Diskusní fórum  www.military-paintball.cz
Vítejte na sdruženém fóru paintballových klubů a přátel značkovacích zbraní, hrajících military paintball
v lesích, domech, hřištích a všude kde se sejde dobrá parta lidí, kteří si rádi zahrají
 
 FAQ   Hledat   Seznam uživatelů   Uživatelské skupiny   Registrace 
 Nastavení   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv   Přihlášení 

Sniper sheridan... system PGP

 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> OSTATNÍ - zbraně, hlavně, upgrade
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
KoyoT



Založen: 26. 09. 2005
Příspěvky: 1239
Bydliště: Lihomyšl

PříspěvekZaslal: pá prosinec 14, 2007 10:50 pm    Předmět: Sniper sheridan... system PGP Odpovědět s citátem

Dlouhé večery jsou tu a mě to zase nedá.... mám v hlavě projekt snipky na zakladě PGP s brutal ustovkou, co to pujde a kule vydrží. Dloooouhá hlaveň, nad ní dlooouhý zásobník s tlačným podáváním (30 kulí cca) a CO2 integrované v pažbě (je fakt že mi hadice sem tam překáží)... funkční tlumič( ozkoušeno, na 50m není téměř nic slyšet)...... že to bude ve dřevě, to snad ani rikat nemusim...
Prostě zbran na podporu a eliminaci z dálky... na blízko Tiberius nebo jiný semi s integr. zásobníkem...

Proč pumpu?... mi spadla brada když jsem si z PGP( bomba jak tracer, ne na 12 gr, hlaveň 13", automat. spoušť) co mi v týdnu přišlo vystřelil... nulový kop zbraně, ani se nehne...Co si pamatuju, tak jsem měl Tracerra a ten teda kopal víc...tohle se ani nehne... a tak nějak počítám se zásahem na 1 ránu, což se mi ted s mým současným SVD miláčkem co mám občas i daří... Smile ...zkrátka jsem se dostal na hranici, kdy už víc Tipáč vytunit nejde... mno a dostřel je mi pořád málo...

Jde mi prostě o střelbu na dálku, system flat mi nevyhovoval (po 40m už letěl fakt pomalu a přesnost na ty vzdálenosti... ted trefim to samý s Empire...Wink...

Jak jsem nakousl už v jiných tématech, rád bych znal názor na délku hlavní, množství media a pod.

Nebavím se tu o ústovce, ale o tom jak zvýšit max dolet. co např má na vině ono nevypočítatelné bláznění kuličky u klasic hladké hlavně po přehulení kvéru?... odpor vzduchu?... pokud ano, ona rotace by to měla odstranit ...

Rád bych tu slyšel nějaký konkrétní info a ne, že je to daný vlastnostmi kule a pod... budem se bavit o kvalitních zimních tvrdých, kulatých kulích bez plošek a s co nejmenším švem...
Ohledně hlavně když přetočím tipáče, tak mi prosře prdnou kule bud v hlavni nebo hned za hlavní...to se bavim o zimních... moje teorie je taková že tam jde naráz moc plynu a ta kule to prostě neustojí... když naopak vezmu příklad z indiánských foukaček, myslím že je to o tom pustit tam víc plynu a mít dostatečně dlouhou hlaveň tak kule to vydrží a dostane větší rychlost uměrnou množsví plynu a délce hlavně...
Prďola tu někde psal o 70cm hlavni, což mi zas až tak divoký nepřipadá...

Zbývá vyřešit otázku jak docílit aby kule po opuštění hlavně letěla rovně... napadnul mě nápad 2 vrtaný empire za sebe, ale to je pálka jako hrom, takže zkusím experimentovat s hladkou...
Tím se dostáváme k další věci...
Děrování hlavně:... jaký to má účel?...tlumí to výstřel?.. kuli to neroztáčí?...

Pokud by tohla vyšlo, ustovka by určitě nebyla košer, ale pokud by to někdo dostal na 40-50m tak myslím, že to bude mnohem menší rána než na 10m s ustovkou 300...

