Diskusní fórum  www.military-paintball.cz
Vítejte na sdruženém fóru paintballových klubů a přátel značkovacích zbraní, hrajících military paintball
v lesích, domech, hřištích a všude kde se sejde dobrá parta lidí, kteří si rádi zahrají
 
 FAQ   Hledat   Seznam uživatelů   Uživatelské skupiny   Registrace 
 Nastavení   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv   Přihlášení 

!!!HROMADNA OBJEDNAVKA PB VECI Z USA - PRIPOJTE SE!!!

 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> Paintball - Různé, off-topic
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
auauuznee



Založen: 25. 10. 2007
Příspěvky: 5

PříspěvekZaslal: so leden 05, 2008 1:10 pm    Předmět: !!!HROMADNA OBJEDNAVKA PB VECI Z USA - PRIPOJTE SE!!! Odpovědět s citátem

Zdar, planuju si objednat nejake veci z obchodu www.paintball-online.com mam tam ucet a uz jsem z tama objednaval ... akorat mne trochu stvou ty dane a clo - pokud vim, tak pres http://www.zasilkovasluzba.com/main.php se to da obejit, ale jeste jsem to nezkousel. Jestli o te sluzbe neco vite nebo byste radi neco z te stranky objednali, tak napiste. Usetrime na postovnem i na zbozi. DIKY Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BR4DeK



Založen: 07. 08. 2006
Příspěvky: 431

PříspěvekZaslal: so leden 05, 2008 1:31 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Objednávám přez ní už půl roku, zatím 3x se to obešlo bez dph a cla, ale je pouze na celnících, jestli uvěří papírům na balíků, nebo jestli balík otevřou a věci zhodnotí podle svého a pak ti naúčtují DPH + clo, což je ve výsledku +22,5%. Právě kvuli tomu bych to nedělal moc komerčně (myšleno objednávka pro pár lidí z fora) jelikož nikdy nevíš, co se může pos***, kdy ti zboží přijde, že ti přijde správné zboží a v neposlední řadě ta daň a skutečnost, že budeš potřebovat peníze předem (min měsíc budou bez peněz i bez zboží !!). zatím nejdelší doba, po kterou jsem vyřizoval objednávku byla 2 měsíce a nejkratší měsíc.

Pokud máš ještě nějaké dotazy, kontaktuj mě nejlépe na icq Wink, nebo sem se taky občas kouknu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
auauuznee



Založen: 25. 10. 2007
Příspěvky: 5

PříspěvekZaslal: so leden 05, 2008 2:05 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

ja jsem z tama objednaval normalne pres USPS primo do CR a platil jsem clo i DPH ... Objednaval jsem 2 sety, za cca 10tis, s DPH 12 ale i tak jsem usetril cca 2000 na jednom ... a zbozi doslo za dva tydny vcetne celniho skladu!!! Takze ikdyby jste to nekdo chtel objednat legalne tak klidne ... ja bych objednaval jen par veci, ale takove co se u nas neprodavaji, dohromady za max. 2000 ale prosotorove skladne ... a to postovne taky neni moc - posledne to bylo za 7,88kg balik asi 2000kc (ale kdyz se to rozpocita na vic lidi, tak je to pakatel)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BR4DeK



Založen: 07. 08. 2006
Příspěvky: 431

PříspěvekZaslal: so leden 05, 2008 6:18 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

To je všechno pravda, co tu píšeš, ale psal jsi, že to chceš udělat přes zásilkovou službu. Můj příspěvek se týká výhradně ZS. USPS to trvalo většinou 5 - 6 dní, než mi zboží dovezli, ale během toho přebalování, čekání na zásilky a vypravování se ti dny nasčítají a ve výsledku je to měsíc. Pravda. My objednáváme 2 - 3 obchodů najednou, takže trocha čekání je na místě. Mimochodem všechno možné zpoplatňují, takže když si obědnáš 1 předmět, tak zaplatíš 3USD za asist. nákup + 2USD za každou položku. Platíš poplatek za převod měny, měsíčně za používání 10USD, za vyexpedování zásilky asi 20USD a pokud obědnáváš, jak říkáš levné položky, dost se to prodraží právě na poplatcích.

My jsme objednali věci cca za 1800 - 2000USD dohromady a na poplatcích a poštovném jsme zaplatili dalších 400, což není málo, ale máš pravdu, je to pořád levnější než v ČR. Například PURE ENERGY vzduchový system na 3000psi 72ci nás vyšel na 2100,-kč/kus namísto 2900 a sadu hlavně hammerhead s předpažbím a tlumičem, atd. za 5000,-kč/sada namísto 10000. Také kompletní sadu tippmana + hadice, halveň, vzduch, atd. také hodně levně.

