Diskusní fórum  www.military-paintball.cz
Vítejte na sdruženém fóru paintballových klubů a přátel značkovacích zbraní, hrajících military paintball
v lesích, domech, hřištích a všude kde se sejde dobrá parta lidí, kteří si rádi zahrají
 
 FAQ   Hledat   Seznam uživatelů   Uživatelské skupiny   Registrace 
 Nastavení   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv   Přihlášení 

Duke OPS Tactical

 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> Kuličky - kvalita, přesnost, dostřel
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Igoreso



Založen: 22. 02. 2007
Příspěvky: 155
Bydliště: Jihlava

PříspěvekZaslal: út duben 22, 2008 12:38 pm    Předmět: Duke OPS Tactical Odpovědět s citátem

Skousel jsem tyto koule a mohu rict ze nejsou spatne.. hlavne jsou tvrde(skoro jak zimni) ,maj dobrej prunik krovim a nadhernou krvavou barvu po narazu Smile vazne to vypada jak krev..

koupit se daji zde: http://www.paintball-shop.cz/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Cerv



Založen: 11. 12. 2007
Příspěvky: 158

PříspěvekZaslal: út červenec 22, 2008 12:05 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Náš tým je má taky, jsou dobré na průnik, ale nic moc na přesnost.
_________________
Tippman X7 alá G36
Kokořínští psi
www.kokorinstipsi.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
---pj---



Založen: 29. 05. 2008
Příspěvky: 41

PříspěvekZaslal: út červenec 22, 2008 6:34 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

jj to ano, co sa tyka presnosti je to maximalne 50% spokojnost
ale cez travu a krovie to lieta v pohode Razz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Cofey



Založen: 25. 10. 2006
Příspěvky: 437
Bydliště: Mám

PříspěvekZaslal: út červenec 22, 2008 9:23 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Malý průměr (max.0,686") - proto to "hrká" ve většině hlavní a spolu s ploškou kolem sváru = nepřesnost.

Zajímalo by mě, jak to lítá někomu kdo má patřičný fin

Cofey
_________________
"Si vis pacem, para bellum!"
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
---pj---



Založen: 29. 05. 2008
Příspěvky: 41

PříspěvekZaslal: st červenec 23, 2008 11:38 am    Předmět: Odpovědět s citátem

velka vdaka, uz dlhsie som tu hladal info o velkesti tychto guliciek, viete niekto odporucit nieco vacsie lebo tieto mi v hlavni naozaj hrkaju Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BR4DeK



Založen: 07. 08. 2006
Příspěvky: 431

PříspěvekZaslal: st červenec 23, 2008 3:49 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Měl jsem jich 4.000 a večer před hrou jsem si jich vždy tak 200 připravil na vzduch. Kuličky se nádherně vyhladí, menší pošky zmizí a s přesnsotí nemám problém.

Prodejce mi řekl, že prý když je koupí, tak ještě nejsou "zralé", že nejlěpší je nechat je tak 3 neděle být (jen otáčet krabice, jako s každýma kuličkama) a pak teprve použít.

Každopádně po mnoha odzkoušených kuličkách jsem zjistil, že hledání nejvhodnější a nejkulatější koule je v Military stylu celkem zbytečné = každá várka je jiná a také záleží na tom, jak se k nim chovají na prodejně, jak dlouho tam jsou, jak vám je přivezou, atd... Z vlastní zkušensoti můžu říct, že nejvíce spokojen jsem byl zatím s těmito Duke OPS Tactical, ale na druhou stranu vůbec nejsou špatné Titanium Field. Jsou velmi levné, jsou tvrdší, než většina letních a téměř se mi netrhají.

Na závěr. Pokud chci přesnou zbraň, koupím si vzduch, pak kvalitní hlaveň a teprve poté vybírám kuličky.

