Diskusní fórum  www.military-paintball.cz
Vítejte na sdruženém fóru paintballových klubů a přátel značkovacích zbraní, hrajících military paintball
v lesích, domech, hřištích a všude kde se sejde dobrá parta lidí, kteří si rádi zahrají
 
 FAQ   Hledat   Seznam uživatelů   Uživatelské skupiny   Registrace 
 Nastavení   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv   Přihlášení 

T68 M4 atd...
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> Milsig/K-Series/T68, ION/SP-1/SP-8, Tiberius, Tacamo - zbraně, hlavně, upgrade
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Rajko



Založen: 18. 10. 2006
Příspěvky: 1849

PříspěvekZaslal: po srpen 06, 2007 7:01 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

No je to asi tak, že když si tuhle zbraň někdo koupí a nechá jí tak jak je z krámu tak si s ní moc nezahraje, měl jsem pod rukou už 4 a dvě jsem seřizoval a dolaďoval a s těma dvěma není v tuhle chvíli žádnej problém.
Bohužel o proti jakékoliv jiné PB zbrani " Tippmann, Spyder nebo Tiberius" je tahle dělaná snad z bláta takže není vyloučeno, že problémy časem nastanou znovu je tam dost věcí nedotaženejch taže je i hodně rozežraná co se týče CO2 a jak už tady někdo zmínil tak závity v kovovém těle si říkají o pr...er a k tomu ty vůle v zadní části kde je pažba Evil or Very Mad Evil or Very Mad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
antarian



Založen: 30. 07. 2007
Příspěvky: 164

PříspěvekZaslal: po srpen 06, 2007 7:18 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

je tu rec o t68 gen 5??? nebo o t68 gen3 ( u nas je myslim ta gen 5 prodavana pod nazvem k4 nebo tak nejak to bych kecal nevim jiste Very Happy)
nebo je to oboji stejny ? myslim tim ta kvalita materialu
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rajko



Založen: 18. 10. 2006
Příspěvky: 1849

PříspěvekZaslal: po srpen 06, 2007 7:43 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

měl jsem na mysli Gen 5 tak jestli jsem to špatně pochopil tak se omlouvám
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
antarian



Založen: 30. 07. 2007
Příspěvky: 164

PříspěvekZaslal: po srpen 06, 2007 8:12 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

rajko: nene ty jsi to pochopil urcite dobre ... jen jsem si ja nebyl jistej ... Ach jo moc si me nepotesil docela jsem se na tuhle zbran tesil ...
jeste me mate vzhled ktery zbrane ktery je k dostani tady v cechach K-4 a t68 gen5 na www.rap4.com
je to ale asi jedno a to samy a resilo se to tu v jinem clanku Very Happy predpazi si muzu dodat a melo by to byt to same, jestli sem to pochopil spravne....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
czechkiller



Založen: 06. 05. 2007
Příspěvky: 2

PříspěvekZaslal: st říjen 31, 2007 3:35 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

cau lidi mam tu pusku t68 rap 4 muzu vam o ni povedet mam ji pres rok moje icq je 161840814 kdyz se nekdo ozvete hned napiste ze se jedna o paintball Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vojtech
Pohanský Pes


Založen: 30. 01. 2006
Příspěvky: 197
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: st říjen 31, 2007 6:42 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

to spis napis svoje poznatky sem, at zustanou zachovany pristim generacim.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jacob



Založen: 26. 05. 2007
Příspěvky: 47

PříspěvekZaslal: so prosinec 29, 2007 4:10 pm    Předmět: T68 gen4 Odpovědět s citátem

Cuz lidi, ted jsem koukal ze na rap4 cca pred 14 dny vypustili novou verzi, vypada to uz celkem hodne real Rikaj tomu gen 4, ma to telo jak M4, natahovani vzadu a hlavne ten flexi-air je vedenej vnitrkem. To jsem zvedavej kdy se to objevi u nas... Twisted Evil
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rimrak



Založen: 22. 10. 2007
Příspěvky: 20

PříspěvekZaslal: so prosinec 29, 2007 6:58 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

no tak sem se tam taky kouk a je krasna... zhrejme pockam na ohlasy a recenze od imperialistickejch amiku Smile a pak to skusit prubnout osobne Twisted Evil
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rimrak



