Diskusní fórum  www.military-paintball.cz
Vítejte na sdruženém fóru paintballových klubů a přátel značkovacích zbraní, hrajících military paintball
v lesích, domech, hřištích a všude kde se sejde dobrá parta lidí, kteří si rádi zahrají
 
 FAQ   Hledat   Seznam uživatelů   Uživatelské skupiny   Registrace 
 Nastavení   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv   Přihlášení 

SP8
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> Milsig/K-Series/T68, ION/SP-1/SP-8, Tiberius, Tacamo - zbraně, hlavně, upgrade
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
ffooxx



Založen: 09. 04. 2008
Příspěvky: 39

PříspěvekZaslal: st červenec 30, 2008 9:40 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

http://ion.chiumanfu.com/index.php?main_page=page_8&zenid=7df0d1f10a5242a971950749f3fe83e7

doporučuje dwell bez QEV 52 kliků pro CO2, pro vzduch 46 kliků , s QEV od 12 kliků, mám QEV od ANS, krátce, ještě nemám nazkoušeno, ale na 0 kliků vyjede bolt tak na ¾ dráhy,,, třeba QEV 360 potřebuje prej delší čas, ale líp se instaluje (to sem četl tuším na www.zdspb.com ),,, bez QEV se základním boltem jsem měl dwell 44 kliků, ,,, pro spotřebu je dobrý stáhnout dwell na co nejmíň, kde ještě gun střílí jak potřebuješ, zbytečně neutíká vzduch, když už je kule fuč (mám bolt se dvěma kroužkama na ocasu, tam bude vliv menší, skoro nulovej, nebudu dělat řez, jak se přesně překrejvají díry),,,

šedým tlačítkem (viz Vafi) přepínáš co chceš nastavovat, power tlačítko mění hodnotu a spoušť potvrzuje (pod plynem vystřelí a nechá vypnutý oko, zapne se stiskem power),,, dwell se šteluje, když LEDka svítí, svítí červená (je dole) snižuješ , svítí žlutá zvedáš dobu sepnutí ventilu = bolt dopředu ,,, když LEDky blikají, měníš ROF – vyčkávání elektroniky po dwellu(bolt se vrací dozadu a čeká se), pokud nehoníš kadenci nebo nechceš snížit kadenci je jedno kolik tam máš (střílím na full nebo davky, tam je stejně blok na 10r/s, vymačkam si v pohodě jedno nebo dvojstřely, pohodlny, používám 50tku zasobaček) ,,, při dvojblikání měníš mody střelby semi-rebound-3burst-full
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ffooxx



Založen: 09. 04. 2008
Příspěvky: 39

PříspěvekZaslal: st červenec 30, 2008 9:46 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

pracovním tlakem nastavuješ "jenom" úsťovku (a spotřebu Confused ), ta závisí na kulích, laufu, vnitřnostech gunu...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sirius



Založen: 27. 08. 2007
Příspěvky: 39
Bydliště: Proseč

PříspěvekZaslal: čt červenec 31, 2008 9:57 pm    Předmět: Nastavení Dwell Odpovědět s citátem

Sueline jak ti Vafi a ffooxx poradili ted uz vis jak programovat board.Anglicky umim stredne a z navodu jsem programovani pochopil hned:)Co se tyce hlavne urcite mi daji za pravdu ze zakladni 14'' je jednoprumerova a dvouprumerum se rozhodne asi nevyrovna.ffooxi jeste se se zeptam je mi to trapne ale ten pocet zmacknuti myslis od spodni hranice nebo od horni?jestli dobre chapu tak od spodni,tedy 0.myslim ze na idealni nastaveni dwell ma taky viv hlaven jakou pouzijes.Instalace QEV 360 me ceka.resp nevim jestli mam koupit SP QEV 360 a nebo NDZ...technici z paintballshopu rikaji ze funkcne je to naprosto srovnatelne,ale nepatrny rozdil by tam byt mohl.Dale take bolt.jeste nejake zkusenosti?co vy na Firebolt od SP?Díky za rady
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Vafi



