s s arsoft zbraní ?
/na jakou vzdálenost se dá trefit člověk - a jaký je maximální dostřel/?
2. je velký rozdíl mezi těmy půjčenými zbrani (pří za 1 500Kč /kuličky za 50h/ a touto zbraní)?
3.opravdu bych rád Tiberiuse 8 ale podle příspěvku co jsem tu četl se sní asi nedá hrát jako s primární zbraní .. nicméně troufám si říct ze střílím se zbraněmi dobře a rychle se učím s sovíma .. mužu s ní tedy hrát primárně?
4.obědvám li si zatím jen tiberiuse .. dostanu (kufřík,zbraň a 1x zásobník?)myslím že minimální počet zásobníku bude asi alespoň 2 že??

a poslední otázka ... jak rychle se dají při hře měnit bombičky??
nahání mi to malonko strach .. také se mi zdá že kupování bombiček se dost prodraží ..??

Omlouvám se za neznalost .. kdyby se vám zdálo že se mi opravdu vyplatí jiná zbraň,tak se nebojte mi ji ukázat are tato se mi opravdu líbí..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Rogan



Založen: 02. 12. 2007
Příspěvky: 419
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: po září 01, 2008 7:22 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Zarel napsal:
Zdravím.

Paintball jsem hrál asi 3x v životě .. jsem fakt amatér ale je to fajn.
zbraně a veškerou výbavu jsem si pokaždé půjčil erární.
Ale zdálo se mi že ty kuličky létají fakt křivě a né zrovna daleko .. proto jsem ve zbraních dával přednost arsoftu.

Nedávno mi kámoš říkal že dobrá Paintball zbraň střílí také slušně a tak jsem se dal do hledání.

Našel jsem si právě Tiberiuse 8 a tak bych se rád zeptal:
1.Jak srtílí v porovnání s s arsoft zbraní ?
/na jakou vzdálenost se dá trefit člověk - a jaký je maximální dostřel/?
2. je velký rozdíl mezi těmy půjčenými zbrani (pří za 1 500Kč /kuličky za 50h/ a touto zbraní)?
S
3.opravdu bych rád Tiberiuse 8 ale podle příspěvku co jsem tu četl se sní asi nedá hrát jako s primární zbraní .. nicméně troufám si říct ze střílím se zbraněmi dobře a rychle se učím s sovíma .. mužu s ní tedy hrát primárně?
4.obědvám li si zatím jen tiberiuse .. dostanu (kufřík,zbraň a 1x zásobník?)myslím že minimální počet zásobníku bude asi alespoň 2 že??

a poslední otázka ... jak rychle se dají při hře měnit bombičky??
nahání mi to malonko strach .. také se mi zdá že kupování bombiček se dost prodraží ..??

Omlouvám se za neznalost .. kdyby se vám zdálo že se mi opravdu vyplatí jiná zbraň,tak se nebojte mi ji ukázat are tato se mi opravdu líbí..

S Tiberiem jsem nestřílel, takže o tom ti tu poví někdo jiný. Když se podíváš na stránky pražského paintballshopu, tak tam se prodává celý set a máš u toho napsané co obsahuje. Dokonce si můžeš vybrat jestli chceš pouzdro na levou nebo pravou nohu. Co se týče použití, tak je to zbraň především sekundární díky nízké kapacitě zásobníku (8 kulí). Osobně bych ji použil pouze při selhání primární zbraně nebo při pohybu v budově. Pokud bys tedy uvažoval nad touto zbraní jako nad záložní, nemusíš řešit jak moc se prodraží bombičky. Pokud budeš kupovat po pár kusech, tak tě jedna vyjde na 13Kč a teoreticky s tím vypálíš dvojnásobek zásobníku. A ze záložních paint zbraní je Tiberius údajně nejpřesnější a nejspolehlivější.
_________________
V případě kteréhokoliv technického problému, odhoďte warp-jádro.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
suelin



