Diskusní fórum  www.military-paintball.cz
Vítejte na sdruženém fóru paintballových klubů a přátel značkovacích zbraní, hrajících military paintball
v lesích, domech, hřištích a všude kde se sejde dobrá parta lidí, kteří si rádi zahrají
 
 FAQ   Hledat   Seznam uživatelů   Uživatelské skupiny   Registrace 
 Nastavení   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv   Přihlášení 

Montáž antisifonu do láhve

 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> CO2, Vzduch, Regulátory
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Rogan



Založen: 02. 12. 2007
Příspěvky: 419
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: st duben 16, 2008 11:59 am    Předmět: Montáž antisifonu do láhve Odpovědět s citátem

Dneska jsem si koupil antisifon do láhve a ptal jsem se i na postup. Láhev je 12OZ, takže budu muset trochu ohnout tu trubičku. Problém vidím jen v zašroubování do závitu. Je vpořádku aby ten antisifon šel zašroubovat pouze asi o 2závity?
_________________
V případě kteréhokoliv technického problému, odhoďte warp-jádro.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rogan



Založen: 02. 12. 2007
Příspěvky: 419
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: čt duben 17, 2008 9:03 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak vyřešeno. Chce to párkrát silou protočit a vrátit. Ono se to už zařízne a na 4-5 závitů to bohatě stačí.
_________________
V případě kteréhokoliv technického problému, odhoďte warp-jádro.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tracker



Založen: 29. 06. 2007
Příspěvky: 1660
Bydliště: UL

PříspěvekZaslal: pá duben 18, 2008 8:17 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Nechci malovat čerta na zeď....ale jestli jsem pochopil správně, že tento antisifon funguje tak - že jak je láhev vodorovně tak trubička nabírá jen plin, který je navrchu - ale jak otáčením láhve zjistíš v jaké je poloze?

Myslím tím že láhev šroubuješ do PB zbraně otáčením - vždyť to můžeš zašroubovat i obráceně....( trubice směřuje dolů a nabýrá kapalinu )

A nebo co když jak utáhneš láhev na zbrani - se konec trubice Antisif. výjde zrovna obráceně ??...( prostě závit ti nedovolí utáhnout láhev na polohu, kterou potřebuješ..)

Dle mě nejlepší je prostě hadice.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Rogan



Založen: 02. 12. 2007
Příspěvky: 419
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: pá duben 18, 2008 10:05 am    Předmět: Odpovědět s citátem

tracker napsal:
Nechci malovat čerta na zeď....ale jestli jsem pochopil správně, že tento antisifon funguje tak - že jak je láhev vodorovně tak trubička nabírá jen plin, který je navrchu - ale jak otáčením láhve zjistíš v jaké je poloze?

Myslím tím že láhev šroubuješ do PB zbraně otáčením - vždyť to můžeš zašroubovat i obráceně....( trubice směřuje dolů a nabýrá kapalinu )

A nebo co když jak utáhneš láhev na zbrani - se konec trubice Antisif. výjde zrovna obráceně ??...( prostě závit ti nedovolí utáhnout láhev na polohu, kterou potřebuješ..)

Dle mě nejlepší je prostě hadice.


Už jsem to psal v jiné diskuzi. Anti-sifon se skládá ze tří částí: Závit, trubička a čepička, která trubičku drží. Nejdřív si označíš kde je vršek ventilu když zašroubuješ lahev do zbraně. Pak celý ventil sundáš a zašroubuješ do něj závit od antisifonu. Poté si povolíš čepičku u hadičky a díky tomu se dá trubičkou otáčet, takže si jí podle značky na ventilu natočíš do správné polohy aby směřovala nahoru. A pak už si jen ohneš trubičku podle láhve a zašroubuješ dovnitř. Asi udělám fotonávod jak tak na to koukám Smile
_________________
V případě kteréhokoliv technického problému, odhoďte warp-jádro.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rajko



Založen: 18. 10. 2006
Příspěvky: 1849

PříspěvekZaslal: pá duben 18, 2008 10:10 am    Předmět: Odpovědět s citátem

tracker napsal:
Nechci malovat čerta na zeď....ale jestli jsem pochopil správně, že tento antisifon funguje tak - že jak je láhev vodorovně tak trubička nabírá jen plin, který je navrchu - ale jak otáčením láhve zjistíš v jaké je poloze?

