Diskusní fórum  www.military-paintball.cz
Vítejte na sdruženém fóru paintballových klubů a přátel značkovacích zbraní, hrajících military paintball
v lesích, domech, hřištích a všude kde se sejde dobrá parta lidí, kteří si rádi zahrají
 
 FAQ   Hledat   Seznam uživatelů   Uživatelské skupiny   Registrace 
 Nastavení   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv   Přihlášení 

MPCC 2008
Jdi na stránku 1, 2, 3  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> Archiv proběhlých akcí - 2008
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
pipkin



Založen: 05. 11. 2006
Příspěvky: 21

PříspěvekZaslal: po červen 09, 2008 9:26 am    Předmět: MPCC 2008 Odpovědět s citátem

Informace o MILITARY PAINTBALL COMUNITY CAMPING 2008.
Ptejte se na nejasnosti ohledně MPCC08. Smile

http://www.military-paintball.cz/index.php?&cat=akce_det&aid=379

případně můžete psát na mail leones.paintball@seznam.cz
nebo na stránkách www.leones.estranky.cz

Pipkin
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Mihal
Pohanský Pes


Založen: 15. 06. 2006
Příspěvky: 472
Bydliště: Malé Rusko Čejovsko

PříspěvekZaslal: po červen 09, 2008 12:07 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak, mě by zajímalo několik maličkostí?

1. Bude nějaká možnost přípravy jednotlivých strany (mapy, velení ...)
2. Jak bude u vedlejší hry řešeno nabijení cyklonů u A5 po jedné ráně? Smile
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Salfa



Založen: 18. 04. 2007
Příspěvky: 1211
Bydliště: Přední Poříčí, okr. Příbram

PříspěvekZaslal: po červen 09, 2008 1:41 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jen otázka chtěl vědět jak to bude s parkováním. Je možnost přímo na místě aniž by byli auta ohrožena bojem? Díky.....
_________________


www.frogman.cz
Život je boj, tak se pozabíjejte a já bych s dovolením prošel!!
mé indiánské jméno je SPÁLENÉ OUŠKO, říkejte mi tak prosím
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
habakuk



Založen: 11. 09. 2006
Příspěvky: 372
Bydliště: Sloup

PříspěvekZaslal: po červen 09, 2008 3:50 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Mihal napsal:
Tak, mě by zajímalo několik maličkostí?

1. Bude nějaká možnost přípravy jednotlivých strany (mapy, velení ...)
2. Jak bude u vedlejší hry řešeno nabijení cyklonů u A5 po jedné ráně? Smile


1. Myslím, že na 100% tato možnost bude.
2. Elegantní řešení vidím vhodit to cyklonu jednu kuličku a mechanicky podat do komory a vystřelit.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Jelcin



Založen: 28. 07. 2006
Příspěvky: 39

PříspěvekZaslal: po červen 09, 2008 5:21 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Takovej trapnej jelikoz sem chuda studentska luza tak se chci zeptat kolik bude za vlezny?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
pipkin



Založen: 05. 11. 2006
Příspěvky: 21

PříspěvekZaslal: po červen 09, 2008 6:17 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Salfa napsal:
Jen otázka chtěl vědět jak to bude s parkováním. Je možnost přímo na místě aniž by byli auta ohrožena bojem? Díky.....


Zdarec - přímo na místě ne, ale cca 70 metrů od tábora. Very Happy (Mimo dostřel) V brzké době se pokusím dodat nějakou přehlednou mapku.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
pipkin



Založen: 05. 11. 2006
Příspěvky: 21

PříspěvekZaslal: po červen 09, 2008 6:26 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jelcin napsal:
Takovej trapnej jelikoz sem chuda studentska luza tak se chci zeptat kolik bude za vlezny?


Ještě musíme spočítat všechny náklady. ( hlavně za vybudování zákopů, pyrotechnika, kuličky na scénáře a podobně )..... Ale bude to něco mezi 100-200 kč. V ceně bude i menší jídlo na každý den ( párek, polívka a tak něco ).

To znamená že se to vyplatí více těm kteří zůstanou 3 dny. Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Salfa



Založen: 18. 04. 2007
Příspěvky: 1211
Bydliště: Přední Poříčí, okr. Příbram

PříspěvekZaslal: po červen 09, 2008 8:49 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

pipkin napsal:
Salfa napsal:
Jen otázka chtěl vědět jak to bude s parkováním. Je možnost přímo na místě aniž by byli auta ohrožena bojem? Díky.....


