Diskusní fórum  www.military-paintball.cz
Vítejte na sdruženém fóru paintballových klubů a přátel značkovacích zbraní, hrajících military paintball
v lesích, domech, hřištích a všude kde se sejde dobrá parta lidí, kteří si rádi zahrají
 
 FAQ   Hledat   Seznam uživatelů   Uživatelské skupiny   Registrace 
 Nastavení   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv   Přihlášení 

Syberia 2008
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> Archiv proběhlých akcí - 2008
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
ík
Pohanský Pes


Založen: 04. 09. 2006
Příspěvky: 167

PříspěvekZaslal: čt únor 21, 2008 11:02 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Hogi napsal:
Hellboy: My tam dorazíme hodně pozdě, až budou všichni zmrzlý a vožralý, takže naše utrpení neuvidíš Laughing


...klasika... ...a ráno budou všicí z MG řikat, jak to "včera večer byla skvělá pařba" Twisted Evil
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hogi
MG Team


Založen: 22. 07. 2005
Příspěvky: 361
Bydliště: Davle

PříspěvekZaslal: pá únor 22, 2008 8:58 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Když si to čerti nebudou pamatovat, tak se jim musí paměť trochu oživit Laughing

Kdo teda bude v Koutech přespávat? Náš plánovanej příjezd je kolem 22h.
_________________
http://www.hrajpaintball.com/
http://www.airsoft-arena.cz/
http://www.pitbajk.cz/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Jelcin



Založen: 28. 07. 2006
Příspěvky: 39

PříspěvekZaslal: pá únor 22, 2008 12:57 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

S tim vzduchem jste mi udelali radost. Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Vladik



Založen: 16. 06. 2006
Příspěvky: 466
Bydliště: Čejov, Humpolec

PříspěvekZaslal: ne únor 24, 2008 12:35 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Tedy se ještě sluší veřejné velké poděkování celému realizačnímu týmu s Foresty a Koyotem v čele. Tradičně zkušeně velmi dobře připravená hra, výborná atmosféra a všude vůkol stále známější a přátelštější xichty Smile. Díky pánové, díky všem

Vládík, MPV
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KoyoT



Založen: 26. 09. 2005
Příspěvky: 1239
Bydliště: Lihomyšl

PříspěvekZaslal: ne únor 24, 2008 12:57 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

oooo děkujemem dekujem Smile... Twisted Evil
_________________

KoyoT
MPC Forest

VĚČNÝ KUTIL, STAVITEL A OPRAVÁŘ

"... je dobré slyšet svoje kroky... " J. Kulhánek -Noční klub
"Když už si hraju na vojáčky, tak pořádně."
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky MSN Messenger
KoyoT



Založen: 26. 09. 2005
Příspěvky: 1239
Bydliště: Lihomyšl

PříspěvekZaslal: ne únor 24, 2008 4:01 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Hodnocení akce:

1. mise: rudý tým - vítěz / 13 bodů
Splněno komplet, zničeno velitelství/2b. , zničeny bunkry a odpáleny nálože 6b. plus 5b. premie za splnění úkolu
žlutý tým / 0 bodů

2.mise: žlutý tým- vítěz / 3 body
červení nesplnili komplet misi
zajatci ponecháni v kobkách bez naděje na záchranu
zničeno pouze 1 dělo
rudý tým / 2 body

3.mise: žlutý tým - vítěz / 6 bodů
Splněno komplet, rudý tým včetně velitelsví vystřílen do posledního muže, nikdo nebyl ušetřen
rudý tým / 0 bodů

4.mise: žlutý tým - vítěz / 4 body
OZA se podařilo dopravit na bod setkání 2 zajatce tj. většinu, skupina doprovázející třetího zajatce narazila na tvrdý odpor MAD a i přes krvavé ztráty se nepodařilo probít na bod setkání...
rudý tým / 2 body

Summary:
RUDÝ TÝM / 17 bodů
ŽLUTÝ TÝM / 11 bodů

Jelikož jsem bodování nijak moc nepromýšlel a nyní to zpětně vidím, vyhlašuju za vítěze i přes méně bodů ŽLUTÝ TÝM, jelikož zvítězili ve 3 misích ze 4 což je velice slušné...

