Diskusní fórum  www.military-paintball.cz
Vítejte na sdruženém fóru paintballových klubů a přátel značkovacích zbraní, hrajících military paintball
v lesích, domech, hřištích a všude kde se sejde dobrá parta lidí, kteří si rádi zahrají
 
 FAQ   Hledat   Seznam uživatelů   Uživatelské skupiny   Registrace 
 Nastavení   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv   Přihlášení 

Upgrade

 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> TIPPMANN - zbraně, hlavně, upgrade
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
chlumecc



Založen: 26. 03. 2007
Příspěvky: 7
Bydliště: Neznašov

PříspěvekZaslal: po březen 26, 2007 5:18 pm    Předmět: Upgrade Odpovědět s citátem

Zdar lidi premyslim o upgrade vnitrivh dilu konkretne http://www.paintballshop.cz/zbozi/5579-red-hot-power-tube-with-r-t-hole--a5

Mate stim nekdo zkusenost?diky moc
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Fluffy



Založen: 15. 01. 2007
Příspěvky: 114

PříspěvekZaslal: čt duben 05, 2007 12:24 am    Předmět: Odpovědět s citátem

taky mně to celkem dost zajímá. moc tomu nevěřim ale co kdyby?!

copak to tady nikdo nemá? nebo aspoň nezná?
_________________
(\__/) | šalamounovo h...o
(+'.'+) | mám ho plnou palici
(")_(") | takže sem moc chytrej
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
fremen



Založen: 17. 08. 2006
Příspěvky: 243
Bydliště: Reichenau an der Knieschna

PříspěvekZaslal: čt duben 05, 2007 5:43 am    Předmět: tube Odpovědět s citátem

zdar máme to v A5 celej tým,plastovej origoš občas cvaknul kuli v závěru,s tímhle se to ještě nikomu nestalo takže vesměs spokojenost,bežte do toho...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Mihal
Pohanský Pes


Založen: 15. 06. 2006
Příspěvky: 472
Bydliště: Malé Rusko Čejovsko

PříspěvekZaslal: čt duben 05, 2007 5:48 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak já vlastním tuto červenou věc a moje zkušenosti asi po dvou měsících jsou následující.

Vliv na přesnost zbraně není nijak výrazný to větší vliv má kule a lauf. Ale nepatrné procento tam asi bude.
Spotřeba plynu, s touto vlastností je to už o trochu lepší. Ale zase nic převratného.

Podle mě výhody jsou že součást je z kovu (hliník) tzn. celkem kvalitní provedení a zamomazný závěr to je největší plus.

Takže záleží na každém jestli je ochoten investovat jen do více méně kvalitního dílu. Ale žádné zázraky od toho nečekejte.

Jo a ještě jsem zapoměl jedna obrovská výhoda je, že je to celý krásně červený Laughing
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Marty



Založen: 13. 01. 2007
Příspěvky: 204

PříspěvekZaslal: po červenec 02, 2007 9:13 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Zdravim, nevite nekdo prosim vas jesti neni nekde na foru diskuze o nizkotlaku na A5, at nezacinam nove tema. Rad bych se o tom neco dovedel a precet. Nejak se v tom mnozstvi nemuzu dohledat.
Diky MARTY
_________________
www.cernysvine.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Cofey



Založen: 25. 10. 2006
Příspěvky: 437
Bydliště: Mám

PříspěvekZaslal: po červenec 02, 2007 9:24 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Něco máááálo je tady: http://forum.military-paintball.cz/viewtopic.php?t=491

Jináč myslím nic.

Cofey
_________________
"Si vis pacem, para bellum!"
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jarda D.



Založen: 19. 02. 2008
Příspěvky: 106
Bydliště: Rožmitál u Broumova

PříspěvekZaslal: st duben 09, 2008 9:17 pm    Předmět: Power tube Odpovědět s citátem

Nikdo jinej s Power Tubem nema zadne zkusenosti?? Premyslim jestli ma cenu tento dil do me X7 s e-gripem, 16"AA a pohonem na CO2 kupovat.
Nekde jsem i cetl, ze pokud je na zbrani e-grip, tak pri rychlejsi strelbe je to znat na presnosti, ale... Question
Mam zbran vylapovanou Silichromem (diky rade Patrase, mohu tez jen doporucit) jelikoz byla uz od vyrobce pekne zakydana barvou a jinym bordelem.
Osobne mi to pridou jako castecne vyhozeny penize, ale pokud by se zvysila presnost, tak bych do toho urcite sel Cool
_________________
Tippmann X7 E-grip
Trombózy von Sudeten
My X7 Tuning gun http://www.military-paintball.cz/index.php?&cat=galerie_zbrani&wid=633
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rajko



Založen: 18. 10. 2006
Příspěvky: 1849

PříspěvekZaslal: st duben 09, 2008 10:41 pm    Předmět: Re: Power tube Odpovědět s citátem

Jarda D. napsal:
Nikdo jinej s Power Tubem nema zadne zkusenosti?? Premyslim jestli ma cenu tento dil do me X7 s e-gripem, 16"AA a pohonem na CO2 kupovat.
Nekde jsem i cetl, ze pokud je na zbrani e-grip, tak pri rychlejsi strelbe je to znat na presnosti, ale... Question
Mam zbran vylapovanou Silichromem (diky rade Patrase, mohu tez jen doporucit) jelikoz byla uz od vyrobce pekne zakydana barvou a jinym bordelem.
Osobne mi to pridou jako castecne vyhozeny penize, ale pokud by se zvysila presnost, tak bych do toho urcite sel Cool

pokud ti ta X7 v tuhle chvíli funguje a střílí tak jak má tak to nejspíš ani nepoznáš možná se malinko zvedne úr, ale stejně tě ta výměna jednou čeká takže si to klidně kup.
Ty origo plastový střeva jak v cyklonu tak ve zbani jsou dalo by se říct "dočasný" (to aby na tom výrobce co nejvíc ušetřil a potom zase vydělal na prodeji ND Twisted Evil )
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tracker