Takže vaše postřehy sem, popř. linky v češtině, zkrátka všechno co se tohohle tématu týká...

p.s.: PGP.Mysteria. znám jak svý boty Smile
_________________

KoyoT
MPC Forest

VĚČNÝ KUTIL, STAVITEL A OPRAVÁŘ

"... je dobré slyšet svoje kroky... " J. Kulhánek -Noční klub
"Když už si hraju na vojáčky, tak pořádně."
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky MSN Messenger
Hellboy



Založen: 16. 09. 2006
Příspěvky: 1904
Bydliště: Reichenau Farbenkugel Manschaft

PříspěvekZaslal: so prosinec 15, 2007 1:06 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Cim vetsi tlak plynu na zacatku, tim vic se kule zdeformuje do šišky, ktera se nevejde do hlavne a praskne. Porty jsou na to, aby se kule jeste v hlavni zmenila zase na kuli tim, ze klesa tlak uchazejici porty a hlaven opustila pokud mozno jako kule. A s delkou hlavne to je pokud se nepletu tak, ze od urcite delky uz nema na dolet vliv a jen se kule v hlavni zbrzduje, to je ovsem mozna brano pouze u ustovky +/- 300. Delsi hlaven zrejme jen zlepsi presnost, ale rychlost a dolet naopak snizi (teoreticky, mozna se pletu).
_________________
Zbraně nezabíjejí, to Chuck Norris.
www.danielvavra.com
BT TM-15 | Solenoid V2 | TM Ripclip | Flasc Barrel | NCStar 40mm red dot + laser || Custom MR1 | Ripclip | Apex
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Rimrak



Založen: 22. 10. 2007
Příspěvky: 20

PříspěvekZaslal: ne prosinec 23, 2007 10:36 pm    Předmět: Re: Sniper sheridan... system PGP Odpovědět s citátem

KoyoT napsal:
tak nějak počítám se zásahem na 1 ránu, což se mi ted s mým současným SVD miláčkem co mám občas i daří... Smile ...zkrátka jsem se dostal na hranici, kdy už víc Tipáč vytunit nejde... mno a dostřel je mi pořád málo...


Cau KojoTe

Tvuj SVD je fakt mazel, prosim te ta "hranice" kam az se t98-ka muze dostat jen pro zajimavost kolik to je? Bracha chce upgreatovat tipace a potreboval by si porovnat jestli ty prachy za to stoji dat? cca dostrel a prenost tvojeho mazla Diky moc

Jinak to nejni spatnej napad... Ale pokud se pokousis o takovy vykon muselo by to byt na bazi tohoto: http://www.azpaintball.cz/cl1801736294.htm http://www.fnherstal.com/html/NEWS.htm#uscustoms http://www.fnhusa.com/products/firearms/group.asp?gid=FNG003&cid=FNC01 (FN 303-ka uz tu v diskuzi byla)
Jinak jak uz bylo receno si teze dovolim tvrdit ze standartni kule vetsi tlak nevydrzi a zbytecne dlouha hlaven jen kule brzdi... No holt to chce kule s kridelkama Smile
Ale nevzdavej se!!! Drzim palce
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KoyoT



Založen: 26. 09. 2005
Příspěvky: 1239
Bydliště: Lihomyšl

PříspěvekZaslal: ne prosinec 23, 2007 11:49 pm    Předmět: Re: Sniper sheridan... system PGP Odpovědět s citátem

[quote="Rimrak"]

Bracha chce upgreatovat tipace a potreboval by si porovnat jestli ty prachy za to stoji dat? cca dostrel a prenost tvojeho mazla Diky moc

/quote]

mno na 25-30m headhot....na to mam zastřílenej kolimátor..... na 50m člověk... ale s nadsazením...
mno uvidíme:D...
_________________

KoyoT
MPC Forest

VĚČNÝ KUTIL, STAVITEL A OPRAVÁŘ

"... je dobré slyšet svoje kroky... " J. Kulhánek -Noční klub
"Když už si hraju na vojáčky, tak pořádně."
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky MSN Messenger
Zbygniew



Založen: 14. 07. 2007
Příspěvky: 23

PříspěvekZaslal: po prosinec 24, 2007 4:49 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

