Diskusní fórum  www.military-paintball.cz
Vítejte na sdruženém fóru paintballových klubů a přátel značkovacích zbraní, hrajících military paintball
v lesích, domech, hřištích a všude kde se sejde dobrá parta lidí, kteří si rádi zahrají
 
 FAQ   Hledat   Seznam uživatelů   Uživatelské skupiny   Registrace 
 Nastavení   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv   Přihlášení 

Hlavně Empire

 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> TIPPMANN - zbraně, hlavně, upgrade
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
abnormalis



Založen: 17. 07. 2007
Příspěvky: 17
Bydliště: Cheb

PříspěvekZaslal: čt leden 03, 2008 9:00 am    Předmět: Hlavně Empire Odpovědět s citátem

Aloha chci se zeptat, máte někdo zkušenosti s hlavněma od firmy Empire? Díky
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Laux



Založen: 15. 02. 2008
Příspěvky: 83

PříspěvekZaslal: pá únor 15, 2008 1:28 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Taky by mě zajímalo..., zvlášť ta s drážkovanou hlavní (Twister)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jarda D.



Založen: 19. 02. 2008
Příspěvky: 106
Bydliště: Rožmitál u Broumova

PříspěvekZaslal: st duben 09, 2008 8:57 pm    Předmět: Empire vs Twister Odpovědět s citátem

Tak ja se k Vam pridam. Mam 16" AA na X7 a premyslim, jestli by nebyla ta empire twister presnejsi...
_________________
Tippmann X7 E-grip
Trombózy von Sudeten
My X7 Tuning gun http://www.military-paintball.cz/index.php?&cat=galerie_zbrani&wid=633
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sttepan



Založen: 03. 09. 2006
Příspěvky: 50

PříspěvekZaslal: čt duben 10, 2008 5:16 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Nemam sice Empire ale Armson 16´ (též s vývrtem) a sem naprosto spokojen...U nás v teamu byla i AA ale byla prodaná ani ne za sezonu....Armsonka lítá neuvěřitelně přesně a daleko,se vzduchcem ještě lepší....Chce si s tim pohrát,ideální rychlost kuličky je mezi 280 a 320 ftps jinak se vám(asi taky díky vývrtu) budou trhat koule...alespoň mě některé křehčí kuličky nevydrželi...ale i pro přesnost je ideální rychlost kolem 290ftps pak má kulička tendenci uhýbat...Jinak na Vývrt nedam dopustit Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Laux



Založen: 15. 02. 2008
Příspěvky: 83

PříspěvekZaslal: čt duben 10, 2008 7:13 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak už jsem vyřešil. Pořídil jsem Hammerhead a taky jsem spokojenější než s AA.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jarda D.



Založen: 19. 02. 2008
Příspěvky: 106
Bydliště: Rožmitál u Broumova

PříspěvekZaslal: pá duben 11, 2008 5:52 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

tak to verim, ale taky ta Hammerhead je uplne jina cenova kategorie. Jinak zatim jsem s AA spokojenej, ale pravda je, ze jsem nemel moznost vrtanou vyzkouset. Slysel jsem, ze vrtana hlaven je jen reklamni trik, jelikoz si to lidi spojujou s palnymi zbranemi, kde samozrejme hlavne s drazkou jsou, ale funguje to na uplne jinym principu..
_________________
Tippmann X7 E-grip
Trombózy von Sudeten
My X7 Tuning gun http://www.military-paintball.cz/index.php?&cat=galerie_zbrani&wid=633
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Heckler



Založen: 09. 06. 2007
Příspěvky: 450

PříspěvekZaslal: pá duben 11, 2008 9:57 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Slysel jsem, ze vrtana hlaven je jen reklamni trik, jelikoz si to lidi spojujou s palnymi zbranemi, kde samozrejme hlavne s drazkou jsou, ale funguje to na uplne jinym principu..


No pokud vím, tak u střelných zbraní je asi nejlepší polygonální vývrt hlavně. Zajímalo by mne, jestli to taky někdo zkusí u paintballových zbraní.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
snake_cz



Založen: 31. 12. 2006
Příspěvky: 38

PříspěvekZaslal: so duben 12, 2008 2:48 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

já osobně mám 16" Armson na Spyderu MR1 a mám několik zásahů na 35+ metrů. s hladkou nebo i dvouprůměrovou hlavní bych toho asi nedosáhl.

pro nevěřící, když se střílí dvoubarevnými kuličkami tak je nádherně vidět jak kuličky rotují kolem své osy.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Wilgott



Založen: 20. 12. 2006
Příspěvky: 100

PříspěvekZaslal: ne duben 13, 2008 2:34 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Mohl by mě někdo poradit kde sehnat nějakou vrtanou hlaveň na T98.Co jsem koukal tak jsem nic nenašel nebo jsem špatně hledal.Dík
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Laux



Založen: 15. 02. 2008
Příspěvky: 83

PříspěvekZaslal: po duben 14, 2008 5:36 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Heckler napsal:
Slysel jsem, ze vrtana hlaven je jen reklamni trik, jelikoz si to lidi spojujou s palnymi zbranemi, kde samozrejme hlavne s drazkou jsou, ale funguje to na uplne jinym principu..