Myslím že strany byly vyrovnané.. byla radost se na vás dívat Wink

Komu se moje rozhodnutí nelíbí, ať se ozve a proberem to tu do detailu... teď na to nemám sílu ani čas...
Laughing
_________________

KoyoT
MPC Forest

VĚČNÝ KUTIL, STAVITEL A OPRAVÁŘ

"... je dobré slyšet svoje kroky... " J. Kulhánek -Noční klub
"Když už si hraju na vojáčky, tak pořádně."
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky MSN Messenger
Jelcin



Založen: 28. 07. 2006
Příspěvky: 39

PříspěvekZaslal: ne únor 24, 2008 4:39 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Hodnoceni... pfff me je to celkem sumak kdo vyhral a kolik kdo mel bodu.
Podstatne bylo ze jsem se dobre bavil.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KoyoT



Založen: 26. 09. 2005
Příspěvky: 1239
Bydliště: Lihomyšl

PříspěvekZaslal: ne únor 24, 2008 4:53 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jelcin napsal:
Hodnoceni... pfff me je to celkem sumak kdo vyhral a kolik kdo mel bodu.
Podstatne bylo ze jsem se dobre bavil.


Přesně tak.... o tom to je Wink
_________________

KoyoT
MPC Forest

VĚČNÝ KUTIL, STAVITEL A OPRAVÁŘ

"... je dobré slyšet svoje kroky... " J. Kulhánek -Noční klub
"Když už si hraju na vojáčky, tak pořádně."
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky MSN Messenger
KoyoT



Založen: 26. 09. 2005
Příspěvky: 1239
Bydliště: Lihomyšl

PříspěvekZaslal: ne únor 24, 2008 4:57 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

ohledně fotek, kdo může tak je prosím nasypte sem na MP, video jsem ještě ani neviděl,... PC je v servisu tak snad příští týden na tom začnu pracovat...jak bude ořezáno o natáčení trávy a hluchá místa, v DV kvalitě, pokud to pujde zasílám MPV a MG... po sestříhání bude zveřejněno v galerii na MP a našich www.paintball-forest.cz ...

Jinak chlapi fotky co jsem zatím viděl máte nádherný!!!!!
_________________

KoyoT
MPC Forest

VĚČNÝ KUTIL, STAVITEL A OPRAVÁŘ

"... je dobré slyšet svoje kroky... " J. Kulhánek -Noční klub
"Když už si hraju na vojáčky, tak pořádně."


Naposledy upravil KoyoT dne ne únor 24, 2008 5:03 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky MSN Messenger
Lopéz



Založen: 02. 10. 2007
Příspěvky: 74
Bydliště: chlum/pha

PříspěvekZaslal: ne únor 24, 2008 4:59 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

můžem se těšit na nějaký report? Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
KoyoT



Založen: 26. 09. 2005
Příspěvky: 1239
Bydliště: Lihomyšl

PříspěvekZaslal: ne únor 24, 2008 5:02 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Lopéz napsal:
můžem se těšit na nějaký report? Smile


To musíš tlačit na velitele Rudých a Žlutých Twisted Evil
_________________

KoyoT
MPC Forest

VĚČNÝ KUTIL, STAVITEL A OPRAVÁŘ

"... je dobré slyšet svoje kroky... " J. Kulhánek -Noční klub
"Když už si hraju na vojáčky, tak pořádně."
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky MSN Messenger
No55
MG Team


Založen: 18. 01. 2006
Příspěvky: 801
Bydliště: Březová

PříspěvekZaslal: po únor 25, 2008 4:25 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Koyote až bude videjko mysli na mě mně hlavně zajímá scénka u toho děla.... Laughing ....když ho pošleš slibuju že se už tak blbě ptát PROČ nebudu Laughing
_________________
Hong cuang ťeie tong - staré vietnamské přísloví, doslovný překlad zní "Máš-li deštník v prdeli, neotvírej ho!"