Zdarec - přímo na místě ne, ale cca 70 metrů od tábora. Very Happy (Mimo dostřel) V brzké době se pokusím dodat nějakou přehlednou mapku.


jo tak to je v pohodě díky
_________________


www.frogman.cz
Život je boj, tak se pozabíjejte a já bych s dovolením prošel!!
mé indiánské jméno je SPÁLENÉ OUŠKO, říkejte mi tak prosím
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
camel



Založen: 04. 03. 2007
Příspěvky: 583
Bydliště: tým Leones

PříspěvekZaslal: po červen 09, 2008 11:00 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

To Mihal: Osobně bych v rámci čištění zbraně po akci, na Somu cyklón demontoval. Sejně s výjimkou kulometu je to hra jak již bylo řečeno: po jedné kuli láduješ do zbraně. Tedy spyderisti demontujou gravitační zásobáky, timpánisti demontujou cyklony Smile. Myslím že ládovat přímo do komory (do kolínka) po jedné kuličce v tomto případě bude komfortnější, než to točit přes cyklón, případně přes zásobák s nedovřeným deklíkem. Samo že účast v zákopu je dobrovolná.

Naposledy upravil camel dne út červen 10, 2008 10:24 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Fery



Založen: 24. 05. 2006
Příspěvky: 1047
Bydliště: Forest - Voděrady City

PříspěvekZaslal: út červen 10, 2008 5:37 am    Předmět: Odpovědět s citátem

No pocitejte s ucasti nasi. Ja se bohuzel nezucastnim (dovolena), ale budu koordinovat co a jak. Jsem se tak tesil ze si zahraju volny les, zadny zeleny peklo, a zrovna jste se trefili Sad
_________________
Komunikace a spojení - Forest
Administrativní velitel Sudeta Óre
Kdo hledá řád, najde především hojnost chaosu. Chaos vždy vítězí nad řádem, protože je lépe organizován.
Filozof Li-Tin O'Wevidle
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
GEorGE



Založen: 01. 06. 2006
Příspěvky: 1199
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: út červen 10, 2008 7:44 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Zdravím,
je možné se na tuto akci ještě přihlásit? Vzhledem k prázdninám bychom rádi věděli co nejdříve, zda bude týmu SZ povolena účast nebo se za nás některý z přihlášených týmů zaručí.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
habakuk



Založen: 11. 09. 2006
Příspěvky: 372
Bydliště: Sloup

PříspěvekZaslal: út červen 10, 2008 9:39 am    Předmět: Odpovědět s citátem

camel napsal:
To Mihal: Osobně bych v rámci čištění zbraně na Somu cyklón demontoval. Sejně s výjimkou kulometu je to hra jak již bylo řečeno: po jedné kuli láduješ do zbraně. Tedy spyderisti demontujou gravitační zásobáky, timpánisti demontujou cyklony Smile. Myslím že ládovat přímo do komory (do kolínka) po jedné kuličce v tomto případě bude komfortnější, než to točit přes cyklón, případně přes zásobák s nedovřeným deklíkem. Samo že účast v zákopu je dobrovolná.


No já nevím jak moc je tvoje vize reálná jak dojedu dom tak to vyzkouším, ale mám pocit, že mě bude unikat vzduch místem kde mám připojené přívod vzduch k tělu zbraně.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Rajko



Založen: 18. 10. 2006
Příspěvky: 1849

PříspěvekZaslal: út červen 10, 2008 10:33 am    Předmět: Odpovědět s citátem

habakuk napsal:

No já nevím jak moc je tvoje vize reálná jak dojedu dom tak to vyzkouším, ale mám pocit, že mě bude unikat vzduch místem kde mám připojené přívod vzduch k tělu zbraně.


Je vidět že svůj "značkovač" moc neznáš a nemáš moc páru o tom co pohání a v kterou chvíli tvůj cyklon Laughing

do toho se plyn dostává až ve chvíli kdy vystřelíš a bez užitku by pak unikl z prostoru mezi tubou a kladívkem Wink Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
habakuk



Založen: 11. 09. 2006
Příspěvky: 372
Bydliště: Sloup

PříspěvekZaslal: út červen 10, 2008 3:55 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Rajko napsal:
habakuk napsal:

No já nevím jak moc je tvoje vize reálná jak dojedu dom tak to vyzkouším, ale mám pocit, že mě bude unikat vzduch místem kde mám připojené přívod vzduch k tělu zbraně.


