Diskusní fórum  www.military-paintball.cz
Vítejte na sdruženém fóru paintballových klubů a přátel značkovacích zbraní, hrajících military paintball
v lesích, domech, hřištích a všude kde se sejde dobrá parta lidí, kteří si rádi zahrají
 
 FAQ   Hledat   Seznam uživatelů   Uživatelské skupiny   Registrace 
 Nastavení   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv   Přihlášení 

T68 GEN5
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> Milsig/K-Series/T68, ION/SP-1/SP-8, Tiberius, Tacamo - zbraně, hlavně, upgrade
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
antarian



Založen: 30. 07. 2007
Příspěvky: 164

PříspěvekZaslal: út říjen 02, 2007 5:53 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Rap4 misto zlepsovani T68 5 gen udelal nastupce te serie K4 Very Happy Jmenuje se to Less Lethal System a meli by tam byt vylepseni v konstrukci ... nevim ale nakolik je to pravda ... Very Happy (kazdopadne zbran je urcena pro profesionalni pouziti strileni peprovych naboju apodobne)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
GEorGE



Založen: 01. 06. 2006
Příspěvky: 1199
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: st říjen 03, 2007 12:40 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Nechci to nějak zakřiknout, s touto zbraní jsem si hrál dost dlouho, ale po úpravách funguje dobře. Stačilo přetěsnit, postupně mi totiž popraskali všechny O-kroužky a ruční brusné práce. Jen se mi zatím nepodařilo udržet konstantní FPS, výkyvy jsou dost znatelné při rychlejší střelbě, možná dodat expanzní komoru (např ze spydera). Pružinu tam mám tuhou jak kr*va, ale 270FPS je strop (vedení kladívka mám vylapováno). Blokace po výměně funguje spolehlivě, stejně tak i zásobníky.
Jen jsem možná strhnul závit, kterým se upevňuje pažba k tělu zbraně, navíc je zde přechod výstupu plynu do boku. Což by také něměl být takový problém. Prostě ufiknout a přibastlit znova z kvalitnějšího materiálu.

Zatím se mi tedy podařilo zbraň rozchodit vcelku spolehlivě. Nechal jsem si vyrobit malý přepoušťák mezi dvěmi PB lahvemi pro doplnění v boji, mrška je nenasytná a papá COčko jak 5 spyderů dohromady.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Rajko



Založen: 18. 10. 2006
Příspěvky: 1849

PříspěvekZaslal: st říjen 03, 2007 3:29 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

No ona má každá něco jinýho co je potřeba zabrousit a rozhýbat třeba tu co mi dnes dali v PB shopu místo té reklamované nejde ani natáhnout Evil or Very Mad ale už vím čím to je takže nebude problém jí rozhejbat no a u té minulé jsem z ní bez problémů dostal 350 FPS a to byla ještě trochu "přibržděná" takže nejspíš by šla i víc a kolísání není větší než u tippmanna takže ještě na té tvé bude něco špatně GEorGE Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hellboy



Založen: 16. 09. 2006
Příspěvky: 1904
Bydliště: Reichenau Farbenkugel Manschaft

PříspěvekZaslal: st říjen 03, 2007 4:10 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Koukam, ze soudruzi by to mohli rovnou prodavat jako stavebnici, misto montaze by dovnitr vlozili naradi a navod a kazdej by si to musel poskladat a rozchodit sam. Neco jako Optik Kabinet z NDR jestli nekdo pamatuje Smile

By me zajimalo co si asi pocne clovek, kerej neni takovej hracicka, o tom jak ty zbrane fungujou nema ani paru a koupi si tohle...
_________________
Zbraně nezabíjejí, to Chuck Norris.
www.danielvavra.com
BT TM-15 | Solenoid V2 | TM Ripclip | Flasc Barrel | NCStar 40mm red dot + laser || Custom MR1 | Ripclip | Apex
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Xen.cz



Založen: 27. 05. 2007
Příspěvky: 18

PříspěvekZaslal: st říjen 03, 2007 4:43 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