Myslím tím že láhev šroubuješ do PB zbraně otáčením - vždyť to můžeš zašroubovat i obráceně....( trubice směřuje dolů a nabýrá kapalinu )

A nebo co když jak utáhneš láhev na zbrani - se konec trubice Antisif. výjde zrovna obráceně ??...( prostě závit ti nedovolí utáhnout láhev na polohu, kterou potřebuješ..)

Dle mě nejlepší je prostě hadice.



Zbytečné obavy lahev jde našroubovat jen jedním způsobem to znamení že ta trubička antisifonu bude vždy na stejném místě
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tracker



Založen: 29. 06. 2007
Příspěvky: 1660
Bydliště: UL

PříspěvekZaslal: pá duben 18, 2008 4:47 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Aha - takže si myslím dobře že se dá s celím Antisifonem otáčet bez závislosti otáčení ( dotažení ) láhve?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Rogan



Založen: 02. 12. 2007
Příspěvky: 419
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: pá duben 18, 2008 4:53 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

tracker napsal:
Aha - takže si myslím dobře že se dá s celím Antisifonem otáčet bez závislosti otáčení ( dotažení ) láhve?


Celá láhev se ti dotáhne i s ventilem vždy stejně. Respektive ventil je vždy ve stejné poloze ve zbrani. Takže když už si to jednou našteluješ tu trubičku, tak se ti to nehne a můžeš se lahví třeba mlátit do hlavy Razz .
_________________
V případě kteréhokoliv technického problému, odhoďte warp-jádro.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
dady



Založen: 15. 10. 2006
Příspěvky: 53
Bydliště: Bratislava

PříspěvekZaslal: út duben 22, 2008 8:33 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Rogan napsal:
Tak vyřešeno. Chce to párkrát silou protočit a vrátit. Ono se to už zařízne a na 4-5 závitů to bohatě stačí.


tak isto sa mi to na viac zavitov nepodarilo naskrutkovat...
snad to vydrzi... Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rogan



Založen: 02. 12. 2007
Příspěvky: 419
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: st duben 23, 2008 1:15 am    Předmět: Odpovědět s citátem

dady napsal:
Rogan napsal:
Tak vyřešeno. Chce to párkrát silou protočit a vrátit. Ono se to už zařízne a na 4-5 závitů to bohatě stačí.


tak isto sa mi to na viac zavitov nepodarilo naskrutkovat...
snad to vydrzi... Confused


Chce to nebát se toho a použít sílu Luku Razz Vim určitě, že to jde na víc. Ale aspoň na ty dva to tam dotáhni.
_________________
V případě kteréhokoliv technického problému, odhoďte warp-jádro.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rajko



Založen: 18. 10. 2006
Příspěvky: 1849

PříspěvekZaslal: st duben 23, 2008 7:07 am    Předmět: Odpovědět s citátem

no to je taky řešení jen určitě vím, že ne to, které původně zamýšlel výrobce ty závity jsou každej jinej takže to tam rvete přes závit Laughing
měl jsem stejnou zkušenost s on off ventilem z pražského PB shopu to prostě nejde i když tvrdí opak a když jsem ho dával do starýho pin ventilu tak ta trubička do něj zajela s celým závitem takže jestli vám to dělá problémy tak to vyřeště reklamací Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rogan



Založen: 02. 12. 2007
Příspěvky: 419
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: st duben 23, 2008 5:17 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Rajko napsal:
no to je taky řešení jen určitě vím, že ne to, které původně zamýšlel výrobce ty závity jsou každej jinej takže to tam rvete přes závit Laughing
měl jsem stejnou zkušenost s on off ventilem z pražského PB shopu to prostě nejde i když tvrdí opak a když jsem ho dával do starýho pin ventilu tak ta trubička do něj zajela s celým závitem takže jestli vám to dělá problémy tak to vyřeště reklamací Wink


Ať tak nebo tak, už to tam je Smile Na reklamaci zatim kašlu.
_________________
V případě kteréhokoliv technického problému, odhoďte warp-jádro.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
macijas



Založen: 03. 02. 2008
Příspěvky: 44

PříspěvekZaslal: čt duben 24, 2008 8:55 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Ahojte hodně lidí mě odrazovalo od antisofonu z několika důvodů že do toho dám zbytečné prachy a že Co2 je nestálý plyn musí se s tím počítat a stejně ikdyž mám antisifon že to moc nepomohlo.........tak nevím no
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rogan



