Diskusní fórum  www.military-paintball.cz
Vítejte na sdruženém fóru paintballových klubů a přátel značkovacích zbraní, hrajících military paintball
v lesích, domech, hřištích a všude kde se sejde dobrá parta lidí, kteří si rádi zahrají
 
 FAQ   Hledat   Seznam uživatelů   Uživatelské skupiny   Registrace 
 Nastavení   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv   Přihlášení 

TPN Bravo One Tactical
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> TIPPMANN - zbraně, hlavně, upgrade
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Honzik



Založen: 08. 11. 2007
Příspěvky: 12

PříspěvekZaslal: so červenec 12, 2008 8:54 am    Předmět: TPN Bravo One Tactical Odpovědět s citátem

potřeboval bych vědět něco o téhle zbrani jestli je spolehlivá a přesná. dí ky z odpovědi a dotazi směřující ktomuto foru Very Happy [/url][/list]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ondraus



Založen: 03. 06. 2008
Příspěvky: 104
Bydliště: Turnov

PříspěvekZaslal: so červenec 12, 2008 8:04 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Rád bych poradil už teď, ale budu moct až příští sobotu - kamarád si ji totiž teď zrovna objednával. Pak určitě napíšu, jaký z toho měl pocit. Uvidíš, že ti ale někdo odpoví dřív...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Honzik



Založen: 08. 11. 2007
Příspěvky: 12

PříspěvekZaslal: ne červenec 13, 2008 11:14 am    Předmět: Odpovědět s citátem

tak jo tejden ještě počkám. díky moc. právě uvažuju že bych si ji taky koupil. ale nevim jaká je.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mirasz



Založen: 15. 07. 2008
Příspěvky: 27
Bydliště: Turnov City

PříspěvekZaslal: ne červenec 20, 2008 12:00 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ahoj střelče,tak ti mužu konečně poskytnout nějaké informace a dojmy ze hry se zbraní TPN.Zbraň je relativně lehká,dobře se s ní manipuluje i v menších prostorách.Velmi mile mě překvapila její přesnost i s dodávanou 11"hlavní,uvažuji že dokoupím i hlaveň 14" či16".Její dostřel je také velmi uspokojivý.Používal jsem kule zn.TITANIUM,ze 450 se ani jedna v hlavni netrhla a po zásahu protihráče děla skvělá jelita Twisted Evil Takže zbraň mohu jen doporučit!!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Honzik



Založen: 08. 11. 2007
Příspěvky: 12

PříspěvekZaslal: ne červenec 20, 2008 4:04 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

tak díky moc. kuličky titanium taky používam ty sou skvělá. mají perfektní tvrdost. no a když je to skvělá zbraň tak ještě uvidim. taky sem se bál tý 11 hlavně alek dyž řikáš že je přesná tak to je faj. ještě se ale rozmejšlim jestli spíš nekoupim tu m4 od milsingu ale dík za tip ještě to zvážím
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
petis99



Založen: 22. 07. 2008
Příspěvky: 418
Bydliště: Úpicecity

PříspěvekZaslal: út červenec 22, 2008 7:22 pm    Předmět: mám jí doma Odpovědět s citátem

dohrál sme s ní 1. hru, z cca 500 kulí co jsem vystřílel se ani 1 netrhla, podrobyl jsem ji zkouskam zda se trhne kdyz budu co nejrychlejc zkouset strilet a opet se ani 1 netrhla, zbraň je docela přesná, a kompaktní, za ty peníze bez 15 Kč 3000,- Kč tak to je nádhera já prozastím začínám s paintballem a myslím sí že pro military hráče je to opravdu výborná zbraň po začátek Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Honzik



Založen: 08. 11. 2007
Příspěvky: 12

PříspěvekZaslal: út červenec 22, 2008 8:58 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

jo to asi je když eště nebyla tak sem si kupoval pro začátek mr1 a to dřív byla taky pro začátečníky pecka Wink no a teď si právě chci koupit nějakou m4 no eště uvidim pak napíšu pro co jsem se rozod
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Wishmaster



Založen: 06. 07. 2007
Příspěvky: 75
Bydliště: Aš

PříspěvekZaslal: so červenec 26, 2008 9:45 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

TPN Bravo E-grip,sice to neni One,ale preci jen... Tak kamos je s tim spokojen,testovali jsme to hodne mockrát,pokazde jine Fps atd... Hlaven v základu neni až tak moc presna,ale dostrel je velmi slusny. Mody E-gripu jsou spolehlive,funguji tak jak maj.S co2 pracuje dobře,ale pro lepsi presnost bych doporucil vzduch,tez testovano. Za tu cenu je to dobrá zbran.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Scatman



Založen: 28. 07. 2008
Příspěvky: 31
Bydliště: Aš

PříspěvekZaslal: út červenec 29, 2008 9:17 am    Předmět: TPN bravo one e-grip Odpovědět s citátem