Založen: 24. 02. 2007
Příspěvky: 65
Bydliště: Cheb

PříspěvekZaslal: pá srpen 01, 2008 7:16 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Já tam mám QEV od NDZ. Dával se tam trochu hůř, než se vyndaval původní. Ten se imbusem odšrouboval, ale ten od NDZ se musí našroubovat celý a trochu tomu vadí plastové tělo zbraně.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ffooxx



Založen: 09. 04. 2008
Příspěvky: 39

PříspěvekZaslal: pá srpen 01, 2008 6:52 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

jj, myslím nastavování od spodu (od 0) , taky sem se jednou sekl v barvách a říkám si „ono to jede už od nuly“ to byl žravec než jsem na to přišel.

http://www.zdspb.com/tech/mguide/ion/parts_solenoid_solenoid.html

kupoval jsem APE board (půjde až do těla vlastního návrhu tvaru M4) v akci byl společně s ANS/QEV a boltem,,, mám hliníkový telo a abych ho tam dal musel jsem ho rozšroubovat (už vím co je uvnitř), upilovat asi 1mm závitu (má dlouhej závit, ale krátký krček, to mezi závitem a tělem qevu) a ješte trochu propilnout tělo, abych ho utáhnul na doraz, a trochu zabrat at se srovná do osy (nestrhat závit!)

QEV360 jsem viděl jen na netu, je otočný jako banjo? A nevím esi má závit na místě kudy odfoukává? To potřebuju pro pokračování přestavby. (ANS ho má a NDZ asi taky?) Fungují stejně, ten malý rozdíl by měl být v průtočným průřezu, kdy QEV360 je o mrček pomalejší, právě kvůli konstrukci pro snadnější instalaci. Tady o tom píše:

http://www.zdspb.com/tech/mguide/ion/adj_electronics.html
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
suelin



Založen: 16. 04. 2007
Příspěvky: 29

PříspěvekZaslal: so srpen 02, 2008 8:19 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Díky kluci za radu ted jsem se vrátil z dovči a zítra to dám dohromady jen mě zaráží jedna věc píšete o tom nastavení že při tom Dwelu se posouvá bolt?! to znamená že bych ho asi měl blbě nastavenej protože když tam dám ten bolt od NDZ tak mi hlavní uniká vzduch že bych to měl asi elektronicky blbě nastavený do nějaký krajní polohy? No nic zítra zkusím a napíšu.Ještě jednou dík za vyčerpávající info Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Vafi



Založen: 24. 02. 2007
Příspěvky: 65
Bydliště: Cheb

PříspěvekZaslal: so srpen 02, 2008 8:38 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Mě vzuch neuniká, ale na full-auto mi to začlo škubat kule. Zítra přenastavím Dwell zpět a pokusím se snížit tlak
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sirius



Založen: 27. 08. 2007
Příspěvky: 39
Bydliště: Proseč

PříspěvekZaslal: ne srpen 03, 2008 12:39 am    Předmět: SP-8 Odpovědět s citátem

taky díky za rady.ffooxxi to muselo byt zajimavy ja zkousel bez upgrade markeru zvisit dwell myslim ze o 6 (nevim kolik je nastaveno tovarne) a muzu ti rict ze vetsiho zrouta sem nevidel pomalu Very Happy vafi dwell nastavuje dobu vpusteni vzduchu do komory,jestli to má vliv i na vysunutí boltu to jsem zatím netestoval ale jak tu nekdo psal je mozne ze ma,ale jak rikam osobne to nemam overene.Jinak se zeptam ffooxxi nepochopil jsem te ty budes davat vnitrnosti IONu do vlastnorucne vyrobeneho kabatu?jestli to dobre chapu.co se tyce QEV jeste sem neobjednal nemam totiz jasno ale zatim u me vede ten od SP.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Sirius