=))
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ondraus



Založen: 03. 06. 2008
Příspěvky: 104
Bydliště: Turnov

PříspěvekZaslal: st červenec 23, 2008 11:41 pm    Předmět: Re: Duke OPS Tactical Odpovědět s citátem

Igoreso napsal:
... hlavne jsou tvrde(skoro jak zimni) ,maj dobrej prunik krovim...


S těmahle kuličkama mám taky svý zkušenosti. Bohužel z druhé strany barikády (ne jako střelec, ale jako cíl). Mohu jen potvrdit tvá slova - štípou! Laughing
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Rajko



Založen: 18. 10. 2006
Příspěvky: 1849

PříspěvekZaslal: čt červenec 24, 2008 1:05 am    Předmět: Odpovědět s citátem

BR4DeK napsal:


Na závěr. Pokud chci přesnou zbraň, koupím si vzduch, pak kvalitní hlaveň a teprve poté vybírám kuličky.

=))


Tak s tímhle pořadím nemůžu než absolutně nesouhlasit Twisted Evil Laughing
v první řadě jsou nejdůležitější kule a to ne jen co se kulatosti týče ale i průměr kulí ve vztahu k hlavni a když se povede sehnet kule se správným průměrem a téměř ideální kulatostí tak i základní hlaveň kterékoliv zbraně bude střílet velice slušně další bych v žebříčku viděl hlaveň která ti to může usnadnit o jednodušší výběr průměru kuliček (výměnné finy) a úplně na konec je pořízení si vzduchové lahve ta je pak dobrá pro větší kadenci a nebo stálejší tlak ( ale jen v nějakých případech např když použiju hadici nebo namontuji lahev s CO2 vertikálně) a nedochází k vniknutí tekutého CO2 do zbraně při výstřelu Wink Laughing je to téměř zbytečná investice (do vzduchu samozřejmě) Wink Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tony_MPG
Pohanský Pes


Založen: 07. 09. 2006
Příspěvky: 78

PříspěvekZaslal: čt červenec 24, 2008 1:19 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Souhlas s Rajkem - jen bych jeste mezi hlaven a pohonne medium vsunul kvalitni (ci alespon kvalitne osetreny) mechanismus zbrane - pro konstantni ustovku.

BR4DeK ma ovsem zase pravdu v tom, ze ty ostatni faktory jsou mnohem snaze ovlivnitelne, nez aktualni kvalita tech kterych kuli... Sad

Takze vlastne mate pravdu oba Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BR4DeK



Založen: 07. 08. 2006
Příspěvky: 431

PříspěvekZaslal: čt červenec 24, 2008 8:29 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Je pravda, že průměr hraje také roli, ale já osobně měl takové problémy s co2 (možná, jelikož jsm neměl antisifon), že mi lítala každá kule jinak, a se vzduchem ok. Pak už to lítalo všechno pěkně se vzduchem, ale mělo to takovou padavou trajektorii =))). Jakmile na to přišla hlaveň hammerhead, kule lítaly mnohem dál a rovněji. No a kule jsem vlastně doteďka moc neřešil a zbraň střílí přesně. Jak říkám, používám jak Titanium field, tak DUke OPS Tac.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
---pj---



Založen: 29. 05. 2008
Příspěvky: 41

PříspěvekZaslal: čt červenec 24, 2008 12:49 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

ja tiez rozmyslam o Hammerhead hlavni, cenovo uplne na spodku je Dominator 12" .690 aj s finom pre moju A5 v cene. Je to naozaj taky rozdiel? (teraz mam AA 12") Odstrani tato hlaven problemy (poviem to tak zjednodusene) s "rozdielnostou guliciek". Rad by som sa uz vobec nezaoberal otazkou "ktoru gulku kupit", toto ocakavam od tychto hlavni, daju mi to? za tu cenu by aj mohli Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rajko



Založen: 18. 10. 2006
Příspěvky: 1849

PříspěvekZaslal: čt červenec 24, 2008 1:05 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