KoyoT: Zázraky nečekej, meze jsou dané poměrně jasně; v systému hnací médium-zbraň-střelivo, je podle mě nejvíce limitující právě želatinová kulička, se kterou jedinou skoro nic neuděláš. Confused Je totiž relativně křehká a proto špatně snáší větší zrychlení když pod ni pustíš víc plynu. Větší zrychlení (dané větším množstvím plynu) ale zase potřebuješ kvůli vyšší úsťovce = relativně plošší dráze střely. Teoreticky mě napadají dvě řešení jak hranice posunout, a to používat kuličky gumové (au! Wink ) nebo menší ráže, než má hlaveň (třeba .50 v .68 hlavni) v nějakém "vodícím kontejneru."
Pokud jde o přesnost, sebedelší hladká hlaveň není řešení. Střela stejně není po výstřelu nijak stabilizovaná. Přesnost by měly zlepšit drážky, které střele dají rotaci a je pak stabilizována v letu gyroskopicky - tady ale zase narážíme na měkkou želatinu, která se při vyšších rychlostech do drážek "nezařízne." Další možností je stabilizace šípová; to by mohl zvládnout ten zmíněný vodící kontejner, pokud by zároveň měl nějaký "ocas". To by ale znamenalo, že si každou střelu s kontejnerem vyrobíš ručně sám a budeš je nabíjet po jedné, a/nebo zasáhneš podstatným způsobem do zbraně, protže střal s kontejnerem a ocasem bude delší, než obyčejná kulatá.
Ten problém, který řešíš je úplně stejný, jako se řešil tak před 150-ti lety u palných zbraní. Větší přesnost vyřešily drážky v hlavni. Po zavedení výkonných bezdýmých prachů se ukázalo, že se olověné střely ve větších rychlostech také v drážkách nechytnou a strhávají se a bylo je nutné opatřit plášťem z tombaku, čímž se jejich povrch zpevnil. Navíc se místo sférických střel (kulí) začaly používat střely podlouhlé, ogivální, které mají jednak delší vodící část (tu která se zařezává do drážek v hlavni), jednak výhodnější aerodynamické vlastnosti. To ale v paintbalu použít nelze.
Sorry za dlouhý povídání, s CO2 moc zkušenost nemám, se střelným prachem je to ale lepší. Twisted Evil
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KoyoT



Založen: 26. 09. 2005
Příspěvky: 1239
Bydliště: Lihomyšl

PříspěvekZaslal: po prosinec 24, 2007 7:45 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Díky moc... tyhle informace maj pro mě cenu zlatat :wisted: ...budu uvažovat o "nábojnicích" v které bude kulička s nalepenými křidélky... ..závěr zbraně by se měl u PGP nechat upravit, za předpokladu, že se bude každá nábojnice kládat zvlášť...teorie Smile.. jak to dopadne nevím Very Happy... nejsem zámečník...Very Happy
Popř. nevíte kde by se daly sehnat ty kule s křidélkama?...
...ještě by mě zajímal rozdíl mezi Empire twister a Hammerhead?... Smile Empire má drážky do spirály... a funguje dobře... do tech 300fps.. pak je rozptyl větší...
_________________

KoyoT
MPC Forest

VĚČNÝ KUTIL, STAVITEL A OPRAVÁŘ

"... je dobré slyšet svoje kroky... " J. Kulhánek -Noční klub
"Když už si hraju na vojáčky, tak pořádně."
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky MSN Messenger
Rimrak



Založen: 22. 10. 2007
Příspěvky: 20

PříspěvekZaslal: pá prosinec 28, 2007 8:50 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Smile tak kridelka prece konkurz vyhraly Smile zad myslis munici do FN 303-ky tak stim zhrejme nepocitej, proteze mam osobnne zjisteno ze jaka koliv vec souvisejici s 303 je jen a jen pouze ve vyzbroji spec. slozek (at uz soukromich nebo statnich)
Pokud by se ti povedla sehnat tato munice a rozchodil jsi do systemu strelby, pak by ses asi posunul s hranici tak max o 20m oproti tve T98
A pokud by ti to stale nestacilo, pak uz jedine posledni varianta. Nevim jak to nazvat, a do jake kategorie to zaradit. Jde o "laserove pusky" (vypadaji opravdu jako verne kopie opravdovych zbrani) kazdy z hracu ma ve sve vystroji jake-si senzory ktere po pribliznem "zasahu" laserem vydaji zvuk zasahu (pipani) A to ma dosah opravdu veliky. V USA a Kanade se to hraje. Je to ale jen pouze pro HARD-CORE vyznavace. Zbran na jeden zasobnik ma realisticky pocet "strel" Vydava zvuky, atd.
Vim ze to sem nepatri... Popr. na toto tema muzem rozvest jinou diskuzi.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KoyoT



