Diskusní fórum  www.military-paintball.cz
Vítejte na sdruženém fóru paintballových klubů a přátel značkovacích zbraní, hrajících military paintball
v lesích, domech, hřištích a všude kde se sejde dobrá parta lidí, kteří si rádi zahrají
 
 FAQ   Hledat   Seznam uživatelů   Uživatelské skupiny   Registrace 
 Nastavení   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv   Přihlášení 

A5ka a nizkotlak

 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> TIPPMANN - zbraně, hlavně, upgrade
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Marty



Založen: 13. 01. 2007
Příspěvky: 204

PříspěvekZaslal: po leden 14, 2008 4:04 pm    Předmět: A5ka a nizkotlak Odpovědět s citátem

Prosim vas, ma nekdo zkusenosti nebo dokonce vlastni na A5ce nizkotlak, napsal by sem jak to funguje a jak je spokojeny? Presel jsem na vzduch ,ale ta spotreba vzduchu je pri zakladnich 850 psi provozu brutalni. Nasel jsem na strankach shopu http://www.paintballshop.cz/zbozi/4057-low-pressure-kit--a5
tenhle kit ktery mam na mysli. O jinym nevim.
Ted o vikendu jsem se bavil na gamese se vzducharema na A5 a zajimalo by to urcite vic lidi, protoze o nem premysli taky a nikdo s nim nema zkusenost.
Diky za odpovedi
_________________
www.cernysvine.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Igoreso



Založen: 22. 02. 2007
Příspěvky: 155
Bydliště: Jihlava

PříspěvekZaslal: po leden 14, 2008 9:06 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

taky jsem o tom premejslel a radsi jsem poridil dalsi 300bar tlakovou lahev(vyslo to dokonce levneji - 7l 4500kc - jeste je maj a muzu sehnat) a je po starosti.. jelikoz u nas je 300bar kompresor(jihlava) spotrebu uz resit nemusim.. Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BR4DeK



Založen: 07. 08. 2006
Příspěvky: 431

PříspěvekZaslal: po leden 14, 2008 10:46 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Co si dobře pamatuju, tak kdysi dávnu tu byl topic na LPK for A5 a myslím, že z toho vyšlo jen to, že na vzduch vystřílíš 2x tolik, rozdíl v přesnosti není a na zbrani to nevypadá vůbec hezky Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Marty



Založen: 13. 01. 2007
Příspěvky: 204

PříspěvekZaslal: út leden 15, 2008 8:07 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Myslel jsem ze to jsou jen streva??? Jestli to je jeste neco na zbrani tak na to ..... Crying or Very sad
_________________
www.cernysvine.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
BR4DeK



Založen: 07. 08. 2006
Příspěvky: 431

PříspěvekZaslal: út leden 15, 2008 10:17 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Jak se upevňuje hadice po dzbraň, tak tam odsud ti vychází jedna ta komora, či co to je a namísto ručky se šroubuje ta druhá.

Koukni např. sem:
http://www.amazon.com/Tippmann-5-Comp-Air-Pressure-Kit/dp/B000H93MMW/ref=sr_1_479?ie=UTF8&s=sporting-goods&qid=1200388601&sr=1-479
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Marty



Založen: 13. 01. 2007
Příspěvky: 204

PříspěvekZaslal: út leden 15, 2008 10:22 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Jsi me moc nepotesil ale i tak diky. Nejdu do toho a za ty prachy radsi koupim jeste jednu pot. lahev, ale moje A5 zustane furt vytunena podle mych predstav. Wink
P.S. Kdyby se nasel nekdo kdo to opravdu ma dejte vedet alejspon jak to funguje. DIKY
_________________
www.cernysvine.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Igoreso



Založen: 22. 02. 2007
Příspěvky: 155
Bydliště: Jihlava

PříspěvekZaslal: út leden 15, 2008 11:22 am    Předmět: Odpovědět s citátem

BR4DeK napsal:
Jak se upevňuje hadice po dzbraň, tak tam odsud ti vychází jedna ta komora, či co to je a namísto ručky se šroubuje ta druhá.