Založen: 16. 04. 2007
Příspěvky: 29

PříspěvekZaslal: út září 02, 2008 6:07 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tiberia mám airsoft jsem hrál ,tak si myslím že to můžu porovnat. Jestli někdo nebude souhlasit tak je demokracie.
Co se týče dostřelu tak je to stejné jako u ostatních paintballových zbraní to znamená že postavu trefíš tak na 35 m na 100% dál je to už obtížnější.Jak již zde bylo řečeno tak se spíš tato zbran hodí do budov.Každopádně to chce 2 zásobníky ,protože dobíjení je dost zdlouhavé .Neumím si představit že při nějaké přestřelce budu v rukavicích šahat do tuby a budu nabíjet po jedné kuličce do zásobníku 8 kulí a po 16 kulích budu brát do ruky imbus na to abych vyměnil bombičku.
Jak si se ptal na rozdíl mezi airsoftem a paintballem tak v softu to letí jako po přímce a o něco dál to znamená že je to přesnější paintball má značnou balistiku"letí to do oblouku" tak na větší vzdálenost musíš nasadit ale to už asi víš Laughing
Každopádně jestli se chceš věnovat trochu víc paintballu tak raději vol nějaký jiný značkovač a tiberia si kup až do toho budeš pořádně zažranej ,protože tiberius je srdeční záležitost Razz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zarel



Založen: 31. 08. 2008
Příspěvky: 28

PříspěvekZaslal: út říjen 14, 2008 4:25 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ahoj ..
Dneska jsem si poprvé trochu s tiberiem pohrál (myslím technickou stránku)
a všiml si,že se dá zvednout intenzita (síla zbraně)
(alespoň tomu napovídá zvuk..)

stačí v zadu utáhjnout imbusem šroub...

Chci se zeptat .. Momentálně střílím hlavně umělé kule na terč ..
Ale nepotrhá to normální kule s barvou??
Nerad bych nějakou ve zbrani rostrhal ...
(používám jen nejtvrdší kuličky...)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Rogan



Založen: 02. 12. 2007
Příspěvky: 419
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: út říjen 14, 2008 6:12 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Zarel napsal:
Ahoj ..
Dneska jsem si poprvé trochu s tiberiem pohrál (myslím technickou stránku)
a všiml si,že se dá zvednout intenzita (síla zbraně)
(alespoň tomu napovídá zvuk..)

stačí v zadu utáhjnout imbusem šroub...

Chci se zeptat .. Momentálně střílím hlavně umělé kule na terč ..
Ale nepotrhá to normální kule s barvou??
Nerad bych nějakou ve zbrani rostrhal ...
(používám jen nejtvrdší kuličky...)

Tím šroubem se upravuje úsťová rychlost. Pokud to teda je jako u většiny pb zbraní. Jestli se ti kule budou trhat záleží jak na kulích tak na tom jak moc to otočíš. Budeš muset trochu experimentovat. U své zbraně mám vyzkoušeno, že nejlepších výsledků dosahuju při otočení o 1,5 otáčky. To je u každé zbraně samozřejmě trochu jiné.
_________________
V případě kteréhokoliv technického problému, odhoďte warp-jádro.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zarel



Založen: 31. 08. 2008
Příspěvky: 28

PříspěvekZaslal: út říjen 14, 2008 7:46 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Rogan napsal:
Zarel napsal:
Ahoj ..
Dneska jsem si poprvé trochu s tiberiem pohrál (myslím technickou stránku)
a všiml si,že se dá zvednout intenzita (síla zbraně)
(alespoň tomu napovídá zvuk..)

stačí v zadu utáhjnout imbusem šroub...

Chci se zeptat .. Momentálně střílím hlavně umělé kule na terč ..
Ale nepotrhá to normální kule s barvou??
Nerad bych nějakou ve zbrani rostrhal ...
(používám jen nejtvrdší kuličky...)

Tím šroubem se upravuje úsťová rychlost. Pokud to teda je jako u většiny pb zbraní. Jestli se ti kule budou trhat záleží jak na kulích tak na tom jak moc to otočíš. Budeš muset trochu experimentovat. U své zbraně mám vyzkoušeno, že nejlepších výsledků dosahuju při otočení o 1,5 otáčky. To je u každé zbraně samozřejmě trochu jiné.


Děkuji za skvělou odpověď ---
Ještě bych rát věděl .. budu li dále střílet umělé koule ... dá se to nějak přednat s tím utahováním ??Můžu něco podělat ?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Rogan



Založen: 02. 12. 2007
Příspěvky: 419
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: st říjen 15, 2008 6:35 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Zarel napsal:
Rogan napsal:
Zarel napsal:
Ahoj ..
Dneska jsem si poprvé trochu s tiberiem pohrál (myslím technickou stránku)
a všiml si,že se dá zvednout intenzita (síla zbraně)
(alespoň tomu napovídá zvuk..)

stačí v zadu utáhjnout imbusem šroub...