Vítěz ve skákání v pytli 86
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KoyoT



Založen: 26. 09. 2005
Příspěvky: 1239
Bydliště: Lihomyšl

PříspěvekZaslal: po únor 25, 2008 4:40 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

ve dvě ráno po akci se budím zbrocený potem a v hlavě mi huči jediná slova ....A PROČ?.... jen počkej já tohle ti vrátím Smile))... jinak to video jsem samozřejmě zmršil, páč na mé kameře je jakýsi čudl coby rychlý foták a jak jste tam zůstali ležet, hrůzou se mi sevřely pazoury a nechtěně jsem to zmáčknul... takže uprostřed sceny je foto s řevem mě a Vládíka ... ale eploze tam pak je... to jo... jinak je hromada excelentních záběrů, takže už se těším jak to budu stříhat... ted budu asi týden bez PC takže pak dám vedět... Wink ... i když... a proč ???? Smile
_________________

KoyoT
MPC Forest

VĚČNÝ KUTIL, STAVITEL A OPRAVÁŘ

"... je dobré slyšet svoje kroky... " J. Kulhánek -Noční klub
"Když už si hraju na vojáčky, tak pořádně."
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky MSN Messenger
Hogi
MG Team


Založen: 22. 07. 2005
Příspěvky: 361
Bydliště: Davle

PříspěvekZaslal: po únor 25, 2008 5:05 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Po dlouhý době perfektní akce, ikdyž sem domu přijel s hubou jako havajskej domorodec a ještě teď ji mám nateklou, jako kdyby mě Maharal zmlátil za to, že sem mu upíjel houbu, tak fakt pecka. Doufám, že na videu bude, můj běh s granátem k dělu Very Happy Ještě otázka: A proč sme nemohli ve třetí misi používat granáty? Laughing
_________________
http://www.hrajpaintball.com/
http://www.airsoft-arena.cz/
http://www.pitbajk.cz/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
No55
MG Team


Založen: 18. 01. 2006
Příspěvky: 801
Bydliště: Březová

PříspěvekZaslal: po únor 25, 2008 5:13 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

pro Koyota - no ty si ale vemen! Laughing příště si najdu ještě kousek času na otázku jestli je kamera připravená Laughing Laughing ..... a proč?

Hogi - prostě koyot nechtěl aby červený vyhráli.... cleou dobu šetříme granáty a pak jako nic.... ona ta uplně poslední mise byla blbě splnitelná v tak malym počtu uhlídat celej ten prostor... ale když sme nevyhráli ber to jako duvod se tam vrátit příště a pořádně koyota potápit....

nezapomenu na maikla když sem se zeptal poprvé "a proč" jak mi zašeptal .. pojd rozeberem ho! Laughing
_________________
Hong cuang ťeie tong - staré vietnamské přísloví, doslovný překlad zní "Máš-li deštník v prdeli, neotvírej ho!"

Vítěz ve skákání v pytli 86
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Salfa



Založen: 18. 04. 2007
Příspěvky: 1211
Bydliště: Přední Poříčí, okr. Příbram

PříspěvekZaslal: po únor 25, 2008 6:10 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Zdravim musim se připojit k většině tahle akce byla fakt perfektní a pěkně připravená a rekvizity taktéž. Musim poděkovat všem spoluhráčům za přístup ke hře. Sice jsme to jako červení projeli, ale příští rok se vrátíme a žlutý pošlem na vlak Laughing .
Fotky sem fláknu do konce tejdne.
_________________


www.frogman.cz
Život je boj, tak se pozabíjejte a já bych s dovolením prošel!!
mé indiánské jméno je SPÁLENÉ OUŠKO, říkejte mi tak prosím
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
kanec



