Diskusní fórum  www.military-paintball.cz
Vítejte na sdruženém fóru paintballových klubů a přátel značkovacích zbraní, hrajících military paintball
v lesích, domech, hřištích a všude kde se sejde dobrá parta lidí, kteří si rádi zahrají
 
 FAQ   Hledat   Seznam uživatelů   Uživatelské skupiny   Registrace 
 Nastavení   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv   Přihlášení 

JEDNOTNE UNIFORMY ???
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> Paintball - Různé, off-topic
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Hogi
MG Team


Založen: 22. 07. 2005
Příspěvky: 361
Bydliště: Davle

PříspěvekZaslal: pá březen 28, 2008 5:15 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Vždyť tady z toho děláte grotesku.... Neni to žádná věda se dohodnout na stejnejch uniformách, když už se to nebude používat k rozlišení týmů na velkejch hrách, tak bude váš tým jako celek působit líp, než jako banda hastrošů z domobrany... Jak už sem psal, tak ideál, jsou 2 komplety a pak už nic nebrání ani u velkejch her k rozdělení týmů podle uniforem.
_________________
http://www.hrajpaintball.com/
http://www.airsoft-arena.cz/
http://www.pitbajk.cz/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Rosi



Založen: 29. 11. 2007
Příspěvky: 476

PříspěvekZaslal: pá březen 28, 2008 6:01 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

tak jak to tady sleduju se asi nedohodnete , já můžu s klidem říct , že jsem četl všechny příspěvky a dost se zarážím , že se zde stále omílá to stejný .

pro všechny odpůrce : ne není to rasizmus , je to jen další forma military , prostě nemá cenu mít žádný sebelepší maskovací oděv a potom si nechat dát na výstroj žlutej nabo červenej rozlišovák , prostě z taktickýho hlediska blbost .

pro všechny zastánce : mějte trpělivost , hledejte argumenty , já vám fandím .

a zkuste udělat akci kde se bude hrát bez rozlišováků , tím že se o tom bude jen kecat se nic nevyřeší .

no měl jsem toha na srdci víc , ale radši jsem to smázl - stejně jsem pích do vosího hnízda

Embarassed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zodiac



Založen: 29. 05. 2006
Příspěvky: 46
Bydliště: Praha 5 Radotín

PříspěvekZaslal: pá březen 28, 2008 6:35 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Rosi napsal:
tak jak to tady sleduju se asi nedohodnete , já můžu s klidem říct , že jsem četl všechny příspěvky a dost se zarážím , že se zde stále omílá to stejný .

pro všechny odpůrce : ne není to rasizmus , je to jen další forma military , prostě nemá cenu mít žádný sebelepší maskovací oděv a potom si nechat dát na výstroj žlutej nabo červenej rozlišovák , prostě z taktickýho hlediska blbost .

pro všechny zastánce : mějte trpělivost , hledejte argumenty , já vám fandím .

a zkuste udělat akci kde se bude hrát bez rozlišováků , tím že se o tom bude jen kecat se nic nevyřeší .

no měl jsem toha na srdci víc , ale radši jsem to smázl - stejně jsem pích do vosího hnízda

Embarassed

Přesně tak souhlasim s tebou , proste někdo zorganizujte akci kde se to vyzkousi a pak se uvidi , a s tou páskou mas totalní pravdu - vetsinou kdyz si nekoho (zamaskovanyho) vsimnes tak ho nejcastejc odhali ta páska apod .
Jinak si myslim ze bude dobrej pro zakladni rozliseni komplet maskace a bluza , ostatni uz bude na kazdym ale cim vic toho bude mit ve stejnym vzoru tim lip pro nej a pro ostatni (klobouk,helma atd).
_________________
Kdo se bojí , nesmí do lesa.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Skid
ADMIN


Založen: 12. 05. 2005
Příspěvky: 213
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: pá březen 28, 2008 6:41 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Takže pánové, protože se nedokážete dohodnout, udělám to za vás:

Každý si nyní půjde k nejbližším vietnamcům koupit červernou a modrou teplákovou soupravu (nejlépe šusťákovou) a před hrou se podle zařazení týmu oblékne buď do jedné, nebo do druhé barvy.

