Diskusní fórum  www.military-paintball.cz
Vítejte na sdruženém fóru paintballových klubů a přátel značkovacích zbraní, hrajících military paintball
v lesích, domech, hřištích a všude kde se sejde dobrá parta lidí, kteří si rádi zahrají
 
 FAQ   Hledat   Seznam uživatelů   Uživatelské skupiny   Registrace 
 Nastavení   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv   Přihlášení 

Jakou lahev na CO2

 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> CO2, Vzduch, Regulátory
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Bluewalker



Založen: 04. 07. 2006
Příspěvky: 15
Bydliště: PARDUBICE - Čeperka

PříspěvekZaslal: pá srpen 25, 2006 4:51 pm    Předmět: Jakou lahev na CO2 Odpovědět s citátem

Zdar, poradíte mi jaký optimál by byl pro T 98 C? Zda stačí jen 12oz, či 16, 18 nebo 20oz? Láhev plánuju jen jednu a do budoucna plánuju i pažbu, tak aby nevadila. Samozřejmostí by měl být on/off. Jen mě zajímá čistě ta kapacita. Díky
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
setler
Pohanský Pes


Založen: 28. 02. 2006
Příspěvky: 380
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: pá srpen 25, 2006 4:55 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

no ono hlavne zalezi na tom, jak moc strilis... nevim jak u T98,a le u Spzderu mi 12oz vydrzi na cca pytel kuli, coz je pro me celej den strileni...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bluewalker



Založen: 04. 07. 2006
Příspěvky: 15
Bydliště: PARDUBICE - Čeperka

PříspěvekZaslal: pá srpen 25, 2006 4:58 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

setler napsal:
no ono hlavne zalezi na tom, jak moc strilis... nevim jak u T98,a le u Spzderu mi 12oz vydrzi na cca pytel kuli, coz je pro me celej den strileni...


500 by stačilo, ale u T98 je prý vyšší spotřeba CO2 Question
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
rasty



Založen: 14. 10. 2005
Příspěvky: 28

PříspěvekZaslal: so srpen 26, 2006 9:14 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ahoj ja osobně bych ti doporučil tuhle http://www.paintballshop.cz/zbozi/853-20oz-anti-sifon-tank-with-smart-on-off-valve
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Njord
Pohanský Pes


Založen: 26. 06. 2006
Příspěvky: 46
Bydliště: Beroun

PříspěvekZaslal: ne srpen 27, 2006 12:48 am    Předmět: Odpovědět s citátem

rasty napsal:
Ahoj ja osobně bych ti doporučil tuhle http://www.paintballshop.cz/zbozi/853-20oz-anti-sifon-tank-with-smart-on-off-valve


Takle velkou láhev už ale nedáš přímo na zbraň, má plná přes 1,5Kg a je dost velká, takže spíš na záda(to se hodí jestli tam budeš dávat pažbu), v tom případě už bych uvažoval spíš rovnou o zduchu, vzhledem k tomu že tippmann nemá v základu expansní komoru (antisifón) tak by se ti tím dost zlepšilo fungování zbraně(přesnost, trhání koulí, chod za nižších teplot, ...)

Jestli jí chceš mít na zbrani kup si rači menší a případně hned nebo časem dokup ještě jednu záložní.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Slep
Pohanský Pes


Založen: 12. 05. 2005
Příspěvky: 269
Bydliště: Chelyabinsk-70

PříspěvekZaslal: st říjen 04, 2006 9:57 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

mam presne tuhle nez se presel na vzduch, je k odprodani za 1300,-
_________________

Slep
Советский Солдат
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
..:Victorek:..



Založen: 04. 08. 2007
Příspěvky: 9
Bydliště: Pardubice

PříspěvekZaslal: út srpen 14, 2007 8:08 am    Předmět: Odpovědět s citátem

ja si taky budu kupovat Tipmana 98 a koupim si 20oz lahev ale dam si ji na zada a koupim rovnou i pazbu Twisted Evil

ADMIN: jakou informační hodnotu má tvůj příspěvek pro ostatní? Je sice fajn, že si to všechno budeš pořizovat .. ale obsahově je tvůj příspěvek mimo téma!! Raději se zamyslete, zda by nebylo lepší zdržet se komentářů.
_________________
Ať žije Victóóóóóóóóór.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Cofey



Založen: 25. 10. 2006
Příspěvky: 437
Bydliště: Mám

PříspěvekZaslal: st srpen 15, 2007 7:27 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Slep napsal:
mam presne tuhle nez se presel na vzduch, je k odprodani za 1300,-


Zdar.
Očekával bych trochu větší slevu za flašku z druhé ruky....