Založen: 27. 08. 2007
Příspěvky: 39
Bydliště: Proseč

PříspěvekZaslal: ne srpen 03, 2008 12:50 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Vafi napsal:
Mě vzuch neuniká, ale na full-auto mi to začlo škubat kule. Zítra přenastavím Dwell zpět a pokusím se snížit tlak
pouzivas co2 nebo vzduch?pokud mas nastaveny tlak na puvodnich 180psi nevim proc by to melo trhat kulicky,duvodu by mohlo byt vic.v navodu radi skusit ubrat dwell o 3stupne.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
ffooxx



Založen: 09. 04. 2008
Příspěvky: 39

PříspěvekZaslal: ne srpen 03, 2008 9:31 am    Předmět: Odpovědět s citátem

V klidový poloze (pokud nemačkneš spoušť) je bolt vzadu. Možná jsem se špatně vyjádřil. Posouváním boltu myslím to posouvání při výstřelu.
Při stisku spouště začne ventil (společně s QEV) vypouštět vzduch z prostoru před boltem, který ho drží vzadu, a trvá nějakou dobu než bolt přejede těch cca 25mm do přední polohy, někde po 20mm posunu se otvírá průtok vzduchu do hlavně, a ten čas určuje „dwell“ je to pár milisekund pohybu (= doba el.proudu do ventilu). Pokud nastavíš málo milisekund, tak bolt nestihne dojed dopředu (nedojde k vpouštění vzduchu do hlavně), nebo se začne vracet dřív než proteče potřebný množství vzduchu k v výstřelu, pokud hodně tak se plejtvá.
Dwell: 0 klik = 8ms ,,,, ion s qev mě začal střílet od 8 kliků , to je 8x0,5ms + 8 ms = 12 milisekund, to se vysunul bolt na dostatečně dlouhou dobu až dopředu. Tolik ke dwell a posuvům.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
suelin



Založen: 16. 04. 2007
Příspěvky: 29

PříspěvekZaslal: ne srpen 03, 2008 4:04 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ahoj tak QEV vyměněno nastaven Dwel nal 17 vyzkoušeno zatím to šlape ten bolt stejně odvezu do schopu i SP 8 protože je mi divný že s původním to bylo lepší než s tím novým od NDZ .Ještě se chci zeptat střílel jsem na 35 metrů rozptyl kuliček tak cca 1m na 20 m tak cca0.5 m a sem tam mi na dávky po třech ta první letí dobře a ty dvě o 0.5 m níž jak jste na tom vy?
Jo a ještě nejede někdo z Vás ted na nějakou akci? Psaní není moje silná stránka a ono někde u piva se o tom kecá líp Laughing


Naposledy upravil suelin dne ne srpen 03, 2008 5:59 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Vafi



Založen: 24. 02. 2007
Příspěvky: 65
Bydliště: Cheb

PříspěvekZaslal: ne srpen 03, 2008 5:08 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

to Sirius: jedu na vzduch. Nejjednodušší způsob proti trhání byl přepnout na semi, na full-auto tuším, že oko nepracuje. Teď už zase netrhá kule, ale žere jak prokoplý, zkusím si s tím ještě chvíli pohrát. Dwell mám teď na 46 a tlak na 170 psi. Úsťová rychlost mi klesla na 250-270 a o nějakým soustřelu se nedá mluvit, ještě zkusím změnit kule.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
suelin



Založen: 16. 04. 2007
Příspěvky: 29

PříspěvekZaslal: ne srpen 03, 2008 10:19 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ahoj koukal jsem na akci 16.8.2008 se tam sejdem s Vafim já tam jedu už v pátek abych dostal nějakou tu kocovinku na neděli ono ve dvou se to lépe táhne "já a kocovina" Very Happy Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Wishmaster



Založen: 06. 07. 2007
Příspěvky: 75
Bydliště: Aš

PříspěvekZaslal: po srpen 04, 2008 12:37 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Jak tu byla rec ci Sp8 koupit u nás nebo v USA. Rozhodně koupit v USA. Zbran Sp8 Tactical Complete Kit stojí cca 6000kč (cca 389us). Objednal jsem si Sp8 TCK + el. zásobník.to vše mě vyjde na 10000kč. U ná by mě to vyšlo na 14000kč. Takže určitě bych zvolil Ameriku... Doba dodání do měsíce.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sirius



