Diskusní fórum  www.military-paintball.cz
Vítejte na sdruženém fóru paintballových klubů a přátel značkovacích zbraní, hrajících military paintball
v lesích, domech, hřištích a všude kde se sejde dobrá parta lidí, kteří si rádi zahrají
 
 FAQ   Hledat   Seznam uživatelů   Uživatelské skupiny   Registrace 
 Nastavení   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv   Přihlášení 

Praha a okolí pro příležitostné hraní

 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> Team hledá hráče nebo hráč hledá team
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Rogan



Založen: 02. 12. 2007
Příspěvky: 419
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: po červen 02, 2008 12:59 pm    Předmět: Praha a okolí pro příležitostné hraní Odpovědět s citátem

Ahoj. Hledám týmy hrající military paintball, které se pohybují hlavně po středočeském kraji. Jsem již v týmu, který hraje WB, ale rád bych se zúčastnil i hraní MP, který je mi bližší. Pokud by se našel někdo kdo by jednou za čas strpěl mou přítomnost byl bych mu vděčný. Rád kooperuji a jsem přizpůsobivý, takže nemusíte mít strach, že bych vám dělal ostudu. Za případné nabídky předem děkuji. Zde je kdyžtak link na mé osbní info: http://www.military-paintball.cz/index.php?cat=hraci&pid=1310
_________________
V případě kteréhokoliv technického problému, odhoďte warp-jádro.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rogan



Založen: 02. 12. 2007
Příspěvky: 419
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: út červen 03, 2008 6:31 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

To se mě všichni bojíte nebo prostě nepřekousnete někoho nového na zahrání?
_________________
V případě kteréhokoliv technického problému, odhoďte warp-jádro.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jaroslav
Pohanský Pes


Založen: 13. 05. 2005
Příspěvky: 2004
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: út červen 03, 2008 6:47 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

asi vsem vadi, ze hledas jen obcasne hrani a jsi v jinem tymu, to se zas nediv, vetsina klubu nema potrebu hrat z nekym pro ne neperspektivnim
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Rogan



Založen: 02. 12. 2007
Příspěvky: 419
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: út červen 03, 2008 7:00 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jaroslav napsal:
asi vsem vadi, ze hledas jen obcasne hrani a jsi v jinem tymu, to se zas nediv, vetsina klubu nema potrebu hrat z nekym pro ne neperspektivnim

Nemám tolik peněz na to jezdit každý víkend navíc sem doufal, že se takhle seznámim s dalšími hráči. Můj tým (nebo spíš klub) o akce MPB fóra nejeví zájem a já bych se rád časem podíval i na nějakou zdejší akci. Jenže to o mě nejdřív musí někdo vědět, že nejsem úplnej debil Confused
_________________
V případě kteréhokoliv technického problému, odhoďte warp-jádro.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lopéz



Založen: 02. 10. 2007
Příspěvky: 74
Bydliště: chlum/pha

PříspěvekZaslal: út červen 03, 2008 8:02 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

tak si projeď stránky pražskejch MP týmů a koukni, jestli někdo nedělá nábor.

co se týče toho častého hraní, tak my v SZ-/A trénujem 2x do měsíce, což mi přijde optimální (ani moc ani málo). jednou za čas je pak trénink nahrazen hrou.
_________________
web development - co dělám Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
No55
MG Team


Založen: 18. 01. 2006
Příspěvky: 801
Bydliště: Březová

PříspěvekZaslal: út červen 10, 2008 1:04 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

no my máme nábor taky, treninky jsou tak jednou do měsíce... bohužel vyžaduju kazen a disciplínu..... co řeknu chci aby platilo...a navíc vozor 95 či BW je tenhle rok ustrojní povinností Wink
_________________
Hong cuang ťeie tong - staré vietnamské přísloví, doslovný překlad zní "Máš-li deštník v prdeli, neotvírej ho!"