No ja nevim. My jsme si ji koupili 3 v teamu. Ja K5 a zbytek si dostavil. Zbytek K4 remote. Ja mam spis problem dostat FPS pod 300. Podle me to je tim Flexi Airem. Ja jsem si ho neporidil a jeste jsem s tim nemel jediny problem. Tedy az do chvile nez nas vozraly jak psy napadlo natahnout jeste pruzinu co je u kladivka. Pak to melo takovou silu, ze mi to po dostrileni zasobniku vytahlo tu bilou kulicku co je tlaci. Laughing Laughing Proste pryc s Flexi airem. Surprised
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
GEorGE



Založen: 01. 06. 2006
Příspěvky: 1199
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: po říjen 08, 2007 8:49 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Rajko: To mi teda poraď jak mám docílit alespoň 300FPS? Namražená láhev, tuhá pružina, přebroušený vnitřek, přetěsněno. Ještě možná zkusit měkou pružinu k jehle a podložit pružinu u kladívka. Jinak fakt nevim.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Fila



Založen: 23. 10. 2006
Příspěvky: 465
Bydliště: RFM

PříspěvekZaslal: po říjen 08, 2007 9:31 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

jůůůůhůůůů......kdepak je Hogi a jeho podélné zasobníčky.....snad neumřel na lenoru......na Milovicích sem ho nepořidil sehnat....tak kdyby se mě snad mohl ozvati......déééékůůůůůjíííí Laughing
_________________
si kliďánko umřu........

Sudéta Óre! (Les Kanců)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zodiac



Založen: 29. 05. 2006
Příspěvky: 46
Bydliště: Praha 5 Radotín

PříspěvekZaslal: st únor 27, 2008 12:14 am    Předmět: Nová verze ? Odpovědět s citátem

http://rap4.com/paintball/os/rap4-military-p-4185.html
tak sem koukal a nedavno vyšla nejáka nová verze T68M4 se spodnim zásobníkem , tělo to ma podobný jako starší T68M4 (zasobník to má hned za spouští oproti K4) a ani na něm nejsou vidět žadny šeredný hadicky na plyn takže to bude všehno asi vevniř a v pažbě a natahování je jako u M16. Dokonce píšou že i rozborka je na 5min hehe , tak sem zjedavej jestli ji někdy u nás uvidim a jestli bude lepší než K4 apod.
_________________
Kdo se bojí , nesmí do lesa.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Rajko



Založen: 18. 10. 2006
Příspěvky: 1849

PříspěvekZaslal: st únor 27, 2008 8:16 am    Předmět: Re: Nová verze ? Odpovědět s citátem

Taky jsem se už o ní zajímal přímo na RAP 4 stránkách je k ní i manuál http://rap4.com/operation/t68_gen4_manual.pdf
a na něm je vidět, že je to na principu Spydera a s určitými vylepšeními takže by ta rozborka mohla bejt opravdu rychlá.
To boční vedení plynu je tam taky venkem, ale je to kovová trubička a je to na té straně co není focená (je tam asi jedna fotka z druhé strany)
http://rap4.com/images/t68/T68_M4_Marker_RF.jpg
Je škoda, že se zatím nikomu nechce to sem dovážet.
Mám pocit, že jestli to sem přece jen někdo doveze tak to nebude pražskej PBshop
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zodiac



Založen: 29. 05. 2006
Příspěvky: 46
Bydliště: Praha 5 Radotín

PříspěvekZaslal: st únor 27, 2008 4:52 pm    Předmět: Re: Nová verze ? Odpovědět s citátem

Tak sem to prohlížel a přijde mi uplně stejná jako T68M4 jako maj tet v PBshopu (gen3) akorat ma funkční spodni zásobník takže by možná šlo předelat starou gen3 na gen4 koupenim nějakýho dílu ale nevim , já mam T68gen2 a ta ma akorat oproti gen3 natahování ze strany a vnitřnosti sou skoro stejný jako u spyderu akorát je to vylepšený tim že je tu odlehčenej závěr hl. a je z nejákyho odolnějšího kovu tak se tolik neodírá , taky sem skousel tam dát závěr z victora do T68 a nevešel se tam. Jinak si myslim ze do našeho PBshopu dorazi za pěkně dlouho ale uvidíme . Jinak ja si tet chtěl koupit K4 ale jak vidim tuhle tak si na ni radši počkám.
_________________
Kdo se bojí , nesmí do lesa.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
venca



