Diskusní fórum  www.military-paintball.cz
Vítejte na sdruženém fóru paintballových klubů a přátel značkovacích zbraní, hrajících military paintball
v lesích, domech, hřištích a všude kde se sejde dobrá parta lidí, kteří si rádi zahrají
 
 FAQ   Hledat   Seznam uživatelů   Uživatelské skupiny   Registrace 
 Nastavení   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv   Přihlášení 

RAM - vlastni nekdo zbran od RAP4 nikoli APS???

 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> OSTATNÍ - zbraně, hlavně, upgrade
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
antarian



Založen: 30. 07. 2007
Příspěvky: 164

PříspěvekZaslal: po srpen 06, 2007 12:41 pm    Předmět: RAM - vlastni nekdo zbran od RAP4 nikoli APS??? Odpovědět s citátem

hlavni rozdil APS = verze s 280 FPS
RAP4 = verze americka s fps 350 az 450 (verze LE a METS) (www.rap4.com)
Rozdil myslim pomerne jasny Very Happy
nema nekdo AMERICKOU VERZI RAM??? tudiz ne tu co prodavaji zde v CR?
Ja nevim proc, rad bych koupil SP8, ale vzdycky jsem byl magor co utracel za kraviny Very Happy ( a tak me neskutecne laka to risknout a koupit neco .... jineho Very Happy
Co jsem procital fora tak na dvacet metru je pohodlny head shot na tricet neni problem trefit telo. dale uz je to spis dilem nahody
Predpokladam ze s touhle verzi RAM zbrani asi nikdo zkusenosti nema co ??? nepredpokladam ze se tu objevil blazen co to risknul Very Happy

cena asi 20000 Very Happy k tomu dve co2 bombicky Very Happy plus sest zasobniku Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hogi
MG Team


Založen: 22. 07. 2005
Příspěvky: 361
Bydliště: Davle

PříspěvekZaslal: po srpen 06, 2007 6:00 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Už sem ti to jednou řikal, jestli chceš řešit, jestli zbraň bude fungovat zrovna když chceš ty střílet a si odvážnej, tak běž do RAM. Nebo jestli chceš něco spolehlivýho tak běž do klasický zbraně ať už SP8 nebo Tippmann v kapotáži...

Nebo jestli si machr, tak si to kup a piš nám sem svoje zkušenosti, problémy atd... Bylo by to docela dost poučný a troufám si říct, že by to odradilo všechny případný zájemce o RAM...

PS: Všiml sis, že po úvodní euforii všichni majitelé RAM přestanou radši psát, protože se styděj, za co vyhodili prachy? Zeptej se Foxice, ten ti o RAM řekne pěkný věci.
_________________
http://www.hrajpaintball.com/
http://www.airsoft-arena.cz/
http://www.pitbajk.cz/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
antarian



Založen: 30. 07. 2007
Příspěvky: 164

PříspěvekZaslal: po srpen 06, 2007 6:30 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

hogi: jasny tady jde spis o to ze to co je prodavane tady v cechach je neco jineho nez je prodavano v americe (to je asi jedine co vim)
stejne tak me mate T68 gen5 x zbrane od HNA (ale to se tu myslim uz resilo) - pravdepodobne se jedna o to same jen me zarazi ta kapotaz ktera je zde v cechach prodavana jina ....
Jinak ja vim ze zdravej rozum rika nebrat Very Happy jen jsem asi holt byl vzdycky blazen Very Happy uz jednou jsem takhle poridil vybavu na airsoft a vysledek byl ze bych se tenkrat nakopal do prdele protoze to bylo na vyhozeni Very Happy (tak bych mel po par letech asi podobnou zkusenost)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kraliczech



Založen: 13. 09. 2007
Příspěvky: 17

PříspěvekZaslal: ne září 16, 2007 11:50 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Hmmm problem je spise to, co kde píšou. RAP4 skutečně uvádí tolik, nicméně když jdeš dále, tak najdes "Velocity 250 to 450 fps (adjustable)" viz odkaz http://www.rap4.com/pursuit/
Stejně tak, na forech narazis i na tvrzení, že RAP4vsRAM je pouze o názvu. Což víš. Dále pokud RAMovi zvednes hřbet (stejně tak v "RAP4", tak najdeš díru na imbus, čímž se seřizuje tlak v core. Měl jsem ho tak někde napůl. Jediný, co se mi na rap4 líbí více než na APS je to, že nabízí další pěkný věcičky na tuhle gunu - třeba Rapier barrel - už objednáno, jsem na to hodně zvědavej. Mám ho cca měsíc a je pravda, že je s tím sraní - chvíli trvá, než člověk pochopí, jak funguje, nicméně aspon se nenudím, jsem podobná krevní skupina, taky se snadno nadchnu, koupím a někdy se napálím. Až budu mít čas, skočím někam změřit muzzle velocity a přinejhorším koupín něco jiného Smile.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
antarian



