Diskusní fórum  www.military-paintball.cz
Vítejte na sdruženém fóru paintballových klubů a přátel značkovacích zbraní, hrajících military paintball
v lesích, domech, hřištích a všude kde se sejde dobrá parta lidí, kteří si rádi zahrají
 
 FAQ   Hledat   Seznam uživatelů   Uživatelské skupiny   Registrace 
 Nastavení   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv   Přihlášení 

Jaké kule do flatlinu?

 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> TIPPMANN - zbraně, hlavně, upgrade
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Eskejt



Založen: 20. 08. 2007
Příspěvky: 3

PříspěvekZaslal: po srpen 20, 2007 2:02 pm    Předmět: Jaké kule do flatlinu? Odpovědět s citátem

Zdravím všechny hráče Paintu Laughing Chci se zeptat, jestli má někdo z vás zkušenosti s Flatlinem na A5. Já už ho chvilku mám, ale kvalitu kulí sem zatím moc neřešil. Proto se chci zeptat, jaké kule se do něho hodí nejlépe dle vaších zkušeností. Větší průměr...nebo menší, aby kule bez problému propadla, popřípadě jaká tvrdost skořepiny. Četl jsem o tom něco na zahraničních stránkách...ale chci znát i vaše reference Wink
Za každý váš poznatek budu rád Díky Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hogi
MG Team


Založen: 22. 07. 2005
Příspěvky: 361
Bydliště: Davle

PříspěvekZaslal: po srpen 20, 2007 7:58 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Kup marballizery, maj je v kroměříži.
_________________
http://www.hrajpaintball.com/
http://www.airsoft-arena.cz/
http://www.pitbajk.cz/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Eskejt



Založen: 20. 08. 2007
Příspěvky: 3

PříspěvekZaslal: po srpen 20, 2007 8:20 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

No to je sice stručnější odpověď než jsem čekal ale i tak díky Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hogi
MG Team


Založen: 22. 07. 2005
Příspěvky: 361
Bydliště: Davle

PříspěvekZaslal: po srpen 20, 2007 8:22 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Kup a uvidíš, proč ta stručnost Wink
_________________
http://www.hrajpaintball.com/
http://www.airsoft-arena.cz/
http://www.pitbajk.cz/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Eskejt



Založen: 20. 08. 2007
Příspěvky: 3

PříspěvekZaslal: po srpen 20, 2007 8:28 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ok...tak jestli seženu tak koupím...taky máš flatline?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
hugataga



Založen: 31. 08. 2007
Příspěvky: 39

PříspěvekZaslal: út květen 13, 2008 9:03 am    Předmět: Oživení Odpovědět s citátem

Chtěl bych oživit toto téma. Mohl by prosím někdo odpovědět kdo má Flatline na tippmannu. Zajímalo by mě jaké kule používáte(jestli to trhá), jaké jsou zkušenosti s nastavením flatlinu (úsťovka) a jak jste s ním spokojeni. Někdo ho vychvaluje do nebes a někdo tomu nemůže přijít na jméno dle www.pbreview.com, ale to jsou amíci...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Cerv



Založen: 11. 12. 2007
Příspěvky: 158

PříspěvekZaslal: po červenec 07, 2008 3:07 pm    Předmět: Kule do flatlinu Odpovědět s citátem

Já mám duke pbs tactical, barva červená, měl jsem jich 12000 kulí, teď mám polovinu a v hlavni mi praskly zatím asi 3 kuličky. Takže opravdu supr, ale přesnost nic moc.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Blade



Založen: 03. 10. 2007
Příspěvky: 38

PříspěvekZaslal: po červenec 07, 2008 8:01 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Takže já mám Flatline na T98, celkem čerstvě, ale pár kuliček už vylítlo. Měl sem tam Empire Ramp (barva oranžová), tvrdé dostatečně, vystřílel sem cca 1000 kulí a praskla mi jen jedna a to si myslím že vinou natečeného tekutého COčka ve zbrani... Teď tam láduju RPS Nightmare, přesnost je obstojná a tvrdost taky, sem s tím spokojený a ani praskavost není nijak velká, o víkendu cca 400 kulí a bez trhnutí. Co se úsťovky týče, tak nedávno sem se nechal jen tak ze srandy změřit a valil sem čočky, naměřilo mi to 372!!! A jako musím říct že to střílelo normálně(podotýkám bylo teplo a já měl čerstvě naplněnou flašku), pak už jak tlak ubýval a já si hrál s úsťovkou tak už to bylo o něco pomalejší, za to se trošičku zvedla přesnost. Takže já bych se nebál toho co někteří říkají, že jakmile je na flatce vysoká úsťovka tak to trhá koule, podle mě to není pravda... Samozdřejmě takhle vysoká úsťovka jakou sem měl já nikomu nedoporučuju, pro protivníka to může být o hubu, hend sem to snížil.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ares



Založen: 18. 11. 2006
Příspěvky: 389

PříspěvekZaslal: po červenec 07, 2008 9:12 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

nedavno jsem potkal jednu flatku na a5 a strilel cca 350fps, kule pbs titanium field (aspon myslim-zeleno bile prouzkovane) a strilelo to velmi pekne
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Blade



Založen: 03. 10. 2007
Příspěvky: 38

PříspěvekZaslal: út červenec 08, 2008 6:25 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Potvrzuji, PBS Titanium taky lítají pěkně, ale vystřílel sem jich málo, proto sem je nezmiňoval.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KeXo



Založen: 11. 06. 2006
Příspěvky: 456
Bydliště: Trnava, SK

PříspěvekZaslal: pá srpen 01, 2008 9:37 am    Předmět: Odpovědět s citátem

No ja uz momentalne flatline nemam, vymenil som ju k Vam do CZ nejakemu hajzlikovi co so mnou vytrtkal a nedoplatil mi slubeny doplatok (ale to si ja este vybavim). Hold, nie su vsetci rovnako seriozny.
Ale spat k teme. Chcel som napisat len tolko ze ked som ju mal tak najlepsie si rozumela s DraXxusmi Blaze, ale co som ich mal tento rok, tak uz nie su to co byvali aj ked furt ich radim na prve priecky. Ale celkovo treba napisat ze nie kazdy typ gulicky si drzi rovnaku kvalitativnu uroven kazdym rokom. Proste co seria to ina kvalita, preto tazko stanovit ze to je ta spravna. Kedze vsak flatlinka je co sa tyka vyberiu guli tak trochu fajnovka, doporucujem momentalne velmi dobre TORBAL. Tie by sklamat nemali, maju momentalne naozaj vynikajuce vlastnosti. A do buducna doporucujem sem tam skusat a ak sa nieco osvedci hned kupit zo par krabic Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky MSN Messenger
SendwiCZ



Založen: 20. 07. 2007
Příspěvky: 628
Bydliště: Zlín

PříspěvekZaslal: so srpen 02, 2008 5:11 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ahoj mam taky flaltine ale jak rika kexo je to halven ktera potrebuje kvalitni kulicku. CO se tyce kuli nigtmare tak s tema nejde ve flatline trefit ani 5metrove okno. Jsou sisate, sice tvrde ale otresne kulicky...Toball jsou super a jeste lip litaji ty marbalizery. Ustovku mam prez 300, kulicka je pomala az v druhze casti letu kdyz uz bezna pada. Jenom na kratke vzdalenosti je hold flatka spatna.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> TIPPMANN - zbraně, hlavně, upgrade Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Design by SkaidonDesigns | Distributed by Olate