Diskusní fórum  www.military-paintball.cz
Vítejte na sdruženém fóru paintballových klubů a přátel značkovacích zbraní, hrajících military paintball
v lesích, domech, hřištích a všude kde se sejde dobrá parta lidí, kteří si rádi zahrají
 
 FAQ   Hledat   Seznam uživatelů   Uživatelské skupiny   Registrace 
 Nastavení   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv   Přihlášení 

SP-1
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 10, 11, 12  Další
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> Milsig/K-Series/T68, ION/SP-1/SP-8, Tiberius, Tacamo - zbraně, hlavně, upgrade
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Tantal



Založen: 21. 05. 2008
Příspěvky: 456

PříspěvekZaslal: ne červenec 06, 2008 11:16 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ahoj, prozatím na jedno nabití vystříleno cca 700 ran. Zbraň šlape jak má, tak to zkusím vystřílet co to dá a napíšu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Polda



Založen: 23. 07. 2007
Příspěvky: 52

PříspěvekZaslal: čt červenec 10, 2008 3:56 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Díky, tak pak napiš.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tantal



Založen: 21. 05. 2008
Příspěvky: 456

PříspěvekZaslal: so červenec 12, 2008 8:49 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Vystříleno dalších 500 ran a baterie pořád jede. Vzhledem k blížící se akci a nedostatku cvičních kulí se spokojím s jistotou, že s plně nabitým akumulátorem vystřílím 1200+ kulí.
Teď mě osobně spíš zajímá výdrž 20oz lahve, opět napíšu, co si SP1 vezme.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Tomáš



Založen: 10. 08. 2006
Příspěvky: 44

PříspěvekZaslal: ne červenec 13, 2008 6:14 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Dle tohoto videa, toho nastřílí, opravdu hodně. http://www.smartparts.com/#/sp-1/videos/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Polda



Založen: 23. 07. 2007
Příspěvky: 52

PříspěvekZaslal: po červenec 14, 2008 7:29 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

díky za info
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Spunky



Založen: 26. 06. 2007
Příspěvky: 11

PříspěvekZaslal: st červenec 30, 2008 12:21 pm    Předmět: Pažba na SP1 Odpovědět s citátem

Zdarec chlapi.

Jen takový malý dotaz. Pořídil si už někdo redukci na SP1 propažby tippmann 98 ? Mě jeden kousek dneska přišel a můžu říci, že jsem upřímně sklamán - tato třídílná sestava je prostě konstrulována tak, že na ní stráví člověk mládí, ale bohužel na pažbu jí nedopasuje ! Tudíž se táži, jestli někdo má ten samý problém, nebo mi jen nedochází, jak to k sobě všechno pasuje! Crying or Very sad Díky za odpověď

Spunky (LovciLebek)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
A_L_F



Založen: 21. 03. 2008
Příspěvky: 59

PříspěvekZaslal: po srpen 04, 2008 8:38 am    Předmět: redukce Odpovědět s citátem

No mě a tantalovi by měla dorazit tento nebo příští týden tak dáme vědět. Ale nestraš že to pos... u tekového kousku hmoty bych čekal že žádnej problém nebude
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Spunky



Založen: 26. 06. 2007
Příspěvky: 11

PříspěvekZaslal: po srpen 04, 2008 11:14 am    Předmět: Re: redukce Odpovědět s citátem

Takže věc se má tak - na pažbě musí být dostatečné místo na to, aby se dal vrchní díl redukce přetáhnou dostatečně daleko tak, aby zbylé dva kousky redukce šli smontovat na koncovku pažby. U mě byl ten problém, že jsem objedna bažbu sice na T98, ale vyžadované místo na přetažení vrchního dílu tam prostě nebylo (v shopu je pod Katalog. číslo: 09445)! V PBS mi pažbu vyměnily za pažbu Katalog. číslo: 08229 u které tento problem není (mám namontováno na SP1 a neni to vůbec špatné).

