Diskusní fórum  www.military-paintball.cz
Vítejte na sdruženém fóru paintballových klubů a přátel značkovacích zbraní, hrajících military paintball
v lesích, domech, hřištích a všude kde se sejde dobrá parta lidí, kteří si rádi zahrají
 
 FAQ   Hledat   Seznam uživatelů   Uživatelské skupiny   Registrace 
 Nastavení   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv   Přihlášení 

Letní vyvedení 08
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> Archiv proběhlých akcí - 2008
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
KoyoT



Založen: 26. 09. 2005
Příspěvky: 1239
Bydliště: Lihomyšl

PříspěvekZaslal: po duben 14, 2008 7:00 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

.. Twisted Evil jen tak si rejpu... za Forest bych rád jel, , tak s pár jedincema počítejte...myslím tak do 5 lidí asi... Pokud teda už není plno Evil or Very Mad
_________________

KoyoT
MPC Forest

VĚČNÝ KUTIL, STAVITEL A OPRAVÁŘ

"... je dobré slyšet svoje kroky... " J. Kulhánek -Noční klub
"Když už si hraju na vojáčky, tak pořádně."
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky MSN Messenger
SendwiCZ



Založen: 20. 07. 2007
Příspěvky: 628
Bydliště: Zlín

PříspěvekZaslal: po duben 14, 2008 8:10 pm    Předmět: PM... Odpovědět s citátem

Prosimte No55 dosla ti moje zprava do PM?psal sjem ti ohledne registracky neco.

Jinac pro nektere, podle me asi 5litru vody na tri dny nevystaci, ale rekl bych ze kdyz si vemem ty desinfekce na vodu tak ani sebou vic jak 2litry tahat nemusis, camel bude stacit, bomby to mozna taky bude chtit vic jak dve. Uz se na to hodne tesim, myslim ze to je super napad.

Jen me zarazi pocet 60ti lidi protoze jak se divam zajem je velky a asi bude muset moc lidi zustat doma Sad((
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
sypho



Založen: 19. 06. 2006
Příspěvky: 218
Bydliště: Vrané nad Vltavou

PříspěvekZaslal: út duben 15, 2008 8:49 am    Předmět: Re: PM... Odpovědět s citátem

SendwiCZ napsal:

Jen me zarazi pocet 60ti lidi protoze jak se divam zajem je velky a asi bude muset moc lidi zustat doma Sad((

Je to z organizačních důvodů, víc než šest 10ti členejch skupin prostě neni v našich silách na akci tohohle druhu ukočírovat, tak se s tim smiřte Very Happy .
Tohle neni Warzone pánové Twisted Evil Jo a s tou vodou to proboha tak nehroťte vemte si prostě vodu na 2 dny což je jedna čutora a 1,5L petka, voda bude na mobilních stanovištích k doplnění, navíc jenom taková rada...začněte už ted přemýšlet jako tým, tzn. každej jednotlivec má svou čutoru a celej tým se střídá v nesení týmový vody, to samý s jídlem. Ale je to jenom rada...
_________________
Politruk MG Smile

Nejrychlejší tátova spermie 1984
www.militarygame.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
venca



Založen: 04. 06. 2006
Příspěvky: 406
Bydliště: Náchod

PříspěvekZaslal: út duben 15, 2008 4:10 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

No nápady pěkny, jen tu vodu bych neřesil.To je na každým hrači.On sám má vědět, kolik vody spotřebuje.Týmovou vodu bych nějak neřešil a jídlo už vůbec ne.A s těma zásobákama co máme my přidělaný na carabině a 98 tipmanovy.No, a u A5 by jste byli bez ciklonu a u k5 to je jedno ta má zásobníky na 18 a s věcima na sebe, to si musí taky každej sám za sebe.Jezdíme na víkendový akce deset let a vím, jak to dopada - "bude teplo spacák si neberu" a pak nám lidi mrzli.S výstrojí je to každej sám za sebe.Jo, a rada - hráli jsme o jídlo a pití, ale ze všeho nejlepší bylo hrát o "snykrsky".Zatím čus Venca
_________________
Žoldáci - military paintball tým
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
habakuk



Založen: 11. 09. 2006
Příspěvky: 372
Bydliště: Sloup

PříspěvekZaslal: st duben 16, 2008 8:32 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Venca jak chceš proboha provozovat A5 bez cyklonu Question
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Mihal
Pohanský Pes


Založen: 15. 06. 2006
Příspěvky: 472
Bydliště: Malé Rusko Čejovsko

PříspěvekZaslal: čt duben 17, 2008 5:49 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak to by mě také zajímalo a nevím nevím jak u A5 chceš dát menší zásobník než 30 ran? Smile
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Lopéz



