Diskusní fórum  www.military-paintball.cz
Vítejte na sdruženém fóru paintballových klubů a přátel značkovacích zbraní, hrajících military paintball
v lesích, domech, hřištích a všude kde se sejde dobrá parta lidí, kteří si rádi zahrají
 
 FAQ   Hledat   Seznam uživatelů   Uživatelské skupiny   Registrace 
 Nastavení   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv   Přihlášení 

Milsig K Series 2008
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 10, 11, 12  Další
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> Milsig/K-Series/T68, ION/SP-1/SP-8, Tiberius, Tacamo - zbraně, hlavně, upgrade
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Jacob



Založen: 26. 05. 2007
Příspěvky: 47

PříspěvekZaslal: po červen 16, 2008 7:42 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak zitra se mi vrati K ze servisu, tak dam hned vedet nove poznatky Very Happy
Jinak s tou hadici s rychlospojkou (to hellboy) to vypada na vadny kusy, se stejnym problemem se nam na kram vratili uz dve. Obe z PBS nejsem si jistej jestli to vyrabi kingman - neni na nich ani carka, stojej 805,- a COcko z toho syci na ruznych mistech po cele delce hadice Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hellboy



Založen: 16. 09. 2006
Příspěvky: 1904
Bydliště: Reichenau Farbenkugel Manschaft

PříspěvekZaslal: po červen 16, 2008 9:29 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

No dva postrehy - zrejme mam kule s vetsim prumerem nez je zdravo a pruzina je nedokaze pretlacit skrz hrdlo zasobniku, takze obcas vystrelim naprazdno. Coz je teda docela nahovno.

Pokud se dostane do hrdla zasobniku bordel a ono prestava vyskakovat do zajistene polohy, tak nejde zasobnik zacvaknout do zbrane.

Jinak uz jsem to jakz takz rozchodil i s hadici a strili to konecne docela presne.
_________________
Zbraně nezabíjejí, to Chuck Norris.
www.danielvavra.com
BT TM-15 | Solenoid V2 | TM Ripclip | Flasc Barrel | NCStar 40mm red dot + laser || Custom MR1 | Ripclip | Apex
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Ondraus



Založen: 03. 06. 2008
Příspěvky: 104
Bydliště: Turnov

PříspěvekZaslal: út červen 17, 2008 6:46 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Rád bych se zeptal k této zbrani. Je velmi náročné během hry přebýt zásobník? Stačí klasické vycvaknutí a nacvaknutí bez nějakého páčení a složitější manipulace? Děkuju moc...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
pivovarskej



Založen: 06. 11. 2007
Příspěvky: 9

PříspěvekZaslal: út červen 17, 2008 8:57 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

během hry jsem neměl žádný problém s nabíjením , je to jednoduchý a rychlý.....jenom musíš častěji dobíjet , když nemáš hodně zásobníků . já jich vlastním 7 a stačí mi to v pohodě. Střílím na přestnost , né jako blázen s 200 zasobníkem Smile vycvaknutí a zacvaknutí zásobníku je hodně jednoduchý až moc Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
pivovarskej



Založen: 06. 11. 2007
Příspěvky: 9

PříspěvekZaslal: po červenec 07, 2008 7:47 am    Předmět: Odpovědět s citátem

zdar lidi......tak jak jste spokojený s Káčkem???? já až na to , že dostřel je o dost menší než u ostatních ganů .....tak spokojený jsem , kuličky nepraskaj a přesnost je taky dobrá.....jenom ten dostřel. Když vidím ostatní , jak jim to lítá , tak mě to trochu sere Confused a to mám úsťovku povolenou úplně Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rajko



Založen: 18. 10. 2006
Příspěvky: 1849

PříspěvekZaslal: po červenec 07, 2008 7:54 am    Předmět: Odpovědět s citátem

pivovarskej napsal:
zdar lidi......tak jak jste spokojený s Káčkem???? já až na to , že dostřel je o dost menší než u ostatních ganů .....tak spokojený jsem , kuličky nepraskaj a přesnost je taky dobrá.....jenom ten dostřel. Když vidím ostatní , jak jim to lítá , tak mě to trochu sere Confused a to mám úsťovku povolenou úplně Confused

