Diskusní fórum  www.military-paintball.cz
Vítejte na sdruženém fóru paintballových klubů a přátel značkovacích zbraní, hrajících military paintball
v lesích, domech, hřištích a všude kde se sejde dobrá parta lidí, kteří si rádi zahrají
 
 FAQ   Hledat   Seznam uživatelů   Uživatelské skupiny   Registrace 
 Nastavení   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv   Přihlášení 

sněžení z hlavně

 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> TIPPMANN - zbraně, hlavně, upgrade
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
dlouhy chlap



Založen: 12. 08. 2007
Příspěvky: 67

PříspěvekZaslal: ne květen 11, 2008 7:56 pm    Předmět: sněžení z hlavně Odpovědět s citátem

mám drobný problém se sněžením z hlavně u T98 ACT čím to je a co by pomohlo -prosím poraďte (do vzduchu nyní nejdu Razz )
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Njord
Pohanský Pes


Založen: 26. 06. 2006
Příspěvky: 46
Bydliště: Beroun

PříspěvekZaslal: ne květen 11, 2008 8:19 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Napadají mě dvě možnosti čím by to mohlo být, jednak proto že do zbraně jde kapalné CO2, pokud máš láhev na zbrani, tak by to mohlo být tím, řešení by bylo připojit to přes hadici(funguje jako dobrý antisifon), nebo láhev nepřeplňovat(pokud jí naplníš tak jak doporučuje výrobce nemělo by se ti do zbraně kapalné CO2 dostat pokud držíš zbraň +/- vodorovně).
Druhá možnost je že je to nastavením zbraně, pokud máš úsťovku okolo 300 a pokud máš toho červíka na seřizování úsťovky hodně zašroubovanýho tak bys tam asi musel jedině dát slabší pružiny a toho červíka povolit, pokud ho máš hodně povolenýho zkus ho dotáhnout a změřit nebo porovnat si rychlost/dostřel s někým kdo s tím má zkušenosti.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
macijas



Založen: 03. 02. 2008
Příspěvky: 44

PříspěvekZaslal: ne květen 11, 2008 8:21 pm    Předmět: Re: sněžení z hlavně Odpovědět s citátem

dlouhy chlap napsal:
mám drobný problém se sněžením z hlavně u T98 ACT čím to je a co by pomohlo -prosím poraďte (do vzduchu nyní nejdu Razz )


Ahoj měl jsem podobný problém, nejspíše to bude Co2 když jsem dal lahev do mražáku a poté napustil Co2 pak dal na zbraň a vystřelil z hlavně šel sníh.......... také jsem nevěděl přesně co s tím ale ted si dám lahev do mražáku napustím co2 a nechám to tak(aby se teploty prostředí trochu vyrovnaly) a až pak to dávám na zbraň od té doby mám klid! myslím si že Co2 je moc podchlazené a proto z něj jde sníh ale je to pouze můj názor
PS: lahev mám ještě obalenou v alobalu a starou ponožkou
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
hugataga



Založen: 31. 08. 2007
Příspěvky: 39

PříspěvekZaslal: ne květen 11, 2008 9:32 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Vzduch to vyřeší Very Happy - Přejdi na vzduch... nebo antisifon...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rogan



Založen: 02. 12. 2007
Příspěvky: 419
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: po květen 12, 2008 2:23 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Je to způsobené překlápěním láhve. Pokud se láhev nakloní a CO2 nateče do pinu a zbraně, tak začne sněžit z hlavně. U mě to vyřešil anti-sifon v láhvi a nejen to.
_________________
V případě kteréhokoliv technického problému, odhoďte warp-jádro.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rbull



Založen: 31. 03. 2007
Příspěvky: 136
Bydliště: Domažlice

PříspěvekZaslal: po květen 12, 2008 5:23 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Se to stává kuli tomu že se zbraní míříš na zem-pak tam nateče.Vyřeší to antisfon nebo hadice Wink
Arrow ale nenosit zbran hlavní na zem to vždycky nejde Laughing
_________________
Tippmann X7 E-GRIP
Paintball KOUT
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
dlouhy chlap



Založen: 12. 08. 2007
Příspěvky: 67

PříspěvekZaslal: po květen 12, 2008 6:19 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

díky všem za rady - vyzkouším anti-syfon do láhve a uvidím - ještě jednou díky
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> TIPPMANN - zbraně, hlavně, upgrade Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Design by SkaidonDesigns | Distributed by Olate