Vítěz ve skákání v pytli 86
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rogan



Založen: 02. 12. 2007
Příspěvky: 419
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: út červen 10, 2008 2:17 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Mně právě nejde o nábor, ale o příležitostné zahrání si s někým jiným kdo jede MP. S disciplínou a kázní problém nemám. Zrovna Hogiho od vás z MG jsem se ptal jestli bych si s vámi mohl sem tam zahrát. Říkal ať se zeptám tebe No55 Wink
_________________
V případě kteréhokoliv technického problému, odhoďte warp-jádro.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
GEorGE



Založen: 01. 06. 2006
Příspěvky: 1199
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: út červen 10, 2008 2:28 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Mno teda nevím, zda MP týmy na tréninky používají slovo zahrát nebo vyloženě jedou hrát. V SZ hrát rozhodně nejezdíme a myslím si, že takto to funguje u většiny zkušených military týmů. Ve výsledku se tedy pilně trénuje a čas od času se místo tréninku jede na hry typu WZ, AP, Syberia atd.
Z těchto důvodů se ti lidé ani neozývají. Pokud do týmu nechceš, tak pro ně nejsi perspektivní jedinec a nemají žádný rozumný důvod tě tahat na své tréninky.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Rogan



Založen: 02. 12. 2007
Příspěvky: 419
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: út červen 10, 2008 5:58 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Bohové! Neni třeba hned chytat za slovo. Hrát říkám, protože u nás slovo trénink nikdo nepoužívá. Ani se tomu trénink říkat nedá. Tak bych holt jel zatrénovat. Už sem se smířil s tim, že se nikdo neozve, takže neva. BTW.... i já si jezdim zatrénovat. Do Řeporyjí s kotvou a lanem nebo prostě cvičně procházim budovi atd. To že hraju ve WB klubu ještě neznamená, že nevim co je to fyzička nebo taktika. A dost. Už to nemá smysl rozpatlávat.
_________________
V případě kteréhokoliv technického problému, odhoďte warp-jádro.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
GEorGE



Založen: 01. 06. 2006
Příspěvky: 1199
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: út červen 10, 2008 9:54 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Sry, zareagoval jsem trochu podrážděně, ale několikrát jsem již podobný dotaz řešil a dotyční prostě netušili, o co se jedná. Prostě čekali, že si jezdíme zastřílet 5v5 a oni občas, když budou mít zrovna volno, přijedou. Další zase chtěli u nás trénovat, ale být zaregistrováni v jiném týmu a vystupovat pod názvem toho druhého týmu. Prostě haluz.

Navíc když ještě narazíš na vyloženě hajzly, kteří se chtějí dostat na uzavřenou hru formou přijetí k nám 3 týdny před akcí a když zjistí, že jim tam stejně nepovolíme účast, tak už se neozvou a ještě na rozloučenou zplodí několik nevrlých výlevů na fóru. Prostě hnus ...

Někteří lidé zde jsou opravdu dost zvláštní a těžko mezi nimi uděláš rozdíl pouhým přečtením textu: "Chci si s vámi zatrénovat ..." Prostě již na příspěvky podobného ražení jsem alergický.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Rogan



Založen: 02. 12. 2007
Příspěvky: 419
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: st červen 11, 2008 12:25 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Jasný nic se neděje. Všichni holt nemají stejné morální cítění. Já sem to tu teda snad aspoň napsal proč a jak sem to myslel s tim hraním/tréninkem.
_________________
V případě kteréhokoliv technického problému, odhoďte warp-jádro.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lopéz



Založen: 02. 10. 2007
Příspěvky: 74
Bydliště: chlum/pha

PříspěvekZaslal: st červen 11, 2008 12:45 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

problém je v tom, že MP týmy jsou založeny na určité organizaci, která je také základem pro tréninky (a hry). jde o to, že každý člen má v týmu určité místo a ostatní se proto na něj mohou spolehnout. to se zkouší na společných trénincích a pak samozřejmě realizuje na hrách. pokud chceš do opravdového MP týmu, budeš se muset smířit s tím, že tréninky jsou pravidelně a pravděpodobně tomu něco i obětovat.

na druhou stranu, kdo chce hrát woodsball, má to volnější, nemusí se tolik přizpůsobovat.. ale pak taky nepřekvapí, že takový tým není tolik sehraný a kooperující.

nevím, jestli to tak platí všeobecně, píšu to podle vlastních zkušeností.
_________________
web development - co dělám Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> Team hledá hráče nebo hráč hledá team Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Design by SkaidonDesigns | Distributed by Olate