To je bohužel jedna z bolestí ( nízká ÚR) téhle zbraně a má jí na svědomí víc příčin ani se mi nechce rozepisovat které abych náhodou na nějakou nezapomněl Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
pivovarskej



Založen: 06. 11. 2007
Příspěvky: 9

PříspěvekZaslal: po červenec 07, 2008 10:37 am    Předmět: Odpovědět s citátem

a dá se s tím něco dělat????? druhá verze od Milsigu má údajně úsťovku okolo 420 Confused ale není u nás na prodej Mad snad se někdo najde a zjistí v čem je problém a jak to upravit ....ale chtělo by to co nejdřív Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hellboy



Založen: 16. 09. 2006
Příspěvky: 1904
Bydliště: Reichenau Farbenkugel Manschaft

PříspěvekZaslal: po červenec 07, 2008 11:01 am    Předmět: Odpovědět s citátem

No tak ja zatim spokojenej rozhodne nejsem. Zacali se mi zasekavat vsechny zasobniky - budu reklamovat.

Na minule hre jsem konecne naladil vsechno tak, ze to strilelo a vsechno dobry a pak se zacaly sekat zasobniky a jeste to zacalo kulometit. Coz je vec, kterou naprosto nechapu - normalne to strili a najednou zacne klesat tlak jako kdyby zacal dochazet vzduch, kterej ovsem nedochazi. Pak to zakulometi a konec. Kdyz to znova natahnu, tak to najednou zase strili uplne normalne a za chvili to zase zacne kulometit.

Tohle se pry deje i u A5, ktera je podobna a nikdo moc nevi proc.

Vysledek je, ze ja se teda rozhodne neminim poustet do nejakeho samo domo tuneni a dam to do servisu.

Jinak dluzno rict, ze kdyz to strili, strili to presne na tecku a mam asi docela kliku s ustovkou, protoze to strili uplne stejne jako A5, pravda, vic uz UR zvednout nejde.
_________________
Zbraně nezabíjejí, to Chuck Norris.
www.danielvavra.com
BT TM-15 | Solenoid V2 | TM Ripclip | Flasc Barrel | NCStar 40mm red dot + laser || Custom MR1 | Ripclip | Apex
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Rajko



Založen: 18. 10. 2006
Příspěvky: 1849

PříspěvekZaslal: po červenec 07, 2008 1:19 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

pivovarskej napsal:
a dá se s tím něco dělat????? druhá verze od Milsigu má údajně úsťovku okolo 420 Confused ale není u nás na prodej Mad snad se někdo najde a zjistí v čem je problém a jak to upravit ....ale chtělo by to co nejdřív Confused


No udělat se s tím určitě něco dá. Je však otázka jestli to nebudeš radši chtít reklamovat i když chápu že by jsi s popisem závady asi moc nepochodil (málo to střílí Wink ) navíc ani potom co by vyměnili potřebné díly by nebyla záruka že to bude bez problému fungovat pořád když poruchovost je víc než 50%

Na téhle závadě se podle mě podílejí asi čtyři možný věci:

1. power tuba je složená z několika dílů které nejsou ničím vůči sobě dotěsněné ( jakmile kladivo bouchne do jehli a pustí do ní plyn tak ten na hodně místech začne fičet ven místo aby šel pod kuličku)

2. ta spojovací tyčka s natahováním je na rozdíl od tippmanna také z několika dílů které se povolují a navíc je při každém výstřelu v pohybu celá ( může brzdit pohyb kladiva nebo se může dík vůli změnit rozteč mezi jednotlivýma čepama)

3. jehla je nejspíš z bláta protože už se museli některé vyměnit bo byli rozklepnuté Wink

4. no a vlastně jeden evergreen všechny části musí proti sobě klouzat bez odporu takže bych doporučil sundat rukojeť se spouští vyhodit pažbu a vyndat pružinu a sešroubovanou zbraní zkusit jestli ty vnitřnosti se při svém přirozeném pohybu někde nezasekávají

A jestli ani po tom nebude střílet aspoň 320 FPS tak to buď vyhoď nebo přivez k nám do TT a mi ti za 500,- řeknem jakej máš pěknej šunt Laughing

PS: ještě jsem si vzpomněl že u jedné se podařilo ohnout tu hlavní pružinu za kladivem a potom to taky nechtělo střílet.