Pro ty jenž uvažují zakoupit jinou pažbu něž je "Collapsible Stock Compatible with A.C.T. /T98" doporučuju, aby se nejdříve pozeptal v PBS jestli je na ní vůbec možno namontovat redukci, jinak můžete maturovat jako já Embarassed

Jinak pažbička vypadá velmi schopně a dodá zbrani libovej design. Jediné co mě zaujalo, že se dost hýbe opěrka okolo "nosného válce" což je prý vůle už v z výroby, ale co by jste za 1290 Kč chtěli Confused

S pozdravem Spunky (LovciLebek)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
A_L_F



Založen: 21. 03. 2008
Příspěvky: 59

PříspěvekZaslal: po srpen 04, 2008 4:40 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak to jsem zvědav, nepochopil jsem úplně jasně to s tím přetažením, spíše jak moc a kde přesně přitáhnou ale máme pažby podobného typu jako ta tvoje nová, jen trochu robustnější tak to snad pude
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Cactusius



Založen: 22. 05. 2006
Příspěvky: 164

PříspěvekZaslal: út srpen 12, 2008 7:04 pm    Předmět: problém Odpovědět s citátem

No mám právě jednu SP na zkoušku....po pár výstřelech cca 200 mi flinta přestala šlapat.Nechtěla střílet.Baterka nová. Mám podezření na mód media ale to mi příjde trochu divný.Nejdřív střílí potom ne.Používám luft. Výše uvedený popis na přepínání módu nebo media mi příjde poněkud stejný takže ted nevím co s tím. Ví někdo co a jak? Díky moc... ten kvér po dobu co teda střílel pálil naprosto sqěle a kurewski překvapil
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
A_L_F



Založen: 21. 03. 2008
Příspěvky: 59

PříspěvekZaslal: st srpen 13, 2008 7:34 am    Předmět: mody Odpovědět s citátem

Ty mody přepínání semi/auto a vzduch/co2 nejsou stejné, jednou mačkáš spoušť a jednou tlačítko on/off. Ale taky nám chvíli trvalo než sme si to správně přečetli.
Co to znamená že ti nestřílí. Svítí tlačítko on/off? Mačkáš spoušť a nic se neděje žádnej zvuk, akce nic? Tak to je slabou baterkou (píšeš že máš novou, zkus jinou). Jinak to že bys měl blbě přeplej mód média by nemělo způsobovat nefunkčnost, jenom by podle mě blbě střílela. Záleží co s tim přesně máš. Je vedle baterky to může být malým tlakem z lahve. Zbraň se chová podobně jako když má slabou baterku, prostě mačkáš a nic se neděje. Trochu mě trvalo než sem pochopil že to je médiem. To je asi vše co mě napadá. U nás máme dvě SP1 (třetí na cestě) a naprostá spokojenost
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Spunky



Založen: 26. 06. 2007
Příspěvky: 11

PříspěvekZaslal: st srpen 13, 2008 8:03 pm    Předmět: Re: problém Odpovědět s citátem

Cactusius napsal:
No mám právě jednu SP na zkoušku....po pár výstřelech cca 200 mi flinta přestala šlapat.Nechtěla střílet.Baterka nová. Mám podezření na mód media ale to mi příjde trochu divný.Nejdřív střílí potom ne.Používám luft. Výše uvedený popis na přepínání módu nebo media mi příjde poněkud stejný takže ted nevím co s tím. Ví někdo co a jak? Díky moc... ten kvér po dobu co teda střílel pálil naprosto sqěle a kurewski překvapil


Nic neřeš, nerozebírej! Je to na 90% baterie. Běžně používané baterie sice ze začátku střílí (a některé taky ne - ty z azijských zemí Smile ) , ale později (může být už po 200 výstřelech) je baterie natolik unavená, že prostě jen píská, ale k samotnému výstřelu nedojde (je to dost častý problém a taky jsem dlouho bádal, až dobádal!) ! Doporučuji zakoupit baterie s kat.č: 08025 v paintballshopu.cz - jsou sice za raketu, ale od doby co jí používám šlape SP1 jako hodinky. Pokud ani to nezabere, řešil bych nastavení zbraně (módy CO2/air)