Koukni např. sem:
http://www.amazon.com/Tippmann-5-Comp-Air-Pressure-Kit/dp/B000H93MMW/ref=sr_1_479?ie=UTF8&s=sporting-goods&qid=1200388601&sr=1-479


no fuj,vedel jsem ze je to hnus,ale ze az takovej,to jsem netusil Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Blade



Založen: 03. 10. 2007
Příspěvky: 38

PříspěvekZaslal: út leden 15, 2008 3:10 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Mě by ani tak nešlo o vzhled nebo spotřebu vzduchu,ale spíše o funkci. Chci jít do vzduchu a k tomu si pořídit nízkotlak,ale jestli by to nepomohlo nijak v přesnosti,tak na to taky kašlu a radši budu šetřit na novou zbraň. Má s tím někdo zkušenosti? Jaké to bylo před a po? Mám sice T98,ale myslím že to bude ve výsledku hodně podobné. Předem díky!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
POtkan



Založen: 30. 09. 2006
Příspěvky: 71

PříspěvekZaslal: út leden 15, 2008 3:57 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

dlho tom uvazoval ci to ma vyznam

cena je okolo 200 dolarov (ono k tomu treba regulator), samozrejme da sa to urobit tak ze to zbran vizualne neposkodi, len je to praca navyse a tiez to ma iste obmedzenia (da sa to schovat do imitacie zasobniku), regulator dat dole ako je ASA a podobne

navyse, LPK nepomoze nijako v tom ze popri bolte su straty, riesia to niektore bolty cez vnutorne tesnenie
http://www.usmilitarygear.com/proddetail.php?prod=E-P35-150

cize pretoto som dotoho nesiel, za tu cenu okolo 200 + kopec prace po vizualnej stranke a zhanani veci mas uz ine LPK Mil zbrane, SP1 (150), SP8 (275)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Commando



Založen: 10. 07. 2007
Příspěvky: 27

PříspěvekZaslal: st leden 16, 2008 8:53 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Já mám Tippmanna X7 a nyní jsem se rozhodl přejít na vzduch. Oproti CO2 to byl veliký rozdíl a velmi se zlepšila přesnost - hlavně na automat. Koupě LPK je dle mého názoru zbytečnost, protože těžko již přesnost naroste ještě více, jediné co by se změnilo je nižší spotřeba vzduchu. Také je otázka, jak dobře by pak fungoval cyklon feed?
Pokud jde o přesnost, tak před koupí X7 jsem na akcích i zkoušel, jak střílí například takový SP8 ION na vzduch a přesnost mě nijak nenadchla, podle mě je to stejné jako ten můj vysokotlak za použití vzduchu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
SendwiCZ



Založen: 20. 07. 2007
Příspěvky: 628
Bydliště: Zlín

PříspěvekZaslal: so srpen 02, 2008 5:16 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak to teda musim nesouhlasit pac jsem videl par tippmanu na vzduchu, ale nizkotlaku se to nevyrovna. Co se tyce toho LPK tak jde opravdu jenom o snizeni spotreby HPA. I kdyz si tam date LPK tak se nikdy nevyrovnate IONu nebo tak necemu pac to nema uzavreny zaver...jedine pumpa na vzduch Smile)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
KeXo



Založen: 11. 06. 2006
Příspěvky: 456
Bydliště: Trnava, SK

PříspěvekZaslal: po srpen 04, 2008 9:31 am    Předmět: Odpovědět s citátem

To ze sa to po takomto upgrade nevyrovna pravej nizkotlakej zbrani som sa taktiez docital na nejakych zhranicnych forach. A kupovat to len kvoli tomu aby sa usetrilo na vzduchu je trosku drahy spas (a este k tomu moc nevzhladovy)... to radsej vymenit komplet vnutornosti Cyclona, co dokaze tiez pekne usanovat pohonne medium Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky MSN Messenger
Fery



Založen: 24. 05. 2006
Příspěvky: 1047
Bydliště: Forest - Voděrady City

PříspěvekZaslal: čt srpen 07, 2008 9:50 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak jsem narazil na problem, rad bych se zeptal jeslti nekdo nema nejakou zkusenost co s tim.

