Diskusní fórum  www.military-paintball.cz
Vítejte na sdruženém fóru paintballových klubů a přátel značkovacích zbraní, hrajících military paintball
v lesích, domech, hřištích a všude kde se sejde dobrá parta lidí, kteří si rádi zahrají
 
 FAQ   Hledat   Seznam uživatelů   Uživatelské skupiny   Registrace 
 Nastavení   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv   Přihlášení 

Zkušenosti s úpravou závěru

 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> SPYDER - zbraně, hlavně, upgrade
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Viking



Založen: 13. 06. 2007
Příspěvky: 9
Bydliště: Teplice

PříspěvekZaslal: ne červen 17, 2007 9:37 pm    Předmět: Zkušenosti s úpravou závěru Odpovědět s citátem

Máte někdo zkušenosti s úpravou závěru u spydera podle návodu na této adrese ?
http://www.pgp.mysteria.cz/ladeni_Spyder/Ladeni_Spyder-zaver.htm

Jestli ano podělte se. Díky
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mIREZ.sk



Založen: 08. 06. 2007
Příspěvky: 23
Bydliště: Nové Mesto nad Váhom

PříspěvekZaslal: ne červen 17, 2007 10:36 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

je schopny mi to niekto spravit? Smile pripadne taky bolt predat/poslat? Smile
_________________
www.mirez.sk
www.mirez.sk/paintball
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Viking



Založen: 13. 06. 2007
Příspěvky: 9
Bydliště: Teplice

PříspěvekZaslal: po červen 18, 2007 8:55 am    Předmět: Odpovědět s citátem

mIREZ.sk napsal:
je schopny mi to niekto spravit? Smile pripadne taky bolt predat/poslat? Smile


- nechat to udělat není problém, ale chci vědět jestli to bude k něčemu dobrý. Jestli jo, tak ti to mohu nechat udělat.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mIREZ.sk



Založen: 08. 06. 2007
Příspěvky: 23
Bydliště: Nové Mesto nad Váhom

PříspěvekZaslal: po červen 18, 2007 9:01 am    Předmět: Odpovědět s citátem

ok Wink pockam Smile
_________________
www.mirez.sk
www.mirez.sk/paintball
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Rajko



Založen: 18. 10. 2006
Příspěvky: 1849

PříspěvekZaslal: po červen 18, 2007 3:40 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

já jsem si to podle toho nechal upravit a je pravda že minimálně tím dosáhneš toho že se zpomalí vydírání "závěru" nevím jakýho Spydera máš ale na tom mojem jsem to nechával odlehčovat a tu starfire vložku jsem dával taky pryč a po zkušenostech přes jaro a léto kdy hraju v teplém počasí není poznat žádná změna oproti originál stavu ta je znát jen když teploty jdou pod 10 stupňů
jen jsem nenechal do zadní části dělat dva zápichy ale jen jeden a v přední části je zase o něco mělčí protože soutružník měl strach aby ten konec neupích(uřízl)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Viking



Založen: 13. 06. 2007
Příspěvky: 9
Bydliště: Teplice

PříspěvekZaslal: po červen 18, 2007 8:15 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Rajko napsal:
já jsem si to podle toho nechal upravit a je pravda že minimálně tím dosáhneš toho že se zpomalí vydírání "závěru" nevím jakýho Spydera máš ale na tom mojem jsem to nechával odlehčovat a tu starfire vložku jsem dával taky pryč a po zkušenostech přes jaro a léto kdy hraju v teplém počasí není poznat žádná změna oproti originál stavu ta je znát jen když teploty jdou pod 10 stupňů
jen jsem nenechal do zadní části dělat dva zápichy ale jen jeden a v přední části je zase o něco mělčí protože soutružník měl strach aby ten konec neupích(uřízl)


Díky za opověď. Tak jdu do toho. Mám xtru 06
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mIREZ.sk



Založen: 08. 06. 2007
Příspěvky: 23
Bydliště: Nové Mesto nad Váhom

PříspěvekZaslal: po červen 18, 2007 8:27 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

ja mam iconx Smile ale za par korun by som do toho siel tiez Smile
_________________
www.mirez.sk
www.mirez.sk/paintball
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Viking



Založen: 13. 06. 2007
Příspěvky: 9
Bydliště: Teplice

PříspěvekZaslal: po červen 18, 2007 9:13 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

mIREZ.sk napsal:
ok Wink pockam Smile

Tak jsem to dnes dal soustružníkovi. Domluvili jsme se, že mi to udělá za 100 kč. Takže pohoda. Zítra max. pozítří to bude.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
camel



