Diskusní fórum  www.military-paintball.cz
Vítejte na sdruženém fóru paintballových klubů a přátel značkovacích zbraní, hrajících military paintball
v lesích, domech, hřištích a všude kde se sejde dobrá parta lidí, kteří si rádi zahrají
 
 FAQ   Hledat   Seznam uživatelů   Uživatelské skupiny   Registrace 
 Nastavení   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv   Přihlášení 

Všeobecně-hlavně

 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> TIPPMANN - zbraně, hlavně, upgrade
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
macijas



Založen: 03. 02. 2008
Příspěvky: 44

PříspěvekZaslal: po duben 14, 2008 6:52 pm    Předmět: Všeobecně-hlavně Odpovědět s citátem

Ahojte chci se zeptat jaká je idealní délka hlavně? mám A5 a chtěl bych si koupit lepší hlavěn zatím mám základ! můžete poradit kolik palců je ideál? samozřejmně s rozumnou cenou (do 2000 kč)! někdo říká že stačí 14 palců někdo že čím více tím lépe ale že je blbší manipulace! díky za vaše rady a názory
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lopéz



Založen: 02. 10. 2007
Příspěvky: 74
Bydliště: chlum/pha

PříspěvekZaslal: po duben 14, 2008 7:19 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

tohle je fakt evergreen. možná by stálo za úvahu založení nějakého FAQ.

žádná ideální délka neexistuje - jde jen o to, jaké jsou tvoje preference. nejpoužívanější délky jsou 14 a 16 palců. (pokud máš tu možnost, zkus si od známých půjčit jejich delší hlavně a vyzkoušet je..)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
cartman



Založen: 08. 10. 2006
Příspěvky: 46

PříspěvekZaslal: po duben 14, 2008 7:22 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

14ka je podla mna ideal, 16ka je maximum.

cim dlhsia hlaven tym viac plynu je potrebne na vystrelenie gulicky, cize bude zrat viacej plynu, ci to je presnejsie alebo vacsi dostrel to si tiez nemyslim..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
macijas



Založen: 03. 02. 2008
Příspěvky: 44

PříspěvekZaslal: po duben 14, 2008 7:50 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Lopéz napsal:
tohle je fakt evergreen. možná by stálo za úvahu založení nějakého FAQ.

žádná ideální délka neexistuje - jde jen o to, jaké jsou tvoje preference. nejpoužívanější délky jsou 14 a 16 palců. (pokud máš tu možnost, zkus si od známých půjčit jejich delší hlavně a vyzkoušet je..)


vím že se každý ptá na hlavně já se ptal ale všeobecně a chci znát váš názor! každý má jiné zkušenosti! no už jsem si zkoušel několik hlavní a je fakt že v přesnosti jsem nějak rozdíl nepoznal přimlouvám se spíše také ke 14! ale čím více lidí zde napíše jakou velikost a proč tím lépe
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rbull



Založen: 31. 03. 2007
Příspěvky: 136
Bydliště: Domažlice

PříspěvekZaslal: po duben 14, 2008 7:53 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Já bych doporučil 14" měl jsem i 16" a ta byla moc dlouhá.Myslím že ta 14"ka je maximum (jsem s ní spokojenej). Wink
_________________
Tippmann X7 E-GRIP
Paintball KOUT
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
tracker



Založen: 29. 06. 2007
Příspěvky: 1660
Bydliště: UL

PříspěvekZaslal: po duben 14, 2008 8:04 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

No já jsem nad tím přemýšlel mynulí rok a můj výsledek je 14ti palcová hlaveň. Možná se tu proti mě někdo ozve, ale osobně si myslím že i ta 16 je moc - jestli ti to zlepší přesnost a nebo dostřel ? když porovnáš manipulaci a " udajné " zlepšení tak bych opět bral 14" .
Prostě jsem něco lepšího nepocítil jestli má o 2 palce více či méně. delší hlavně prostě překáží a i rychlý přesun do kopce s porostem je problém a v tomto i ty dva palce hrajou roli ( a to nejsem žádný prcek - 190cm ).