Chci se zeptat .. Momentálně střílím hlavně umělé kule na terč ..
Ale nepotrhá to normální kule s barvou??
Nerad bych nějakou ve zbrani rostrhal ...
(používám jen nejtvrdší kuličky...)

Tím šroubem se upravuje úsťová rychlost. Pokud to teda je jako u většiny pb zbraní. Jestli se ti kule budou trhat záleží jak na kulích tak na tom jak moc to otočíš. Budeš muset trochu experimentovat. U své zbraně mám vyzkoušeno, že nejlepších výsledků dosahuju při otočení o 1,5 otáčky. To je u každé zbraně samozřejmě trochu jiné.


Děkuji za skvělou odpověď ---
Ještě bych rát věděl .. budu li dále střílet umělé koule ... dá se to nějak přednat s tím utahováním ??Můžu něco podělat ?

Co znamená přednat? Jestli je to přehnat, tak samozřejmě se to dá. Ale ani ne tolik vůči zbrani, jako vůči hráčům. Uvědom si, co udělá kule za modřinu při 300Fps. Kdyby mně někdo nakouřil 400Fps, tak se setká s mojí pěstí.
_________________
V případě kteréhokoliv technického problému, odhoďte warp-jádro.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zarel



Založen: 31. 08. 2008
Příspěvky: 28

PříspěvekZaslal: čt říjen 16, 2008 4:28 am    Předmět: Odpovědět s citátem

vlastně jsi tím odpověděl na vše Smile
Psal jsem když střílím umělími .. tím bych nestřelil po hráči nikdy.
U tiberiuse nikde nený (tlakomět ?) jako na ostatních zbraní .. nevipadalo by to pěkně..ale možná se to dá přeměřit i jinak ??
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Rogan



Založen: 02. 12. 2007
Příspěvky: 419
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: čt říjen 16, 2008 11:27 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Zarel napsal:
vlastně jsi tím odpověděl na vše Smile
Psal jsem když střílím umělími .. tím bych nestřelil po hráči nikdy.
U tiberiuse nikde nený (tlakomět ?) jako na ostatních zbraní .. nevipadalo by to pěkně..ale možná se to dá přeměřit i jinak ??

Tlakoměrem nezměříš FPS. Tlakoměr je na měření tlaku CO2 nebo vzduchu v láhvi. Podle toho poznáš kolik máš ještě média. FPS se měří na radaru. A co se týče těch umělých kulí, tak nejsou umělé, ale gumové a používají se na sálové hraní. Takže neni problém s nima střílet i po jiných hráčích.
_________________
V případě kteréhokoliv technického problému, odhoďte warp-jádro.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zarel



Založen: 31. 08. 2008
Příspěvky: 28

PříspěvekZaslal: čt říjen 16, 2008 3:26 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

vjeř my,že josu umělé Smile
gumové jsou ještě o něco dražší ... koupil jsem je od jednoho borce.
Prostřelil jsem flašku od piva a dokonce to prolétlo plechovým sudem (byl prorezlý ale i tak) .. do stromu to udělá 0,5mm hluboký ďolík.Opravdu bych nechtěl tímto dostat Confused
Dokonce jsem slyšel o někom,kdo to měl na obranu...

Ale to je jiná věc.. díky moc za informace jsem zase o něco chytřejší.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Rajko



Založen: 18. 10. 2006
Příspěvky: 1849

PříspěvekZaslal: čt říjen 16, 2008 4:44 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

a sakra že by Hogi? Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rogan



Založen: 02. 12. 2007
Příspěvky: 419
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: čt říjen 16, 2008 6:15 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Zarel napsal:
vjeř my,že josu umělé Smile
gumové jsou ještě o něco dražší ... koupil jsem je od jednoho borce.
Prostřelil jsem flašku od piva a dokonce to prolétlo plechovým sudem (byl prorezlý ale i tak) .. do stromu to udělá 0,5mm hluboký ďolík.Opravdu bych nechtěl tímto dostat Confused
Dokonce jsem slyšel o někom,kdo to měl na obranu...

Ale to je jiná věc.. díky moc za informace jsem zase o něco chytřejší.