Založen: 30. 07. 2007
Příspěvky: 164

PříspěvekZaslal: ne září 16, 2007 1:25 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

ydravicko napis schvalne k jakejm si dosel yaverum .. prtooye jaj sem tohle konyultoval prave primo s vzrobcem ... APS a RAP4 a ty mi nezavisle na sobe potvrdili ze se jedna o stejny system ale RAP4 zbrane dale upraveje aby byli schopny pouzit vyssi ustovou rychlost ...
na APS by to melo jit nastavit taky ale melo by to delat podle APS neplechu a nemelo by to fungovat spravne .... asi tolik mi k tomu rekli lidi z APS a RAP4 ale nakonec jsem byl srab a nesel jsem do toho z jednoho duvodu protoze se bojim ze to neni kompatibilni ... myslim tim dily, udrzba apodobne ze bude jine
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kraliczech



Založen: 13. 09. 2007
Příspěvky: 17

PříspěvekZaslal: ne září 16, 2007 3:44 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Co se týče té upravy, tak mlcej jako ryby hádám co? Mno kompability bych se neobával, pokud se mrknes treba na http://rap4.com/images/repparts/RAP4_1000.jpg a porovnáš s http://www.apsram.com/warranty/manuals.html, mám na mysli diagramy, tak používaj stejný číslování dílů. Ještě to budu zkoumat, každopádně čekám na pár drobností z RAP4, třeba pressure gauge, pak s tím budu blbnout dále, přinejhorším, pokud by se potvrdila tvá slova, koupím USA core. Btw tech 280fps měla dle tý tabulky obyč RAP4, tak nevím, osobně mám core verze 5 s funkčností trigger locks up when magazine is emptied - takže METS dle RAP4....a pak se v tom vyznej. Až to zboží dojde, tak budu řešit.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
antarian



Založen: 30. 07. 2007
Příspěvky: 164

PříspěvekZaslal: po září 17, 2007 10:58 am    Předmět: Odpovědět s citátem

jasnacka : jde o to ze ty dve verze RAP4 a verze od APS se lisi dost i cenou momentek hodi sem odkaz na firmu ktera prodava obe verze Very Happy

sakra nemam to tady .... tak to poslu pozdeji (ten odkaz mam v praci)
kazdopadne ty zbrane aps jsou o dost levnejsi nez zbrane RAP4 ted je jen otazkou proc ?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
antarian



Založen: 30. 07. 2007
Příspěvky: 164

PříspěvekZaslal: út září 18, 2007 1:41 am    Předmět: Odpovědět s citátem

http://www.actionjeupaintball.com/ajp/product_info.php?cPath=46_37&products_id=297

tak tady jinak kdyz na to kouknes tak tam je videt ze zbrane od aps maji nastaveni ustove rychlosti 200 - 300 a rap4 maji nastaveni 350 - 450
Jinak co lide pisi zbrane maji priblizne stejny dostrel jako klasicke paintballovky...
ale ty verze od APS si myslim dostrelu klasickejch paintballovek nedosahuji ne ?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Maznak



Založen: 05. 05. 2007
Příspěvky: 32

PříspěvekZaslal: čt únor 28, 2008 4:25 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

No já mám RAM MP5 od APS a mám na ní úsťovku 360-380fps a funguje bez problémů už celou sezonu to samé kámoš v klubu má RAM M4 comando od APS a je taky spokojeny ( jen při ustovce kolem 450 fps mu začíná delat bordel kadence na automatu takze pouzivame ustovky kolem 360-380 fps). Teď je klubu další RAMka od APS je to RAM M4 A1 X1 zatím s ní ještě nebyl hrát,
no a udrzba je take snadná( nez se to trochu naučí pak to jde i po slepu Laughing )
je to sice trocho slozitejší gun ale při pravidelne udržbě je to spolehlivý GUN. nejhorší je asi když dostanete zasah do zbrane to pak nezbývá nic jiného než ji rozebtat a vičistit (pěkná pakárna jelikož to má dost různých zákoutí kam barva ráda zateče)
jinak jsem velmi spokojený
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> OSTATNÍ - zbraně, hlavně, upgrade Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Design by SkaidonDesigns | Distributed by Olate