Diskusní fórum  www.military-paintball.cz
Vítejte na sdruženém fóru paintballových klubů a přátel značkovacích zbraní, hrajících military paintball
v lesích, domech, hřištích a všude kde se sejde dobrá parta lidí, kteří si rádi zahrají
 
 FAQ   Hledat   Seznam uživatelů   Uživatelské skupiny   Registrace 
 Nastavení   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv   Přihlášení 

Spyder MR1 nebo BT 4 Combat?

 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> OSTATNÍ - zbraně, hlavně, upgrade
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
martdab



Založen: 19. 05. 2008
Příspěvky: 3

PříspěvekZaslal: ne květen 25, 2008 8:44 pm    Předmět: Spyder MR1 nebo BT 4 Combat? Odpovědět s citátem

Kterou by jste mi dopořučili , někde jsem četl ze BT4 je napodobenina 98 Customu , a taky že Customy maji větčí spotřebu Co2 platí to i o BT4 ?


dík
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ares



Založen: 18. 11. 2006
Příspěvky: 389

PříspěvekZaslal: ne květen 25, 2008 9:06 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

BTcko je obecne zravejsi (12oz +-300-400ran), jako ostatne vsechny zbrane se stejnym mechanismem. Osobne bych doporucil 98 custom act, nebo custom pro act a to kvuli antikulosekacimu mechanismu. jinak se jedna o totozne kvery.

Na MR1 mam dost vyhraneny nazor, a urcite se ozve nejaky mrkar Smile. Je to podle mne je to proste spatne udelany a me to domu nesmi.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
holoubek



Založen: 10. 09. 2007
Příspěvky: 220
Bydliště: ZOO Praha

PříspěvekZaslal: ne květen 25, 2008 10:36 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

ares napsal:

Na MR1 mam dost vyhraneny nazor, a urcite se ozve nejaky mrkar Smile. Je to podle mne je to proste spatne udelany a me to domu nesmi.


jsem na tomto vlákně asi dřív než Hellboy, takže za nás oba - jedině MR1 Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Lopéz



Založen: 02. 10. 2007
Příspěvky: 74
Bydliště: chlum/pha

PříspěvekZaslal: po květen 26, 2008 10:12 am    Předmět: Odpovědět s citátem

pro začátečníka je myslím vhodnější mr1. je jednoduchá na údržbu, kvůli jednoduchému mechanismu se na ní může máloco posrat (na rozdíl od složitějších zbraní), má nižší spotřebu média a jediný upgrade, který je opravdu potřeba je hlaveň - ostatně jako u většiny zbraní. myslím, že má lepší poměr cena/kvalita jak v základu, tak i po upgradu hlavně než BT. aby BT nějak vypadlo, budeš do něj muset nasypat celkem dost peněz..
_________________
web development - co dělám Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
ares



Založen: 18. 11. 2006
Příspěvky: 389

PříspěvekZaslal: po květen 26, 2008 4:31 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Lopéz napsal:
pro začátečníka je myslím vhodnější mr1. je jednoduchá na údržbu, kvůli jednoduchému mechanismu se na ní může máloco posrat (na rozdíl od složitějších zbraní), má nižší spotřebu média a jediný upgrade, který je opravdu potřeba je hlaveň - ostatně jako u většiny zbraní. myslím, že má lepší poměr cena/kvalita jak v základu, tak i po upgradu hlavně než BT. aby BT nějak vypadlo, budeš do něj muset nasypat celkem dost peněz..


no nedalo mi to.
jestli je vhodnejsi to nebo to necham bejt. udrzba u tippmanu spociva ve vysroubovani a zasroubovani 6 sroubku a zatim jsem nepotkal natolik retardovaneho jedince, ktery by to nezvladl.

mechanismus tippmann a spyder je vlastne totozny, jen jsou komponenty jinak umisteny. tim chci rict, ze co do spolehlivosti si nemuzou nic moc vycitat. trosku lip bchi na tom ale videl preci jen spydery.

spotreba u mr1 mensi, bez diskuze

pomer cena/kvalita bych videl spis lepsi pro bt4/tippmann Mr1 je DODO, neboli dodelej doma.

pomer cena/ vykon je pri spravnem pouziti mrka asi na jeho strane, ale staci nespravny kule a razem je to naopak.