Je vidět že svůj "značkovač" moc neznáš a nemáš moc páru o tom co pohání a v kterou chvíli tvůj cyklon Laughing

do toho se plyn dostává až ve chvíli kdy vystřelíš a bez užitku by pak unikl z prostoru mezi tubou a kladívkem Wink Laughing


Ano měl sem mylnou představu o tom kdy je cyklon pod tlakem myslel jsem že je trvale a při výstřelu se navýší tlak v oběhu a tím se podá kulička. Nikdy mě za ty leta co A5 mám nenapadlo vystřelit bez cyklonu příště budu víc zvídavé. Střílet bez cyklonu jde, ale dost blbě. Když narovnám zbraň tak má kulička tendenci vypadnout z komory.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
camel



Založen: 04. 03. 2007
Příspěvky: 583
Bydliště: tým Leones

PříspěvekZaslal: út červen 10, 2008 10:22 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

To George:
Účast na akci je omezena zejména dvěma věcma:

- respektování pravidel vyhlášených organizátorem (např. zásobníky na 50 kulí)
- militární vzhled výstroje všech členů týmu (např. žádný tepláky, nebo dresy)

Jinak nemám informace, že by se účast přihlašovaných zatím nějak omezovala z důvodu naplnění kapacity zájemců. Lesy v okolí KORY jsou široké.
Odpověď na otázku, zatím se klidně hlaste. Very Happy .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mihal
Pohanský Pes


Založen: 15. 06. 2006
Příspěvky: 472
Bydliště: Malé Rusko Čejovsko

PříspěvekZaslal: st červen 11, 2008 5:21 am    Předmět: Odpovědět s citátem

camel napsal:
Myslím že ládovat přímo do komory (do kolínka) po jedné kuličce v tomto případě bude komfortnější, než to točit přes cyklón, případně přes zásobák s nedovřeným deklíkem.


To je lepší si tam ten cyklon nechat, protože kuličku v komoře proti vypadnutí (a jde velmi lehce) zajištuje právě lopatka cyklonu. O moc lepší bude ládovat do komory mechanicky za pomoci cyklonu.
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
pipkin



Založen: 05. 11. 2006
Příspěvky: 21

PříspěvekZaslal: st červen 11, 2008 7:14 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Aktualizovány pravidla v 1.01 - Změny a úpravy se týkají druhé hry " BITVA O SOMMU "

BITVA O SOMMU

- Tato hra bude zaměřena tématicky na 1. světovou válku. Budou vytvořeny zákopy a hrát se bude o vlajku.

- Hráči budou hrát bez zásobníků , a na každý výstřel si budou muset ručně nabít jednu kuličku do kolínka zbraně.

- Každý tým bude mít 2 kulometčíky a 2 nabiječe, kteří dostanou přidělenou munici od pořadatelů ( 1000 kulí na kulometčíka ) + neomezeně z vlastních zásob. Funkce kulometčíka je nepřenositelná.

- Je povoleno mít sebou náhradní zbraň, ruční pistol, revolver ( max. 6 nábojů )

- Zasažený hráč padne na zem, nevolá zdravotník, ani jinak nemluví. Za zasaženého ( mrtvého ) hráče je možno se schovat a použít ho jako krytí. Twisted Evil

- Oživování zasaženého spoluhráče probíhá následovně: Živý hráč může v boji nebo při klidu zbraní dojít pro mrtvého, podepře ho a odtáhne na mrtvoliště za zákopem. Tam je mrtvý hráč ihned oživen. Živý hráč může táhnout pouze jednu mrtvolu. Pokud živý hráč oživuje pod palbou, může použít jako krytí mrtvého hráče. Smile

- Mezi znepřátelenými stranami bude natažen polní telefon, kterým se budete moci domluvit na klidu zbraní a odklízení ( oživování ) mrtvol. ( Jestli budete klid zbraní respektovat záleží jen na Vás Smile Navíc pořadatel může kdykoliv vyhlásit klid zbraní sám.

- Dostat se na druhou stranu fronty nebude žádná sranda, proto vám doporučujeme vybavit se dýmovnicemi a svůj postup maskovat.