Spunky (LovciLebek)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
A_L_F



Založen: 21. 03. 2008
Příspěvky: 59

PříspěvekZaslal: čt srpen 14, 2008 12:40 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Já si koupil nabíjeci za 120Kč a v pohodě. Já moc nekropím takže na 2-3 hry mě v pohodě vystačí. Jak psal Tantal prej až na tisíc, já ji asi nechal přes noc zaplou
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
S.N.I.P.E.R. FS



Založen: 06. 08. 2008
Příspěvky: 1

PříspěvekZaslal: po srpen 25, 2008 9:58 pm    Předmět: APEX BARREL Odpovědět s citátem

Zkoušeli jste už někdo vrazit na SP1 hlaveň od Bena Tippmanna nazývanou APEX? Jak to dopadlo s dostřelem a jak s přesností?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ares



Založen: 18. 11. 2006
Příspěvky: 389

PříspěvekZaslal: po srpen 25, 2008 10:55 pm    Předmět: Re: APEX BARREL Odpovědět s citátem

S.N.I.P.E.R. FS napsal:
Zkoušeli jste už někdo vrazit na SP1 hlaveň od Bena Tippmanna nazývanou APEX? Jak to dopadlo s dostřelem a jak s přesností?


at das apex na cokoliv, tak vysledek bude vzdycky stejnej. je to vicemene k hovnu. Jako hracka na ukazku toho, co to vsechno umi je to super, ale v realu, i dkyz sem se hodne snazil a vyplytval nespocet kuli, taxe mi s tim nepovedlo nikoho trefit.

Co se tyka dostrelu, tak podle me neni rozdilnej oproti tomu, kdyz strilim bez apexu. jen musim bez nej kver hodne zvednout (to pak ale stejne netrefim zase nic Smile ), ale ta kule tam doleti taky, mozna i dal. z apexu po 70 metrech kulicka skoro stoji ve vzduchu, bez nej zmizi v dali....

Penize, za ktery se to prodava to rozhodne nestoji a nebejt toho, ze jsem to mel na kveru jaxi ve standartni vybave, tak bych to nikdy nekoupil. Muzu porovnavat i s flatliem od tippmannu a ten je cose presnosti tyce rozhodne lepsi. Jen se neda stelovat a je citlivejsi na kulicky.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tantal



Založen: 21. 05. 2008
Příspěvky: 456

PříspěvekZaslal: čt srpen 28, 2008 7:58 am    Předmět: Odpovědět s citátem

S tím APEXem souhlasím. Osobní zkušenost nemám, ale na zahraničních fórech po počátečním nadšení přichází téměř vždy vystřízlivění. Podle mě je důležité zvolit kvalitnější a delší hlaveň, která pak dělá divy.
Jinak se svou SP1 jsem maximálně spokojený, v podstatě jediné, co mi teď dělá trochu vrásky je zásobník. Padesátkový eagle brass je sice menší než ta standardní klobása, ale taky hůře podává. Pokud na to člověk myslí a je místo kropiče taktik, tak ho to zase tak moc neomezuje. Nicméně by to chtělo něco promakanějšího.
_________________
Tippmann X7 Phenom, 12" JJ Edge set, MP5SD mod, Bad Karma TechT bolt, multicam, air system
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
dady



Založen: 15. 10. 2006
Příspěvky: 53
Bydliště: Bratislava

PříspěvekZaslal: čt srpen 28, 2008 8:45 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Tantal napsal:
S tím APEXem souhlasím. Osobní zkušenost nemám, ale na zahraničních fórech po počátečním nadšení přichází téměř vždy vystřízlivění. Podle mě je důležité zvolit kvalitnější a delší hlaveň, která pak dělá divy.
Jinak se svou SP1 jsem maximálně spokojený, v podstatě jediné, co mi teď dělá trochu vrásky je zásobník. Padesátkový eagle brass je sice menší než ta standardní klobása, ale taky hůře podává. Pokud na to člověk myslí a je místo kropiče taktik, tak ho to zase tak moc neomezuje. Nicméně by to chtělo něco promakanějšího.


s tym zasobnikom mas pravdu je to smola...
len inu vec sa ta chcem spytat: v podpise pod kazdym prispevkom mas popis sp1 a prislusenstva...ako sa ti podarilo upevnit M4 predpazi na SP1...?...popripade nemas nejake foto...?