(to admin: taky to má minimální info hodnotu ale nedalo mi to nezareagovat)

Cofey
_________________
"Si vis pacem, para bellum!"
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rbull



Založen: 31. 03. 2007
Příspěvky: 136
Bydliště: Domažlice

PříspěvekZaslal: pá srpen 17, 2007 5:11 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Já bych doporučil minimálně tu 16 (18 ),ta by měla bejt zkoro na pytel,a vešla by se i na zbraň.... Smile
_________________
Tippmann X7 E-GRIP
Paintball KOUT
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Sirius



Založen: 27. 08. 2007
Příspěvky: 39
Bydliště: Proseč

PříspěvekZaslal: ne září 09, 2007 11:50 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Cofey musim stebou souhlasit...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Pugi



Založen: 29. 08. 2006
Příspěvky: 67
Bydliště: Humpolec - Hřbitov

PříspěvekZaslal: pá září 14, 2007 2:54 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

No kucí,to nevímnevím, nosit 16-18tku na zbrani, to tomu chudákovi upadne ruka. Je třeba na začátku hned zvážit,jakou flašku potřebuješ. Na nošení na zbrani bych sáhnul max. po 12tce,ale pokud naopak plánuješ v brzské budoucnosti dát flašku na záda, tak jednoznačně vede 20tka. 16tka a 18tka jsou řešení něco mezi na obě varianty, do ruky moc těžký na záda moc malý.

(Osobně mám dvě dvanáctky, a ted jsem začal taky nosit bombu na zádech a už koukám už po té 20tce) Pokud hraješ Military a nemáš HNAčko nebo Tracer(který maj umísťenou flašku místo pažby(podle mě moc dobrý řešení) tak bych šáhnul rovnou po 20tce,stejně jí dřív nebo později na ty záda dáš. Smile A ještě jedna tisíckrát řečená věc, Timpáni maj větší spotřebu než ostatní guny, kvůly cyklónu-sice není v základu,ale věř mi,že si ho na to časem pořídíš.(další plus pro velkou flašku)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bonduel



Založen: 23. 01. 2008
Příspěvky: 12

PříspěvekZaslal: pá leden 25, 2008 12:36 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Zdravicko.Chlapici mam otazku ohledne Anti-sifon systemu.Taky chci Tippmanna ale nenasel jsem pro nej, jak jsem tady vycetl, vhodnou mensi bombu nez je tady ta http://www.paintballshop.cz/zbozi/853-20oz-anti-sifon-tank-with-smart-on-off-valve jelikoz, jak uz tady taky bylo receno, nema Tippmann v zakladu expansní komoru.Da se vubec koupit mensi bomba s Anti-sifonem nebo ma clovek radeji osefovat onu expansní komuru?
_________________
"Když jsi poražen, ber to jako signál, že tvé plány nebyly tak skvělé, přetvoř je a znovu vykroč směrem ke kýženému cíli."
Napolean Hill
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Krasty



Založen: 02. 12. 2007
Příspěvky: 119

PříspěvekZaslal: pá leden 25, 2008 1:08 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Osobne mam 20oz lahev a s A5 mi vystaci dobre naplnena na tech cca 900 kuli. Takze na 98 cce bez cyclonu by mela dat vic. Antisifon nemam a myslim ze i bez nej se da zit, ted ale prechazim na vzduch takze by pro mne nesmysl antisifon porizovat.
Mimochodem, nosim ji na zadech, ale nemyslim si ze pri nouzovim noseni na kveru je to nejaky problem, uz jsem tam nesl i tezsi lahev ( kovova vzduch. lahev 72psi )
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BR4DeK



Založen: 07. 08. 2006
Příspěvky: 431

PříspěvekZaslal: pá leden 25, 2008 2:18 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Než jsem přešel na vzduch, tak 20Oz jsem normálně nosil na A5 na zbrani, vubec mi to nepřišlo omezující, ba naopak mě omezovala hadice, když jsem to měl na zádech. Když jsem tam pak dal vzduchovou 2,2kg těžkou bombu, už to bylo horší.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
POtkan



Založen: 30. 09. 2006
Příspěvky: 71

PříspěvekZaslal: pá leden 25, 2008 3:20 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Bonduel napsal:
Zdravicko.Chlapici mam otazku ohledne Anti-sifon systemu.Taky chci Tippmanna ale nenasel jsem pro nej, jak jsem tady vycetl, vhodnou mensi bombu nez je tady ta http://www.paintballshop.cz/zbozi/853-20oz-anti-sifon-tank-with-smart-on-off-valve jelikoz, jak uz tady taky bylo receno, nema Tippmann v zakladu expansní komoru.Da se vubec koupit mensi bomba s Anti-sifonem nebo ma clovek radeji osefovat onu expansní komuru?


neni nutne kupovat flasu ktora to uz ma

mozes si to namontovat sam, antisyfon trubicka stoji okolo 100kc, len to treba vediet dobre namontovat a samozrejme je vhodnejsie mat 16/20oz flasu

ak ale flasa nieje na zbrani, tak to nema vyznam robit
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rogan



Založen: 02. 12. 2007
Příspěvky: 419
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: pá leden 25, 2008 4:52 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Proč vlastně přecházíte na vzduch?
_________________
V případě kteréhokoliv technického problému, odhoďte warp-jádro.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rbull