Založen: 04. 03. 2007
Příspěvky: 583
Bydliště: tým Leones

PříspěvekZaslal: po červen 18, 2007 10:31 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

S tou drážkou vpředu je to pravda. Je potřeba ji udělat cca o 0,5 mm mělčí, v důsledku toho ale pak origo "o" kroužek na venturu "závěr", je moc tlustej a když ho nasadíš, tak celek neprotlačíš do zbraně. Já to vyřešil tak, že jsem ten "o" kroužek, co jsem nasazoval dopředu, zbrousil. Mě soustružník taky řek, že pokud by udělal stejnou hloubku, jako u těch na zadním konci ventury, tak by ten vcelej kus vpodstatě uříznul. Bohužel zatím mám pocit, že to odírání v přední části ventury to moc nezastavilo, až mě vybyde chvilka času, tak zkusím to celý (venturu na tom vydřeným místě i vnitřek "nábojové komory") "přelapovat", jak se rovněž na pgp.mysteria radí. I když myslím, že po vystřílení zatím cca 3.000 kulí jde zatím u toho vydřenýho místa spíš o optickou záležitost, teda že ta odřenina je viditelná, ale ne nijak hluboká.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rajko



Založen: 18. 10. 2006
Příspěvky: 1849

PříspěvekZaslal: út červen 19, 2007 12:01 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Jestli to všechny majitele Spyderů uklidní tak jsem si jako další (záložní) zbraň kupoval v PBS bazarovou Xtru a ta je vydřená na všech možnejch místech skoro o 0,5-1mm a co se týče přesnosti a ostatních funkcí tak rozdíl o proti nové zbrani je neznatelný takže bych si z nějakého opotřebení hlavu moc nedělal
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Viking



Založen: 13. 06. 2007
Příspěvky: 9
Bydliště: Teplice

PříspěvekZaslal: st červen 20, 2007 1:00 pm    Předmět: Závěr Odpovědět s citátem

Tak závěr už je hotov - bylo to bez problémů. Koupil jsem ještě o něco větší Okružky a celé vedení závěru ja stabilnější. Myslím, že i lépe těsní. Originální Okrožky mají rozměr 14x1.8 mm já koupil 14x2. Každopádně těsnění kupuji ve speciálce na těsnění a jedno vyjde na 2 Kč oproti paintballshopu, kde mají jedno za 5 Kč. Samozřejmě tam mají i rozměr 14x1.8, který je na ventil CO lahve.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Fery



Založen: 24. 05. 2006
Příspěvky: 1047
Bydliště: Forest - Voděrady City

PříspěvekZaslal: st červen 20, 2007 4:22 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Je to zajimave, rozhodne se na to podivam a zkusim to vyzkouset. Zbran mam uz nejaky ten rok a mirne se odira v ruznych castech. Jen mam strach o predni O kouzek. Protoze zaprve je to tam dost slaby a za druhe zrovna tam me to nejvic dre. Respektive se tam odira barva ze zaveru.

Ale chtel bych se zeptat jeste na jednu vec ohledne pruzin. Poridil jsem silnejsi pruziny, zdalo se mi proste ze ustovka je nizka, pohybovala kolem 240-260. V soucasne dobe jsem vymenil obe pruziny. Tedy jak hlavni tak i tu mensi v predu. Jsou obe tvrdsi. Ale nevim jestli jsem udelal dobre. Jestli jsem nemel vymenit treba jen hlavni zadni. Jeslti mi muzete prosim s timhle poradit.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ares



Založen: 18. 11. 2006
Příspěvky: 389

PříspěvekZaslal: st červen 20, 2007 5:41 pm    Předmět: Re: Závěr Odpovědět s citátem

Viking napsal:
Tak závěr už je hotov - bylo to bez problémů. Koupil jsem ještě o něco větší Okružky a celé vedení závěru ja stabilnější. Myslím, že i lépe těsní. Originální Okrožky mají rozměr 14x1.8 mm já koupil 14x2. Každopádně těsnění kupuji ve speciálce na těsnění a jedno vyjde na 2 Kč oproti paintballshopu, kde mají jedno za 5 Kč. Samozřejmě tam mají i rozměr 14x1.8, který je na ventil CO lahve.


to je docela zajimavy, s temi 14x2, ja to zkousel na victorovi, a kdyz jsem dal i jen jeden okrouzek vetsi, nez origo 14x1,79, tak se mi nevracel zaver, pac to bylo moc na tvrdo, sice to tesnilo a nevrklalo, ale taky nestrilelo Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rajko