Založen: 27. 08. 2007
Příspěvky: 39
Bydliště: Proseč

PříspěvekZaslal: po srpen 04, 2008 9:04 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Vafi napsal:
to Sirius: jedu na vzduch. Nejjednodušší způsob proti trhání byl přepnout na semi, na full-auto tuším, že oko nepracuje. Teď už zase netrhá kule, ale žere jak prokoplý, zkusím si s tím ještě chvíli pohrát. Dwell mám teď na 46 a tlak na 170 psi. Úsťová rychlost mi klesla na 250-270 a o nějakým soustřelu se nedá mluvit, ještě zkusím změnit kule.
SP-8,oko pracuje neustale(samozrejme v rezimu oka) pri vsech modech,zamozrejme i full auto,oko funguje jenom pri semi u zbrani spyder napriklad VS serie nebo MR3.Jedine co me napada je ze mas vadný board nebo je neco se solenoidem,jinak me opravdu nic nenapada jeste sem neslysel ze by ION trhal takhle kule.skus tam hodit pujcenou desku z jineho iona a pak dej vedet.tot muj nazor.Jinak co se tyce nejaky akce takk davejte vedet co kam kdy,ja se rad zapojim a muzeme dat debatu.Chystam se take na SZ War II do milovic..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Sirius



Založen: 27. 08. 2007
Příspěvky: 39
Bydliště: Proseč

PříspěvekZaslal: út srpen 05, 2008 6:47 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Wishmaster napsal:
Jak tu byla rec ci Sp8 koupit u nás nebo v USA. Rozhodně koupit v USA. Zbran Sp8 Tactical Complete Kit stojí cca 6000kč (cca 389us). Objednal jsem si Sp8 TCK + el. zásobník.to vše mě vyjde na 10000kč. U ná by mě to vyšlo na 14000kč. Takže určitě bych zvolil Ameriku... Doba dodání do měsíce.
chtel jsem to udelat obdobne.kdys sem si ale uvedomil rizika posilani,stratu zaruky,clo doba cekani..vysel mi lip nakup v CR...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Sirius



Založen: 27. 08. 2007
Příspěvky: 39
Bydliště: Proseč

PříspěvekZaslal: út srpen 05, 2008 6:59 am    Předmět: Odpovědět s citátem

suelin napsal:
Ahoj tak QEV vyměněno nastaven Dwel nal 17 vyzkoušeno zatím to šlape ten bolt stejně odvezu do schopu i SP 8 protože je mi divný že s původním to bylo lepší než s tím novým od NDZ .Ještě se chci zeptat střílel jsem na 35 metrů rozptyl kuliček tak cca 1m na 20 m tak cca0.5 m a sem tam mi na dávky po třech ta první letí dobře a ty dvě o 0.5 m níž jak jste na tom vy?
Jo a ještě nejede někdo z Vás ted na nějakou akci? Psaní není moje silná stránka a ono někde u piva se o tom kecá líp Laughing
to co rikas s temi davkami je nejspis zzpusobeni znizenim tlaku,skus to udelat z uplne plnou havvi.nepouzivas nahodou hadici?vim ze tohle dela pri pouziti co2 protoze se nestiha dobre odparovat ale u vzduchu sem sem stim jeste nesetkal.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Vafi



Založen: 24. 02. 2007
Příspěvky: 65
Bydliště: Cheb

PříspěvekZaslal: út srpen 05, 2008 7:56 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Ve čtvrtek mám volno, tak si zkusím pohrát. Vzduch mám taženej přes hadici, ale to by neměl být problém. Pak dám vědět co a jak.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
suelin