Tak to sem nevěděl, že se dělají i umělé.
_________________
V případě kteréhokoliv technického problému, odhoďte warp-jádro.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zarel



Založen: 31. 08. 2008
Příspěvky: 28

PříspěvekZaslal: čt říjen 16, 2008 7:22 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Rajko napsal:
a sakra že by Hogi? Cool


jojo Hogi Smile
Ale fakt si nemám na co stěžovat .. vlastně mám v plánu další obědnávku...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Rogan



Založen: 02. 12. 2007
Příspěvky: 419
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: čt říjen 16, 2008 7:33 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Zarel napsal:
Rajko napsal:
a sakra že by Hogi? Cool


jojo Hogi Smile
Ale fakt si nemám na co stěžovat .. vlastně mám v plánu další obědnávku...

Já si akorát teda nejsem trochu jistý co očekáváš za výsledek od střelby s umělýma kulema. Umělé kule se budou tutově chovat při střelbě jinak než klasické kule. Spíš bych se učil s municí se kterou střílim nejčastěji, protože jedině tak se dá přijít na určité návyky.
_________________
V případě kteréhokoliv technického problému, odhoďte warp-jádro.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
hlodavecz



Založen: 09. 01. 2007
Příspěvky: 64

PříspěvekZaslal: po listopad 03, 2008 7:07 pm    Předmět: T9 - trhání kulí Odpovědět s citátem

Ahoj. Na pbreview jsem se dočetl o problémech s trháním kulí, ale jak nakonec z příspěvků vyplynulo - většinou jenom u situací s FPS nad 320.
Chtěl jsem se zeptat jak je na tom podle vás T9 opravdu (při FPS 300MAX)?
Jestli trhá kule hodně, normálně (jako každý semiauto), nebo spíš míň (jako lowforce/antichop)

Dík za info

HlodaveCZ

PS: Chci Ho. Moc. Mňam.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rajko



Založen: 18. 10. 2006
Příspěvky: 1849

PříspěvekZaslal: po listopad 03, 2008 10:24 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

No nemám sice T9 ale T8 což je téměř to samí a co si pamatuju tak jako nevá zbraň netrhala kule ani ty nejkřehčí turnajové All star Chronic metal orange a podobný ani při 320 FPS jen po čase to začalo trhat skoro vše a zjistil jsem, že to bylo tím, že se zanesl regulátor a při poklesu tlaku CO2 v bombičce už nechodil tak jak má, ale občas nesnížil tlak a pustil tam to co bylo v bombičce což mělo za následek, že některé výstřely byli hodně přes 300FPS (jednou to dalo takovou šlehu, že jsem mylel, že vyletí i hlaveň) a to pak způsobovalo trhání
Po rozebrání a vyčištění je opět v pořádku a co si pamatuju netrhnul zase nic - jen tam už neláduju turnajové kule, ale to je zase z důvodu vymačkávání plošek v zásobníku.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Cofey



Založen: 25. 10. 2006
Příspěvky: 437
Bydliště: Mám

PříspěvekZaslal: po listopad 03, 2008 11:30 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

2 Rajko:
Ha!!! Tak to bude zřejmě můj problém - ten zanesený regulator.
Začalo to dávat rány jako kráva, někdy to zní jako dvojitá rána okamžitě za sebou. Vystříleno cca 2000 ran bez čištění. No kuchá to koule......
Jak moc složité je to vyčistit, na co si dát pozor - pokud budeš tak hodný a podělíš se o zkušenosti.

Díky

Cofey
_________________
"Si vis pacem, para bellum!"
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rajko



Založen: 18. 10. 2006
Příspěvky: 1849

PříspěvekZaslal: út listopad 04, 2008 3:29 am    Předmět: Odpovědět s citátem

No to vypadá na ten regulátor, složitý to moc není je, ale lepší když si k tomu na poprvé vezmeš k ruce ten diagram s dílama co je v manuálu jsou tam docela malinký součástky a mohlo by se stát, že ti nějaká vystřelí nebo se někam zakutálí Laughing
Jsou tam jenom problematický takový malí kanálky (asi tři) do kterejch se blbě dostává.
Hmm když to teď po sobě čtu tak by to mohl bejt pro někoho asi problém Laughing tak kdyby se ti to nepovedlo tak to přivez nebo pošli já ti to vyčistim Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DjPooh



Založen: 29. 07. 2007
Příspěvky: 59
Bydliště: Plav (Č. Budějovice)