Fps je v pohode. Cool po serizeni a dokoupeni 14-16 palcove hlavne nejlepe s drazkovanim v hlavni to bude super presna sipacka i na CO2.Odehral sem s ni boje a sem velice spokojen i se zakladem. za tu cenu.E-grip maka skvele.jenom na full auto musite mit lepsi balls, jelikoz ma dobrou silu tak sracky kulicky prasknou..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mirasz



Založen: 15. 07. 2008
Příspěvky: 27
Bydliště: Turnov City

PříspěvekZaslal: út červenec 29, 2008 2:43 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Zdarec,uvažuji o koupi delší hlavně na Bravo one Tactical,máte někdo nějakou zkušenost,nebo mužete doporučit?díky.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Wishmaster



Založen: 06. 07. 2007
Příspěvky: 75
Bydliště: Aš

PříspěvekZaslal: po srpen 04, 2008 12:04 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Hlavně Hammerhead,Milsig nebo AA. délka 14-16. Tyto hlavně svoji kvalitou doporučuji.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Honzik



Založen: 08. 11. 2007
Příspěvky: 12

PříspěvekZaslal: po srpen 04, 2008 6:50 am    Předmět: Odpovědět s citátem

to hlavně od Milsigu do na tipmena?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mirasz



Založen: 15. 07. 2008
Příspěvky: 27
Bydliště: Turnov City

PříspěvekZaslal: út srpen 05, 2008 7:27 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Díky za tip,sice jsem zatím nikde nenašel ty hammerheady,ale půjdu zřejmě do 17" milsiga.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Mirasz



Založen: 15. 07. 2008
Příspěvky: 27
Bydliště: Turnov City

PříspěvekZaslal: út srpen 05, 2008 7:59 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ty Hammerheady jsem našel,vypadají dobře,ale cena ne Shocked
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Hellboy



Založen: 16. 09. 2006
Příspěvky: 1904
Bydliště: Reichenau Farbenkugel Manschaft

PříspěvekZaslal: út srpen 05, 2008 11:24 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Dlouha hlaven nad 12 palcu krome par vyjimek je nahovno. Je tu o tom par vlaken.
_________________
Zbraně nezabíjejí, to Chuck Norris.
www.danielvavra.com
BT TM-15 | Solenoid V2 | TM Ripclip | Flasc Barrel | NCStar 40mm red dot + laser || Custom MR1 | Ripclip | Apex
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Cofey



Založen: 25. 10. 2006
Příspěvky: 437
Bydliště: Mám

PříspěvekZaslal: út srpen 05, 2008 11:47 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

2 hellboy:
Ale zase dlouhý hlavně vypadají "zabijácky" a dalekonosně Twisted Evil
Vo to někdy taky de - poděsit oponenta Twisted Evil ne?

Cofey
_________________
"Si vis pacem, para bellum!"
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tracker



Založen: 29. 06. 2007
Příspěvky: 1660
Bydliště: UL

PříspěvekZaslal: st srpen 06, 2008 11:19 am    Předmět: Odpovědět s citátem

No nejen tím - rekreační hráče už vyděsíš jen tím že máš kolení chrániče - helmu - kolimátor - hadici a trochu natuněný gun. Laughing
Nechtěli pak se mnou hrát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
blbusticka



Založen: 06. 08. 2008
Příspěvky: 8

PříspěvekZaslal: st srpen 06, 2008 11:27 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Lidi jsem začátečník,
a chtěl bych si tuto zbraň pořídit. Na co bych si měl dávat pozor?
Budu po provozovat na CO, není nebezpečí zamrznutí? a jak je na tom spotřeba CO?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mirasz



Založen: 15. 07. 2008
Příspěvky: 27
Bydliště: Turnov City

PříspěvekZaslal: st srpen 06, 2008 12:07 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Bueno Amigo,o týhle zbrani jsem něco málo psal asi o 10 příspěvků výše,tak to nebudu opisovat,ta guna ja v poměru cena/výkon velmi v poho.Co se týče COčka tak záleží na tom jakou velikost lahve zvolíš 9OZ---300ran
12OZ---500 zhruba.Prostě větší lahev víc ran.No a pozor si dávej na to,abys nebyl vidět!! Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
A_L_F



Založen: 21. 03. 2008
Příspěvky: 59

PříspěvekZaslal: čt srpen 07, 2008 10:31 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Mirasz napsal:
Zdarec,uvažuji o koupi delší hlavně na Bravo one Tactical,máte někdo nějakou zkušenost,nebo mužete doporučit?díky.