Naposledy upravil Rajko dne po červenec 07, 2008 4:03 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hellboy



Založen: 16. 09. 2006
Příspěvky: 1904
Bydliště: Reichenau Farbenkugel Manschaft

PříspěvekZaslal: po červenec 07, 2008 2:19 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Rajko, cim ty se vlastne zivis? Nedelas nahodou v PB shopu servismena? Laughing

Musim rict, ze Milsigu fandim, protoze dela neco noveho a snazi se inovovat, takze moje tolerance k zavadam je znacne vetsi, nez by byla u zavedene firmy jako treba Tippmann, ktera dela uz leta to same porad dokola, ale sere se to sere, to je pravda.
_________________
Zbraně nezabíjejí, to Chuck Norris.
www.danielvavra.com
BT TM-15 | Solenoid V2 | TM Ripclip | Flasc Barrel | NCStar 40mm red dot + laser || Custom MR1 | Ripclip | Apex
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Rajko



Založen: 18. 10. 2006
Příspěvky: 1849

PříspěvekZaslal: po červenec 07, 2008 2:31 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Hellboy napsal:
Rajko, cim ty se vlastne zivis? Nedelas nahodou v PB shopu servismena? Laughing

Musim rict, ze Milsigu fandim, protoze dela neco noveho a snazi se inovovat, takze moje tolerance k zavadam je znacne vetsi, nez by byla u zavedene firmy jako treba Tippmann, ktera dela uz leta to same porad dokola, ale sere se to sere, to je pravda.


já už jsem dneska břídil, byli u nás kluci z Camels Paintball a prozatím jeden od nich ten zásobník z K5 nabastlil na BT delta a světe div se ono mu to chodilo celej den bez problémů a jedinýho trhnutí - prej mu na to stačila vrtačka a pilníky čuměl jsem na to jak z jara Laughing
mimochodem byly to kvéry kupovaný tenhle rok a když jsme na některejch znich měřili ÚR tak to radar ani nechtěl pobrat co to bylo za šlehy a když už něco ukázal tak to bylo přes 500 FPS Twisted Evil
Jo a na reklamaci těch zásobníku se radši vykašli páč sekaj se úplně všecky a jestli se některej nesekl tak jenom proto aby to udělal někdy pozdějc Twisted Evil dokud se něco nezmění na kostrukci tý kladky v zásobníku tak to budeš muset řešit samo dómo úpravou Wink Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BR4DeK



Založen: 07. 08. 2006
Příspěvky: 431

PříspěvekZaslal: po červenec 07, 2008 6:09 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Rajko napsal:
a když už něco ukázal tak to bylo přes 500 FPS Twisted Evil


.. mami !!

Jinak mám taky milsiga a teď jsem si raději koupil pumpu trracera jako záložní, protože by nebyla hra, kdy by se mi něco ne**dělalo.. Very Happy Very Happy . Až přijdou náhradní díly, tak to posílám právě do TT, ať si klucí zlatí hrajou =))
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
pivovarskej



Založen: 06. 11. 2007
Příspěvky: 9

PříspěvekZaslal: st červenec 09, 2008 7:19 am    Předmět: Odpovědět s citátem

tak to vypadá , že k-series odložím do kufru a strčím do kouta Confused a koupím si něco jiného co střílí Confused Ale stejně to nechápu , jak to můžou vůbec dát do prodeje a za takový prachy a přitom s tím jsou problémy a ještě to nelítá Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hellboy



Založen: 16. 09. 2006
Příspěvky: 1904
Bydliště: Reichenau Farbenkugel Manschaft

PříspěvekZaslal: čt červenec 10, 2008 8:55 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

No tak jsem to byl dneska dat do servisu. V PB shopu byli docela ochotni a zasobnik mi spravili na pockani.