Založen: 16. 04. 2007
Příspěvky: 29

PříspěvekZaslal: čt srpen 07, 2008 11:25 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak jsem s výměnou boltu od NDZ nikde neudělal chybu holt to byl vadný kus ale v servisu mi řekli at tam prý nechám originální že nedoporučujou tam nějakej dávat ,protože nejsou schopni zaručit funkčnost.Tak jsem si za bolt vzal reději kuličky. Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Vafi



Založen: 24. 02. 2007
Příspěvky: 65
Bydliště: Cheb

PříspěvekZaslal: čt srpen 07, 2008 2:53 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Děkuji Siriovi a Ffooxxovi za rady. Dwell na 15, tlak na 190 psi a všechno běhá jak má.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sirius



Založen: 27. 08. 2007
Příspěvky: 39
Bydliště: Proseč

PříspěvekZaslal: čt srpen 07, 2008 5:16 pm    Předmět: np:) Odpovědět s citátem

neni problem taky diky vsem za rady.doufam ze se sejdeme brzo na nejake akci a nase komunita SP-8 se rozsiri:) hodne stesti
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Rosi



Založen: 29. 11. 2007
Příspěvky: 476

PříspěvekZaslal: so srpen 30, 2008 7:46 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

chlapi ,

používá někdo k pohonu SP-8 CO2 ?
přes hadici nebo přímo na značkovači , a nechci slyšet , že vzduch je lepší atd. to všechno jsem si už přečetl , jde mi o informace , jak jste museli nastavit značkovač a jaký jste s tím měli problémy , já používám vzduch , ale zvažuju na některý akce používat CO2 , přecejen vzduchová láhev je krapánek neskladná Wink

dík
_________________
Lidí je jak sraček .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sirius



Založen: 27. 08. 2007
Příspěvky: 39
Bydliště: Proseč

PříspěvekZaslal: st září 03, 2008 8:34 pm    Předmět: odpoved Odpovědět s citátem

pokud hodlas ryskovat svuj znackovat a pouzivat CO2 doporucuju dwell nejak na horni hranici jak uz tu bylo psano...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
antarian



Založen: 30. 07. 2007
Příspěvky: 164

PříspěvekZaslal: út říjen 28, 2008 9:07 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Trosku s odstupem bych chtel ohodnotit tuto zbran.
SP8 + ramenni operka + palmer brass barrel + apex nastavec + zasobnik fasta a qloader.

qloader - nedoporucuji. Nerikam ze by nefungoval, da se to odladit, ale pokud nevymyslite opravdu nejaky specialni uchyt - tak to pusobi dost forove a bal jsem se se zbrani o cokoliv oprit, aby se neco nestalo. Nehlede na to ze musite pouzivat tvrdsi kulicky!!!

s Fastou je praskani kulicek prakticky nulove. Pokud nejaka kulicka praskne muze za to na 99% moje hlaven.

Hlaven od palmer brass barrel je dokonale presna - vnitrek hlavne je elipticky. (zkratka na zacatku a konci hlavne je jiny prumer nez uprostred hlavne)

Apex - rozporuplne, vetsinou ho clovek moc nevyuzije ale nekdy je to fajn:-)

Se zbrani jsem nemel prozatim nejmensi problemy. (neco pres rok)
Zvladne i ustovky hodne nad 300 bez sebemensich problemu.
Jedina nevyhoda je v relativne vysoke spotrebe vzduchu, coz je z casti zpusobene, ze mam zbran trochu prehulenou tak to bude z casti zpusobene tim

Jo a jeste bych dodal ze spotreba baterek je relativne vysoka. Mohlo by to byt rozhodne lepsi.

ramenni operku jiz nepouzivam, akorat prekazela. Ma s ni nekdo podobne zkusenosti?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jelcin



Založen: 28. 07. 2006
Příspěvky: 39

PříspěvekZaslal: st říjen 29, 2008 9:21 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Prave ze naopak, rameni operka je skvela. Ani bych si to bez ni nedokazal predstavit. Nikdy neprekazela spis naopak.