Založen: 26. 09. 2005
Příspěvky: 1239
Bydliště: Lihomyšl

PříspěvekZaslal: pá prosinec 28, 2007 11:04 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

O laseru zatím neuvažuju Smile... i když jsem už pár videí s tímhle systemem viděl...
Zatím je tohle jen čistě teoretickíá debata... páč asi na to nezbude čas se tomu věnovat... nejdřív musím najít způsob onoho dostřelu... max. ústové rychlosti aby to kule vydržela... mno a jak dosáhnu uspokojivé vzdálenosti s uspokojivou křivkou dráhy letu, začnu se věnovat oné rotaci... nějaké nápady jak vyrobit křidélka mám, vyhraje asi silikon... Smile pokud dokáže udržet tvar za letu...
Ale jak říkám, zatím teorie Wink a času málo Smile...
_________________

KoyoT
MPC Forest

VĚČNÝ KUTIL, STAVITEL A OPRAVÁŘ

"... je dobré slyšet svoje kroky... " J. Kulhánek -Noční klub
"Když už si hraju na vojáčky, tak pořádně."
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky MSN Messenger
martas



Založen: 15. 05. 2007
Příspěvky: 85
Bydliště: Uh Hradiště

PříspěvekZaslal: po únor 11, 2008 5:35 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Pokud de hlavně o kuličku aby vydržela ten tlak při startu tak by možna pomohl nějaký dvojí výstřel. Něco jako pokopnout ji trochu dopředu aby dostala rychlost a pak ji další várkou plynu zrychlit aby nedostala hned ze začátku takoví šok. Delší hlaveň by se už postarala o přesnost. Je to čistě jen výplod mojí fantazie takže nemám ponětí jestli je to vůbec možné.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Rimrak



Založen: 22. 10. 2007
Příspěvky: 20

PříspěvekZaslal: po únor 11, 2008 11:13 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

martas napsal:
Pokud de hlavně o kuličku aby vydržela ten tlak při startu tak by možna pomohl nějaký dvojí výstřel. Něco jako pokopnout ji trochu dopředu aby dostala rychlost a pak ji další várkou plynu zrychlit aby nedostala hned ze začátku takoví šok. Delší hlaveň by se už postarala o přesnost. Je to čistě jen výplod mojí fantazie takže nemám ponětí jestli je to vůbec možné.



clovece na tom neco bude, predstav si pusku (znackovac) kde do komory vzdy davas kulicku manualne (neco jako na kulovnici - odsuvny uzaver) a mechanizmus jako ma A5 nebo X7 - Response trigger, popr. nejak vymyslet na jeden stisk vice jak jednu, dve davky nacasovaneho media a v tom pripade by mohla byt nestandartne dlouha (nejlepe hammerhead) hlaven napr. 18" nebo 20" branou do jinne vykonostni tridy a pokoreni nynejsich moznosti... Takze Kojote zvaz jestli to budes stavet opravdu z PGP nebo z A5 RT.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
martas



Založen: 15. 05. 2007
Příspěvky: 85
Bydliště: Uh Hradiště

PříspěvekZaslal: út únor 12, 2008 8:59 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Pokud by to šlo tak první dávka by musela mýt menší tlak takoví aby to kulička snesla a druha várka tlak větší který by zrychlil kuličku která by už měla rychlost ale to by znamenalo hodně velký zásah do střev značkovače nejspíš nějaké regulátory nebo něco takového. Seřídit to aby to šlapalo všechno tak jak má by asi bylo hodně složité ale né nemožné pro někoho kdo se v tom vyzná.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
patras