TAKZE POKUD SE VAM SEKAJI TAK POZOR:

Zasobniky se sekaji (mozna mimo jine) proto, ze kdyz je natahnete a pak zacvaknete PRAZDNE do zbrane, tak se lanko, ktere natahuje pruzinu vysmekne z navijaku a zaskrti se okolo jeho osicky, cimz drzi pruzinu v natazene pozici. Jelikoz ja to zcela bezne delal, protoze se mi libil ten zvuk Embarassed tak jsem jeden zaseknul uplne a u dalsich jsem to mozna poridil taky, ale v mensi mire, takze si je "opravim" sam.
_________________
Zbraně nezabíjejí, to Chuck Norris.
www.danielvavra.com
BT TM-15 | Solenoid V2 | TM Ripclip | Flasc Barrel | NCStar 40mm red dot + laser || Custom MR1 | Ripclip | Apex
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
BR4DeK



Založen: 07. 08. 2006
Příspěvky: 431

PříspěvekZaslal: čt červenec 10, 2008 11:40 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Co se mi na zbrani nelíbí, je hlavně vedení media do opěrky. Je to totiž udělaný tak flexibilně, že si člověk nosí flašku prakticky kde se mu to hodí. Co ybch pro zlepšení udělal je to, že bych vedení dozadu dal do těla zbraně a tím pádem bych nemusel po každým menším spadnutí zbraně, zamrznutí, nebo kdykoliv jindy měnit těsnění jak na běžícím páse.

Takhle podobně to mají nové T-series od RAP4
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
venca



Založen: 04. 06. 2006
Příspěvky: 406
Bydliště: Náchod

PříspěvekZaslal: po červenec 21, 2008 5:20 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

nazdárek pánové taky chci přidat pár skušenosti s k5 začátky v pohodě i v zimě začaloto až když jsem se v ni začal hrabat a předělavalt k obrazu mému dal jsem flašku pod hlavěn a najednou me to střílelo uplně do hajzlu ale to jsem vytěsnil izolepou takže tědka v pohodě jo a udědal jsem si štelováni zadni pružiny a je to zase o kousek leší. Chce si stim opravdu vyhrát tak čus
_________________
Žoldáci - military paintball tým
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Hellboy



Založen: 16. 09. 2006
Příspěvky: 1904
Bydliště: Reichenau Farbenkugel Manschaft

PříspěvekZaslal: po červenec 28, 2008 3:24 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Dnes mi volali z PB shopu, ze zbran je opravena a ze pricinou kulometeni byla slaba zadni pruzina. Ta byla zaroven pricinou nizke ustovky, takze Pivovarskej posli to do zaruky a oni ti to zadara vymeni za silnejsi pero a melo by to strilet normalne. Priznali, ze Milsig dal do jedne dodavky prilis kratke pruziny a ted jim prisli nove o spravne sile.
_________________
Zbraně nezabíjejí, to Chuck Norris.
www.danielvavra.com
BT TM-15 | Solenoid V2 | TM Ripclip | Flasc Barrel | NCStar 40mm red dot + laser || Custom MR1 | Ripclip | Apex
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
pivovarskej



Založen: 06. 11. 2007
Příspěvky: 9

PříspěvekZaslal: st červenec 30, 2008 4:06 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

pošlu jim to na opravu ..dík Hellboy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hellboy



Založen: 16. 09. 2006
Příspěvky: 1904
Bydliště: Reichenau Farbenkugel Manschaft

PříspěvekZaslal: st červenec 30, 2008 4:12 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Radsi bych jim taky napsal, ze ti to kulometi, at mas nejakej PRAVEJ duvod opravy Smile
_________________
Zbraně nezabíjejí, to Chuck Norris.
www.danielvavra.com
BT TM-15 | Solenoid V2 | TM Ripclip | Flasc Barrel | NCStar 40mm red dot + laser || Custom MR1 | Ripclip | Apex
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Treglis