Mam A5 s nizkotlakem a elektrikou.

Na jedne akci se mi zasekla zbran, vubec nechtela strilet, az jsem teda zjistil ze to mozna dela Cyklon. Oddelal jsem ho, vse zacalo zase fungovat. Dal jsem ho tam zpet a dobre.

Jenze stalo se to, ze mi sice strili ale rozhodne ne tak rychle jak bych si pral. Tak jsem si myslel ze to dela znova cyklon, tak jsem ho odpojil a heleme se. Rychlost strelby se zvysila, tak jak je nastaveno na elekrice. Tak jsem si rikal ze teda asi cyklon proste nejak brzdi. Tak jsem zkusil jiny si pujcit a vymenit. Ale stejne to dela problem.

V podstate jsem se dostal do stavu, kdy i kdyz tam mam cyklon a nebo nemam porad to strili pomalu. Je slyset jak elekrika cvaka, ale skutecne to vystreli jednou za cas. Tedy elektrika jede ale jakoby plyn to nestihal.

Nedovedu si to vysvetlit, cim by to mohlo byt. Jako samozrejme rozeberu zbran, podivam se jeslti nekde neco neni spatne, pak zkusim oddelat nizkotlak (jeslti se mi to povede) a pak uvidim.

Ale prave se chci zeptat jestli nekdo nema podobou zkusenost, nebo treba dokonce nevi co s tim muze byt.
_________________
Komunikace a spojení - Forest
Administrativní velitel Sudeta Óre
Kdo hledá řád, najde především hojnost chaosu. Chaos vždy vítězí nad řádem, protože je lépe organizován.
Filozof Li-Tin O'Wevidle
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
camel



Založen: 04. 03. 2007
Příspěvky: 583
Bydliště: tým Leones

PříspěvekZaslal: čt srpen 07, 2008 11:31 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Fery, zkus vyměnit baterku v rukojeti. Mě to cvakalo naprázdno, když sem měl slabou baterku, od spouště to jenom cvakalo, elektrika dávky nedala, semi fungovalo - dle mýho to nezvládlo utáhnout ňákej elektromagnet. Mám teda X7.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Fery



Založen: 24. 05. 2006
Příspěvky: 1047
Bydliště: Forest - Voděrady City

PříspěvekZaslal: pá srpen 08, 2008 5:13 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Diky, to me nenapadlo zkusim to.

Ja jsem vcera vyhodil nizko tlak a stejny. Takze ten to nedela.

Je to tezky izolovat co to dela, ale snad diky tomu ze tu mam druhou zbran na to prijdu. Zkusim jeste prehodit spoust na tu druhou zbran a zkusit davku. Tak zjistim jestli je spoust v pohode.

No je to boj.
_________________
Komunikace a spojení - Forest
Administrativní velitel Sudeta Óre
Kdo hledá řád, najde především hojnost chaosu. Chaos vždy vítězí nad řádem, protože je lépe organizován.
Filozof Li-Tin O'Wevidle
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Fery



Založen: 24. 05. 2006
Příspěvky: 1047
Bydliště: Forest - Voděrady City

PříspěvekZaslal: pá srpen 15, 2008 6:24 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak teda neuveritelne ale bylo to tou baterkou. To je neuveritelny, jsem myslel ze takova blbost to byt nemuze. Jako jo koupil jsem si ji ale nechal jsem to az jako posledni moznost. CHYBA! Embarassed