Založen: 02. 10. 2007
Příspěvky: 74
Bydliště: chlum/pha

PříspěvekZaslal: čt duben 17, 2008 8:51 am    Předmět: Odpovědět s citátem

u nás v týmu taky probíhá souběžně diskuse o větším omezení zásobníků, ale ukazuje se, že požadavek na reálnost přebíjení končí někde u té třicítky. klasické útočné pušky (AK47) mají standardně zásobník na 30 nábojů.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Mihal
Pohanský Pes


Založen: 15. 06. 2006
Příspěvky: 472
Bydliště: Malé Rusko Čejovsko

PříspěvekZaslal: čt duben 17, 2008 10:03 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Většina útočných pušek, která střílí 5.56 NATO používá zásobníky na 30 ran ve výjímečných případech existují typy zbraní které využívají 20-ti rané zásobníky, pro příklad švýcarský SIG SG 540, 542, 543.
20-ti rané zásobníky se používají převážně u útočných pušek, které střílí "průraznou" munici 7.62 jako například anerická AR-10 nebo belgický FN SCAR v modifikaci H (haevy) pouze pro munici 7.62x51, známější označení 7.62 NATO. U této zbraně existuje i varianta, která střílí 7.62x39 M43 a ta má zásobník na 30 ran.

Z toho vyplívá, že velikost zásobníku se odráží v použité munici. Smile
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Frosty



Založen: 03. 01. 2008
Příspěvky: 54

PříspěvekZaslal: čt duben 17, 2008 1:17 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ted si mi pripomel film Full metal Jacket (Olovena vesta)
Seven,six,two milimejtr (plesk ho do palice) Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Vladik



Založen: 16. 06. 2006
Příspěvky: 466
Bydliště: Čejov, Humpolec

PříspěvekZaslal: čt duben 17, 2008 5:30 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Nejen, že je Mihal naší filmovou hvězdou, ale ten panáček snad i něco ví Smile.
Co jsem ale chtěl říci je to, pokud by se tu chtěl zas někdo rozvášnit o tom, co je a není reál, doporučuji přečíst znova všechny příspěvky v příslušném vlákně a ono vás to přejde Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
venca



Založen: 04. 06. 2006
Příspěvky: 406
Bydliště: Náchod

PříspěvekZaslal: čt duben 17, 2008 6:06 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

No co si pamatuju tak to je podobný jako u t98 ale neřikám že se nemůžu mejlit.A udělali jsme to už na dvou modelech carabina a t98 tipmann a mám to na fotkách v galeriji u tipmann pro carabiny.
_________________
Žoldáci - military paintball tým
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Mihal
Pohanský Pes


Založen: 15. 06. 2006
Příspěvky: 472
Bydliště: Malé Rusko Čejovsko

PříspěvekZaslal: čt duben 17, 2008 7:07 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak u A5 toto nelze! Šlo by to, ale musel by jsi udělat nevratné změny na těle A5 a pak už by ti byl cyklon k ničemu. Smile
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
habakuk



Založen: 11. 09. 2006
Příspěvky: 372
Bydliště: Sloup

PříspěvekZaslal: čt duben 17, 2008 9:31 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ano u t98 a procarabine je to možný udělat, protože v základu jsou na gravitační zásobník, ale A5 je od základu stavěná na cyklon a proč bych se měl vzdávat cyklonu když jsem si kvůli němu kupoval A5? A jak bylo psaný výše 30 kuliček je optimum stejně většina má padesátky.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
SendwiCZ



Založen: 20. 07. 2007
Příspěvky: 628
Bydliště: Zlín

PříspěvekZaslal: pá duben 18, 2008 6:23 am    Předmět: ?? Odpovědět s citátem

Koukam ze se nam tu to tema nejak premenilo na trochu jine rekl bych mene podstatne...
No55 prosim mohl bys mi odpovedet zda ti dosel alespon jeden ze 3 PM ktere jsem ti psal a jeden email? rad bych se dozvedel zda s nama pocitas nebo ne. diky majte se
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
sys250



Založen: 29. 03. 2006
Příspěvky: 50
Bydliště: Vrané nad Vltavou

PříspěvekZaslal: pá duben 18, 2008 11:17 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Mihal napsal:
Většina útočných pušek, která střílí 5.56 NATO používá zásobníky na 30 ran ve výjímečných případech existují typy zbraní které využívají 20-ti rané zásobníky, pro příklad švýcarský SIG SG 540, 542, 543.
20-ti rané zásobníky se používají převážně u útočných pušek, které střílí "průraznou" munici 7.62 jako například anerická AR-10 nebo belgický FN SCAR v modifikaci H (haevy) pouze pro munici 7.62x51, známější označení 7.62 NATO. U této zbraně existuje i varianta, která střílí 7.62x39 M43 a ta má zásobník na 30 ran.