Založen: 18. 10. 2006
Příspěvky: 1849

PříspěvekZaslal: st červen 20, 2007 6:17 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Fery napsal:

Ale chtel bych se zeptat jeste na jednu vec ohledne pruzin. Poridil jsem silnejsi pruziny, zdalo se mi proste ze ustovka je nizka, pohybovala kolem 240-260. V soucasne dobe jsem vymenil obe pruziny. Tedy jak hlavni tak i tu mensi v predu. Jsou obe tvrdsi. Ale nevim jestli jsem udelal dobre. Jestli jsem nemel vymenit treba jen hlavni zadni. Jeslti mi muzete prosim s timhle poradit.

do předu na ventil dej tu nejměkčí a pak vyzkoušej dát tu střední do zadu a když to bude málo tak i tu nejtvrdší
každá zbraň je trochu jiná ale já mám měkkou v předu a a střední vzadu
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Fery



Založen: 24. 05. 2006
Příspěvky: 1047
Bydliště: Forest - Voděrady City

PříspěvekZaslal: čt červen 21, 2007 8:56 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Pruziny vymenim. diky za radu.

Tak jsem si to taky nechal upravit, ale kdyz na to koukam jako koukam do ty trubky kde je zaver, tak proste vydim zkrs. Jako ze vidim svetlo z druhe strany. Jako bylo to tma urcite i pred tim, ale proste mi to prijde hodne ujety ze je videt skrs. Nevim jestli je to dobre. Kdybych koupil tesnejsi krouzky, ale nevim no Sad

Jinak jsem vystrilel ze zbrane tak 5000 kuli a odrene to neni jen spis barva v predni casti.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Spunky



Založen: 26. 06. 2007
Příspěvky: 11

PříspěvekZaslal: pá červen 29, 2007 3:23 pm    Předmět: Úprava závěru Odpovědět s citátem

Jen pro přesnost - mám upravenej závěr na MR1 dle nákresu (jed přední výbrus na o-ring mám posunutej až za drážku proti dvojímu nabití). Když mi přišel od soustružníka, nandal jsem kroužky a zvědav jsem šel vyzkoušet. Výsledek - přední kroužek ubroušen z 50% po cca 100 ranách.

Když jsem pak studoval kde se to dře, zjistil jsem, že problém je ve "vsuku" na kule kde je od výroby ostrá hrana. Když se na "vsuku" z vnitřní starny zbrousí hrany, problem odpadne a je to bez problému. Vystrílel jsem toho už dost a můžu tvrdit, že o proti původnímu stavu je zlepšení o 90%.

PS: doporučuju před každou hrou lehce promazat, dělá to taky svoje!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
..:Victorek:..



Založen: 04. 08. 2007
Příspěvky: 9
Bydliště: Pardubice

PříspěvekZaslal: ne srpen 19, 2007 1:06 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ja jsem si taky nechal udelat uplne novej zaver s 5-ti O-krouzky. Zda se my ze to bere mene plynu ale nemam to jak zmerit a taky tam neni skoro zadna ryha Wink . Akorat jsem tam dal vetsi o krouzky protoze se mi nechtelo kupovat novy tak jsem nekde vytahl samomazny a uz to jede Twisted Evil
_________________
Ať žije Victóóóóóóóóór.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Skimer



Založen: 24. 07. 2007
Příspěvky: 101
Bydliště: Kout na Šumavě

PříspěvekZaslal: st srpen 29, 2007 12:14 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

hele lidi jenom tak bokem...chtel jsem se zeptat...s kamosem jsme objednali najednou Xtry matte black a kdyz jsme vyndali zavery, oby byli jiny...ja mel i s okroukem ve predu a zuzenej, a kamos mel na zeleno nabarvenej asi jenom s 2 O-kroukama...jde o nakej strasi model???
_________________
El diablo, cazador de hombres!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
mIREZ.sk



Založen: 08. 06. 2007
Příspěvky: 23
Bydliště: Nové Mesto nad Váhom

PříspěvekZaslal: čt srpen 30, 2007 12:29 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

skimmer- mozno xtra 07 a xtra
_________________
www.mirez.sk
www.mirez.sk/paintball
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Skimer



