Diskusní fórum  www.military-paintball.cz
Vítejte na sdruženém fóru paintballových klubů a přátel značkovacích zbraní, hrajících military paintball
v lesích, domech, hřištích a všude kde se sejde dobrá parta lidí, kteří si rádi zahrají
 
 FAQ   Hledat   Seznam uživatelů   Uživatelské skupiny   Registrace 
 Nastavení   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv   Přihlášení 

Shanim pisatele clanku na portal o paintballu - VYRESENO

 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> Paintball - Různé, off-topic
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
LuckyNeo



Založen: 27. 06. 2008
Příspěvky: 16

PříspěvekZaslal: po červen 30, 2008 1:19 pm    Předmět: Shanim pisatele clanku na portal o paintballu - VYRESENO Odpovědět s citátem

Dnes jsem nasel nadejny cesky portal o paintballu, akorat byl trochu "mrtvy". (Posledni clanky z roku 2006)
http://www.paintball-paintball.cz/

Mluvil jsem s adminem a ten rikal ze nema cas na vkladani clanku, navrhnul jsem mu ze bych sehnal par lidí/redaktorů na psani, aby se ten portal trochu ozivil. On souhlasil.

Mel byste nekdo zajem spolupracovat na clancich? Predem vas upozornuji ze to budete asi delat zadarmo, ale urcite to za to stoji - prispejete tim k rozsireni paintballu v ČR. Very Happy


Naposledy upravil LuckyNeo dne po červen 30, 2008 3:45 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mihal
Pohanský Pes


Založen: 15. 06. 2006
Příspěvky: 472
Bydliště: Malé Rusko Čejovsko

PříspěvekZaslal: po červen 30, 2008 1:28 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Milý LuckyNeo, tento portál přispívá k rozšíření PB v Čechách. Ten co ty uvádíš se věnuje (věnoval) speedu a tady se schází převážně lidé co se speedu nevěnují, takže předpokládám, že tady asi budeš těžko někoho shánět, leda PaPež, ten má takové pisatelské střevo, ten by do toho s tebou mohl jít.... Very Happy
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
LuckyNeo



Založen: 27. 06. 2008
Příspěvky: 16

PříspěvekZaslal: po červen 30, 2008 1:36 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ano je pravda ze tento portal k tomu prispiva, ale web nejak postrada sekci rady a navody, a ve foru aby se ***** vyznalo. (doplnte nejake slusne slovo)
Myslim ze by admin webu paintball-paintball.cz neprotestoval kdyby se o speedu nepsalo. (na speedu neni nic spatnyho) Sad


Naposledy upravil LuckyNeo dne po červen 30, 2008 2:53 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
papez



Založen: 13. 08. 2006
Příspěvky: 572
Bydliště: PPARENA

PříspěvekZaslal: po červen 30, 2008 2:01 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

http://www.rpg-paintball.cz/
_________________
Twisted EvilVítěz EP5 - Mistrovství Evropy ve sportovním paintballu 2009 a 2010 Twisted Evil

www.pparena.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
LuckyNeo



Založen: 27. 06. 2008
Příspěvky: 16

PříspěvekZaslal: po červen 30, 2008 2:09 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Fuuj, jak to muzes vubec napsat Exclamation Very Happy

Naposledy upravil LuckyNeo dne po červen 30, 2008 2:59 pm, celkově upraveno 2 krát
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
No55
MG Team