Ted uz teda vim ze kdyz mi to prestane davat poradnou davku tak je potreba menit. No koupil jsem nabijeci, protoze dobra nenabijeci 9V baterka za 120Kc Twisted Evil
_________________
Komunikace a spojení - Forest
Administrativní velitel Sudeta Óre
Kdo hledá řád, najde především hojnost chaosu. Chaos vždy vítězí nad řádem, protože je lépe organizován.
Filozof Li-Tin O'Wevidle
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tracker



Založen: 29. 06. 2007
Příspěvky: 1660
Bydliště: UL

PříspěvekZaslal: pá srpen 15, 2008 8:42 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Nechci tě odrazovat - ale dost jsem přemýšlel o koupi nabíjecích baterek.
Ptal jsem se všude možně - a bylo mi řečeno - že není vhodné používat nabíjecí baterie - jedině kvalitní alkalické ( možno i obyč. z krámu ).
Jde o to že jsou 2 typy nabíjení a to má buď moc vysoké napětí po nabití

( dokonce při použití této baterky se prý stornuje záruka na elektriku ve zbrani ) a nebo jsou příliž nízké...8,4 nebo 8,6 V je na Bezproblémový chod A5tky špatné. Prostě nabíjecí Baterky jen do jiných zbraní.

Nemám v úmyslu dělat chytrého, ale nějaké info jsem o tom zrovna pozbíral - a sám jsem tedy přešel na " kupování " alkalických baterek kde těch 9 V ( +- něco málo setin ) doopravdy je.
A vydrží i dost dlouho - tento rok jsem zatím měnil 3x ( měsíčně tak 1500 až 2000 kulí vystříleno..)
Stojí kolem 100,- tak oproti časové ose používání je to dosti malá investice Wink .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
ares



Založen: 18. 11. 2006
Příspěvky: 389

PříspěvekZaslal: pá srpen 15, 2008 10:39 am    Předmět: Odpovědět s citátem

tracker napsal:
Nechci tě odrazovat - ale dost jsem přemýšlel o koupi nabíjecích baterek.
Ptal jsem se všude možně - a bylo mi řečeno - že není vhodné používat nabíjecí baterie - jedině kvalitní alkalické ( možno i obyč. z krámu ).
Jde o to že jsou 2 typy nabíjení a to má buď moc vysoké napětí po nabití

( dokonce při použití této baterky se prý stornuje záruka na elektriku ve zbrani ) a nebo jsou příliž nízké...8,4 nebo 8,6 V je na Bezproblémový chod A5tky špatné. Prostě nabíjecí Baterky jen do jiných zbraní.

Nemám v úmyslu dělat chytrého, ale nějaké info jsem o tom zrovna pozbíral - a sám jsem tedy přešel na " kupování " alkalických baterek kde těch 9 V ( +- něco málo setin ) doopravdy je.
A vydrží i dost dlouho - tento rok jsem zatím měnil 3x ( měsíčně tak 1500 až 2000 kulí vystříleno..)
Stojí kolem 100,- tak oproti časové ose používání je to dosti malá investice Wink .


delaji se nabijeci baterie s vystupem od 8,4V do 9,6V. 9,6V pouzivaji elektricke spydery. nejbeznejsi nabijeci jsou podle mne 8,4V, ale i v cr neni problem koupit presne 9V, a i 9,6V maji v pbshopech, pripadne se daji najit na ebayi za trosku priznivejsi ceny: baterie 9,6V

Sam pouzivam v egripu bt4 8,4V nabijeci a funguje to bez sebemensiho problemu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tracker



Založen: 29. 06. 2007
Příspěvky: 1660
Bydliště: UL

PříspěvekZaslal: pá srpen 15, 2008 12:44 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak jsem zažil nejspíše další " mlžení " informací ze strany PB Shopu Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> TIPPMANN - zbraně, hlavně, upgrade Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Design by SkaidonDesigns | Distributed by Olate