Založen: 24. 07. 2007
Příspěvky: 101
Bydliště: Kout na Šumavě

PříspěvekZaslal: čt srpen 30, 2007 1:59 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

mno...mi jsme ty matte black objednavali jeste nez se do ČR 07 dostaly Rolling Eyes
_________________
El diablo, cazador de hombres!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
johnyz



Založen: 25. 04. 2007
Příspěvky: 88

PříspěvekZaslal: pá srpen 31, 2007 2:01 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

jj. I já jsem se s tím setkal. Kámoš má na Xtře 06 mate black jiný závěr než já na stejné zbrani. On jí kupoval v Chomutově a já v Praze. Oba ve stejnou dobu cca před půl rokem. Čím to je netuším, ale střílí nám to oboum stejně dobře. Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sabo



Založen: 12. 07. 2007
Příspěvky: 6

PříspěvekZaslal: čt listopad 01, 2007 5:44 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Zdarec lidi, prítom poladění toho závěru jste si nechali taky oddělat tu vnitřní část závěru. A jentak pro orientaci na co tam je?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lopéz



Založen: 02. 10. 2007
Příspěvky: 74
Bydliště: chlum/pha

PříspěvekZaslal: po listopad 05, 2007 9:53 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

citace:
Když jsem pak studoval kde se to dře, zjistil jsem, že problém je ve "vsuku" na kule kde je od výroby ostrá hrana. Když se na "vsuku" z vnitřní starny zbrousí hrany, problem odpadne a je to bez problému. Vystrílel jsem toho už dost a můžu tvrdit, že o proti původnímu stavu je zlepšení o 90%.


tohle zní jako dobrej nápad, prostě se odstraní příčina.. zkoušel to ubrousit ještě někdo?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Skimer



Založen: 24. 07. 2007
Příspěvky: 101
Bydliště: Kout na Šumavě

PříspěvekZaslal: út listopad 06, 2007 8:58 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

jj...ja to taky brousil...je tam fakt ostrá hrana...normalne jsem to vzal jehlovym pilnikem a a pak jeste jemnym smirglem...je to lepsi...chce to proste poradne ostechtat vevnitr Very Happy
_________________
El diablo, cazador de hombres!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Fery



Založen: 24. 05. 2006
Příspěvky: 1047
Bydliště: Forest - Voděrady City

PříspěvekZaslal: po únor 25, 2008 7:41 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Jen teda doplnil dalsi zkusenosti s upravou.

Vydirani pouzdra zaveru se hodne snizilo pridanim zadniho a predniho krouzku. S tim ze predni je mensi, protoze je tam opravdu mene toho materialu. Musi tam byt tedy mensi O-krouzek.
A druha vec co pomuze je opravdu dobre obrouseni hranky otvoru na kule. Tam je ostra hrana.

Nechal jsem si jeste navic vyndat Starfire. Rozdil jsem skoro vubec nepoznal.
Plynu to zere stejne a rychlost ustova se nezvysila.

Jeste jsem nechal ztencit jehlu, tak aby prochazelo vice plynu. I to nema aspon na moji zbran nejaky vyrazny vliv.

Vystrilel jsem na to tak 500 ran a plynu ubyva stejne. Stejne je to i s ustovou rychlosti.

Je dost mozne ze jsem neco udelal spatne, ovsem je to tak jednoduche ze nevim co.

Jeste budu testovat ruzne nastaveni pruzin. Zatim pouzivam hlavni tvrdou a predni mekkou.
_________________
Komunikace a spojení - Forest
Administrativní velitel Sudeta Óre
Kdo hledá řád, najde především hojnost chaosu. Chaos vždy vítězí nad řádem, protože je lépe organizován.
Filozof Li-Tin O'Wevidle
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rajko



Založen: 18. 10. 2006
Příspěvky: 1849

PříspěvekZaslal: po únor 25, 2008 8:18 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Fery napsal:

Nechal jsem si jeste navic vyndat Starfire. Rozdil jsem skoro vubec nepoznal.
Plynu to zere stejne a rychlost ustova se nezvysila.

Jeste jsem nechal ztencit jehlu, tak aby prochazelo vice plynu. I to nema aspon na moji zbran nejaky vyrazny vliv.

Vystrilel jsem na to tak 500 ran a plynu ubyva stejne. Stejne je to i s ustovou rychlosti.

Je dost mozne ze jsem neco udelal spatne, ovsem je to tak jednoduche ze nevim co.