Založen: 29. 05. 2006
Příspěvky: 997
Bydliště: Náchod

PříspěvekZaslal: út únor 12, 2008 9:14 am    Předmět: Odpovědět s citátem

hlaven asi jedine dvouprumerovou ... nevyhodou hlavni je totiz to, ze dlouha hlaven spomaluje kulicku, kratka zase zmensuje presnost ... jedinou sanci je pouziti dvouprumerove hlavne, kde prvni cast je tesnejsi a diky tomu kulicka dobre akceleruje na cca 8-10" .. (nekde jsem cetl ze v hlavni kulicka akceleruje na vzdalenosti 12,5" pak uz ji hlaven zase spomaluje) proto musi byt druha hlaven volnejsi a jeji jedinny ucel je stabilizovat kulicku. .... musim si o tom dost precist ... Smile
_________________
PBN - Paintball Military Klub Náchod - Lepší je být první v pekle než druhý v nebi ... www.paintballnachod.cz
INZERCE a PAINTBALL BAZAR na http://www.paintballnachod.cz/inzerce
A5-TPX-Carbine-K5-SGB K1-PGP-Maverick-Equalizer
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Tony_MPG
Pohanský Pes


Založen: 07. 09. 2006
Příspěvky: 78

PříspěvekZaslal: út únor 12, 2008 7:59 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

patras: je treba si uvedomit, ze tyhle zaslechnute informace (delky) se vztahuji k danym standardnim podminkam, na ktere jsou zbrane/hlavne vyrobeny, nelze z nich vyvozovat obecne zavery. To znamena, ze kdyz ti zbran vstrikne za kulicku urcity objem plynu o danem tlaku, tento plyn bude expandovat do hlavne a tlacit pred sebou kulicku. Dokud bude hnaci sila za kulickou prevazovat nad aerodynamickym odporem pred ni a nad trenim o vnitrek hlavne, bude kulicka zrychlovat. Zpomalovat zacne az kdyz hnaci sila vlivem probihajici expanze poklesne a prevladnou brzdne sily.

Pokud tedy chces dosahnout vyssich rychlosti nez 300fps a jses schopen davkovat plyn za kulicku jak navrhuje martas, nemel by byt problem akcelerovat kulicku na (mozna i nekolikanasobne) delsi draze. Pokud bys tedy byl schopen idealne davkovat prisun plynu, bude podle me maximum rychlosti omezeno jen tim, jake treni kulicka vydrzi a rychlosti expanze hnaciho media, v meznim pripade pak i namahanim kulicky odporem natlakovaneho vzduchu pred kulickou (v pripade hodne dlouhe hlavne bez portingu).
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hogi
MG Team


Založen: 22. 07. 2005
Příspěvky: 361
Bydliště: Davle

PříspěvekZaslal: út únor 12, 2008 8:38 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Koukni se na německou V3 (superdělo) tam byly postranní komory, kde explodovala nálož a urychlyla projektil. KDyž bys dal místo jehly solenoid, tak bys ho moh mít otevřenej jak dlouho bys chtěl, aby to kuličku tlačilo po celý dýlce hlavně...
_________________
http://www.hrajpaintball.com/
http://www.airsoft-arena.cz/
http://www.pitbajk.cz/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
KoyoT



Založen: 26. 09. 2005
Příspěvky: 1239
Bydliště: Lihomyšl

PříspěvekZaslal: st únor 13, 2008 1:21 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Rimrak napsal:
Takze Kojote zvaz jestli to budes stavet opravdu z PGP nebo z A5 RT.


Dvojí výstřel nemá cenu než ti to dá druhou ránu kule je už z hlavně dávno pryč...stačí se podívat na sportovní paintball na zpomalený záběry ... nevěřím ře rozteč mezi jednotlivýma výstřelama (koulema po opuštění hlavně na videu Wink ) je menší jak 20cm ..aby to teda mělo smysl v hlavni...
Max fps je o dostatečně dlouhé hlavni a množství media po určitou dobu... plus další fígle, ale to se tu nechci veřejně rozepisovat. Málo kdo ví že pokud máš ustovku nad 330fps překračuješ povolený limit dopadové energie 16Joulů, porušuješ zákon a je to vlastně nedovolený ozbrojování... jen tak pro zajímavost v NDR Smile mají povolenou ustovku jen do 250 fps !!! ..pokud se teda nepletu, těch informací bylo fakt moc když jsem v tom ležel...Twisted Evil

Na sniper mechanismu jsem teoreticky pracoval s tím že mám nahrubo vymyšlený zásobník na 5 kuliček s křidélky v řadě za sebou s tlačným mechanismem a závěrem, co kuli zasune do komory...obdoba klasické snipky... jak to bude fungovat se uvidí až se vrhnu na výrobu, ale to bude asi až za rok možná dva, pokud vůbec...

