Diskusní fórum  www.military-paintball.cz
Vítejte na sdruženém fóru paintballových klubů a přátel značkovacích zbraní, hrajících military paintball
v lesích, domech, hřištích a všude kde se sejde dobrá parta lidí, kteří si rádi zahrají
 
 FAQ   Hledat   Seznam uživatelů   Uživatelské skupiny   Registrace 
 Nastavení   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv   Přihlášení 

A-5 Offset Hopper black

 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> TIPPMANN - zbraně, hlavně, upgrade
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
hugataga



Založen: 31. 08. 2007
Příspěvky: 39

PříspěvekZaslal: po duben 28, 2008 8:33 am    Předmět: A-5 Offset Hopper black Odpovědět s citátem

Co myslíte o zásobníku A-5 Offset Hopper black

http://www.paintballshop.cz/zbozi/6373-a-5-offset-hopper-black




Já jsem si jej objednal za 458,- Kč a když mi přišel tak jsem byl totálně zklamaný.. Zásobník nelze nasadit do zbraně jelikož na svárech 2 dílů je umělá hmota která se musí nejdříve ořezat aby se tam tak nějak vešel a to ještě těžko...

Ptám se jestli má cenu reklamovat nebo to ořezat a používat. za 458 korun je to velmi předražené a nekvalitní...Používá ho někdo ?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
patras



Založen: 29. 05. 2006
Příspěvky: 997
Bydliště: Náchod

PříspěvekZaslal: po duben 28, 2008 9:00 am    Předmět: Odpovědět s citátem

vubec netusim k cemu takovadle hruza na militarypaintball je Smile ... 200 amo jsem zahodil co jsem vytahl A4 z krabice Very Happy
_________________
PBN - Paintball Military Klub Náchod - Lepší je být první v pekle než druhý v nebi ... www.paintballnachod.cz
INZERCE a PAINTBALL BAZAR na http://www.paintballnachod.cz/inzerce
A5-TPX-Carbine-K5-SGB K1-PGP-Maverick-Equalizer
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
tracker



Založen: 29. 06. 2007
Příspěvky: 1660
Bydliště: UL

PříspěvekZaslal: po duben 28, 2008 10:54 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Vzhledem k tomu že je nespočet typů her a hlavně typů hráčů - myslím tím wood ball, nebo military atd.
Se vždy přizpůsobuji hrám a hráčům, kteří na dané akci nachází.

Pokud jsem u omezené munice do 50 kuliček ve zbrani, tak používám ten nejmenší zásobník, pak jsem si udělal na 100 kuliček.....a když hraji na akci kde je dost kropičů a sám chci tak trochu si zakropit, používám přesně tento typ zásobníku. ( občas si zahrát na ramba není na škodu Very Happy )

Je sice " přechodka " na orig. A5 zásobník ale to ještě dělá zásobník vyšší než když se použije tento.
Sice je to humpolácky zhotovené Wink , ale pokud mám mířidla tak se nakonec nekvalita provedení vs. použití pro svůj účel rozhodně vyplatí Smile

Musíš to tam trochu více " narvat " ,ale vzhledem z jakého je to vyrobeného měkkého plastu je to docela tvárné..

Sice to kazí design pistolky - ale používat se to dá.. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
KeXo



Založen: 11. 06. 2006
Příspěvky: 456
Bydliště: Trnava, SK

PříspěvekZaslal: po srpen 04, 2008 11:07 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Su urcite typy hier kde sa to da bez hanby pouzit. Sice nemam tento typ, ale mam tu klasicku offsetovu redukciu/prechodku o ktorej pise Tracker a sem tam to pouzivam aj s originalne dodavanym zasobnikom. jednoznacne vsak preferujem a snazim sa co najvaic vyuzivat len nadstavec na 50guliciek... cim mensi tym lepsi Wink
_________________
Taktické vybavení http://www.frogman.cz

Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky MSN Messenger
Fery



Založen: 24. 05. 2006
Příspěvky: 1047
Bydliště: Forest - Voděrady City

PříspěvekZaslal: po srpen 04, 2008 11:54 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Ja jsem si taky tuhle "hruzu" poridil. Na fotce vypadal opravdu dobre, ale v realu je to fakt spatny.

Ja jsem ho tam teda po trose brouseni dostal. Ale sedi tam dost na tesno a roztahuje cyklon. Jedine co jsem s tim delal je teda brouseni kolem dokola.
Taky trochu nesedi ten zoubek. No cele je to porane odflaknuta prace. Za tu cenu teda rozhodne.

Snad to v nektere hre vyuziju Smile Zatim nebylo kde.
_________________
Komunikace a spojení - Forest
Administrativní velitel Sudeta Óre
Kdo hledá řád, najde především hojnost chaosu. Chaos vždy vítězí nad řádem, protože je lépe organizován.
Filozof Li-Tin O'Wevidle
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
---pj---



Založen: 29. 05. 2008
Příspěvky: 41

PříspěvekZaslal: po srpen 04, 2008 7:12 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

uff, tiez som o nom nedavno rozmyslal. Nakoniec som kupil originalny na X7micku za necelych 200Kc a som s nim maximalne spokojny!!! Kvalita vyhotovenia perfektna natolko ze priamy zasah v pohode prezije aj z blizska (odskusane), je to dost nizske aby to nezavadzalo, pouzivam sice kolimator na zvysenom raile ale kedze je zasobnik vedeny trocha vpravo myslim ze sa da mierit aj originalnymi mieridlami. Osobne vsak radsej pouzivam tie malinkate zasobnicky na 50 guliciek, zbran potom vyzera naozaj krasne Very Happy Very Happy Very Happy

toto je ten X7 zasobnik : http://www.paintballshop.cz/goods/7301-x-7-hopper-complet-black

a pre lepsiu predstavu a pre porovnanie (no dobre, nudil som sa Wink ) som urobil takyto pekny obrazok

Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> TIPPMANN - zbraně, hlavně, upgrade Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Design by SkaidonDesigns | Distributed by Olate