Založen: 02. 12. 2007
Příspěvky: 419
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: čt duben 24, 2008 9:59 am    Předmět: Odpovědět s citátem

macijas napsal:
Ahojte hodně lidí mě odrazovalo od antisofonu z několika důvodů že do toho dám zbytečné prachy a že Co2 je nestálý plyn musí se s tím počítat a stejně ikdyž mám antisifon že to moc nepomohlo.........tak nevím no


Pravda je taková, že ti to klidně může snížit jen spotřebu CO2. Ale další efekt by měl být stálejší úsťovka a zde to je jistě i o tom jakou používáš zbraň. Rozhodnutí je na tobě. Z mého pohledu je lepší nejdřív zkusit jestli antisifon bude mít nějaký efekt a vyhodim za něj 100Kč, nežli bych rovnou kupoval vzduchovou láhev za nepoměrně větší peníze. Třeba pak zjistim, že s antisifonem mi to střílí nad očekávání dobře.

A už mám pocit, že se akorát dokola opakuju Exclamation Stačí si jen spočítat co je výhodnější a testovat. Začít s málem a postupovat k větším a složitějším věcem. Jenom řečněním o tom, že ten mi řekl tohle a tamten zase něco jiného se nikam nikdo nedostane. Když něco zjišťuju, tak hledám na netu, ptám se lidí, sleduju videa, zjišťuju technické parametry a hlavně zkoušim Exclamation
_________________
V případě kteréhokoliv technického problému, odhoďte warp-jádro.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rogan



Založen: 02. 12. 2007
Příspěvky: 419
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: so květen 10, 2008 4:39 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Menší aktualizace! Otestoval jsem anti-sifon. Na výsledek se mrkněte do mého popisu zbraňe v sekci tunning zbraní.
_________________
V případě kteréhokoliv technického problému, odhoďte warp-jádro.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
HHHawkins



Založen: 28. 09. 2013
Příspěvky: 3

PříspěvekZaslal: so září 28, 2013 11:24 am    Předmět: antisifon Odpovědět s citátem

Zdravim, chci si do láhve namontovat antisifon, ale mám obavy jestli se mi podaří povolit závit na lahvi. Máte nějaký zkušenosti jak na to? Napadá mě láhev upnout do svěráku a kličem odmontovat ventil..

Naposledy upravil HHHawkins dne so září 28, 2013 3:00 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mula



Založen: 30. 01. 2009
Příspěvky: 183
Bydliště: praha

PříspěvekZaslal: so září 28, 2013 2:39 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

přesně tak, jinak to ani neuděláš.
_________________
www.nordicarea.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
ZOD



Založen: 23. 01. 2008
Příspěvky: 610

PříspěvekZaslal: so září 28, 2013 6:28 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Hola,před povolováním nezapomeň lahev vypustit,dobrý je hrdlo a kolem ventilu nahřát horkovzdušnou pistolí,pak to jde líp povolit,mě to šlo i bez svěráku,klíčem jsem chytil ventil a lahví jsem točil v ruce. Wink
_________________
Nikdo není dokonalý.........i hovno má svoje mouchy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
HHHawkins



Založen: 28. 09. 2013
Příspěvky: 3

PříspěvekZaslal: so září 28, 2013 7:30 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Díkec za radu. V pb shopu jsem se jen tak ptal, co by to obnášelo, kdybych si to nechal namontovat u nich a oni, že by to museli poslat někam do dílny, že na to je speciální svěrák, že doma to povolit není šance a tak.. A když jsem se zeptal, kolik by to stálo, tak prej práce 200kč, to jsem šel do kolen..

Jo a taky bylo dobrý, když se to snažili povolit přímo v tom shopu v takovým mini svěráčku Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Eril



Založen: 04. 07. 2009
Příspěvky: 82

PříspěvekZaslal: so říjen 05, 2013 12:13 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

ja to povolil taky rukou, lahev v ruce na ventil klic.

pokud to nekdo bude zkouset doma a rukou to nepovoli, tak lahev jen do prizmatickych celisti, klasicek rovne celisti kulate veci moc neupinaj.

kdyz to budes mit poradne zatmelene a budes to strkat do rovnych celisti a znicis si lahev tak ti nakonec tech 200,-Kc bude pripadat jako docela rozumna cena oproti koupe nove lahve Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> CO2, Vzduch, Regulátory Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Design by SkaidonDesigns | Distributed by Olate