Založen: 22. 10. 2007
Příspěvky: 20

PříspěvekZaslal: so prosinec 29, 2007 7:09 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak jsem to vystudoval co vyrobce o ni pise... A mam trochu obavy z toho ze uz zreme nema vrchem ale jen spodem, proto ji take dali oznaceni "4" stejne jako se dava Ram-kam a prave timhle smerem se obavam zda bude nova T68-4 tak "vykona" jako Ram-ky...
No nechame se prekvapit, doufam ze pro nas vsechny snad to bude prekvapeni pozitivni... Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hellboy



Založen: 16. 09. 2006
Příspěvky: 1904
Bydliště: Reichenau Farbenkugel Manschaft

PříspěvekZaslal: so prosinec 29, 2007 10:46 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Hosi hosi, pokud se nepletu, tak to je to samy co K5 a je to na trhu cca rok a pul roku u nas. Takze jste trochu zaspali Smile
_________________
Zbraně nezabíjejí, to Chuck Norris.
www.danielvavra.com
BT TM-15 | Solenoid V2 | TM Ripclip | Flasc Barrel | NCStar 40mm red dot + laser || Custom MR1 | Ripclip | Apex
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Rimrak



Založen: 22. 10. 2007
Příspěvky: 20

PříspěvekZaslal: ne prosinec 30, 2007 2:18 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Obavam se ze jsme v obraze Wink koukni na http://rap4.com/paintball/news/news_article.php?news_id=191 Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hellboy



Založen: 16. 09. 2006
Příspěvky: 1904
Bydliště: Reichenau Farbenkugel Manschaft

PříspěvekZaslal: ne prosinec 30, 2007 3:01 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

A tohle je co? http://www.paintballshop.cz/zbozi/8157-k-4-carbine-pro Twisted Evil Znam jak lidi co to maji pod jmenem K4, tak od RAP4 dovezene z USA a zakladal jsem tu o tom topic T68 Gen5, protoze nic jineho to neni a RAP4 na to akorat lepi svoje logo.
_________________
Zbraně nezabíjejí, to Chuck Norris.
www.danielvavra.com
BT TM-15 | Solenoid V2 | TM Ripclip | Flasc Barrel | NCStar 40mm red dot + laser || Custom MR1 | Ripclip | Apex
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Jacob



Založen: 26. 05. 2007
Příspěvky: 47

PříspěvekZaslal: ne prosinec 30, 2007 4:57 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Rozdil je patrnej na prvni pohled 1. zatimco gen 5 ma telo podobne spise tippmannu nebo HK (mezera na bottom line mezi okem spouste a podavacem), u gen 4 je telo totozne s M4A1 (CAR 15) vcetne natahovani umisteneho vzadu za carry handlem.. 2. gen 5 ma flexi air resenej takovou debilni gumovou hadickou ktera vede po boku zbrane dutym sroubem do ventury. Gen 4 uz ma celej rozvod media resenej vnitrkem tela (celokov).Nechci to tady nak vychvalovat, mam K4 pro a uzil jsem si s ni taky spoustu srani, obzvlast s vyse popsanou hadickou. Prijde mi to ze je to vylepsena verze gen5 s realnym telem jako u zbrani cal. 43. Jo a v prodeji to nemuze bejt rok a pul, na HGP o tom neni ani carka a na rap4 maj datum uvedeni na trh 12.12.07
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Paintball Březová



Založen: 20. 11. 2006
Příspěvky: 48
Bydliště: Březová u Sokolova

PříspěvekZaslal: ne prosinec 30, 2007 4:57 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

To Hellboy: T68 4Gen a T68 5Gen. jsou úplně rozdílné zbraně, postavené na jiném základu, i přesto, že systém nabíjení je stejný.
T68 4Gen http://rap4.com/paintball/os/tseries-markers-magazinefed-c-21_143_340.html základ by měl být stejný, nebo obdobný jako u nás prodávaná T68, jen se spodním nabíjením. Alespoň pohledem to tak je.
T68 5Gen - kterou máš na mysli ty http://rap4.com/paintball/os/tseries-markers-gen5-c-21_143_378.html je u nás opravdu prodáváno pod označením K-4
Už pouhým pohledem je jedná o jiné zbraně, fungujicí na jiném principu, mimo nabíjení, (jako je tomu u Spyder, Tippmann).
Prostě další varianta reálného nabíjení.
_________________
www.paintballbrezova.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Hellboy



