Diskusní fórum  www.military-paintball.cz
Vítejte na sdruženém fóru paintballových klubů a přátel značkovacích zbraní, hrajících military paintball
v lesích, domech, hřištích a všude kde se sejde dobrá parta lidí, kteří si rádi zahrají
 
 FAQ   Hledat   Seznam uživatelů   Uživatelské skupiny   Registrace 
 Nastavení   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv   Přihlášení 

Kde co promazat ??

 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> TIPPMANN - zbraně, hlavně, upgrade
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
dlouhy chlap



Založen: 12. 08. 2007
Příspěvky: 67

PříspěvekZaslal: čt srpen 16, 2007 8:02 pm    Předmět: Kde co promazat ?? Odpovědět s citátem

Ahoj lidi (vím že jsem otravný) ale poraďte mi prosím, co a kde je třeba promazat,vyčistit a tak podobně na tippmannu 98Custom ACT.Nerad bych něco zanedbal. Návod jsem sice obdržel, ale angličtina není moje silná stránka.Díky
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Palec



Založen: 22. 09. 2007
Příspěvky: 4

PříspěvekZaslal: pá listopad 16, 2007 9:39 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

no kdys sundas nastavec na zasobnik tak to poradne prostrikej konkorem nebo tím cim si ktomu dostal jinak nic jiniho nemusis je to partyzanksa zbran ktera vydrzi sechno
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mihal
Pohanský Pes


Založen: 15. 06. 2006
Příspěvky: 472
Bydliště: Malé Rusko Čejovsko

PříspěvekZaslal: so listopad 17, 2007 2:14 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Myslím si, že konkor není zrovna vhodný na gumičky. Wink A někdy méně, je více. Exclamation
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Rajko



Založen: 18. 10. 2006
Příspěvky: 1849

PříspěvekZaslal: so listopad 17, 2007 9:31 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Většinou stačí před každým větším hraním kápnout pár kapek origo oleje pod bombu, v případě, že máš podezření že se ti do zbraně dostal bordel nebo ti jí někdo prostřelí skrz hlaveň až na venturu tak celou rozhodit vyčistit a namazat zase jen ty pohyblivé části pár kapkama takže žádný bezhlavý lití oleje to se pak může stát že přestane střílet Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tracker



Založen: 29. 06. 2007
Příspěvky: 1660
Bydliště: UL

PříspěvekZaslal: ne prosinec 30, 2007 9:20 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Když jsem čet tvůj přízpěvek tak mě napad Přímaz.
Používá se to v autoservisech na vzduchové nářadí. buď je to na zdi kde je koncovka vedení vzduchu a nebo na pistoli ( na utahování kol ).

Vlastně to funguje tak - že vzduch si bere sám oleje do střev kolik je potřeba.
Co běhat v lese s tímhle? Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
tracker



Založen: 29. 06. 2007
Příspěvky: 1660
Bydliště: UL

PříspěvekZaslal: ne prosinec 30, 2007 9:34 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ještě mám dotaz.

Ve vzduchařině kde je podobný princip práce jako u PB zbraně. ( píst a pod.) se používá i spec. bílá vazelína.( např. vzduchová soustava u nákladních aut )

Výhodou toho je, že vazelína zůstane přesně tam kde jí naneseš ( pokud jí mechanizmus nesetře úplně ) a není tak řídká jako olej.

Další výhoda je větší odpudivost vody a lepší konzervační účinky.

Tato vazelína je prodejná i ve spreji, má v sobě silikon a hlavně na 100%
neroztahuje svým působením gumu a plasty - takže těsnění neodchází ( spíše naopak )

Vím že je orig. olej, ale přece jenom se mi zdá že mazaci tuk je lepší z důvodu viskozity a ještě když to používají nej. značky na vzduch.

Nemáte někdo s tím zkušenosti.

Entr.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Laux



Založen: 15. 02. 2008
Příspěvky: 83

PříspěvekZaslal: po únor 25, 2008 1:02 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Když už jsme u toho mazání,
jaký máte názor na suché teflonové spreje? Nemyslím na mazání O kroužků (tam to asi nebude vhodné), ale na místa, kde se tře kov o kov (zadní bolt vs. tělo zbraně).

výhody: suchý, čistý, beztukový, dobře přilnavý, odolný, nízký koeficient tření ( 0,02 - 0,09 )
suchá neviditelná teflonová vrstva odpuzuje špínu, prach a vodu odolný proti leptavým chemikáliím, olejům a vodě
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Gwyn



Založen: 15. 07. 2007
Příspěvky: 2

PříspěvekZaslal: st březen 05, 2008 10:05 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

tracker napsal:
Ještě mám dotaz.

Ve vzduchařině kde je podobný princip práce jako u PB zbraně. ( píst a pod.) se používá i spec. bílá vazelína.( např. vzduchová soustava u nákladních aut )

Výhodou toho je, že vazelína zůstane přesně tam kde jí naneseš ( pokud jí mechanizmus nesetře úplně ) a není tak řídká jako olej.

Další výhoda je větší odpudivost vody a lepší konzervační účinky.

Tato vazelína je prodejná i ve spreji, má v sobě silikon a hlavně na 100%
neroztahuje svým působením gumu a plasty - takže těsnění neodchází ( spíše naopak )

Vím že je orig. olej, ale přece jenom se mi zdá že mazaci tuk je lepší z důvodu viskozity a ještě když to používají nej. značky na vzduch.

Nemáte někdo s tím zkušenosti.

Entr.


Viděl jsem něco podobného na zbrani u kamaráda z teamu. Kupoval A5 z druhé ruky a v létě střílela jak víno.
Ouha, jak přišla zima. 1-2 výstřely a bylo hotovo. Zbraň si ani neškytla.

Když pak dělal kompletní rozborku, tak tam přesně tuhle vazelínu našel.
Takže díky - nebrat.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
patras



Založen: 29. 05. 2006
Příspěvky: 997
Bydliště: Náchod

PříspěvekZaslal: čt březen 06, 2008 11:27 am    Předmět: Odpovědět s citátem

paintballku konkorem ? ? .. OMFG !! rozezere ti tesneni .. stejne nahovno je silikonovej olej ... Very Happy jak tady uz nekdo psal .. pokud das par kapek do ASA adapteru nez nasroubujes lahev a obcas kapnes kapku na kladivo ... nemuzes nic pokazit Very Happy ..
_________________
PBN - Paintball Military Klub Náchod - Lepší je být první v pekle než druhý v nebi ... www.paintballnachod.cz
INZERCE a PAINTBALL BAZAR na http://www.paintballnachod.cz/inzerce
A5-TPX-Carbine-K5-SGB K1-PGP-Maverick-Equalizer
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> TIPPMANN - zbraně, hlavně, upgrade Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Design by SkaidonDesigns | Distributed by Olate