Z toho vyplívá, že velikost zásobníku se odráží v použité munici. Smile


Google? Laughing

PS: 7,62x39 jsi flusal na vojně ty amíku Laughing
_________________
http://militarygame.cz
http://www.mereni-regulace.eu

Mé názory a příspěvky NESOUVISEJÍ s názory a příspěvky MG. Vůbec si mě nevšímejte Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mihal
Pohanský Pes


Založen: 15. 06. 2006
Příspěvky: 472
Bydliště: Malé Rusko Čejovsko

PříspěvekZaslal: so duben 19, 2008 7:24 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Google nepoužívám Very Happy
V tomo mám obecný přehled. Wink


Já vím, že SA58 střílí 7.62x39, ale jen jsem nepochopil tu narážku na Amíka. Very Happy

SCAR jsem uvedl schválně, protože je to jedna z mála zbraní, která ve třech modifikacích střílí 3 různé druhy střeliva. A pro příklad k velikosti zásobníku to bylo ideální. Wink

A rusáku 7.62x39 střílí i AKčko! Razz
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Charlie
ADMIN


Založen: 13. 05. 2005
Příspěvky: 324
Bydliště: Chrudim

PříspěvekZaslal: so duben 19, 2008 9:38 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Tož chlapci .. začněte se opět držet tématu, nějak se vám to začíná ubírat jiným směrem Sad. Jináč budeme nuceni vás trochu usměrnit.
Díky za pochopení. ADMIN
_________________
C H A R L I E
Military-Paintball
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
sys250



Založen: 29. 03. 2006
Příspěvky: 50
Bydliště: Vrané nad Vltavou

PříspěvekZaslal: so duben 19, 2008 6:30 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Pššt.

60 lidu je i z důvodu eliminace méně přizpůsobivejch jedinců, kteří nejsou schopní 100% podléhat svému velení.
_________________
http://militarygame.cz
http://www.mereni-regulace.eu

Mé názory a příspěvky NESOUVISEJÍ s názory a příspěvky MG. Vůbec si mě nevšímejte Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
venca



Založen: 04. 06. 2006
Příspěvky: 406
Bydliště: Náchod

PříspěvekZaslal: st duben 23, 2008 9:21 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

tak panove az se domluvite na terminu a miste a hlavne kdo pojede tak me dejte vedet dik venca nez nas tady uriznou
_________________
Žoldáci - military paintball tým
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
venca



Založen: 04. 06. 2006
Příspěvky: 406
Bydliště: Náchod

PříspěvekZaslal: út květen 06, 2008 9:31 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Nazdárek pánové tak jsme si dali přechod orlických hor jen tak pro trenig našlapily jsme 35 km za sobotu a nedeli a to jen s vecima na chrápání a jidlem což bylo12kg a nechci nějak machrovat nohy jsem měl docela mrtvý a to že chodime docela často na tury a tak nás chci vydět jak s flintou a báglem a ješte s vestou pujdem 40km a u toho budem ještě delat ukoli tak čus venca Twisted Evil
_________________
Žoldáci - military paintball tým
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
BR4DeK



Založen: 07. 08. 2006
Příspěvky: 431

PříspěvekZaslal: út květen 06, 2008 9:41 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Těšim se jak pes =)). Bude to pěkná zkouška..

Jinak už se ví datum?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
No55
MG Team


Založen: 18. 01. 2006
Příspěvky: 801
Bydliště: Březová

PříspěvekZaslal: st květen 07, 2008 2:59 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

No pánové dlouho sem tady nebyl.. vypadá to že se termín posune na 27-29 červen. Lokace okolí ralska. Je to z duvodu že ted nestíháme... tak snad to někomu nevadí..
Sraz na daném místě by byl cca kolem 16-17hodiny (vyhovuje to i týmům z daleka?)

První várka týmů od kterých bych chtěl kolik lidí by chtělo jet.

PB Aš
Spas Březnice
Žoldáci (venca)
Vlčí smečka

ostatní týmy dejte mi prosím vědět do SZ zde na foru

Jinak povinností budou max 50 zásobníky. Hraje se na přiznání, granáty povoleny,

dnes máme schuzi tak výsledky zveřejníme do pátku
_________________
Hong cuang ťeie tong - staré vietnamské přísloví, doslovný překlad zní "Máš-li deštník v prdeli, neotvírej ho!"