Většinou nás obědnává tak 4 - 6 lidí.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
antarian



Založen: 30. 07. 2007
Příspěvky: 164

PříspěvekZaslal: út březen 11, 2008 1:41 am    Předmět: Odpovědět s citátem

CHlapy je to opravdu bez rizika??? stale mam trosku strach Very Happy to vite je to pro me uplne nove - vzdycky jsem obednaval primo domu, ale cas od casu se najdou obchody se super nabikou, ale s moznosti zasilat zbozi pouze do usa ....
a toto by muj problem vyresilo
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
antarian



Založen: 30. 07. 2007
Příspěvky: 164

PříspěvekZaslal: út březen 11, 2008 2:16 am    Předmět: Odpovědět s citátem

tak jsem se chtel zaregistrovat a bohuzel stranka nelze nalezt ... ale objevilo se tam taktez neco ve stylu ze probiha sanitarni tyden, tudiz doufam ze se jedna pouze o docasny vypadek....

kdyztak dejte vedet zdali se muzete prihlasit, zaregistrovat apodobne .....

co jsem se koukal nebylo by to spatne a hlavne bych mohl vyuzit obednavky z vice obchodu a zaplatit pouze jedno postovne coz by bylo fajn Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BR4DeK



Založen: 07. 08. 2006
Příspěvky: 431

PříspěvekZaslal: út březen 11, 2008 7:19 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Je to jen tento týden. Dohání neodeslané zásilky a rozšiřujou sklady, služby a podporu..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
dlouhy chlap



Založen: 12. 08. 2007
Příspěvky: 67

PříspěvekZaslal: so březen 15, 2008 3:40 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

BR4DEK: prosím o informaci (poslal jsem to přímo tobě,ale nevím zda to došlo)vypadá to,že máš zkušenosti právě s tímto obchodem, můžeš se prosím podělit o zkušenosti jak to tam chodí?? Objednávka,platba,doprava,doba dodání, různé platby (clo,poštovné,balné,manipulační podmínky atd.) rád bych věděl jak to vypadá a kolik to následně bude stát .Díky Petr petr.dlouhy@eurnet.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BR4DeK



Založen: 07. 08. 2006
Příspěvky: 431

PříspěvekZaslal: so březen 15, 2008 8:17 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ahoj, v týdnu ti napíšu něco jako souhrn všech poplatků a všech věcí, co musíš zařídit/zaplatit/hlídat/atd.., není to nic složitého, jen je toho víc. Teď opravdu nemám čas, tak se nezlob, ozvu se v týdnu. PM došla, odepíšu jak sem, tak PM Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Levit



Založen: 22. 09. 2007
Příspěvky: 1027
Bydliště: Strakonice

PříspěvekZaslal: út březen 18, 2008 1:12 pm    Předmět: Vesta z OpsGear Odpovědět s citátem

Zdravim, na opsgear.com jsem našel tuhle libovou vestu http://www.opsgear.com/Elite-Tactical-PAINTBALL-Vest-p/cn-etv-pb.htm
a chtěl bych ji, cena by při současnem kurzu byla okolo 1100,- a někde jsem tu viděl že daň+clo činí asi 25%, takže by to bylo nějakych 1400,- což by byla parada, můžete mi prosím s timhle nějak poradit,Jestli to tak opravdu je a popřípadě jak ji objednat, děkuji.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
antarian



Založen: 30. 07. 2007
Příspěvky: 164

PříspěvekZaslal: út březen 18, 2008 5:07 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

parada hod informace hlavne sem. Predevsim co mam napsat do celnich papiru Very Happy nejak mi nejde pres rozum az si budu obednavat ANGELA popripade neco podobneho v cene 1000 dolaru .... a projde to bez postovneho protoze tam napisu cenu padesat dolaru Very Happy

Jde predevsim o to ze chci jak zbran, tak kvalitni zasobak, velkou tasku, bombu a jeste novou masku Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
setler
Pohanský Pes


Založen: 28. 02. 2006
Příspěvky: 380
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: út březen 18, 2008 6:01 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

antarian napsal:
parada hod informace hlavne sem. Predevsim co mam napsat do celnich papiru Very Happy nejak mi nejde pres rozum az si budu obednavat ANGELA popripade neco podobneho v cene 1000 dolaru .... a projde to bez postovneho protoze tam napisu cenu padesat dolaru Very Happy

Jde predevsim o to ze chci jak zbran, tak kvalitni zasobak, velkou tasku, bombu a jeste novou masku Very Happy


to je jednoduchy, nekdo to cestou stopi a postovni spolecnost ti vyplati onech deklarovanych $50 hodnoty....
_________________


JE TĚŽKÉ BÝT DEBILEM, PROTOŽE KONKURENCE JE VELIKÁ
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> Paintball - Různé, off-topic Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Design by SkaidonDesigns | Distributed by Olate