PříspěvekZaslal: ne listopad 09, 2008 6:10 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Zdravím chlapi Smile Dneska jsem si přivezl od kámoše T9 s tím, že ho od něj koupím ale mám tu takovej problém. A to ten, že v místě kam se dává bombičkajsou nalomený takový dva malý zobáčky. Konkrétně jsou to ty, co drží mechanismus na dávkování CO2 do zbraně... jsou tam dva imbusový šroubky a jsou evidentně hrozně namáhaný při "nabodávání" nové bombičky, když se musí poměrně dost dotáhnout tím spodním, velkým imbusem. Teď váhám co mu na to říct... zásobníky jsem dostal dva ale jeden je v tomto místě těsně před smrtí a tak by mě zajímalo jestli se to stává i vám, nebo jenom ten kámoš byl takovej lempl že to dotahoval moc Very Happy A popřípadě způsob jak to vyztužit. první co mě napadlo bylo přivařit ten upadávající kousek ke zbytku těla, nebo tam navařit nějakou výztuhu apod, ale obávám se, že mi to materiál zásobníku nedovolí. (málo magnetizuje a je relaticvně lehký, tak usuzuju, že tam moc železas nebude Sad ) Takže bych to musel vyřešit nějakou podložkou pod šroubky nebo tak něco.
Prosím napište někdo vaše zkušenosti s tímto a pokud se tomu dá zabránit šetrným zacházením, tak si koupím holt novej a ten zničenej mu omlátím o hlavu Smile
_________________
MPC Trident
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
DjPooh



Založen: 29. 07. 2007
Příspěvky: 59
Bydliště: Plav (Č. Budějovice)

PříspěvekZaslal: ne listopad 09, 2008 6:12 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Zarel napsal:
vjeř my,že josu umělé Smile


Hoď sem pls nějakej odkaz kde se dají tyhle koule koupit :-O na obranu by to nebylo špatný Wink
_________________
MPC Trident
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Cerv



Založen: 11. 12. 2007
Příspěvky: 158

PříspěvekZaslal: st listopad 12, 2008 6:19 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ahoj, mám Tiberiuse 8 a dva zásobníky, když si k němu vezmu štít, tak jsem skoro neporazitelné jednočlené komando. Manévrovací schopnosti nemají konkurenci. Je to zbraň která i přes zatím svoji vysokou cenu je u mne jedna z nejlepších zbraní. Tiberia 9 nemám ani jsem neměl, ale pro mne by byl zbytečný s kitem na velkou pušku, protože jako primární zbraň mám tippmann X7. Rozhodně doporučuju obě ! ! !
_________________
Tippman X7 alá G36
Kokořínští psi
www.kokorinstipsi.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zarel



Založen: 31. 08. 2008
Příspěvky: 28

PříspěvekZaslal: pá listopad 14, 2008 12:59 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

DjPooh napsal:
Zarel napsal:
vjeř my,že josu umělé Smile


Hoď sem pls nějakej odkaz kde se dají tyhle koule koupit :-O na obranu by to nebylo špatný Wink


http://forum.military-paintball.cz/viewtopic.php?t=420
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zarel



Založen: 31. 08. 2008
Příspěvky: 28

PříspěvekZaslal: pá listopad 14, 2008 1:01 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Cerv napsal:
Ahoj, mám Tiberiuse 8 a dva zásobníky, když si k němu vezmu štít, tak jsem skoro neporazitelné jednočlené komando. Manévrovací schopnosti nemají konkurenci. Je to zbraň která i přes zatím svoji vysokou cenu je u mne jedna z nejlepších zbraní. Tiberia 9 nemám ani jsem neměl, ale pro mne by byl zbytečný s kitem na velkou pušku, protože jako primární zbraň mám tippmann X7. Rozhodně doporučuju obě ! ! !


Skus bez štítu ^^ stejně to není moc reall tak ho zahoď Smile

I tak má ale T8 své výhody .. dobrá zbraň

Scháním na něj Laser .. nějaký tip?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Cerv



Založen: 11. 12. 2007
Příspěvky: 158

PříspěvekZaslal: pá listopad 14, 2008 5:09 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Copak ty jsi nikdy nehrál Counter strike ? Very Happy
_________________
Tippman X7 alá G36
Kokořínští psi
www.kokorinstipsi.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zarel



Založen: 31. 08. 2008
Příspěvky: 28

PříspěvekZaslal: pá listopad 14, 2008 5:20 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Cerv napsal:
Copak ty jsi nikdy nehrál Counter strike ? Very Happy


Hraju stále :Smile ale za teror :d CF fuck ^^
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> Milsig/K-Series/T68, ION/SP-1/SP-8, Tiberius, Tacamo - zbraně, hlavně, upgrade Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další
Strana 3 z 7

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Design by SkaidonDesigns | Distributed by Olate