Založen: 16. 09. 2006
Příspěvky: 1904
Bydliště: Reichenau Farbenkugel Manschaft

PříspěvekZaslal: ne prosinec 30, 2007 5:13 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ahá, tak to se chytam za nos. Spletl jsem si to s timhle http://rap4.com/paintball/os/marker-with-magazine-p-2750.html, protoze doted to tam meli jako jedine modely T68. A Markus z Marklaru si to od Rap4 poridil. Mozna mel pockat, treba by mohl byt na trhu konecne vychytanejsi model.
_________________
Zbraně nezabíjejí, to Chuck Norris.
www.danielvavra.com
BT TM-15 | Solenoid V2 | TM Ripclip | Flasc Barrel | NCStar 40mm red dot + laser || Custom MR1 | Ripclip | Apex
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
ares



Založen: 18. 11. 2006
Příspěvky: 389

PříspěvekZaslal: po prosinec 31, 2007 12:15 am    Předmět: Odpovědět s citátem

mrknete na jinej system spodniho podavani od ATS na 25 kuli
http://www.getrealpaintball.com/animation.htm
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Xen.cz



Založen: 27. 05. 2007
Příspěvky: 18

PříspěvekZaslal: po prosinec 31, 2007 12:04 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Koukal jsem na ten podavac na 25 kouli. Bohuzel je to na kalibr .43 a navic to funguje jen v tech jejich zbranich. A podle toho jak vypada rozborka bych to nikomu nedoporucoval kupovat. Zlata K5. Navic se to prodava jen v US, takze opet problemy s dodavkou do Evropy. EU dealera nemaji.
Nic mene se obavam, ze nova Gen4 bude mit v sobe streva jako Gen3 coz je Spyder. Takze veskere vybaveni z K4 bude k nicemu. Diky tomu vnitrnimu flexi-airu tam nejde pridelat jina pazba nez tu co dodava vyrobce. S predpazbim uz nevim jak to je,ale podle me tam taky nebudou pasovat krome tohodle http://www.paintballshop.cz/zbozi/5027-att-handguard, protoze se pridelava jen na srouby.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
POtkan



Založen: 30. 09. 2006
Příspěvky: 71

PříspěvekZaslal: út leden 01, 2008 4:02 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

kde si sa docital ze je to .43? vobec to nevyzera tak, podla mna je to klasika 68, inak by to tam bolo pisane, velkost nesedi a hlaven je tiez hruba...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ares



Založen: 18. 11. 2006
Příspěvky: 389

PříspěvekZaslal: út leden 01, 2008 4:51 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

POtkan napsal:
kde si sa docital ze je to .43? vobec to nevyzera tak, podla mna je to klasika 68, inak by to tam bolo pisane, velkost nesedi a hlaven je tiez hruba...


ja to taky hledal a nikde se nepise, ze by to bylo na .43 kule
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Krasty



Založen: 02. 12. 2007
Příspěvky: 119

PříspěvekZaslal: út leden 01, 2008 4:59 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

http://www.getrealpaintball.com/animation.htm

ani mne tak nezajima na jakej je to prumner kuli, ale to, co budu delat az mi v tom podavaci praskne z jakyhokoli duvodu koule a celej mi ho zasere Shocked
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ares



Založen: 18. 11. 2006
Příspěvky: 389

PříspěvekZaslal: út leden 01, 2008 5:38 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Krasty napsal:
http://www.getrealpaintball.com/animation.htm

ani mne tak nezajima na jakej je to prumner kuli, ale to, co budu delat az mi v tom podavaci praskne z jakyhokoli duvodu koule a celej mi ho zasere Shocked


na to existuje vcelku jednoducha odpoved. budes delat to same, jako kdyz ti praskne kule zasobniku u k4, nebo v qloaderu, tzn. vycistis to Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Krasty



Založen: 02. 12. 2007
Příspěvky: 119

PříspěvekZaslal: út leden 01, 2008 5:51 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

ares napsal:
Krasty napsal:
http://www.getrealpaintball.com/animation.htm

ani mne tak nezajima na jakej je to prumner kuli, ale to, co budu delat az mi v tom podavaci praskne z jakyhokoli duvodu koule a celej mi ho zasere Shocked


na to existuje vcelku jednoducha odpoved. budes delat to same, jako kdyz ti praskne kule zasobniku u k4, nebo v qloaderu, tzn. vycistis to Very Happy



to je mi jasny Very Happy ja jen ze to z technickyho hlediska nevypada zrovna nejjednoduseji Embarassed nez to clovek vycisti to bude trvat bych rekl mozna aji neco kolem hodinky, abych pak necistil zasobnik dyl nez celej gun Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Paintball Březová