d.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tantal



Založen: 21. 05. 2008
Příspěvky: 456

PříspěvekZaslal: čt srpen 28, 2008 9:13 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Fotky budou později, ale jinak je to velmi snadné. Předně mám 20" hlaveň a M4 předpažbí se na ní upíná pomocí dvou kroužků přišroubovanými červíky. Velmi snadné a kupodivu i pevné.
_________________
Tippmann X7 Phenom, 12" JJ Edge set, MP5SD mod, Bad Karma TechT bolt, multicam, air system
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Cactusius



Založen: 22. 05. 2006
Příspěvky: 164

PříspěvekZaslal: pá srpen 29, 2008 7:07 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Předem chci poděkovat spankymu...

Je fakt že kvér je na baterku docela náročný. Tak jsem tam zkusil dát z spyderu svoji nabíječku na 9.6V a zatím šlape jak hodinky. Ke cti zbraně mě opravdu kurewski překvapila až brutální přesnost základní hlavně.Na nějakých 20 metrů jsem i nasral kamoše který má hezky vytuněnou X7 A popravdě řečeno tu nehodlám měnit. Zatím přemýšlím jak vyřešit zásobník protože to je opravdu na téhle kose jediný a bohužel viditelný pasqil. Vzhledem k tomu že se s nima ani dvakrát neseru,nevylučuji že do zbraně budu vrtat díru na jiné místo. Ještě otázka pro všechny.... jaký máte zkušenosti s rozborkou??? Pište buď sem nebo na icq 211-330-421 Cactusak

díky a užívejte si toho sqostu
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Spunky



Založen: 26. 06. 2007
Příspěvky: 11

PříspěvekZaslal: so srpen 30, 2008 3:36 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Cactusius napsal:
Předem chci poděkovat spankymu...

Je fakt že kvér je na baterku docela náročný. Tak jsem tam zkusil dát z spyderu svoji nabíječku na 9.6V a zatím šlape jak hodinky. Ke cti zbraně mě opravdu kurewski překvapila až brutální přesnost základní hlavně.Na nějakých 20 metrů jsem i nasral kamoše který má hezky vytuněnou X7 A popravdě řečeno tu nehodlám měnit. Zatím přemýšlím jak vyřešit zásobník protože to je opravdu na téhle kose jediný a bohužel viditelný pasqil. Vzhledem k tomu že se s nima ani dvakrát neseru,nevylučuji že do zbraně budu vrtat díru na jiné místo. Ještě otázka pro všechny.... jaký máte zkušenosti s rozborkou??? Pište buď sem nebo na icq 211-330-421 Cactusak

díky a užívejte si toho sqostu


Rádo se stalo! Rozborka-sborka je vcelku jednoduchá záležitost, pokud mluvíme o samotném solenoidu (sundáš krytku, zatočíš imbusem a je to venku). Pokud by jsi chtěl rozebrat zbraň do šroubku tak to jde taky vcelku dobře, ale už se musí dávat více bacha. Měl jsem SP1 komplet rozebranou celkem 3x a vždy jsem jí dal dohromady a stále střílí! Kdyby jsi chcěl něco konkrétního, použi ICQ!

Spunky (LovciLebek)
!Omnia cum tempore!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
A_L_F



Založen: 21. 03. 2008
Příspěvky: 59

PříspěvekZaslal: po září 01, 2008 7:34 am    Předmět: zasobník Odpovědět s citátem

Rozborka je v pohododě a hlavně sem ji ještě nikdy nemusel dělat při hře, což u MR2 byla bohužel všední záležitost.