Založen: 04. 06. 2006
Příspěvky: 406
Bydliště: Náchod

PříspěvekZaslal: čt únor 28, 2008 12:57 pm    Předmět: k5 Odpovědět s citátem

nazdarek panove taky jsem si koupil k5 a kdyz jsem to rozdelal tak jsem se zhrozil a uz od zacatku premyslim o vymene vnitrku skousel jsem to vymenit z a5 a rozmerove to sedi a jak jsem cetl vase nazory tak treba hrani v zime obrvskej problem a to jsem tam mel vzduch ale tedka jsem tu pusku trochu upravil tak dam na veb nejake foto cus venca
_________________
Žoldáci - military paintball tým
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
patras



Založen: 29. 05. 2006
Příspěvky: 997
Bydliště: Náchod

PříspěvekZaslal: čt únor 28, 2008 4:20 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

cau venco Smile zeptej se davida at ti rekne co s k5 udelali aby fungovala .. komplet vylestenej vnitrek obrouseny hrany atd .. jank si kolem nuly nevystrelila Smile ... tady v tom tematu se ale bavi spis o RAP4 T68Gen 5 coz je original od kteryho to pak sikmovoky od HNA obtahli Smile ...
_________________
PBN - Paintball Military Klub Náchod - Lepší je být první v pekle než druhý v nebi ... www.paintballnachod.cz
INZERCE a PAINTBALL BAZAR na http://www.paintballnachod.cz/inzerce
A5-TPX-Carbine-K5-SGB K1-PGP-Maverick-Equalizer
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
antarian



Založen: 30. 07. 2007
Příspěvky: 164

PříspěvekZaslal: st březen 05, 2008 12:00 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ahoj nechce se mi to psat do dvou topicu, kazdopadne HGP jak to tak vypada uz taktez uvedli verzi T68 na principu spidera. Tudiz je jen otazkou casu, kdy paintballshop doveze prvni kusy do CR, alespon bych to hadal.

Zatim jsem psal do rap4 ohledne kompatibility zasobniku a verze military t68. Ale odhaduji ze je to uplne to stejne co t68 gen4, ted cekam na odpoved tak se podelim co se dozvim noveho. (predpokladam ze ty zasobaky budou take stejne, ale jak se rika za dotaz clovek nic neda)

Dale jsem se ptal na rozdil mezi gen5 a gen4 ale myslim ze tady je to pravdepodobne jasne. (i kdyz uvidi se co odpovi)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
antarian



Založen: 30. 07. 2007
Příspěvky: 164

PříspěvekZaslal: so březen 29, 2008 7:29 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

http://www.youtube.com/watch?v=IeiT4C0rd6U&feature=related

ahoj llidi ted jsem videl tohle video ... a tak by me docela zajimalo ... kdyz se podivate nakonec jak tam po te zbrani slape ...to je vazne tak pevne a vydrzi to tak moc ??? Very Happy

jen ze mi prijde ze tu tvrdite spis opak Very Happy a kamos se rozhoduje mezi k4, tacamo ak47 a x7 .... i kdyz myslim ze stejne vybere nakonec podle toho jak se mu co bude drzet
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BR4DeK



Založen: 07. 08. 2006
Příspěvky: 431

PříspěvekZaslal: so březen 29, 2008 8:30 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Pozor, K4 není to samé jako t68 GEN5 Wink. Pokud jste si všimli, u zbraní K-series je uveden výrobce "milsig" a ne RAP4, jako například u opěrky pro vzduchový systém, nebo u "mini-vzduchového systému". K-series jsou dováženy z Taiwanu a RAP4 si své T68 vyrábí v USA.

ale Upgrade budou nejspíš navzájem kompaktibilní..