Založen: 20. 11. 2006
Příspěvky: 48
Bydliště: Březová u Sokolova

PříspěvekZaslal: út leden 01, 2008 6:14 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

to Xen.cz.
Jak jsi přišel na to že ATS je na kuličky 43.? Na celých stránkách A.T.Systems jsem se nedočetl že by mělo jít o kalibr 43. Jen ve fotogalerii mají několik fotek s nasazeným VL 200 a jasně viditelnými kuličkami ráže 68.
Možná bude stačit se podíval na toto video. Myslím že to bude z něj docela patrné. http://www.youtube.com/watch?v=NQPS6Nv-Xdg
_________________
www.paintballbrezova.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Xen.cz



Založen: 27. 05. 2007
Příspěvky: 18

PříspěvekZaslal: út leden 01, 2008 7:34 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Se priznam. Jsem si to vydedukoval. Very Happy Very Happy
Vychazim z toho, ze v US se prevazne hraje s kalibrem .43. Pak taky vychazim z K4 kde je ten zasobnik docela dlouhy a podle toho co jsem videl v tom videu, vypada ten jejich stejne siroky jako ten nas. A v tom nasem se sotva vejde tech 18. Aby se tam veslo 25 kuli cal .68, tak by to muselo byt o dost vetsi. Navic ta rozborka zasobniku bude u nich dost tezka, protoze to vypada, ze ma nejaky mechanismus oproti K4.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hellboy



Založen: 16. 09. 2006
Příspěvky: 1904
Bydliště: Reichenau Farbenkugel Manschaft

PříspěvekZaslal: st leden 02, 2008 8:53 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Uz jsme se tu o tom bavili v jinem topicu. Je to na 0.68 zasobnik je na 25 a vepredu se u AT85 da dat jeste podavac na 60, ktery vede do zasobniku. Na Pbreview je to snad nejlepe hodnoceny Military gun, praskavost kuli uvadi vyrobce 0 z 6000 a nazory uzivatelu to vicemene potvrzuji. Ke zbrani se dodava instruktazni video jak ji udrzovat, ale je pravda, ze kdyz se neco posere, je to stejny jak A5 Twisted Evil Mozna i horsi... (sem si musel rejpnout)
_________________
Zbraně nezabíjejí, to Chuck Norris.
www.danielvavra.com
BT TM-15 | Solenoid V2 | TM Ripclip | Flasc Barrel | NCStar 40mm red dot + laser || Custom MR1 | Ripclip | Apex
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Charlie
ADMIN


Založen: 13. 05. 2005
Příspěvky: 324
Bydliště: Chrudim

PříspěvekZaslal: čt květen 22, 2008 2:10 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Zdravím. Mám jen informativní dotaz. Není mi jasné, kde je vyveden u zbraně T68 M4 vývod na připojení Co2 hadice. Na shopu Troji mají poněkud zmatené informace, na obrázku i v popisu maji uvedeno, že je vývod na spodku imitace M16/M4 zásobníku. V diskuzi u zbraně se několikrát uvádí, že je na začátku teleskopické pažby. Proto směřuji dotaz na majitele T68 M4 .. kde je tedy vyvod ukončen. A pokud je vývod z makety zásobníku, která z pažeb aktuálně nabízených shopem Troja má vývod z teleskopické pažby, popřípadě která má možnost vložit co2 bombičku přímo do pažby. V shopu jsou nabízeny teleskopické pažby MILSIG a jsou prezentované jako K-Series. Lze tyto pažby či jiné vybavení pro K-series použít i na staré verze T68 M4???
Díky za vaše odpovědi.
_________________
C H A R L I E
Military-Paintball
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Zodiac



Založen: 29. 05. 2006
Příspěvky: 46
Bydliště: Praha 5 Radotín

PříspěvekZaslal: čt květen 22, 2008 2:33 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

T68M4 co maj tet v shopu ma vyvod z imitace zasobniku , starsi verze ho má z teleskopický pažby (s možností vložení 100gr co2 lahve apod) ale dá se to tušim předelat . Jinak nevim jestli tam bude pasovat pažba z Káčka protože Káčko má uplně jíný tělo.
_________________
Kdo se bojí , nesmí do lesa.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> Milsig/K-Series/T68, ION/SP-1/SP-8, Tiberius, Tacamo - zbraně, hlavně, upgrade Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3
Strana 3 z 3

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Design by SkaidonDesigns | Distributed by Olate