- Další informace se dozvíte na místě.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
pipkin



Založen: 05. 11. 2006
Příspěvky: 21

PříspěvekZaslal: čt červen 19, 2008 12:41 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

!!!!! PROSÍM POZOR - PŘIHLAŠOVAT SE MŮŽETE DO NEDĚLE 6. ČERVENCE!!!!! Přibližně 2 týdny před akcí rozdělíme týmy do dvou skupin , a nebude již možné se na akci přihlásit.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Salfa



Založen: 18. 04. 2007
Příspěvky: 1211
Bydliště: Přední Poříčí, okr. Příbram

PříspěvekZaslal: čt červen 19, 2008 3:10 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Zdravim za tým SPAS hlásim na hru MPCC celkem 4 lidi ve složení: Voves, Salfa, Chico, Kocour.
Pokud je potřeba registraci potvrdit ještě někde jinde (mail) než zde na fóru prosím o zveřejnění.
_________________


www.frogman.cz
Život je boj, tak se pozabíjejte a já bych s dovolením prošel!!
mé indiánské jméno je SPÁLENÉ OUŠKO, říkejte mi tak prosím
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
pipkin



Založen: 05. 11. 2006
Příspěvky: 21

PříspěvekZaslal: po červenec 07, 2008 10:08 am    Předmět: Seznam Odpovědět s citátem

Zdarec.....

Včera jsme odsouhlasili seznam týmů a lidí kteří jsou zváni a MPCC08.
Každému týmu byl odeslán potvrzující e-mail.
Zde je seznam k nahlédnutí - pokud budou jakékoliv nesrovnalosti tak dejte vědět. Jen doufám že jsem nezapoměl na nikoho.

Čertovo kopyto 6 ks
GRUPPE ZWEI 2 ks
Two Towers 4 ks
FOREST 5 ks
LET5 3 ks
R.F.M. 1 ks
Trombózy 4 ks
307 PAS 5 ks
Bobři 2 ks
Dilettantiche t. 2 ks
FALCON p.t. 5 ks
Hroch team 5 ks
Legion W.C. 1 ks
Proseč 4 ks
P.T. Slatina 3 ks
Partysan Troop 4 ks
PTP - poděbrady 1 ks
S.P.A.S 4 ks
Semper Primus 3 ks
Stínadla 7 ks
SZ-ACTION 1 ks
Točna Zlín 10 ks
TT Legion 8 ks
CH.A.O.S 4 ks
P.K. Telč 4 ks
Royal Riders 6 ks
jednotlivci cca 13 ks

+ leones a vlčí smečka


Naposledy upravil pipkin dne po červenec 14, 2008 7:36 am, celkově upraveno 4 krát
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
pipkin



Založen: 05. 11. 2006
Příspěvky: 21

PříspěvekZaslal: po červenec 07, 2008 10:22 am    Předmět: Rozdělení Odpovědět s citátem

rozdělení týmů do 2 skupin

SKUPINA 1

čerti
grupe 2
SPAS
Two Towers
HROCH TEAM
PT SLATINA
poděbrady
sempres primus
stínadla
sz-action
chaos
falcon
+ jednotlivci


SKUPINA 2

forest
trombóza
let5
TT-legion
Royal Riders
reichenau f.m.
Dilettantisch team
307 pas
legion white k.
proseš
partisan troop
točna zlín
bobři
p.k. telč
+ jednotlivci

Takže se domluvte mezi sebou a zvolte si hlavního velitele, někoho kdo bude koordinovat skupinu. Na chybky se moc nedívejte - nemám čas to kontrolovat.


Naposledy upravil pipkin dne po červenec 14, 2008 7:37 am, celkově upraveno 5 krát
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
pipkin



Založen: 05. 11. 2006
Příspěvky: 21

PříspěvekZaslal: po červenec 07, 2008 10:26 am    Předmět: INFO: Odpovědět s citátem

INFO:

Registrační poplatek je 150 kč + 50 vratná záloha. Záloha se vrací v neděli ráno.

V ceně je i menší jídlo na každý den, pátek, sobota, neděle.

Registarce od soboty 7:00 až 9:00. Kdo příjde potom, má smůlu.
9:20 brífink. 10:00 - START HRY
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Rajko



Založen: 18. 10. 2006
Příspěvky: 1849

PříspěvekZaslal: po červenec 07, 2008 1:26 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Shocked nějak jsem v tom soupisu nenašel tým Two Towers je to jen překlep nebo nás tam opravdu nechcete Question
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
pipkin



Založen: 05. 11. 2006
Příspěvky: 21

PříspěvekZaslal: po červenec 07, 2008 1:33 pm    Předmět: RE: Odpovědět s citátem

Rajko napsal:
Shocked nějak jsem v tom soupisu nenašel tým Two Towers je to jen překlep nebo nás tam opravdu nechcete Question


Je to překlep - byly jste tam naspaní jako P.A.S.
Opraveno
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
camel



