Diskusní fórum  www.military-paintball.cz
Vítejte na sdruženém fóru paintballových klubů a přátel značkovacích zbraní, hrajících military paintball
v lesích, domech, hřištích a všude kde se sejde dobrá parta lidí, kteří si rádi zahrají
 
 FAQ   Hledat   Seznam uživatelů   Uživatelské skupiny   Registrace 
 Nastavení   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv   Přihlášení 

AA 16" vs Armson Stealth 16"

 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> OSTATNÍ - zbraně, hlavně, upgrade
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Levit



Založen: 22. 09. 2007
Příspěvky: 1027
Bydliště: Strakonice

PříspěvekZaslal: so duben 05, 2008 5:45 pm    Předmět: AA 16" vs Armson Stealth 16" Odpovědět s citátem

Zdravím mam A5 na CO a mam možnost mit dvouprůměrovku a nebo hlaven s vyvrtem a chci se zeptat co je lepší, možna už tady podobny dotaz někde je , ale nenašel jsem, takže díky za rady.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
BR4DeK



Založen: 07. 08. 2006
Příspěvky: 431

PříspěvekZaslal: so duben 05, 2008 6:11 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Já bych šel do Armson Stealth. Není tak náročná na kuličky a střílí trochu dál. Měl jsem obě zmíněné, a armson byla podle mého rozhodně lepší. Navíc ji už v českých shopech neseženeš, takže je to celkem rarita a kdo ji má ji jen tak neprodá Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Levit



Založen: 22. 09. 2007
Příspěvky: 1027
Bydliště: Strakonice

PříspěvekZaslal: so duben 05, 2008 7:20 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

diky diky, prubnu ji.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Sirius



Založen: 27. 08. 2007
Příspěvky: 39
Bydliště: Proseč

PříspěvekZaslal: út červen 03, 2008 11:45 am    Předmět: hlaven Odpovědět s citátem

Abych rekl pravdu armson hlaven sem nikdy nevidel ani sem z ni nestrilel,podotknu pouze to ze AA 16'' byla zatim nejlepsi h¨laven co sem na svym qeru mel...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Igoreso



Založen: 22. 02. 2007
Příspěvky: 155
Bydliště: Jihlava

PříspěvekZaslal: út červen 03, 2008 4:06 pm    Předmět: Re: hlaven Odpovědět s citátem

Sirius napsal:
Abych rekl pravdu armson hlaven sem nikdy nevidel ani sem z ni nestrilel,podotknu pouze to ze AA 16'' byla zatim nejlepsi h¨laven co sem na svym qeru mel...


tu jsem mel a byl jsem rad ze jsem ji hned prodal. v tu dobu jsem skousel i Hamrhead a bylo uplne jasne co vybrat..
hlavne AA jsou silene tluste(uvnitr).

testovano na terc ve vzdalenosti +-15m(v budove) s koulema Marbalizer a Chronic. AA nemela na Hamrhead sanci ani nahodou ani presnosti,ani dostrelem(testovano venku).. ted po vytuneni Tipmana A5 se bezne trefuji do hlavy Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
A_L_F



Založen: 21. 03. 2008
Příspěvky: 59

PříspěvekZaslal: st červen 04, 2008 8:17 am    Předmět: Re: hlaven Odpovědět s citátem

Igoreso napsal:
Sirius napsal:
Abych rekl pravdu armson hlaven sem nikdy nevidel ani sem z ni nestrilel,podotknu pouze to ze AA 16'' byla zatim nejlepsi h¨laven co sem na svym qeru mel...


tu jsem mel a byl jsem rad ze jsem ji hned prodal. v tu dobu jsem skousel i Hamrhead a bylo uplne jasne co vybrat..
hlavne AA jsou silene tluste(uvnitr).

testovano na terc ve vzdalenosti +-15m(v budove) s koulema Marbalizer a Chronic. AA nemela na Hamrhead sanci ani nahodou ani presnosti,ani dostrelem(testovano venku).. ted po vytuneni Tipmana A5 se bezne trefuji do hlavy Smile


otázka je ale zase cena, hammerhead vyjde tak na trojku ne.
Co progressive hlaveň od smart parts. Myslim s ohledem vykon/cena? Nemáš tucha?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Igoreso



Založen: 22. 02. 2007
Příspěvky: 155
Bydliště: Jihlava

PříspěvekZaslal: st červen 04, 2008 9:32 am    Předmět: Odpovědět s citátem

tu jsem neskousel.. ja si kupuji hlaven na dlouho a proto mi nevadilo si priplatit..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BR4DeK



Založen: 07. 08. 2006
Příspěvky: 431

PříspěvekZaslal: st červen 04, 2008 12:20 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Než progressive, si raději nech základní a budeš mít stejnej výsledek Wink Je to fakt jen dlouhá lešenářská trubka bez efektu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Blade



Založen: 03. 10. 2007
Příspěvky: 38

PříspěvekZaslal: st červen 04, 2008 8:40 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Progressive mám na T98 a oproti základní hlavní je to 1000 a 1. Je to o něco málo přesnější než základ na MR1, ale kámošova AA 16´´ je o třídu lepší.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
A_L_F



Založen: 21. 03. 2008
Příspěvky: 59

PříspěvekZaslal: st červen 04, 2008 9:45 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ok, pročtu recenze a uvidím zatim vítěz nakonec asi hammerhead, otázka je kde a jakej přesně. BTW na co jsou přesně finy? Na co jich potřebuju více? Podle velikostí kuliček? proč bych měnil různé velikosti?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sirius



Založen: 27. 08. 2007
Příspěvky: 39
Bydliště: Proseč

PříspěvekZaslal: so červen 07, 2008 8:48 pm    Předmět: Progresive,Linear Odpovědět s citátem

testoval sem 16'' hlavne SP progresive a musim potvrdit ze co tu o ni pisete je pravda,je to proste jednoprumerova hlaven,strili da se rict ,,stejne'' ako SP linear,je to to same akoratr ma jiny venkovni tvar a dirkovani.Skusim tedy Armsona jestli se ubec da sehnat se zavitem impulse,ubec o ni nic nevim....jinak AA je podle me skvela hlaven,ale zalezi dost na celkovem nastaveni zbrane.na T68 M4 se silnejsi pruzinou s pouziti PBS titanium premium mela All american vazne slusnou presnost,naopak kamarad ji má na A5 také v delce 16'' a kdys pouzil pouze přední díl 2pcs Sniper Rifled Barrel 22" /A5 přesnost byla prý jěště vetší.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> OSTATNÍ - zbraně, hlavně, upgrade Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Design by SkaidonDesigns | Distributed by Olate