Diskusní fórum  www.military-paintball.cz
Vítejte na sdruženém fóru paintballových klubů a přátel značkovacích zbraní, hrajících military paintball
v lesích, domech, hřištích a všude kde se sejde dobrá parta lidí, kteří si rádi zahrají
 
 FAQ   Hledat   Seznam uživatelů   Uživatelské skupiny   Registrace 
 Nastavení   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv   Přihlášení 

ak-47 RAP 4

 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> OSTATNÍ - zbraně, hlavně, upgrade
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
czechkiller



Založen: 06. 05. 2007
Příspěvky: 2

PříspěvekZaslal: po březen 31, 2008 8:13 pm    Předmět: ak-47 RAP 4 Odpovědět s citátem

mam na vas prosbu jsem v usa delsi dobu zacal jsem tady hrat paintball a chtel bych si moc rad koupit ak-47 od rap4 je to parada ale je to kalibr 43 a ne klasickych 68 rozdil je jen ve velikosti kulicek jenak je to to same potrebuji vedet jestli s touhle zbrani budu moct hrat v cechach dik Cool http://rap4.com/paintball/os/rap47-ak47-p-1532.html asi jste se nekoukli na link tohle je zbran ktera je celokovova konstrukce a drevene casti origos kalach je to prave presna kopie neni to ten samej zmetek jako byli gen 5 rap4 tohle je primo pro armadu je to i vodevzdorny a strili to az 450 f/s fakt maso maji i ak-74 posilam link http://rap4.com/paintball/os/rap74-p-2807.html poradne si to prohlidnete i ten prvni link jinak ja mam tu gen5 od rap 4 tam jsem koupil par kovovych dilu a je paradni kdyz si najedete na muj profil je tam i vyfocena a ten kalach je tam taky pokud by ten link nefungoval

Naposledy upravil czechkiller dne út duben 01, 2008 1:51 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Frosty



Založen: 03. 01. 2008
Příspěvky: 54

PříspěvekZaslal: po březen 31, 2008 10:24 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Sypho nebo nekdo nevim ted kdo psal ze od Rap4 to vypada jak decka hracka od vietnamcu.
Jinak tady asi kazdej jede v Tacamu, je to super zbran .68 a vypada realne, predpazbi, pazba, rukojet drevo zadnej plast.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
antarian



Založen: 30. 07. 2007
Příspěvky: 164

PříspěvekZaslal: po březen 31, 2008 11:36 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

no kdyz uz bych od nich neco kupoval... jakoze jsem o tom uvazoval tak bych sel radeji do RAP4 METS ... do klasicke M4... vypada to lip nez kalach s plastovou pazbou. jestli si to koupis rad bych se nekdy kouknul jak to strili ... sam na to nak nemam odvahu to zjistovat Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Borodov
ADMIN


Založen: 31. 05. 2007
Příspěvky: 202
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: út duben 01, 2008 7:57 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Dovolim si podotknout, ze toto tema by se melo probirat v jinem topicu...
Treba v - "OSTATNÍ - zbraně, hlavně, upgrade"
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
papez



Založen: 13. 08. 2006
Příspěvky: 572
Bydliště: PPARENA

PříspěvekZaslal: út duben 01, 2008 10:46 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Arrow hrat s tim urcite muzes
Wink
_________________
Twisted EvilVítěz EP5 - Mistrovství Evropy ve sportovním paintballu 2009 a 2010 Twisted Evil

www.pparena.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
sypho



Založen: 19. 06. 2006
Příspěvky: 218
Bydliště: Vrané nad Vltavou

PříspěvekZaslal: út duben 01, 2008 4:00 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Souhlasim s Borodovem a prosim adminy o přesun do adekvátnějšího tematu. Jinak co se tohodle kveru týče zkoumal jsem snad všechno co vypadá jako ak 47 nebo 74 a nynější tacamo AK-47 D je prostě nejlepší ze všech možností naopak ten Rap4 mi vyšel nejhůř... plastiková hračka a navíc jiná ráže, taky jsem četl že jedině na vzduch páč céóčkem to rozesereš.
_________________
Politruk MG Smile

Nejrychlejší tátova spermie 1984
www.militarygame.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> OSTATNÍ - zbraně, hlavně, upgrade Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Design by SkaidonDesigns | Distributed by Olate