Založen: 31. 03. 2007
Příspěvky: 136
Bydliště: Domažlice

PříspěvekZaslal: pá leden 25, 2008 8:41 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Já bych taky hned přešel kdybych mohl,ale nemám kde by mi to plnily Rolling Eyes vzduch je vzduch,nezamrzáto,nekolísá tlak....apod Wink
_________________
Tippmann X7 E-GRIP
Paintball KOUT
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Rogan



Založen: 02. 12. 2007
Příspěvky: 419
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: so leden 26, 2008 12:13 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Rbull napsal:
Já bych taky hned přešel kdybych mohl,ale nemám kde by mi to plnily Rolling Eyes vzduch je vzduch,nezamrzáto,nekolísá tlak....apod Wink


Hráli jsme i při nule a nikomu nic nezamrzalo a střílelo to pořád dobře. Na 12oz jsem za celý den vystřílel cca 500kulí a klidně jsem mohl střílet dál. Hlavně díky hasičáku mě jedno naplnění stojí 10Kč. Rolling Eyes
_________________
V případě kteréhokoliv technického problému, odhoďte warp-jádro.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rbull



Založen: 31. 03. 2007
Příspěvky: 136
Bydliště: Domažlice

PříspěvekZaslal: so leden 26, 2008 8:13 am    Předmět: Odpovědět s citátem

vzduch nemá výkyvy úsťové rychlosti,je šetrnější ke zbrani,kuličkám a můžeš používat třeba SP8.... Wink kdbys ho zkusil mluvíš fakt jinak Wink
_________________
Tippmann X7 E-GRIP
Paintball KOUT
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Rogan



Založen: 02. 12. 2007
Příspěvky: 419
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: so leden 26, 2008 9:47 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Rbull napsal:
vzduch nemá výkyvy úsťové rychlosti,je šetrnější ke zbrani,kuličkám a můžeš používat třeba SP8.... Wink kdbys ho zkusil mluvíš fakt jinak Wink


Noooo. Možná i jooo, ale na mě je to trochu drahé Smile
_________________
V případě kteréhokoliv technického problému, odhoďte warp-jádro.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
patras



Založen: 29. 05. 2006
Příspěvky: 997
Bydliště: Náchod

PříspěvekZaslal: so leden 26, 2008 10:09 am    Předmět: Odpovědět s citátem

na 98 staci 12oz .. je na cca 400 ran .. coz je v poho pokud budes hrat military pbn
_________________
PBN - Paintball Military Klub Náchod - Lepší je být první v pekle než druhý v nebi ... www.paintballnachod.cz
INZERCE a PAINTBALL BAZAR na http://www.paintballnachod.cz/inzerce
A5-TPX-Carbine-K5-SGB K1-PGP-Maverick-Equalizer
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
HHawkins



Založen: 29. 10. 2008
Příspěvky: 10

PříspěvekZaslal: pá říjen 31, 2008 7:02 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Zdravim hoši, k paintballu sem si přičichnul a musim řict že me to celkem chytlo tak hodlám pořizovat nějakej ten značkovač Smile jen mě není jasnej rozdíl u CO lahví mezi ventilem a pinem. Mužete mě prosim vás objasnit rozdil, popřípadě +/- ventilu vs. pinu?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ares



Založen: 18. 11. 2006
Příspěvky: 389

PříspěvekZaslal: pá říjen 31, 2008 7:31 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

je to to probirano na foru asi miliardkrat. ale abys to nemusel hledat. Tak vyhoda uzaviratelneho je v schudnejsim plneni a lepsi manipulaci pri nandavani a sundavani ze zbrane. Da se rict, ze uzaviratelny ventil by mel byt i spolehlivejsi. Kupodivu, zrovna me se stalo ze ze 4 flasek byly 3pin a funguji naprosto v pohode a ten jeden normalni se po pul roce nejak rozhasil a zacal uchazet. Nejcastejsi zavadou na pin ventilu je asi nejaka necistota, ktera zpusobi, ze v lepsim pripade to zacne uchazet, v horsim se to sekne a nejde to dovnitr ani ven. Kdyz to jen uchazi, staci zmacknout a vetsinou to vyleti ven a zase tesni. Prusvih je, kdyz se to stane pri plneni a ventil zustane otevrenej, behem chvile mas flasku prazdnou, ovsem tato kratochvile mi zatim za dva roky plneni jeste nepotkala.

V globalu bych spis nez ventil resil fasku jako takovou. Doporucim hlinikovou, nez ocelovou. Hlina je znatelne lehci, u 20oz to dela zhruba pul kila.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
HHawkins



Založen: 29. 10. 2008
Příspěvky: 10

PříspěvekZaslal: so listopad 01, 2008 5:52 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Dík Aresi za osvětu Smile Moje volaba je ted jasná, půjdu do ventilu..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> CO2, Vzduch, Regulátory Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Design by SkaidonDesigns | Distributed by Olate