Je to levné a jednoduché řešení.

Fajnšmekři si pak mohou dát na záda nažehlovací nápis "MILITARY", aby je nikdo nemohl obvinit že třeba hrajou woodsball, nebo něco podobného

Pokud budete mít potřebu se dál hádat o tomto tématu, tak vám tenhle topic co nejdříve zamknu ...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rajko



Založen: 18. 10. 2006
Příspěvky: 1849

PříspěvekZaslal: pá březen 28, 2008 7:00 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

já bych to ještě nezamykal když se mrkneš jak dlouho se řešily pravidla rozdělení paintballu tak tohle je zatím sranda Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
bicmen



Založen: 22. 03. 2007
Příspěvky: 108
Bydliště: Ronov nad Doubravou

PříspěvekZaslal: so březen 29, 2008 2:15 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ja to obevil nedávno, a to že to hodil někdo na forum na lide na paintball tak jsem se vyjádřil...
Ale jinak je to tu fajn...už jsem se podřídil...šusťákovku už mám doma - modrou, ale sere mě, že neměli ten nažehlovací nápis "Military" tak mi dali místo toho "50 cent" Laughing Laughing Laughing
_________________
***\Žoldáci z Železných hor/***
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zodiac



Založen: 29. 05. 2006
Příspěvky: 46
Bydliště: Praha 5 Radotín

PříspěvekZaslal: so březen 29, 2008 2:45 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Njn snad nedude takovej problem aby si kazdej (militarista) poridil pokud nemá ,nějakej komplet -ačr,německo,usa (dyt komplet kopie takoviho vzoru vyjde na par stovek ) a pak zorganizovat na to akci , sice neprideje asi 200 lidi ale par desitek urcite jo mozna i ta 100. A pak se muzem hadat jestli je to dobry a nebo spatny.
_________________
Kdo se bojí , nesmí do lesa.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Frosty



Založen: 03. 01. 2008
Příspěvky: 54

PříspěvekZaslal: so březen 29, 2008 5:12 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

A ja si poridim Wehrmacht a az me potkaj duchodci na prochazce tak zarvou : Už sou tady zase a klepne je pepka Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
setler
Pohanský Pes


Založen: 28. 02. 2006
Příspěvky: 380
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: so březen 29, 2008 8:54 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Zodiac napsal:
Njn snad nedude takovej problem aby si kazdej (militarista) poridil pokud nemá ,nějakej komplet -ačr,německo,usa (dyt komplet kopie takoviho vzoru vyjde na par stovek ) a pak zorganizovat na to akci , sice neprideje asi 200 lidi ale par desitek urcite jo mozna i ta 100. A pak se muzem hadat jestli je to dobry a nebo spatny.


myslim, ze ti nikdo nebrani takovou akci zorganizovat, kdyz rikas ze to nebude problem Wink

osobne si myslim, ze letos na to jeste nenazral cas. ale kdo vi, je mozne ze za rok se to treba na nejake vetsi hre objevi...
_________________


JE TĚŽKÉ BÝT DEBILEM, PROTOŽE KONKURENCE JE VELIKÁ
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rogan



Založen: 02. 12. 2007
Příspěvky: 419
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: ne březen 30, 2008 3:24 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Též souhlasím, že rozlišení podle uniforem je každopádně lepší než demaskovací pásky a fáborky. A ty kopie opravdu nestojí tolik aby to někoho položilo. Sám se snažím o nějaké ty maskovací vychytávky a pak mě vždycky točí červené nebo žluté fáborky na masce.
_________________
V případě kteréhokoliv technického problému, odhoďte warp-jádro.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
No55
MG Team


Založen: 18. 01. 2006
Příspěvky: 801
Bydliště: Březová

PříspěvekZaslal: po březen 31, 2008 12:30 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

No furt stejná písnička.... Laughing bych jen rád upozornil na to že je možná verze WZ 2008 právě dle rozlišení hadříků....
_________________
Hong cuang ťeie tong - staré vietnamské přísloví, doslovný překlad zní "Máš-li deštník v prdeli, neotvírej ho!"