Já mám tuhle a sem spokojenej, až na to že vypadá jak lešenářská trubka... ale zase neni problém pak na ní cokoliv dát. http://palmer-pursuit.com/index.html
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mirasz



Založen: 15. 07. 2008
Příspěvky: 27
Bydliště: Turnov City

PříspěvekZaslal: čt srpen 07, 2008 11:56 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Koukl jsem na to a docela se mi tam páčí ten Phantom.A cena 68 babek taky není špatná.Nedozvěděl jsem se ,ale kolika palců má !
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Mirasz



Založen: 15. 07. 2008
Příspěvky: 27
Bydliště: Turnov City

PříspěvekZaslal: čt srpen 07, 2008 5:25 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Je to k posrání,14 dní vybírám hlaveň,že si udělám radost.Jel jsem si ke kámošoj naplnit bombu a BENGA to vyřešily za mě Confused 70 v obci--2 litry a 2 body v prdeli.To že si chci koupit hlaveň je moc nezajímalo Question
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
blbusticka



Založen: 06. 08. 2008
Příspěvky: 8

PříspěvekZaslal: pá srpen 08, 2008 7:05 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak jsem si ji teda objednal. Vzhledem k tomu že tak trošku s kámošema začínáme tak budu mít na porovnání Spyder Sonix a Xtru proti tomuto, tak pak napíšu jak si vede proti těmhle kanónům. Protože preferujeme hlavně hřiště tak sem si ji ale objednal bez Tactic kompletu (pažba, atrapa mířidla M16 na hlavni).
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Cofey



Založen: 25. 10. 2006
Příspěvky: 437
Bydliště: Mám

PříspěvekZaslal: pá srpen 08, 2008 8:11 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

blbusticka napsal:
Tak jsem si ji teda objednal.................................. Protože preferujeme hlavně hřiště tak sem si ji ale objednal bez Tactic kompletu (pažba, atrapa mířidla M16 na hlavni).


Jen technická (vlastní zkušenost) - pažba se hodí i na hřišti (pokud to nejsou vyloženě speedové nafukovačky) a to tak že se hodí velmi (koneckonců, za těch 6 stovek navíc - i kdyby měla ležet doma.....).
Ale možná jsem Tě špatně pochopil a hrajete jen speed.
V tom případě ale nechápu proč jsi šel do tohohle gunu. Na speed by byl lepší nějaký elektrický Spyder Wink

Cofey
_________________
"Si vis pacem, para bellum!"
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mirasz



Založen: 15. 07. 2008
Příspěvky: 27
Bydliště: Turnov City

PříspěvekZaslal: so srpen 09, 2008 1:37 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Jasná páka,já ji vzal pro její military vzhled, za rozumnej peníz pro začátek.Speed není pro mě,ale proti gustu žádný dišputát Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Lukyn



Založen: 13. 08. 2008
Příspěvky: 3

PříspěvekZaslal: st srpen 13, 2008 9:09 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Ahoj lidi mohli by jste mi poslat nějaké foto vašich natuněných TPN Bravo one tactical ? Díky Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Uziel Gal



Založen: 05. 12. 2006
Příspěvky: 2754
Bydliště: Cheb

PříspěvekZaslal: st srpen 13, 2008 10:07 am    Předmět: Milsig hlavně Odpovědět s citátem

Honzik napsal:
to hlavně od Milsigu do na tipmena?


Cus, ma to zavit A5/X7, jenom ji tam nezasroubujes celou, pry je delana predevsim na HNA, zajimavy je ze nejde zasroubovat cela ani do Milsigu Elite 08, zbytek jsem nezkousel, ale ta hlaven je narez na tu cenu. Mam sice svuj hammerhead, ale za 1200 mit stejnou hlaven co strili stejne je dobry. A v nouzi to muzes pouzit jako obuch na hnedocechy, pochybuju ze by se s ni neco stalo, je dost bytelna
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Uziel Gal



Založen: 05. 12. 2006
Příspěvky: 2754
Bydliště: Cheb

PříspěvekZaslal: st srpen 13, 2008 10:11 am    Předmět: x Odpovědět s citátem

Lukyn napsal:
Ahoj lidi mohli by jste mi poslat nějaké foto vašich natuněných TPN Bravo one tactical ? Díky Very Happy


natunenych Smile no ona se moc tunit neda podle toho co jsem videl. max vymenis hlaven a na horni rail pridelas kolimator.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Lukyn



Založen: 13. 08. 2008
Příspěvky: 3

PříspěvekZaslal: st srpen 13, 2008 10:52 am    Předmět: Odpovědět s citátem

A nejde místo zasobníku dát něco jiného ?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Honzik



Založen: 08. 11. 2007
Příspěvky: 12

PříspěvekZaslal: st srpen 13, 2008 11:29 am    Předmět: Re: Milsig hlavně Odpovědět s citátem

Uziel Gal napsal:
Honzik napsal:
to hlavně od Milsigu do na tipmena?


Cus, ma to zavit A5/X7, jenom ji tam nezasroubujes celou, pry je delana predevsim na HNA, zajimavy je ze nejde zasroubovat cela ani do Milsigu Elite 08, zbytek jsem nezkousel, ale ta hlaven je narez na tu cenu. Mam sice svuj hammerhead, ale za 1200 mit stejnou hlaven co strili stejne je dobry. A v nouzi to muzes pouzit jako obuch na hnedocechy, pochybuju ze by se s ni neco stalo, je dost bytelna



tak to jo tak dík.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> TIPPMANN - zbraně, hlavně, upgrade Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další
Strana 1 z 10

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Design by SkaidonDesigns | Distributed by Olate