Pokud se pletu, opravte mě ..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rajko



Založen: 18. 10. 2006
Příspěvky: 1849

PříspěvekZaslal: ne březen 30, 2008 12:18 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Laughing když jsem viděl tohle video hned jsem si vzpomněl na reklamu na felicie (ještě než je začali prodávat tak v televizi proběhla reklama jak jí zavěsej za otevřené dveře a na jeřábu jí přenesou i s rodinkou přes propast) a v České sodě jí napodobili jen to ty dveře nevydrželi Laughing
Přesně takhle na mě působí to video když jí správně podepřeš tak tenhle kousek vydrží jakákoliv PB zbraň (teda Triumph od Tippmanna asi ne)
Je pravda, že to co tenhle týden dorazilo do Pražského PBshopu je už na úrovni A5 a X7, ale kdyby jsi to dal mezi šutry na hlaveň a pažbu a šlápnul na to jako tenhle řízek tak z toho bude rohlík jako z čehokoliv jiného Laughing
P.S.: bohužel letošní 1. várka Milsigu je v tuto chvíli nejspíš vyprodána a další bude bůh ví kdy, to co maj nyní na skladě jsou loňské modely a ty mají stále svoje MOUCHY (dost velký) Twisted Evil
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hellboy



Založen: 16. 09. 2006
Příspěvky: 1904
Bydliště: Reichenau Farbenkugel Manschaft

PříspěvekZaslal: so duben 26, 2008 1:57 am    Předmět: Odpovědět s citátem

No, tak pro vsechny kdo si kdy lamali hlavu s tim, jaky je rozdil mezi RAP4, HNA, HGP, MILSIG jejich generacemi atd. je zde naprosto ultimatni odpoved primo od pana majitele HNA-MILSIG a to vcetne poctu prodanych kusu!

"JUST REMEMBER ONE THING...All these different brands and models, WE (HGP Paintball / MILSIG) made them ALL."

Twisted Evil Tak, to je asi tak vse Twisted Evil

No ale vice na http://www.milsimempire.com/forum/viewtopic.php?t=2414&sid=8bc596d56de2d3a8e5fb7634de5d9935

Dokonce tam zminuje cesky paintballshop jako velkeho evropskeho distributora. Hosi, asi jsme PB velmoc Smile

BTW vypada to (no je to tak) ze HGP se nasrali a prestali RAP dodavat guny a tak RAP4 GEN4 neni HGP jako driv, ale vlastni produkce RAP4. A troufnu si i rict, ze RAP4 je kopie K serie, spis nez naopak (proto jsou taky HGP nasrani). Nicmene, MILSIG-HGP se rozhodli do PB zbrani pouzivat technologie ze zbrani co delaji pro policajty, cimz sla kvalita udajne znacne nahoru. Model ELITE je pry prakticky stejny jako ten pro policii, jen ma nizsi ustovku a jak si na nej ten obrovskej chlap stoupa, je docela dukaz. Zkuste si tohle udelat s Tippmannem Smile
_________________
Zbraně nezabíjejí, to Chuck Norris.
www.danielvavra.com
BT TM-15 | Solenoid V2 | TM Ripclip | Flasc Barrel | NCStar 40mm red dot + laser || Custom MR1 | Ripclip | Apex


Naposledy upravil Hellboy dne so duben 26, 2008 2:49 am, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Hellboy



Založen: 16. 09. 2006
Příspěvky: 1904
Bydliště: Reichenau Farbenkugel Manschaft

PříspěvekZaslal: so duben 26, 2008 2:11 am    Předmět: Odpovědět s citátem

No a z tohohle me stoji pero - bocni spodni podavac na 160 kuli pro jakekoli K series guny!

http://www.youtube.com/watch?v=UGC5jGzk30A

Mrdka jde k ledu a Michala me bude prudit, ze zas vyhodim deset tacu za picoviny Smile
_________________
Zbraně nezabíjejí, to Chuck Norris.
www.danielvavra.com
BT TM-15 | Solenoid V2 | TM Ripclip | Flasc Barrel | NCStar 40mm red dot + laser || Custom MR1 | Ripclip | Apex
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
KoyoT