Ale s tim q-loaderem si me moc nepotesil. Uvazoval sem ze bych do nej sel. :-[
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
antarian



Založen: 30. 07. 2007
Příspěvky: 164

PříspěvekZaslal: ne listopad 02, 2008 12:53 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Jelcin napsal:
Prave ze naopak, rameni operka je skvela. Ani bych si to bez ni nedokazal predstavit. Nikdy neprekazela spis naopak.

Ale s tim q-loaderem si me moc nepotesil. Uvazoval sem ze bych do nej sel. :-[


dulezite je udelat uchyt i pro tu predni cast qloaderu..... pak by to mohlo drzet lepe ale klasickej elektrickej zasobik bude patrne lepsi volba Smile
Jinak ten qloader spatny byt nemusi ale zkratka to musis hodne vymazlit a da to dost prace Smile A sem tam se ti muze stat nehoda v podobe praskle kulicky, ale tomu jde snadno predejit vhodnou volbou kulicek.

co se tyce te operky, tak me prekazi pri rychle manipulaci se zbrani a prekazi mi pri pruhledu kolimatorem Smile Coz clovek obcas vyuzije pokud strili na cil ktery ho nevidi Smile pri rychlych akcich mirim od oka Smile )
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jelcin



Založen: 28. 07. 2006
Příspěvky: 39

PříspěvekZaslal: po listopad 10, 2008 9:23 am    Předmět: Odpovědět s citátem

A co takle ten Q-loader jen poradne stahnout v ty casti jak se nasazuje na krcek Question Rikal jsem si ze bych si udelal vlastni stahovaci kolinko, ktery by to stahlo opravdu fest.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Gordon



Založen: 07. 09. 2008
Příspěvky: 23

PříspěvekZaslal: út listopad 11, 2008 5:16 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

No vstoupím do debaty,..dostal jsem mírně jetej exemplář SP-8,první co mi vydilo byl zásobník,na můj vkus moc trčel mimo zbraň,vymejšlel jsem všechno možný i nemožný,i o Q-loaderu jsem uvažoval,jenže pak jsem ho na tý SP.osmě viděl a nějak mne to nenadchlo,přišlo mi to jako z bláta do louže...místo "bambule" nahoře...takovej vyhryz kdekoliv pod zbraní?...nakonec jsem do elektrickýho zásobníku udělal díru a napasoval to přímo na zbraň,akorát jsem musel trochu opravit feed...ale nic světobornýho,výšku zbraně se mi povedlo snížit o 7cm.žádný kolínko...ve finále jsem to chytil dvěma šrouby na rám zbraně a jsem na výsost spokojenej.Mám k tomu 19.palcovou hlaveň na kterou jsem si udělal úsťovou brzdu a dvojnožku,střílím full a ještě se mi nestalo,že by se mi kulička trhla,dostřel to má prímovej a jak už tu bylo napsáno"do jednoho místa".Střílím samozřejmě na vzduch,na náplň tak 430-450 kulí,úsťovku mám 310.fítů a jak říkám ...jsem na výsost spoky. JO a ten kvér je k vidění v tuningu.
Původní majitel se sice nejdřív chytal za hlavu,když viděl,co s tím dělám ale teď to chce taky.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sirius



Založen: 27. 08. 2007
Příspěvky: 39
Bydliště: Proseč

PříspěvekZaslal: čt listopad 20, 2008 9:41 pm    Předmět: SP-8 Odpovědět s citátem

Dobre ty:) posli link ad se mrknem
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Gordon



Založen: 07. 09. 2008
Příspěvky: 23

PříspěvekZaslal: pá listopad 21, 2008 11:51 am    Předmět: Odpovědět s citátem

http://www.military-paintball.cz/index.php?cat=galerie_zbrani&wid=542
TAk se mrkněte
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> Milsig/K-Series/T68, ION/SP-1/SP-8, Tiberius, Tacamo - zbraně, hlavně, upgrade Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
Strana 4 z 5

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Design by SkaidonDesigns | Distributed by Olate