Co chces na mr1 upgradovat?? hlaven (i kdyz hlaven je zrovna na mrku celkem dobra) je asi tak jedina vec, protoze nic jinyho se na to snad ani nedela. montaz na kolimator se blbe shani a kdyz, tak do kolimatoru stejne neni videt a nasleduje uriznuti/sundani operky. Jestli si myslel upgrade pomoci vrtacky a soustruhu, tak to jo, to by mrko potrebovalo. (doufam ze to holoubek a hellboy nebudou cist, stesti ze nevi kde bydlim Smile )

Nejvic bych asi vytknul zaver, kde porovnavas u kvalitu zbrani po upgradu a nasledne, za "aby bt4 nejak vypadala, musis do ni nasypat spoustu penez" . Tak budto porovnavame upgrady pro zlepseni vykonu, nebo vzhledu. Protoze se na mrko nic pro upravu vzhledu nedela, tak je jasny, ze tam do toho nic nemusis investovat. Navic bych chtel videt cloveka, kterej si koupi BT4 v zakladu a pak ji bude vzhledove tunit, kdyz si muze vytuneny kus ala m4/ak47/mp5 koupit origo. Proste ten zaver je neco ve smyslu: jaky je nejlepsi auto na svete? no prece octavka f kombiku f tedeicku, a to protoze ji mam taky Smile

Ale abych jen nehanel, tak po par upravach se da z mrka udelat velmi slusna zbran. A samozrejme i BTcko ma svoje mouchy, tou nejvetsi je asi praskajici power tuba a tzv. sroubkova past na uzivatele, coz je zeslabeny material pod jednim spojovacim sroubem, ktery se pri nesetrnem utazeni prolomi dovnitr. reseni tubu vymenit a na sroubek davat bacha. u zakladni verze combat je sice kratka hlaven, i kdyz ne spatna, al evymenou se nic nezkazi. u dalsich verzi jako assault jsou hlavne o poznani lepsi a co do presnosti si nezadaji z zadnou beznou hlavni.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Fila



Založen: 23. 10. 2006
Příspěvky: 465
Bydliště: RFM

PříspěvekZaslal: po květen 26, 2008 5:08 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Lopéz napsal:
pro začátečníka je myslím vhodnější mr1. je jednoduchá na údržbu, kvůli jednoduchému mechanismu se na ní může máloco posrat (na rozdíl od složitějších zbraní), má nižší spotřebu média a jediný upgrade, který je opravdu potřeba je hlaveň - ostatně jako u většiny zbraní. myslím, že má lepší poměr cena/kvalita jak v základu, tak i po upgradu hlavně než BT. aby BT nějak vypadlo, budeš do něj muset nasypat celkem dost peněz..


naprostý souhlas.....i hlaveň je poměrně dobrá již v základu...s kolimátorem se musí člověk trochu poprat,ale to vzládne člověk s pilkou a směrákem uplně hravě....vyříznutí štorcky na pažbě je automatické.....jediný co si vyžaduje odbornější zásah soustružníka je přidání O-kroužků na závěru....jináč ohledně servisu a výdrže materiálu při pádu,je to uplně super(na pády sem odborník Laughing Cool )doufám že když jsem to ted pochválil tak se to pose....

btw:kolimátor je hezká věc,ale když si člověk zvykne na mechanický miřidla tak to jde taky.......ale musí si je koupit a dodělat..... Idea Wink
_________________
si kliďánko umřu........