---pj--- napsal:
ja tiez rozmyslam o Hammerhead hlavni, cenovo uplne na spodku je Dominator 12" .690 aj s finom pre moju A5 v cene. Je to naozaj taky rozdiel? (teraz mam AA 12") Odstrani tato hlaven problemy (poviem to tak zjednodusene) s "rozdielnostou guliciek". Rad by som sa uz vobec nezaoberal otazkou "ktoru gulku kupit", toto ocakavam od tychto hlavni, daju mi to? za tu cenu by aj mohli Smile


Hmm tak jak hodně tahle hlaveň vyřeší tvoje problémy s nepřesností to ti vysvětlí nejspíš BR4DeK, ale určitě k tomu nebude stačit jen jeden fin a z vlastní zkušenosti vím, že přes léto s kulema není moc problémů páč jich je hodně na výběr a kvalita je vcelku dostatečná u většiny, nejhorší je to na podzim a přes zimu kdy je výběr malý a kvalita kulí rapidně klesá pak rozdíli mezi hladkými a vrtanými hlavněmi potažmo vrtanými s výměným finem začíná být hodně velkej Wink Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
---pj---



Založen: 29. 05. 2008
Příspěvky: 41

PříspěvekZaslal: čt červenec 24, 2008 1:14 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

no to mas pravdu, fin-ov to bude chciet viac, ale preto som si vlastne vybral tuto hlaven a k tomu budem musiet dokupit este aspon dva fin-y. Najlepsie by to vyslo objednat z ameriky ale pre jednu hlaven to nema zmysel (neobjednavate niekto nieco od nich ze by som sa pridal?) Ale ide o to, ze ten rozdiel tam teda je (ako pises) a to je fajn Smile

PS: som lenivy hrac, len napchat guliciek a potom to musi robit len samy headshot aj bez mierenia Twisted Evil
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BR4DeK



Založen: 07. 08. 2006
Příspěvky: 431

PříspěvekZaslal: čt červenec 24, 2008 2:29 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Nevím, jak je to s tou "dominator", já měl Bangstixx s finem .687 a je to asi univerzální možnost. Já ji prodal hned jak jsem koupil, ale známej s ní pořád střílí a dává HS na 40m. Kuličky kupuje Ink'd, nebo Titanium field, tudíž levné kuličky. Jedinná nevýhoda Ink'd je ta, že jsou často vyprodané.

Hele jinak možná než nejlevnější variantu Hammerhead bych vyzkoušel, nebo se zeptal na hlavně od Milsigu. Podle všeho mají hodně podobnou přesnost, ale minimální cenu =). To by ti zas nejspíš mohl říct Rajko myslím, v TT už je dávno mají pokud se nemýlím =)

Jinak pozor, dost uhejbáme od tématu. Myslím, že bychom se s tímto tématem měli přesunout tam, kam to patří a věnovat se dál kuličkám Duke. Razz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
---pj---



Založen: 29. 05. 2008
Příspěvky: 41

PříspěvekZaslal: čt červenec 24, 2008 5:54 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

no to ano ale neodolal som moznosti spytat sa na to Twisted Evil

tak sa vratim k tym duke ops tactical, napadla ma este jedna vec. Boli to moje prve gulicky a kedze som ich kupil cez 7000 tak asi este dlho aj ostanu Smile ale dost ma sklamalo ze ked som ich objednal neboli zvnutra krasne krvavo cervene ako to pisali na shope http://www.paintball-shop.cz/kulicky/baleni-500ks/duke-ops-tactical/ ale su zeleno-hnede so zelenou naplnou. Aj som sa zamyslal ci mi poslali spravne gule ale podla popisu na krabici to sedi. Ako vravim trochu ma to sklamalo, ta krvava by bola super no ale o farbu neide Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> Kuličky - kvalita, přesnost, dostřel Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Design by SkaidonDesigns | Distributed by Olate