Diskusní fórum  www.military-paintball.cz
Vítejte na sdruženém fóru paintballových klubů a přátel značkovacích zbraní, hrajících military paintball
v lesích, domech, hřištích a všude kde se sejde dobrá parta lidí, kteří si rádi zahrají
 
 FAQ   Hledat   Seznam uživatelů   Uživatelské skupiny   Registrace 
 Nastavení   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv   Přihlášení 

Maskáče bez vzoru

 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> Paintball - masky, vybavení, výstroj, pyrotechnika
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Rogan



Založen: 02. 12. 2007
Příspěvky: 419
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: út květen 27, 2008 1:15 pm    Předmět: Maskáče bez vzoru Odpovědět s citátem

Při prohlížení různých galerií z akcí jsem zjistil, že v podstatě nikdo nenosí jednobarevnou uniformu (maskáče). Tuto věc jsem začal řešit díky koupi nových maskáčů na letní hraní. Chtěl jsem vzor 95., protože mi přijde do našich lesů ideální v jarních a letních měsících, ale zjistil jsem, že sehnat letní variantu je dosti problematické. Poté jsem se ptal i po verzi woodland, ale dopadlo to dosti podobně. Když už něco bylo, tak mi to nesedělo. Určité řešení je čistá oliva, ale chtěl bych vědět jestli náhodou nemá někdo zkušenosti s jejím nošením a jak moc maskuje či nemaskuje v lesním prostředí. Díky za názory
_________________
V případě kteréhokoliv technického problému, odhoďte warp-jádro.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BR4DeK



Založen: 07. 08. 2006
Příspěvky: 431

PříspěvekZaslal: út květen 27, 2008 3:36 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

My jsme celej tým oblečenej v olivové =) a musím říct, že maskuje hodně dobře. Máme v areálu nálety, keře, smrky a i tůzné listnáče a plevely a tahle obyčejná olivová v tom prakticky nejde vidět =).
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rogan



Založen: 02. 12. 2007
Příspěvky: 419
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: út květen 27, 2008 3:51 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

BR4DeK napsal:
My jsme celej tým oblečenej v olivové =) a musím říct, že maskuje hodně dobře. Máme v areálu nálety, keře, smrky a i tůzné listnáče a plevely a tahle obyčejná olivová v tom prakticky nejde vidět =).


A co čistě borovicovej les? Tam asi selhává i 95. ne? Možná, že oliva by v tomhle případě byla lepší.
_________________
V případě kteréhokoliv technického problému, odhoďte warp-jádro.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BR4DeK



Založen: 07. 08. 2006
Příspěvky: 431

PříspěvekZaslal: út květen 27, 2008 6:07 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Podle mě se ta olivová hodí všude. Máš na sobě jen jednu barvu a nepřítel si nevšimne hned maskáčů, ale spíš zbraně, nebo masky.. Stalo se mi to na jedné akci asi před měsícem. Jdu za svým teamem a koukám, je schovanej za stromem a trčí jenom zbraň. Pak jsem zjistil, když jsem přišel dřív, že byl vlastně před stromem, jen jsem si ho nevšiml =))))
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sttepan



Založen: 03. 09. 2006
Příspěvky: 50

PříspěvekZaslal: út květen 27, 2008 6:09 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

To záleží jak to tam vypadá,podrost,borůvky,jen kmeny?Když budeš mít kolem jen vysoký stromy a žádný to křovíčko tak se neschováš v ničem....Leda by ses zakopal do jehličí... Laughing ...Ale jinak,na olivovou uniformu jen chvála... Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
snake_cz



Založen: 31. 12. 2006
Příspěvky: 38

PříspěvekZaslal: st květen 28, 2008 3:34 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

hodně zajímavá je i varianta Schweiz camo (podívej se na www.camotest.de )
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tracker



Založen: 29. 06. 2007
Příspěvky: 1660
Bydliště: UL

PříspěvekZaslal: st květen 28, 2008 7:46 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

V olivové zpočátku chodila SG-1 ( plus černá vesta a doplňky )
Cool Cool
Už jsem popřemejšlel si něco takového pořídit i s těmi výšivky
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Rogan



Založen: 02. 12. 2007
Příspěvky: 419
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: čt květen 29, 2008 7:25 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Díky všem Smile Už jsem se rozhodl pro čistou olivu. Vedlo mě k tomu několik důvodů. Vaše názory a pak i procházka po takovém běžném smíšeném lese kde jsem si zkoušel představit woodland, olivu a 95. a vyšlo mi že oliva na sebe upozorní na jaře a v létě nejméně. Pro podzim si pořídim woodland a v zimě budu nosit to co mám teď, čili vzor 92.
_________________
V případě kteréhokoliv technického problému, odhoďte warp-jádro.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> Paintball - masky, vybavení, výstroj, pyrotechnika Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Design by SkaidonDesigns | Distributed by Olate