Mj. měl jsem na téma dolet kule a výroba sniperky sáhodlouhé psaní s člověkem, co do toho fakt vidí, žádný teoretik... pokud někdo někdy dostal mail na 6 obrazovek nabušený informacema a že těch mailů bylo několik (pokud toto budeš někdy Zdenku číst, ještě jednou díky moc Wink )
ví o čem mluvím... Na rovinu říkám, že to bylo porvé, co jsem jsem na monitor hleděl s hubou do velikého Oooo a mail si přečet několikrát než mi to všechno dalo smysl Smile...

Jinak malé varování....pokud chcete markantně překračovat ústovku např 500fps jde to, ale pokud to budeš používat, riskuješ že někomu fakt vážně ublížíš (instinkt je svině a když někoho trefíš s tímhle na 5-10m a je průser) brýle možná vydrží, ale troufám si tvrdit, že zimní kule co používáme většina po celý rok prostřelí maskáče...ano i to jsem už viděl... a ještě to roztrhne kůži, nedej bože zásah tímhle napřímo do tváře ....i já hraju jen s brýlema...

Další věc je odpor vzduchu, kdy kulička musí nejen rozrážet vzduch, ale je i bržděná podtlakem, co se vytváří za kuličkou-obdoba vztlaku co nadnáší letedla... paradoxně čím rychleji se ti podaří kuli vystřelit, tím větší podtlak za ní vzniká a o to rychleji se kulička zpomaluje... to je prostě fyzika... dělaly se i oválný kule, aby se to kompenzovalo ale výrobci v USA brzo zkrachovali... náklady vysoké a rozdíl v doletu nestál za to... to samé to bylo s kuličkama s křidélky ...

Ty si hodlám vyrábět sám, je to taky v makovičce... FNka co má policie jsou nedostuný a asi 2x těžší než obyč koule+ křidélka ohledně stability rotací (proto ten dostřel) a podtlak stejně neřeší, nemají kapkovitý tvar... a dopadová energie je pri 270 fps mylim 36J což je jak jsem psal za hranicí zákona.... ale nechci tím nijak prudit, jen aby jste byli v obraze...

...to jen tak na okraj... To dopisování mi dalo jedno...nejdřív je potřeba pochopit jak to všechno fungue, jak funguje tvoje zbraň, jak ji štelovat a ne ... "hele otočím tímhle a ono to bude sřílet víc", o tom to není... a pak člověk stejně skončí na nějaký prkotině Twisted Evil ...



Howgh!... domluvil jsem ... Cool
_________________

KoyoT
MPC Forest

VĚČNÝ KUTIL, STAVITEL A OPRAVÁŘ

"... je dobré slyšet svoje kroky... " J. Kulhánek -Noční klub
"Když už si hraju na vojáčky, tak pořádně."
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky MSN Messenger
Rajko



Založen: 18. 10. 2006
Příspěvky: 1849

PříspěvekZaslal: st únor 13, 2008 2:08 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

hele Koyote není ten Zdeněk náhodou tvůrce stránek www.pgp.mysteria.cz ?
jo a co se týče těch limitních 16J tak tu už někde Jaroslav zveřejňoval část zákona o zbraních a střelivu kde je tuším vyjímka na PB zbraně , ono to je vcelku logické pokud jsou ty zbraně konstruovány tak, že bez zásahu do jejich konstrukce (pouhým otočením šroubu) by jsi se dostal mimo zákon
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KoyoT



Založen: 26. 09. 2005
Příspěvky: 1239
Bydliště: Lihomyšl

PříspěvekZaslal: st únor 13, 2008 5:56 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

jo asi mysteria.cz spáchal Cool určitě to nevím, neptal jsem se ho.. ale to je jedno...
Jinak nechci nikoho prudit, ty informace jsou osvětové, páč fakt něco mě občas i dost překvapilo....
viz vztlak za kuličkou Smile...