A rozhodně jsou good 2 průměrové hlavně..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
macijas



Založen: 03. 02. 2008
Příspěvky: 44

PříspěvekZaslal: po duben 14, 2008 8:15 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

tracker napsal:
No já jsem nad tím přemýšlel mynulí rok a můj výsledek je 14ti palcová hlaveň. Možná se tu proti mě někdo ozve, ale osobně si myslím že i ta 16 je moc - jestli ti to zlepší přesnost a nebo dostřel ? když porovnáš manipulaci a " udajné " zlepšení tak bych opět bral 14" .
Prostě jsem něco lepšího nepocítil jestli má o 2 palce více či méně. delší hlavně prostě překáží a i rychlý přesun do kopce s porostem je problém a v tomto i ty dva palce hrajou roli ( a to nejsem žádný prcek - 190cm ).

A rozhodně jsou good 2 průměrové hlavně..


díky hoši jo no chci dvouprůměrovou zrovna! na 90% jsem rozhodlý pro 14! díky za rady klidně zde pište další Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BR4DeK



Založen: 07. 08. 2006
Příspěvky: 431

PříspěvekZaslal: po duben 14, 2008 8:33 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Já mám 18" hlaveň od opsgear. Stojí sice asi 2300,- ale je to pecka. Přesností se může rovnat AA, ale hoši, je to kus železa a nějaký prásknutí s ní o zeď, či futra s ní nic neudělá Smile. Stěna má 4mm a je nádherně tvarovaná. Mám Milsig k-series 08 se vzduchem v pažbě, a zbraň má délku 100 - 110cm, ale dobře se s tím míří i útočí na budovu.

Jo a je to tedy 1-průměrová - tuším, že .688cal

Tak tohle ode mě...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cartman



Založen: 08. 10. 2006
Příspěvky: 46

PříspěvekZaslal: út duben 15, 2008 8:03 am    Předmět: Odpovědět s citátem

macijas napsal:
díky hoši jo no chci dvouprůměrovou zrovna! na 90% jsem rozhodlý pro 14! díky za rady klidně zde pište další Smile

tak myslim ze pri 2priemerovej hlavni to plati potom podla mna este viac ze dlhe ne. totiz to efektivna je z vacsa iba ta zadna cas, potom sa hlaven rozsiruje, cize plyn ide uz aj okolo gulicky..opravte mna ak sa mylim
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rogan



Založen: 02. 12. 2007
Příspěvky: 419
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: út duben 15, 2008 9:33 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Já jsem teď prvně hrál s dvouprůměrovou AA 14" a byl jsem velice spokojený. Délka je i do budovy ještě snesitelná a oproti základní hlavni došlo k mnohem většímu zlepšení v přesnosti. Jediné co to ještě chce, tak antisifon do láhve pro stálou ÚR.
_________________
V případě kteréhokoliv technického problému, odhoďte warp-jádro.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rbull



Založen: 31. 03. 2007
Příspěvky: 136
Bydliště: Domažlice

PříspěvekZaslal: út duben 15, 2008 1:21 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Rogan napsal:
Já jsem teď prvně hrál s dvouprůměrovou AA 14" a byl jsem velice spokojený. Délka je i do budovy ještě snesitelná a oproti základní hlavni došlo k mnohem většímu zlepšení v přesnosti. Jediné co to ještě chce, tak antisifon do láhve pro stálou ÚR.


Nu s tim antisifonem se to malilinko zlepší (mám 14AA" a sifon Smartparts)ale čekal jsem od toho mnohem víc...furt to dost kolísá nejlepší by byl vzduch,pak by to bylo podle mích představ. Wink
_________________
Tippmann X7 E-GRIP
Paintball KOUT
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Sttepan



Založen: 03. 09. 2006
Příspěvky: 50

PříspěvekZaslal: út duben 15, 2008 9:53 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Čistě podle mého názoru,,dvouprůměrové hlavěn nejsou nic moc.AA sme měli v teamu 16´tušim a nestála za nic(nastavením zbraně to nebylo) je možný že to byl zrovna něaký "horší kus" ael pro mě rozhodně vedou vrtané hlavně!Já mam Armson 16´ v teamu máme Hammer Head 14´ a obě sou vbynikající.Délka hlavně jak každému vyhovuje,Se šestnáckou a dlouhou opěrkou nemám problém ani v budově,stačí se naučit kde ti co začíná a kde konči Twisted Evil
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> TIPPMANN - zbraně, hlavně, upgrade Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Design by SkaidonDesigns | Distributed by Olate