Založen: 29. 06. 2007
Příspěvky: 1660
Bydliště: UL

PříspěvekZaslal: čt duben 10, 2008 7:51 am    Předmět: Odpovědět s citátem

No a vo tom to je.. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
patras



Založen: 29. 05. 2006
Příspěvky: 997
Bydliště: Náchod

PříspěvekZaslal: čt duben 10, 2008 5:07 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

ja to muzu vrele doporucit .. neveril jsem kolik to muze udelat ... samo ze je to jen jedna z vice veci ktere je nutne udelat aby A5 zacala fungovat jak ma Smile
_________________
PBN - Paintball Military Klub Náchod - Lepší je být první v pekle než druhý v nebi ... www.paintballnachod.cz
INZERCE a PAINTBALL BAZAR na http://www.paintballnachod.cz/inzerce
A5-TPX-Carbine-K5-SGB K1-PGP-Maverick-Equalizer
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
ares



Založen: 18. 11. 2006
Příspěvky: 389

PříspěvekZaslal: čt duben 10, 2008 6:26 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

mno, ja to mel na BT 4 assault a rozdil veskery zadny. O tom, ze by to setrilo plyn dost pochybuju, rozhodne jsem nezpozoroval nejake rapidni zlepseni oproti puvodni plastove a myslim, ze zrovna u cocka je to dost pochybne. Jednou naplnite flasku vic, jednou min a vysledek se okamzite meni.

Co se boltu tyka, tak nevim jaky je v A5, ale v btcku byl ze stejneho materialu, jako u nove tuby, jen s tim rozdilem, ze byl hranaty a kladl v mechanismu daleko vetsi odpor, takze jsem nakonec strilel se starym.

Jako minus bych jeste uvedl dost znacne opotrebeni hlinikove tuby ve spodni casti, kde do ni zajizdi kladivko. Plast se zdal byt po zhruba stejnem mnozstvi vystrelu mene vydreny.

Podle mne jsou to vyhozene penize do doby, nez plastova tuba rupne (vztahuji k BT, jestli ma a5 nejakej sunt, tak pak asi jasna volba). Efekt byl v mem pripade ve zlepseni kvality zbrane 0, pouze se snizil obnos penez v me penezence. Radsi ty prachy dat do regulatoru, nebo poradny hlavne.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Laux



Založen: 15. 02. 2008
Příspěvky: 83

PříspěvekZaslal: čt duben 10, 2008 7:21 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Power Tube mám, ale už od pořízení A5, takže jedinej postřeh, kterej můžu připojit je, že oproti kámošově A5 se daleko lépe (s větším rozsahem, a řekl bych i s delší konstantou) šteluje ÚR. Jednou nastavím a vím, že za 5 her tam bude furt ta samá rychlost, kámoš musí furt měřit a štelovat.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
POtkan



Založen: 30. 09. 2006
Příspěvky: 71

PříspěvekZaslal: pá duben 11, 2008 9:33 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

ohladne boltu sa uz nieco preberalo tu http://forum.military-paintball.cz/viewtopic.php?t=1128

sam mam tento upgrade (myslim tym ten red power tube), ale zmenu som nezaznamenal (ten x hranny bolt je marketing, od originalu je iny len v vo vnutornom priemere), stale sa snazim vytvorit nieco ako idealnejsi bolt s kruzkom vzadu no zbran sa nenatiahne naspat Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jarda D.



Založen: 19. 02. 2008
Příspěvky: 106
Bydliště: Rožmitál u Broumova

PříspěvekZaslal: pá duben 11, 2008 11:02 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak to v tom pripade vidim uplne jednoduse. Jelikoz tady je valna vetsina, ktera nezaznamenala zadny rozdil a take vzhledem k tomu ze mam X7 mesic, tak se na ten power tube zatim vykaslu. Az bude trosku vic ohrana, nebo az to zacne nejak habrovat, tak tam dam novy power tube s tim delrinovym boltem a uvidi se jak to bude fachat
_________________
Tippmann X7 E-grip
Trombózy von Sudeten
My X7 Tuning gun http://www.military-paintball.cz/index.php?&cat=galerie_zbrani&wid=633
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Commando



Založen: 10. 07. 2007
Příspěvky: 27

PříspěvekZaslal: st duben 16, 2008 9:52 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Mám X7 s Power Tubem. Jediná výhoda je, že při stejné úsťové rychlosti je u tohoto boltu oproti původnímu víc zašroubovaný šroub. Nic víc. Výsledkem je tedy menší spotřeba vzduchu a nebo případně možnost nastavit vetší FPS.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jarda D.



Založen: 19. 02. 2008
Příspěvky: 106
Bydliště: Rožmitál u Broumova

PříspěvekZaslal: st duben 16, 2008 10:29 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

tak to je pro me dulezita informace. Diky
_________________
Tippmann X7 E-grip
Trombózy von Sudeten
My X7 Tuning gun http://www.military-paintball.cz/index.php?&cat=galerie_zbrani&wid=633
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> TIPPMANN - zbraně, hlavně, upgrade Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Design by SkaidonDesigns | Distributed by Olate