Založen: 21. 07. 2008
Příspěvky: 43
Bydliště: Plzeň

PříspěvekZaslal: st červenec 30, 2008 6:08 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Hellboy napsal:
Dnes mi volali z PB shopu, ze zbran je opravena a ze pricinou kulometeni byla slaba zadni pruzina. Ta byla zaroven pricinou nizke ustovky, takze Pivovarskej posli to do zaruky a oni ti to zadara vymeni za silnejsi pero a melo by to strilet normalne. Priznali, ze Milsig dal do jedne dodavky prilis kratke pruziny a ted jim prisli nove o spravne sile.


Muzes mi prosim popsat o co presne jde s tou pruzinou? V pulce cervence jsem koupil K-Lite, ale jeste jsem nemel prilezitost ji vyzkouset. V baleni jsem dostal take jednu "nahradni" pruzinu, ktera je delsi nez ta ve zbrani. Takze by mne zajimalo, zda se popisovany problem netyka treba i mne. Diky.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Laďa
Pohanský Pes


Založen: 15. 01. 2007
Příspěvky: 31

PříspěvekZaslal: pá srpen 01, 2008 9:28 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Chtěl bych se zeptat, proč se sekají zásobníky (pružina netlačí) a zda jde tento problém nějak vyřešit.
_________________
http://www.pohanskypes.cz/

Jediný prostředek, jenž přináší nejsnadnější triumf nad rozumem: teror a násilí.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Hellboy



Založen: 16. 09. 2006
Příspěvky: 1904
Bydliště: Reichenau Farbenkugel Manschaft

PříspěvekZaslal: pá srpen 01, 2008 10:34 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Hele ja sem nezjistoval na co je ta pruzina v pytliku, neworkalo to a kdyz jsem to chtel rozebrat, strhnul se zavit na matce a neslo to, takze sem to dal do zaruky. Bylo by od Milsigu hezky, kdyby to byla nahradni pruzina, ale ted to jeste nemam doma, tak nemuzu rict. Problem co to delalo je popsany o kus vys.

No a k tem zasobnikum, taky je to popsany vys. Musite cist hosi. Opravit doma to jde a docela snadno, pokud je to jedina pricina sekani. Vyskakuje tam z navijaku provazek ktery natahuje pero zpatky a kdyz se zasmodrcha, tak se zasobnik bud seka, nebo nejde vubec. Stane se to jen kdyz ho natahnes a pak pustis pruzinu pojistkou naprazdno bez kuli, protoze se odviji moc rychle. Staci to namotat spravne a je to. Jeste by sla trochu natahnout pruzina kdyby byla slaba, nebo mozna nejak vypodlozit, ale to pry problem neni.
_________________
Zbraně nezabíjejí, to Chuck Norris.
www.danielvavra.com
BT TM-15 | Solenoid V2 | TM Ripclip | Flasc Barrel | NCStar 40mm red dot + laser || Custom MR1 | Ripclip | Apex
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Laďa
Pohanský Pes


Založen: 15. 01. 2007
Příspěvky: 31

PříspěvekZaslal: pá srpen 01, 2008 12:18 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

S tím provázkem jsem to četl, ale po rozebrání zásobníku jsem nic nezjistil, takže jsem se ptal jestli v tom není ještě jinej háček.
_________________
http://www.pohanskypes.cz/

Jediný prostředek, jenž přináší nejsnadnější triumf nad rozumem: teror a násilí.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Hellboy