Sudéta Óre! (Les Kanců)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ares



Založen: 18. 11. 2006
Příspěvky: 389

PříspěvekZaslal: po květen 26, 2008 7:58 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

o padech mi povidej, na posledni akci jsem se rozhodnul slanit 6m sraz vytezene opuky na nejakym obstaroznim kabelu, co tam asi mely deti, no a ten kabl se mnou ve trech metrech prasknul, no smichy sem se neudrzel po dopadu na zem, nastesti jediny co se stalo, ze pri dopadu se kver samovolne vybil, neco jako kdyz dochazi bomba, zakulometilo to a vic nic. po natazeni vse ok. docela sem si oddychnul, nova hracka a hned na prvni akci bych ji zkur...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Fila



Založen: 23. 10. 2006
Příspěvky: 465
Bydliště: RFM

PříspěvekZaslal: po květen 26, 2008 8:18 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

ares napsal:
o padech mi povidej, na posledni akci jsem se rozhodnul slanit 6m sraz vytezene opuky na nejakym obstaroznim kabelu, co tam asi mely deti, no a ten kabl se mnou ve trech metrech prasknul, no smichy sem se neudrzel po dopadu na zem, nastesti jediny co se stalo, ze pri dopadu se kver samovolne vybil, neco jako kdyz dochazi bomba, zakulometilo to a vic nic. po natazeni vse ok. docela sem si oddychnul, nova hracka a hned na prvni akci bych ji zkur...


já zlomenej tlumič,rejhu na těle zbraně a do ted ortezu od paty až po prdel.......povolilo poschodí v Milovicích a já kolenem potkal hajzlík.... Laughing ....ale už to bude asi ok....
_________________
si kliďánko umřu........

Sudéta Óre! (Les Kanců)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lopéz



Založen: 02. 10. 2007
Příspěvky: 74
Bydliště: chlum/pha

PříspěvekZaslal: po květen 26, 2008 9:34 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

citace:
montaz na kolimator se blbe shani a kdyz, tak do kolimatoru stejne neni videt a nasleduje uriznuti/sundani operky


tady nemáš pravdu. na mr1 se dá namontovat rail z mr2 (prodává se běžně).. je to takovej handle. potom je do kolimátoru vidět úplně normálně - vlastní zkušenost.

no nemůžu si pomóct, stejně mi i to tvoje srovnání vyznívá spíš pro spyder. není to tak, že bych ho propagoval kvůli tomu, že s nim střílim. prostě jsem s tím kvérem zatim neměl jedinej problém, ani trhání kulí. a naopak vím, co všechno je potřeba řešit u složitějších kvérů, kde se každou chvíli něco vysere. co se týče toho tunění vzhledu, tak jak sám píšeš, mr1 je už víceméně hotová (což taky pro ni hraje, ne?).. to se ale o BT říct nedá - já jsem pořád přesvědčenej o tom, že za stejný investovaný peníze bude mr1 lepší kvér (vzhledm i "výkonem") - teda aspoň do určitý částky. hádat se o tom ale dál nehodlám Wink
_________________
web development - co dělám Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Hellboy



Založen: 16. 09. 2006
Příspěvky: 1904
Bydliště: Reichenau Farbenkugel Manschaft

PříspěvekZaslal: po květen 26, 2008 9:36 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Nebav se s nim sere se ti do bouchacky Laughing

Jenom poznamenam, ze u MRka se zadny sroubky nevylamujou a povertuba zatim nepraska (po dvou letech). Pazbu uriznes i kapesnim nozem a na kolimator je potreba ris lista trinity, ktera stoji stejne jako vsechno na PB kvery 1000. Nebo neco za 20Kc doma (kus plechu, tri sroubky a pul hodiny prace). S kulema sem mel problem jednou v zivote jednim typem. Jedina srackozni soucastka je kolinko, ktere stoji asi 100Kc.

Ale to je furt dokola, sme jak maly kluci Smile
_________________
Zbraně nezabíjejí, to Chuck Norris.
www.danielvavra.com
BT TM-15 | Solenoid V2 | TM Ripclip | Flasc Barrel | NCStar 40mm red dot + laser || Custom MR1 | Ripclip | Apex
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
ares



Založen: 18. 11. 2006
Příspěvky: 389

PříspěvekZaslal: po květen 26, 2008 9:46 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

jo presne, jak maly jarove, oboje stejne ve finale strili na hovno Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> OSTATNÍ - zbraně, hlavně, upgrade Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Design by SkaidonDesigns | Distributed by Olate