Vítěz ve skákání v pytli 86
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
GEorGE



Založen: 01. 06. 2006
Příspěvky: 1199
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: st květen 07, 2008 4:25 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

No55 napsal:

ostatní týmy dejte mi prosím vědět do SZ zde na foru


Chvíli jsem byl zděšen, že vám budeme dělat registraci Laughing Laughing Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
BR4DeK



Založen: 07. 08. 2006
Příspěvky: 431

PříspěvekZaslal: st květen 07, 2008 6:08 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ahoj, tak z Aše máme dvě možnosti co se dopravy týče = v Mladé boleslavi můžeme být vlakem v 17:49, nebo v 15:47. Budeme muset běžet hned po škole na vlak, abychom stihli první termín, nebo se pak dostat autem na přestup do Chebu, ale myslím, že je to reálná možnost a ano z Aše do Mladé Boleslavy je to reálné stihnout kolem těch 16:00, kdyžtak prosím napiš nejbližší vlakovou stanici ke shromaždišti.

Počet lidí dávám momentálně dohromady, zatím si troufnu tipnout rozmezí 4 - 7 lidí, upřesním hned, jak budu vědět víc.

Kdyžtak můžete mi někdo z organizátorů poslad do PM telefoní číslo, kdyby se cokoliv stalo ohledně výluk, zmeškání, blablabla...

Paintball Aš
díky
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Salfa



Založen: 18. 04. 2007
Příspěvky: 1211
Bydliště: Přední Poříčí, okr. Příbram

PříspěvekZaslal: st květen 07, 2008 8:11 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jendo tak předběžně za SPAS hlásim celkem 8 lidí do pátku přesně upřesnim musíme se domluvit. Potřebovli by jsme vědět přesné místo srazu, aby sme si naplánovali trasu a byli na místě určení včas. Termín vyhovuje a 50 zábníky jsou samozřejmostí hrajeme podle MP pravidel.
_________________


www.frogman.cz
Život je boj, tak se pozabíjejte a já bych s dovolením prošel!!
mé indiánské jméno je SPÁLENÉ OUŠKO, říkejte mi tak prosím
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
venca



Založen: 04. 06. 2006
Příspěvky: 406
Bydliště: Náchod

PříspěvekZaslal: pá květen 09, 2008 7:42 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

tak za žoldaky predbežně sedem lidi uplne informace dolpnim v nedeli. A misto setkani tady taky napiste at vime kam prijet ja jsem to nikde nenasel cus venca .upresneni sedm lidi jistejch
_________________
Žoldáci - military paintball tým
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
No55
MG Team


Založen: 18. 01. 2006
Příspěvky: 801
Bydliště: Březová

PříspěvekZaslal: po květen 19, 2008 2:16 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

http://www.militarygame.cz/index.php?&page=planovaneakce&moreInfo=10

tady jsme zveřejnili takové menší informace ohledně vyvedení včetně pár fotek z průzkumu....
dotazy??? Rolling Eyes
_________________
Hong cuang ťeie tong - staré vietnamské přísloví, doslovný překlad zní "Máš-li deštník v prdeli, neotvírej ho!"

Vítěz ve skákání v pytli 86
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Salfa



Založen: 18. 04. 2007
Příspěvky: 1211
Bydliště: Přední Poříčí, okr. Příbram

PříspěvekZaslal: po květen 19, 2008 7:11 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jen dotaz ohledně Medika je nutností v teamu a nebo bude určen až na místě?
Funkci medik máme v teamu takže u nás nebude problém.
_________________


www.frogman.cz
Život je boj, tak se pozabíjejte a já bych s dovolením prošel!!
mé indiánské jméno je SPÁLENÉ OUŠKO, říkejte mi tak prosím
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
No55
MG Team


Založen: 18. 01. 2006
Příspěvky: 801
Bydliště: Březová

PříspěvekZaslal: út květen 20, 2008 11:54 am    Předmět: Odpovědět s citátem

medik bude určen na místě, dovybaven naší lékárnou Cool
_________________
Hong cuang ťeie tong - staré vietnamské přísloví, doslovný překlad zní "Máš-li deštník v prdeli, neotvírej ho!"

Vítěz ve skákání v pytli 86
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
venca



Založen: 04. 06. 2006
Příspěvky: 406
Bydliště: Náchod

PříspěvekZaslal: ne květen 25, 2008 5:33 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

a jeste dotaz buduo se pouzivat kulomety nebo ho mam nechat doma
_________________
Žoldáci - military paintball tým
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> Archiv proběhlých akcí - 2008 Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
Strana 3 z 5

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Design by SkaidonDesigns | Distributed by Olate