Vítěz ve skákání v pytli 86
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mihal
Pohanský Pes


Založen: 15. 06. 2006
Příspěvky: 472
Bydliště: Malé Rusko Čejovsko

PříspěvekZaslal: po březen 31, 2008 1:10 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Podle mě páska na ruce vůbec nevadí a maskování už vůbec ne. Hrajeme PB tzn. na 30m a pohyb chlapa v maskáčích v lese je vidět na 200 m. Wink
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Hellboy



Založen: 16. 09. 2006
Příspěvky: 1904
Bydliště: Reichenau Farbenkugel Manschaft

PříspěvekZaslal: po březen 31, 2008 1:20 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ty mas co vykladat plantážníku. Loni na Syberii sem stal uprostred holeho lesa tricet metru od vas, prosli jste tri kolem me, zastavili se a zacali vysilat vysilackama jakoby se nechumelilo Smile Mezi nama nebylo zadny krovi, ani jsem nebyl za stromem, takze uz me zbejva jen se naucit rychle strilet, abych vas priste sejmul vsechny Laughing
_________________
Zbraně nezabíjejí, to Chuck Norris.
www.danielvavra.com
BT TM-15 | Solenoid V2 | TM Ripclip | Flasc Barrel | NCStar 40mm red dot + laser || Custom MR1 | Ripclip | Apex
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Jaroslav
Pohanský Pes


Založen: 13. 05. 2005
Příspěvky: 2004
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: po březen 31, 2008 5:08 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

my taky asi uděláme v budoucnosti hru podle maskáčů, je to směr, kterým chceme postupovat a nejde o to jestli je to víc nebo míň military, klidně budu střílet proti skidovýmu družstvu v modrým šusťáku Laughing
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
ík
Pohanský Pes


Založen: 04. 09. 2006
Příspěvky: 167

PříspěvekZaslal: út duben 01, 2008 10:04 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Hellboy napsal:
...takze uz me zbejva jen se naucit rychle strilet, abych vas priste sejmul vsechny Laughing


Což v tvém případě navíc v kombinaci s apexem bude velký problém Twisted Evil
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tracker



Založen: 29. 06. 2007
Příspěvky: 1660
Bydliště: UL

PříspěvekZaslal: út duben 01, 2008 5:00 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jak to tady pročítám, tak mohu jedině konstatovat že tato diskutovaná věc jednou bude stejně samozřejmostí - prostě to je jen věc času - už dnes stejně můžeme pozorovat že týmy jsou stejně navlečení....tak proč se tomu nijak bránit...pokud na hru se hráči stanový vzor maskáčů, tak pokud nemůže tak má prostě smůlu...a na příště ( pokud bude na danou akci chtít jít ) si vzor obstará a je to...a když na to nemá ... tak za to ostatní nemohou ...
Pokud bude akce nebo i více akcí se zaměřením dvou rozdílných navlečených týmů - třeba pro větší pocit reality - tak každý má právo se přizpůsobit a nebo odmítnout..
Mě osobně kolikrát rozlišováky štvou - jsou prostě vidět ale na druhou stranu zase jednodušeji naleznu schovaného protivníka...každý názor má své plusy a mínusi.

Entr
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Hogi
MG Team


Založen: 22. 07. 2005
Příspěvky: 361
Bydliště: Davle

PříspěvekZaslal: út duben 01, 2008 5:26 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Mě stačilo, když sem byl na poslední WZ v hejkalovi a nějakej protivník se rozčiloval, že nemám vidět červenou pásku (nebo kdo ví co sem byl za tým) a že nepoznal, že hraju proti němu. Myslim, že kdyby se trošku zamyslel, tak mu asi dojde, že podobná zrůda s nim na startu nebyla (je divný že z mýho týmu si nikdo nestěžoval a dokonce po mě ani nestřílel)
_________________
http://www.hrajpaintball.com/
http://www.airsoft-arena.cz/
http://www.pitbajk.cz/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> Paintball - Různé, off-topic Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5
Strana 5 z 5

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Design by SkaidonDesigns | Distributed by Olate