Založen: 04. 03. 2007
Příspěvky: 583
Bydliště: tým Leones

PříspěvekZaslal: po červenec 07, 2008 4:47 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Registrace je samozřejmě možná již v pátek. Kdo přijedete v pátek, jednak jednotliví velitelé družstev (týmů) budou mít možnost si v klidu domluvit taktiku na sobotní akci a druhak možnost v případě zájmu upravit si k obrazu svému pořadatelem připravené zákopy pro hru bitva na Somě.
Takže lopatky s sebou pánové Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
pipkin



Založen: 05. 11. 2006
Příspěvky: 21

PříspěvekZaslal: út červenec 08, 2008 12:08 pm    Předmět: Dopňující info: Odpovědět s citátem

Info pro ty co na MPCC jedou poprvé:

Jedná se o lokalitu poblíž pískovny v KUNŠTÁTĚ
kód:
http://www.mapy.cz/#x=137944496@y=133878288@z=15@mm=FP


Hlavní stanoviště bude v lese, tudíž žádná elektřina, koupání, ubytování.

My zajistíme:

- pitnou vodu
- jídlo ( klobásky, vařené kolena, guláš, vývar )
- pivo
- alkohol
- nelako ( točené, i v pet )
- velký vojesnký stan 6x6 m ( jen pro nejnutnější výbavu )
- prodej kuliček
- co2 jen v omezeném množství ( pokud máte vemte vlastní )
- vzduch jen v omezeném množství ( pokud máte vemte vlastní )
- latrína
- koupání letos asi nebude ( rybník je vypuštěn )
- parkoviště cca 100 metrů od tábora


__________

- Vemte si sebou stan , pokud možno zelený. Pokud nemáte zelený, tak aspoň maskovací celtu na přehoz. ( ať ten tábor trošku vypadá ).


Jak tady již psal Camel - Kdo přijede už v pátek má výhodu v tom že si může obhlídnout terén, upravit si zákopy, domluvit se s velitely na taktice, a podobně. A hlavně v pátek večer bude tradične menší " seznamovací " večírek .... hehe.

V sobotu jsou v plánu hry od rána až do večerních hodin.

V neděli nějaká menší hra ( pokud bude chuť ) a odjezd.

[/i][/code]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
pipkin



Založen: 05. 11. 2006
Příspěvky: 21

PříspěvekZaslal: út červenec 08, 2008 5:28 pm    Předmět: Kulometčík Odpovědět s citátem

Very Happy abych nezapoměl : Domluvte se mezi sebou : každá strana bude mít 5 kulometčíků na 1 hru ( afghánistán ). Na 2 hru ( bitva o somu ) bude mít každá strana kulometčíky 2.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Salfa



Založen: 18. 04. 2007
Příspěvky: 1211
Bydliště: Přední Poříčí, okr. Příbram

PříspěvekZaslal: út červenec 08, 2008 6:21 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jen by mě zajímalo jak to bude s kulomečníkama, jestli budou nějak omezeni (zátěž v batohu) a nebo prostě kvér musí alespoň trochu vypadat jako kulomet a něco vážit Question

Zároveň bych chtěl vyzvat všechny týmy z první skupiny aby se vyjádřili jak na tom sou s kulomečníkama ve svém týmu. Abychom zjistili kolik jich dáme vlastně dohromady.
_________________


www.frogman.cz
Život je boj, tak se pozabíjejte a já bych s dovolením prošel!!
mé indiánské jméno je SPÁLENÉ OUŠKO, říkejte mi tak prosím
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
sevcikcz



Založen: 06. 01. 2008
Příspěvky: 314
Bydliště: Letohrad

PříspěvekZaslal: út červenec 08, 2008 6:25 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jeste dotaz: Od kdy do kdy muzeme prijizdet do prostoru? Dikes
_________________
šéva | LetFive
https://www.facebook.com/LetFive
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
pipkin



Založen: 05. 11. 2006
Příspěvky: 21

PříspěvekZaslal: út červenec 08, 2008 7:10 pm    Předmět: RE: Odpovědět s citátem

Co se týče kulometu: Musím mít aspoň trochu real. vzhled. - zásobník 200 - munice neomezená. ( viz pravidla )

Co se týče příjezdu: Do prostoru můžete přijíždět už v pátek od rána. My tam budeme už od čtvrtka.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> Archiv proběhlých akcí - 2008 Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku 1, 2, 3  Další
Strana 1 z 3

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Design by SkaidonDesigns | Distributed by Olate