Na 15 metrů trefím na 1. nebo 2. ránu trubku průměr 3 cm, na 1. ránu plechovku od Coly. O tomhle se mi s AA mohlo jedině zdát. Kulička, a to každá, letí naprosto rovně - neuhýbá, balistika je taky o něco lepší. O víkendu jsem si vyzkoušel jaké to je v hale TwoTowers někoho střelit do brejlí, který jako jediný vykukovaly zpoza překážky, téměř přes celou délku hřiště.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jarda D.



Založen: 19. 02. 2008
Příspěvky: 106
Bydliště: Rožmitál u Broumova

PříspěvekZaslal: st duben 16, 2008 8:17 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak uz mam Empire twister 16" objednanou. Udelam si doma takovy test spolecne s jiz vlastnenou 16" AA a pak sam uvidim co si nechama na zbrani. Kazdopadne mi jde hlavne o presnost. Tak uvidim a uz se na ni tesim Very Happy
A jakejma kulema to mam ladovat?? (nekde jsem cetl, ze je potreba nejake vetsi kule, nejlepe pry Tomahawk winter, popripade ted Tomahawk clasic jelikoz Wintery se ted nedaj sehnat, nejspise az na podzim)
_________________
Tippmann X7 E-grip
Trombózy von Sudeten
My X7 Tuning gun http://www.military-paintball.cz/index.php?&cat=galerie_zbrani&wid=633


Naposledy upravil Jarda D. dne čt duben 17, 2008 7:44 am, celkově upraveno 3 krát
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jarda D.



Založen: 19. 02. 2008
Příspěvky: 106
Bydliště: Rožmitál u Broumova

PříspěvekZaslal: st duben 16, 2008 10:30 pm    Předmět: Pro Wilgott hlaven Empire Twister pro T98 Odpovědět s citátem

Wilgott: http://www.paintball-obchod.cz/obchod/indexmain.php?kodc=1487-BLK-B4 Musis si vybrat jestli chces 14" nebo 16"
_________________
Tippmann X7 E-grip
Trombózy von Sudeten
My X7 Tuning gun http://www.military-paintball.cz/index.php?&cat=galerie_zbrani&wid=633
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
berny.michal



Založen: 04. 12. 2007
Příspěvky: 18
Bydliště: Postřekov

PříspěvekZaslal: ne květen 04, 2008 10:29 am    Předmět: Odpovědět s citátem

nevíte někdo kde sehnat Empire twister pro A5 v ČR ji nemúžu někde najít
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Fery



Založen: 24. 05. 2006
Příspěvky: 1047
Bydliště: Forest - Voděrady City

PříspěvekZaslal: ne květen 04, 2008 5:35 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

berny.michal napsal:
nevíte někdo8 kde sehnat Empire twister pro A5 v ČR ji nemúžu někde najít

Joo to je boj ji sehnat. Jedim resenim bylo koupit na Spydera a koupit si k tomu redukci Spyder/A5. Ale nevim jeslti se da sehnat Empire i na Spydera.
Jinak v nasem tymu ji maji na A5 a 98 tri lidi. A nemuzou si ji vynachvalit. Presnost je u nich skvela a rozhodne si nestezuji. Myslim ze za ty penize je opravdu vynikajice. Jen teda ji sehnat.
Jinak jen bych chtel varovat pred touhle hlavni. Je to jen muj nazor, a muzu se stat ze je to blby kus a ostatni jsou dobre. Zkratka nerad bych nekoho nastval.
Tahle hlaven http://www.paintballshop.cz/zbozi/9097-2pcs-sniper-rifled-barrel-22%22--a5 Je take vrtana a teda extremne dlouha. ALE to co jsem videl tak to stoji opravdu za prd. Na vyladene zbrani s AA 16" strili opravdu dobre, presnost i na davky je vynikajici, tak kdyz tam dam tuhle hlaven tak teda o dost horsi. Obcas dokonce nektera kulicka uplne ustreli a leti mimo. At tedy steluju ustovku jak chci, stale je presnost hodne spatna. Sice se dostanu tak do 1,5m prumeru, ale to je fakt moc.
Takze na tu fakt pozor.
_________________
Komunikace a spojení - Forest
Administrativní velitel Sudeta Óre
Kdo hledá řád, najde především hojnost chaosu. Chaos vždy vítězí nad řádem, protože je lépe organizován.
Filozof Li-Tin O'Wevidle
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jarda D.