Ten zásobník mě neskutečně sere. A tím nemyslím jeho umístění, vychyl si kolimátor a neni co řešit. Naopak se v masce k tomu lépe přistupuje. Ale včera sem si dělal rozborku a na zbrani sem měl plnej 50 zásobník kulí. Tak sem ho oddělal a že přes "kolínko" to vysypu do pytle. Heh vysypalo se tak 4-5 kulí a musel sem s ním klepat. Fakt děs. Opravdu sem asi 10x musel se zásobníkem klepat abych těch 50 kulí vysypal.
Takže jestliže někdo sežene lepší 50 zásobník nebo si ho nějak upraví, sem s ním. BTW elektriku apod neberu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Polda



Založen: 23. 07. 2007
Příspěvky: 52

PříspěvekZaslal: po listopad 03, 2008 12:34 pm    Předmět: Nabíjecí baterie Odpovědět s citátem

Chtěl jsem se zeptat, Těch co používají klasické nabíjecí baterie 9V, jestli se vyskytl nějaký problém, nebo vše šlape jak má ? Díky za info.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
A_L_F



Založen: 21. 03. 2008
Příspěvky: 59

PříspěvekZaslal: po listopad 03, 2008 2:58 pm    Předmět: 9V Odpovědět s citátem

Žádnej problém až na to že se mě posr... nabíječka, ale to s tim nic nemá společného hehe
_________________
Smart Parts SP-1 Tactical, Red-Dot scope 30mm, 16" Palmers pursuit barrel, tlumič trinity, BT F.E. 98 stock, SP1 stock adaptér, Q Loader, Xenon Flashlight 210 lumens, vz.multicam
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tantal



Založen: 21. 05. 2008
Příspěvky: 456

PříspěvekZaslal: so listopad 08, 2008 2:59 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

S nabíjecími bateriemi není žádný problém. Používám tu samou, co na začátku a bez jediného problému.
_________________
Tippmann X7 Phenom, 12" JJ Edge set, MP5SD mod, Bad Karma TechT bolt, multicam, air system
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
bendercz



Založen: 12. 10. 2008
Příspěvky: 66

PříspěvekZaslal: st listopad 12, 2008 7:47 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Dneska si koupila přítelkyně SP1 a tak sem ji pořádně očíh, zkusil mody střelby ošahal a tak.... a ptám se sebe proč jsem si obědnal BT Deltu Very Happy, ale snad až přijde a šáhnu si na ni tak snad to bude v poho:)

krása je na tom jak to netrhá kule, žádnej rozptyl, elektrika vzákladu a nízkotlak a já už ani nevim co

PS ještě cena:)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Polda



Založen: 23. 07. 2007
Příspěvky: 52

PříspěvekZaslal: út listopad 18, 2008 9:45 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Nevím jestli to někomu pomůže, ale zjistil jsem, že pokud se nechá baterie ve zbrani, vybíjí se i když je vypnutá. Zkusil jsem baterii vyndavat a alkalická baterie 9V GP vydrží víc. Zatím tři celodenní hry a drží.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
bendercz



Založen: 12. 10. 2008
Příspěvky: 66

PříspěvekZaslal: út listopad 18, 2008 11:24 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

jojo to máš recht , baterky se všeobecně vybíjí když jsou v kontaktu s něčím
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Cactusius



Založen: 22. 05. 2006
Příspěvky: 164

PříspěvekZaslal: čt prosinec 11, 2008 2:50 pm    Předmět: dotaz Odpovědět s citátem

Lidičky zkoušel jsem baterku a měl u toho otevřenou rukojet kvůli baterce. Když jsem střílel tak při výstřelech šel rukojetí vzduch... je to normální nebo zbytečně plaším?? Díky
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tantal



Založen: 21. 05. 2008
Příspěvky: 456

PříspěvekZaslal: čt prosinec 11, 2008 9:03 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ničeho takového jsem si u své SP1 nevšiml. Každopádně nic nezkazíš kontrolou těsnění a jejich promazáním silikonovým gelem.
_________________
Tippmann X7 Phenom, 12" JJ Edge set, MP5SD mod, Bad Karma TechT bolt, multicam, air system
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
ffooxx



Založen: 09. 04. 2008
Příspěvky: 39

PříspěvekZaslal: so prosinec 13, 2008 9:29 am    Předmět: Odpovědět s citátem

je to normální, a fouká to zespodu z ventilu (váleček omotanej drátem)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> Milsig/K-Series/T68, ION/SP-1/SP-8, Tiberius, Tacamo - zbraně, hlavně, upgrade Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 10, 11, 12  Další
Strana 3 z 12

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Design by SkaidonDesigns | Distributed by Olate