Když jsem asi před týdnem koukal na ty stránky pgp.mysteria tak jsem tam oběvil ještě pár vět o těsnosti o-kroužků na ventuře u Spyderů, hned jsem rozebral tu svojí Xtru a zjistil jsem, že některé tam byli opravdu na parádu Crying or Very sad takže proběhlo laborování s různým podkládáním a hledání různě opotřebovanejch, aby to bylo pořádně dotěsněné, ale ještě to nedrhlo a výsledek co se zvýšení ÚR se opravdu dostavil takže pokud máš pocit, že jsi ty změny dělal zbytečně zkus se mrknout i na tohle.

Jinak to že jsi vyndal tu starfire vložku má určitě neocenitelnou výhodu v tom, že pokud musíš čistit venturu a je jedno z jakého důvodu tak ta vložka se nedala vyčistit jinak než propláchnutím vodou což v lese moc nejde Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
smedved



Založen: 28. 03. 2007
Příspěvky: 16

PříspěvekZaslal: po únor 25, 2008 4:45 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

No ono s tou star fire vložkou je to především tak, že když tam je, tak zabírá dost velkou část průřezu té "díry" v závěru, ergo to docela zpomaluje tok plynu a tím pádem je potřeba větší tlak pro dosažení přijatelné úsťové rychlosti.
Když vložku vyndáte, plyn se daleko lépe dostane ke kuličce a je ho potřeba méně a za menšího tlaku.
Vzhledem k tomu, že Spyder a klony pracují "dvoutrubkově", tzn. že část plynu slouží k vymetení kuličky v horní trubce a část ke znovunatažení zbraně pomocí pístu v dolní trubce, není samotné vyndání star fire vložky dostatečné k vyladění zbraně. Důležité jsou obě pružny, ventilová i "bicí". Když se provedou základní úpravy vnitřností zmiňované na pgp.mysteria a pohrajete si s pružinami, snížíte i bez regulátoru tlak potřebný k vymetení kuličky a tím si ušetříte haldu nepříjemností.

Dva příklady:

Mladého "X-tra" (degradované Rodeo bez regulátoru) Vyndaná star-fire vložka,další těsnící kroužky zatím nepřidány. Sraženo čelo závěru, hrany nabíjecího otvoru zbroušeny a lapovány. Vyleštěný úderník. Pod ventilem nejtvrdší pružina ze sady 32 Degrees pro Spyder (zlatá), pod "úderníkem" nejměkčí pružina ze sady Trinity pro spyder (fialová). Otvor ventilu převrtán na 8,5mm, jehla ventilu bez úprav. Hlaveň Smart parts linear 16
Dosažené výhody: Před úpravou při střelbě nadskakovaly kuličky v zásobníku jako zběsilé, občas se nějaká trhla v hlavni, úsťová rychlost se nedala sundat pod 290 fps. Při střelbě bordel jako kráva.
Po úpravě kuličky nenadskakují, takže je možné střílet bez zásobníku (při pokusech), s jednou kuličkou v "komoře" a dvěmi ve feedu. To také usnadňuje podávání obecně a snižuje riziko trhu kuličky závěrem. Praskání v hlavni zcela odstraněno, výrazné snížení hluku, rychlost regulovatelná od 260 do 300 fps. Pohon CO2

Můj E99 Avant: Závěr stejně upravený jako výše, navíc přidány těsnící kroužky. Ventil a jehla NDZ, pod ventilem nejměkčí (černá) pružina ze sady 32 degrees, pod úderníkem původní pružina Spyder. Obě trubky přeleštěny (to i u mladého x-try), úderník vyleštěn, sraženy hrany nabíjecího otvoru. Osazen regulátor (s příslušenstvím) z Rodea, hlaveň SP all american back,SP freaks tactical front. Délka 16 a kousíček:-) Protože původně byl na zbraň osazen horizontální regulátor Spyder, byla ponechána dvoustupňová regulace plynu (CO2), na horizontálním regulátoru nastaven vstupní tlak 500psi, na vertikálním 300psi.(tlak, který jde "ke kuličce") Což je údajně jakási hranice pro nízkotlaké zbraně.
Dramaticky snížen hluk a spotřeba plynu. Vystřelí to i kuličku, kterou normální spyder často trhne v hlavni. V této sestavě vystřeleno cca 3000kulí a ve spolupráci se zásobníkem Tippmann Triumph SSL-200 ani jeden trh. Jistě, změřená reálná kadence max. 11kulí/sec nic moc, ale stačí to. Úsťová rychlost regulovatelná šroubem v rozmezí 270-310fps.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> SPYDER - zbraně, hlavně, upgrade Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Design by SkaidonDesigns | Distributed by Olate