Založen: 26. 09. 2005
Příspěvky: 1239
Bydliště: Lihomyšl

PříspěvekZaslal: so duben 26, 2008 6:21 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Hellboy napsal:
No a z tohohle me stoji pero - bocni spodni podavac na 160 kuli pro jakekoli K series guny!

http://www.youtube.com/watch?v=UGC5jGzk30A

Mrdka jde k ledu a Michala me bude prudit, ze zas vyhodim deset tacu za picoviny Smile


Taky bych ti už rádd viděl v realu... TT udajně něco testujou, ale mlčí : Twisted Evil
_________________

KoyoT
MPC Forest

VĚČNÝ KUTIL, STAVITEL A OPRAVÁŘ

"... je dobré slyšet svoje kroky... " J. Kulhánek -Noční klub
"Když už si hraju na vojáčky, tak pořádně."
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky MSN Messenger
Charlie
ADMIN


Založen: 13. 05. 2005
Příspěvky: 324
Bydliště: Chrudim

PříspěvekZaslal: so duben 26, 2008 6:41 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Nemlčí .. Liger ji měl dneska v Milovicích a nechával ji kolovat Wink.
Je to mazel (i když já sem stále zastáncem Tipoše) .. vypadá to pěkně, ale je dost těžká díky železným railům. Ale to je věc názoru .......
_________________
C H A R L I E
Military-Paintball
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Zodiac



Založen: 29. 05. 2006
Příspěvky: 46
Bydliště: Praha 5 Radotín

PříspěvekZaslal: so duben 26, 2008 8:27 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

slysel sem že to maj obednaný v pbshopu a je prej na 100 kulí.
_________________
Kdo se bojí , nesmí do lesa.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
BR4DeK



Založen: 07. 08. 2006
Příspěvky: 431

PříspěvekZaslal: so duben 26, 2008 10:16 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Myslím, že je to na víc, jak 100 kulí, LIGER to zmiňuje v Diskuzi o WZ2008. Jinak tento kousek mám a jako bývalý zastánce a majitel tippmanna musím říct, že kvalita srovnatelná ať se týče zpracování, tak i střelby. Údržba není chvilková záležitost, v poli to nerozeberete, ale není ani třeba. Je to jeden velký kus železa a s 18" hlavní od Opsgear (2190,-) a vzduchovým systémem a opěrkou od RAP4 (+m4 hliník. rail, kolimátor, předpažbí) to váží 3,5kg. Zbraň je ale v této sestavě dobže vyvážená, takže na váhu si zvyknete. Při hře mám pocit, že držím pořádnej GUN se vším všudy a nebojím se s ním nikam hodit. Tělo je naomak bytelné.

Můj názor je, že pokud bych dal tippmanu A5 1- (kvuli širokýmu profilu a pořád trochu nepřirozenýmu designu i s upgradem) tak MILSIG K-series 2008 má u mě 1*
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hellboy



Založen: 16. 09. 2006
Příspěvky: 1904
Bydliště: Reichenau Farbenkugel Manschaft

PříspěvekZaslal: út duben 29, 2008 12:32 am    Předmět: Odpovědět s citátem

A jeste jeden citat od Milsigu o Rap4 Gen4: "RAP4- They're not really a manufacturer. Their Gen 4 is a fudged packed together Gen 3, which WE made. The magazine is a copy of our 1st gen magazine. Their Gen 5 was also made by us." Fudged znamena zfušovaná Smile
_________________
Zbraně nezabíjejí, to Chuck Norris.
www.danielvavra.com
BT TM-15 | Solenoid V2 | TM Ripclip | Flasc Barrel | NCStar 40mm red dot + laser || Custom MR1 | Ripclip | Apex
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> Milsig/K-Series/T68, ION/SP-1/SP-8, Tiberius, Tacamo - zbraně, hlavně, upgrade Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6
Strana 6 z 6

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Design by SkaidonDesigns | Distributed by Olate