Založen: 19. 02. 2008
Příspěvky: 106
Bydliště: Rožmitál u Broumova

PříspěvekZaslal: ne květen 04, 2008 7:48 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Pokud je takovy problem v CR tuto hlaven sehnat. Doporucuju nakup z USA. A cena?? 960 Kc vcetne dopravy a cla.... Osobne ji budu taky jeste s nejakym dalsim zbozim na paitball pristi tyden objednavat. Samozrejme problem je pouze, ze musis mit nekoho kdo ma platebni kartu s kterou se da platit na netu. Ale oproti tomu, ze tady byla nekde za 1900 je to sakra rozdil...
_________________
Tippmann X7 E-grip
Trombózy von Sudeten
My X7 Tuning gun http://www.military-paintball.cz/index.php?&cat=galerie_zbrani&wid=633
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rajko



Založen: 18. 10. 2006
Příspěvky: 1849

PříspěvekZaslal: ne květen 04, 2008 7:53 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Fery napsal:

Jinak jen bych chtel varovat pred touhle hlavni. Je to jen muj nazor, a muzu se stat ze je to blby kus a ostatni jsou dobre. Zkratka nerad bych nekoho nastval.
Tahle hlaven http://www.paintballshop.cz/zbozi/9097-2pcs-sniper-rifled-barrel-22%22--a5 Je take vrtana a teda extremne dlouha. ALE to co jsem videl tak to stoji opravdu za prd. Na vyladene zbrani s AA 16" strili opravdu dobre, presnost i na davky je vynikajici, tak kdyz tam dam tuhle hlaven tak teda o dost horsi. Obcas dokonce nektera kulicka uplne ustreli a leti mimo. At tedy steluju ustovku jak chci, stale je presnost hodne spatna. Sice se dostanu tak do 1,5m prumeru, ale to je fakt moc.
Takze na tu fakt pozor.

mám jen jedno doporučení a dotaz zároveň zkoušeli jste porovnat střelbu bez toho zadního dílu jen tou vrtanou částí já mám právě jen tu vrtanou přední část a zdá se mi že funguje dobře byl dost velkej problém že ve spoji těhle dvou částí zůstávala ukrutná mezera a ta může dělat dost velký problémy včetně trhání kulí
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Fery



Založen: 24. 05. 2006
Příspěvky: 1047
Bydliště: Forest - Voděrady City

PříspěvekZaslal: po květen 05, 2008 9:42 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Rajko napsal:
Fery napsal:

Jinak jen bych chtel varovat pred touhle hlavni. Je to jen muj nazor, a muzu se stat ze je to blby kus a ostatni jsou dobre. Zkratka nerad bych nekoho nastval.
Tahle hlaven http://www.paintballshop.cz/zbozi/9097-2pcs-sniper-rifled-barrel-22%22--a5 Je take vrtana a teda extremne dlouha. ALE to co jsem videl tak to stoji opravdu za prd. Na vyladene zbrani s AA 16" strili opravdu dobre, presnost i na davky je vynikajici, tak kdyz tam dam tuhle hlaven tak teda o dost horsi. Obcas dokonce nektera kulicka uplne ustreli a leti mimo. At tedy steluju ustovku jak chci, stale je presnost hodne spatna. Sice se dostanu tak do 1,5m prumeru, ale to je fakt moc.
Takze na tu fakt pozor.

mám jen jedno doporučení a dotaz zároveň zkoušeli jste porovnat střelbu bez toho zadního dílu jen tou vrtanou částí já mám právě jen tu vrtanou přední část a zdá se mi že funguje dobře byl dost velkej problém že ve spoji těhle dvou částí zůstávala ukrutná mezera a ta může dělat dost velký problémy včetně trhání kulí

Ja jsem videl na vlastni oci jen komplet vcetne zadniho dilu. Zkusim si tu hlaven pujcit, a uvidime. At nemluvim porad jen o tom co jsem videl. A dam vedet. Ale to by mohl byt problem.
_________________
Komunikace a spojení - Forest
Administrativní velitel Sudeta Óre
Kdo hledá řád, najde především hojnost chaosu. Chaos vždy vítězí nad řádem, protože je lépe organizován.
Filozof Li-Tin O'Wevidle
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> TIPPMANN - zbraně, hlavně, upgrade Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Design by SkaidonDesigns | Distributed by Olate