Je hromady lidí co hrají a když se jim porouchá kvér tak neví co s tím, ... by bylo fajn kdyby se to trochu posunulo.... základem je přece dokonale zvládat svou zbraň, rozborku a ji rozumět.... to se učí už v přijímači Smile...

... i ve Foredstu porad asistuju při různých probllémech a pod... Twisted Evil

K 16J bych si to rad přečet ale nemám čas projíždě celé forum, nevíte alespon sekci?... díky moc...
_________________

KoyoT
MPC Forest

VĚČNÝ KUTIL, STAVITEL A OPRAVÁŘ

"... je dobré slyšet svoje kroky... " J. Kulhánek -Noční klub
"Když už si hraju na vojáčky, tak pořádně."
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky MSN Messenger
Hogi
MG Team


Založen: 22. 07. 2005
Příspěvky: 361
Bydliště: Davle

PříspěvekZaslal: st únor 13, 2008 6:32 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Asi určitě to byl Zdenda, je trochu grafoman, ale ví hodně. Jinak Koyote do tohodle projektu musíš jít bez strachu před předpisama, protože už výroba vlastního střeliva a defacto vlastní zbraně neni taky zrovna košer...
_________________
http://www.hrajpaintball.com/
http://www.airsoft-arena.cz/
http://www.pitbajk.cz/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Vdolek



Založen: 25. 12. 2006
Příspěvky: 91

PříspěvekZaslal: st únor 13, 2008 6:39 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

K 16J bych si to rad přečet ale nemám čas projíždě celé forum, nevíte alespon sekci?... díky moc...[/quote] Je to ve foru Paintball - Různé, off-topic Téma- 300Fps hned na prvni strane...prispevek od Jaroslava..ale je to jen zminka. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rajko



Založen: 18. 10. 2006
Příspěvky: 1849

PříspěvekZaslal: st únor 20, 2008 6:01 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Koukejte co jsem našel docela se to sem i hodí
http://portal.airsoft-portal.cz/modules.php?name=FPS
Jinak jak už jsme jednou někde psali při jedné hře pořádané v TT aréně jsme narazili na borce co mu Tippmann střílel skoro 500 FPS (ani o tom údajně nevěděl a neusiloval o to) a dokonce mu z hlavně lítali ty kule celý.
Takže podle tohodle kalkulátoru by to lítalo skoro 70 metrů v přímce což už je docela masakr Twisted Evil
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Heckler



Založen: 09. 06. 2007
Příspěvky: 450

PříspěvekZaslal: st únor 20, 2008 8:17 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

A já jsem taky narazil na stránky, který mě zaujaly ..... Very Happy
http://portal.airsoft-portal.cz/modules.php?name=Miss
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
johnyz



Založen: 25. 04. 2007
Příspěvky: 88

PříspěvekZaslal: st únor 20, 2008 9:23 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ty missky nejsou špatné. Very Happy A když už jsme u těch videí... až tu sniperku spácháte, tak jen doufám, že to na hřištích nebude vypadat jako na videu tady: http://www.bullarmyshop.cz/overeni.asp?id=1 Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
patras



Založen: 29. 05. 2006
Příspěvky: 997
Bydliště: Náchod

PříspěvekZaslal: po únor 25, 2008 12:04 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

tak .. SGB K-1 uz je doma Smile ... ted proje upravama .. hlaven s novym zavitem a hlavne telo z nemecke pusky Smile .... optika a sousta stelovani a uprav vnitrku zbrane Smile
_________________
PBN - Paintball Military Klub Náchod - Lepší je být první v pekle než druhý v nebi ... www.paintballnachod.cz
INZERCE a PAINTBALL BAZAR na http://www.paintballnachod.cz/inzerce
A5-TPX-Carbine-K5-SGB K1-PGP-Maverick-Equalizer
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> OSTATNÍ - zbraně, hlavně, upgrade Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Design by SkaidonDesigns | Distributed by Olate