Založen: 16. 09. 2006
Příspěvky: 1904
Bydliště: Reichenau Farbenkugel Manschaft

PříspěvekZaslal: pá srpen 01, 2008 3:46 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tim chces rict, ze se ti sekaj a provazek je na navijaku spravne? Tak to pak asi vzit pruzinu a zacvicit s ni jako Šmicr s perama v Postrizinach Very Happy
_________________
Zbraně nezabíjejí, to Chuck Norris.
www.danielvavra.com
BT TM-15 | Solenoid V2 | TM Ripclip | Flasc Barrel | NCStar 40mm red dot + laser || Custom MR1 | Ripclip | Apex
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
BR4DeK



Založen: 07. 08. 2006
Příspěvky: 431

PříspěvekZaslal: so srpen 02, 2008 12:45 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Občas se mi stane, že se mi zásobník zasekne v ohybu dole. Důležitá je, aby provázek z navyjáku byl v mezeře těsně pod navyjákem, aby měl vojnej chod. Kdyyb se i tak sekal, tak dělám to, že namočím REBALL do oleje a párkárt s ním projedu celej zásobník, aby byl namazanej a celkem nemám problémy.. Při vyšší kadenci se mi stane, žese sekne, takže se snažím střílet pomalu...

Jinak díky problémům s K-series 08 teď mám i Trracera (pumpu) a zatím jsem sáhl po záložní zbrani pokaždé. Momentálně jsem K poslal Ligerovi do Prahy na menší servis, tak uvidím. CO se mi hodně **** je vedení vzduchu dozadu, dke jsem vyměniů už asi 15 těsnění a pořád odchází, ale bylo mi řečeno, že jsem koupil špatné, jelikož na staré K07 jsou o 2mm kratší, takže na nových zbraních jsou napnuté a proto odchází těsnění..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Honzik



Založen: 08. 11. 2007
Příspěvky: 12

PříspěvekZaslal: út srpen 05, 2008 9:51 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Zdravim tak mám doma ode dneška komando 08 a sem stím uplně spokojenej. jo a ty si říkal že nejde povolit úsťovka (pivovarskej). V návodu sem si stihl přečíst že se tam dá nějak povolit když strčíč tyč do těla zbraně která je nabytá, tak se to tam dá nějak poladit. ale ještě sem to neskoušel. když nato přídu tak sem písnu. zatim čauves
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Honzik



Založen: 08. 11. 2007
Příspěvky: 12

PříspěvekZaslal: út srpen 05, 2008 9:52 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Zdravim tak mám doma ode dneška komando 08 a sem stím uplně spokojenej. jo a ty si říkal že nejde povolit úsťovka (pivovarskej). V návodu sem si stihl přečíst že se tam dá nějak povolit když strčíč tyč do těla zbraně která je nabytá, tak se to tam dá nějak poladit. ale ještě sem to neskoušel. když nato přídu tak sem písnu. zatim čauves
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rajko



Založen: 18. 10. 2006
Příspěvky: 1849

PříspěvekZaslal: út srpen 05, 2008 10:14 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Twisted Evil radši nikam nic nestrkej ten návod je zřejmě pro starší verze které měli štelování ÚR přes hlaveň a tyhle verze 2008 to už mají jinak Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Laďa
Pohanský Pes


Založen: 15. 01. 2007
Příspěvky: 31

PříspěvekZaslal: st srpen 06, 2008 6:06 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Přesně tak, dávají ke všem novým verzím 08 starý manuály (nejspíše K5).Úsťovka se šteluje stejně jako u Tippmanna z boku zbraně.
_________________
http://www.pohanskypes.cz/

Jediný prostředek, jenž přináší nejsnadnější triumf nad rozumem: teror a násilí.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Honzik



Založen: 08. 11. 2007
Příspěvky: 12

PříspěvekZaslal: st srpen 06, 2008 11:32 am    Předmět: Odpovědět s citátem

o tak íky moc. už sem to naše tak to pozěc vyskoušim. A hádám žekdyž to je vyšroubovaný tak úsťová rychlost je nejvyžší že?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> Milsig/K-Series/T68, ION/SP-1/SP-8, Tiberius, Tacamo - zbraně, hlavně, upgrade Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 10, 11, 12  Další
Strana 2 z 12

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Design by SkaidonDesigns | Distributed by Olate