Založen: 18. 01. 2006
Příspěvky: 801
Bydliště: Březová

PříspěvekZaslal: po červen 30, 2008 2:48 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Hoši děláte si prdel???? Jako Lucky ty se koukej probrat nebo jí jednou koupíš... sem docela klidnej člověk ale konstatování "prase vyznalo" mě docela uvádí do pokušení ti jednu plesknout až tě potkám...... já se v tom tady vyznám a pro mě je to jeden z nejvydařenějších webů kde se daji sehnat informace bez toho aniž by tě otravovali komerční sdělení...pokud sháníš nějáké informční weby a zminovanej link ti přijde super no tak to potěš klacka....takovejch webu je jak nasráno...a většinou jsou za tim přepsané články které maji chytit rádoby militaristy a většinou se za tím skrývá aktivita shopů, bohužel moc s tim ale zkušenosti nemají jen vědí, že to je sféra kde se dá udělat byznys......konverzace Papeže a Luckyho "zkus třebas tohle" a reakce "super" dost připomíná telešoping s telekrámama od Horsta Fuchse.. dokonce muj první dojem byl že Papež a Lucky je jedna osoba, a tlačí nám tu sincenovaný dialog....... Laughing
Ostaní prominou sprostá slova ale tohle konstatování mě prostě uráží a urazilo by mě ještě víc kdybych byl tvůrce tohohle webu....Doufám že Lucky vypadne co nejdřív ze sluníčka a dá si studenou sprchu.... Evil or Very Mad
_________________
Hong cuang ťeie tong - staré vietnamské přísloví, doslovný překlad zní "Máš-li deštník v prdeli, neotvírej ho!"

Vítěz ve skákání v pytli 86
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
LuckyNeo



Založen: 27. 06. 2008
Příspěvky: 16

PříspěvekZaslal: po červen 30, 2008 2:55 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

No55 napsal:
Hoši děláte si prdel???? Jako Lucky ty se koukej probrat nebo jí jednou koupíš... sem docela klidnej člověk ale konstatování "prase vyznalo" mě docela uvádí do pokušení ti jednu plesknout až tě potkám...... já se v tom tady vyznám a pro mě je to jeden z nejvydařenějších webů kde se daji sehnat informace bez toho aniž by tě otravovali komerční sdělení...pokud sháníš nějáké informční weby a zminovanej link ti přijde super no tak to potěš klacka....takovejch webu je jak nasráno...a většinou jsou za tim přepsané články které maji chytit rádoby militaristy a většinou se za tím skrývá aktivita shopů, bohužel moc s tim ale zkušenosti nemají jen vědí, že to je sféra kde se dá udělat byznys......konverzace Papeže a Luckyho "zkus třebas tohle" a reakce "super" dost připomíná telešoping s telekrámama od Horsta Fuchse.. dokonce muj první dojem byl že Papež a Lucky je jedna osoba, a tlačí nám tu sincenovaný dialog....... Laughing
Ostaní prominou sprostá slova ale tohle konstatování mě prostě uráží a urazilo by mě ještě víc kdybych byl tvůrce tohohle webu....Doufám že Lucky vypadne co nejdřív ze sluníčka a dá si studenou sprchu.... Evil or Very Mad


// na zadost pana No55 byly zpravy upraveny
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
No55
MG Team


Založen: 18. 01. 2006
Příspěvky: 801
Bydliště: Březová

PříspěvekZaslal: po červen 30, 2008 3:29 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

lucky ty seš asi hodně hloupej a nebo tě doma neučili slušnému chování.... to ti jako neni vubec trapný zneužívat práce admina tohohle webu a hledat tady lidi jako dopisovatele na jiné weby?....inzerát bych chápal na zminovaných stránkách, ale tady asi ne.... tak to bere i Mihal pokud si ještě nepochopil jeho příspěvek... co s etýče příspěvků moc si ho neupravil a navíc sem tě o to nežádal... je zcela na tobě jestli chceš tady v té komunitě vystupovat jako idiot nebo někdo kdo to má pohromadě.... Wink
_________________
Hong cuang ťeie tong - staré vietnamské přísloví, doslovný překlad zní "Máš-li deštník v prdeli, neotvírej ho!"

Vítěz ve skákání v pytli 86
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
LuckyNeo



Založen: 27. 06. 2008
Příspěvky: 16

PříspěvekZaslal: po červen 30, 2008 3:44 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

OMLOUVAM SE VSEM KOHO SE MOHLI MOJE PRISPEVKY V TOMTO TEMATU DOTKNOUT.
A PROTO VAS PROSIM - NEREAGUJTE NA NE
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> Paintball - Různé, off-topic Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Design by SkaidonDesigns | Distributed by Olate