Diskusní fórum  www.military-paintball.cz
Vítejte na sdruženém fóru paintballových klubů a přátel značkovacích zbraní, hrajících military paintball
v lesích, domech, hřištích a všude kde se sejde dobrá parta lidí, kteří si rádi zahrají
 
 FAQ   Hledat   Seznam uživatelů   Uživatelské skupiny   Registrace 
 Nastavení   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv   Přihlášení 

Ram-ka (trochu jinak)

 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> Paintball - Různé, off-topic
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Rimrak



Založen: 22. 10. 2007
Příspěvky: 20

PříspěvekZaslal: st duben 23, 2008 4:56 pm    Předmět: Ram-ka (trochu jinak) Odpovědět s citátem

Ramky sice v PB nezáří ale Se švagrem, přemejšlíme že je za ně vymeníme naše MR1 [code] http://airsoft.cz/shop/product_info.php?cPath=176_31_274&products_id=3385 [code] a [code] http://rap4.com/paintball/os/rap4-airsoft-airsoft-c-261_409.html [code] jasně je to trochu z jinýho soudku než PB ale s tímhle pochybuju že by někdo zapřel zásah. Dá se tam použít standartní zasobník na 60 kuliček a nebo ty od těch RAP s nábojkama na 20, takže simulace boje by byla jakž-takž trochu k realitě (žádný kropení) A s dostřelem je to taky jinde než PB ramky, páč když to má usťovku 240ms (pro srovnání AS odstřelovačky mají max 180ms a není problém 5z5 trefit chlapa na SKUTEČNÝCH 70 m)

Zajímá mě názor těch co Ramky, vlastnily (vlastní) jak je to s kvalitou provedení a spolehlivostí. A co na to řeknou kucí z Pohanskýho Psa, páč ti se do Ramek hodně opírají.

K tomuto rozhodnutí nás žene, že v naší oblasti ubívá pejntbolaků a jezdit trénovat a hrát kdovíkam nás omrzelo. Přecejom je to o něčem jiném, zajít do vedleší vesnice a jít na to.

Předem děkuji za to, že si mě mě fórum nenajde a následně neupálí za moje kacířský myšlení... Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rogan



Založen: 02. 12. 2007
Příspěvky: 419
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: st duben 23, 2008 5:22 pm    Předmět: Re: Ram-ka (trochu jinak) Odpovědět s citátem

Ty se ptáš na Airsoftovou zbraň na PB fóru Question
_________________
V případě kteréhokoliv technického problému, odhoďte warp-jádro.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jaroslav
Pohanský Pes


Založen: 13. 05. 2005
Příspěvky: 2004
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: st duben 23, 2008 5:24 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

u nas měl RAM ku jeden z nás a měl s ní špatné zkušnosti co do kvality výrobku (opotřebovávání součástí a pod.) pro naše užití (bojujeme hlavně v lese) byl problém hlavně s dostřelem, proto RAM nedoporučujeme... ty mluvíš ale o jiném použití těchto zbraní a to nedokážu hodnotit
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Rogan



Založen: 02. 12. 2007
Příspěvky: 419
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: st duben 23, 2008 5:28 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

To je přesně ono. Proto se divím, že se ptáš Rimráku tady na AS zbraň. Možná stejná značka, ale technologie může být úplně jiná. Pochybuju, že tu někdo ví, jak střílí AS verze. Jinak jsou asi dvě velká AS fóra a tam bys si myslim uspěl se svým dotazem líp.
_________________
V případě kteréhokoliv technického problému, odhoďte warp-jádro.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rimrak



Založen: 22. 10. 2007
Příspěvky: 20

PříspěvekZaslal: st duben 23, 2008 5:42 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jasně chápu že mi nemůžete sdělit střelecké zkušenosti, jen jsem chtěl vědět jak je to z technickým zpracováním, pač je to aspolutně totožmý s PB ramkou, jen je v hlavni redukce na menší ráži.

Jo a k těm forům, byl bych ti vděčnej za odkaz na nějaké podobné jako je to naše, vždy se mi podaří najít nějaké kde je to samej 15letej puberťák a tam jsou diskuze jako jesli hrát s trenkama nebo slipama. viz: [code] http://www.asportal.cz/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&t=2452&sid=c594018d3993e1cdc865f9e78e7541b6 [code] Proto jsem směroval svůj dotaz sem mezi normální lidi.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rogan



Založen: 02. 12. 2007
Příspěvky: 419
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: st duben 23, 2008 11:47 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

No já sem se mrknul na toto fórum: http://asov.lolforum.net/index.htm a ještě na jendo, ale to už si nepamatuju na jaké. Každopádně se obávám, že hledat dobré AS fórum budeš déle. Stačí zadat Airsoft fórum a naskáče jich hromada. Problém je ve věkovém průměru hráčů a ten je u AS skutečně nižší než u PB. Tím nechci strhávat teenagery nebo ASmany, ale snad chápeš jak to myslim.
_________________
V případě kteréhokoliv technického problému, odhoďte warp-jádro.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tracker



Založen: 29. 06. 2007
Příspěvky: 1660
Bydliště: UL

PříspěvekZaslal: čt duben 24, 2008 7:30 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Já to teda nechápu !!! Wink Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Rogan



Založen: 02. 12. 2007
Příspěvky: 419
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: čt duben 24, 2008 7:40 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Pro méně chápavé Very Happy sem tim chtěl říct, že diskuze na fóru kde je věkový průměr 14-15let byla většinou silně nepřínosná. Kdyby byl stejný průměr věku i tady na MPB, tak to vypadá naprosto stejně. Chce to hledat.
_________________
V případě kteréhokoliv technického problému, odhoďte warp-jádro.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rimrak



Založen: 22. 10. 2007
Příspěvky: 20

PříspěvekZaslal: út duben 29, 2008 8:26 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak jsem to konzultoval přímo s distributorem ten říkal že koncepce RAM nemá nic společného s RAP4... Tak pokud RAM-ky jsou v PB takový srajdy možná by RAP4 nebyli.

PS:Na tu kuličkovou Ramku raději kašlu, protože když kulička pojde lahvi vína aniž by láhev rozbila, tak mě běhá mráz po zadech z toho ze někdy se moje střela potka s ochranou oči protivnika...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> Paintball - Různé, off-topic Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Design by SkaidonDesigns | Distributed by Olate