Založen: 30. 06. 2006
Příspěvky: 267
Bydliště: Rumburg

PříspěvekZaslal: po únor 25, 2008 6:24 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

KoyoT napsal:
ve dvě ráno po akci se budím zbrocený potem a v hlavě mi huči jediná slova ....A PROČ?.... jen počkej já tohle ti vrátím Smile))... jinak to video jsem samozřejmě zmršil, páč na mé kameře je jakýsi čudl coby rychlý foták a jak jste tam zůstali ležet, hrůzou se mi sevřely pazoury a nechtěně jsem to zmáčknul... takže uprostřed sceny je foto s řevem mě a Vládíka ... ale eploze tam pak je... to jo... jinak je hromada excelentních záběrů, takže už se těším jak to budu stříhat... ted budu asi týden bez PC takže pak dám vedět... Wink ... i když... a proč ???? Smile



A PROČ ?
Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hellboy



Založen: 16. 09. 2006
Příspěvky: 1904
Bydliště: Reichenau Farbenkugel Manschaft

PříspěvekZaslal: út únor 26, 2008 12:08 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Kanče! To je tvůj první příspěvek bez hrubky! Twisted Evil
_________________
Zbraně nezabíjejí, to Chuck Norris.
www.danielvavra.com
BT TM-15 | Solenoid V2 | TM Ripclip | Flasc Barrel | NCStar 40mm red dot + laser || Custom MR1 | Ripclip | Apex
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
KoyoT



Založen: 26. 09. 2005
Příspěvky: 1239
Bydliště: Lihomyšl

PříspěvekZaslal: pá únor 29, 2008 7:28 am    Předmět: Odpovědět s citátem

zde je report jak jej sepsal Skid, velitel žlutých... díky Wink

Hra #1: Bránění kopce
Na negativním výsledku se do určité míry podílely i následující faktory:

a) tým TT nečekal na briefing s velitelem strany žlutých a rozdělil se na 2 části - z nichž jedna podle instrukcí bránila bod 2 a ta druhá šla spolu s S/Z kamsi daleko až za bod 3. Původní strategie však byla koncentrovat obranu jen kolem dvou prvních bodů a velitelství, tím že jsme byli roztažení po celé délce hřebene jsme naše síly velmi negativně zředili. Navíc v okamžiku kdy nepřátelé klínovitě vpadli do lesíka na hřebenu mezi body 2 a 3 tak bylo znemožněno stažení skupiny od bodu 3 směrem k velitelství

b) Skupina na bodu 3 neměla spojení - vysílačku měl jen 1 člověk z S/Z který v této oblasti byl. To bylo samozřejmě nedostačující, protože z bodu 3 nepřicházely žádné informace o stavu a dále nebylo možno na toto místo jakékoliv informace předávat. Navíc ani díky svojí absenci při instruktáži na začátku hry neměla tato skupina tušení kde je vlastně velitelství ...

c) Medik neměl spojení ani ochranku, v okamžiku kdy nám ho sejmuli a ukradli mu lékárničku se nepřítel dostal do významné výhody, která pravděpodobně rozhodla tuto hru. Navíc tím že nebylo s medikem žádné spojení jsme se o této skutečosti dozvěděli až s velkým zpožděním.
Navíc tím, že oproti nepříteli jsme při ústupu mrtvé měli na té "nesprávné straně fronty" byla úloha medika již z principu velmi obtížná.

Co jsem však ocenil bylo to , že na hřebeni postupně padla celá posádka a teprve potom štáb (já jako velitel jsem navíc padl poslední). Přesně tak by to mělo být
Samozřejmě body 2 a 1 pak již neměly šanci se dlouho udržet, protože červených útočníků v tom okamžiku zbylo naživu snad ještě 20


Hra #2: Bránění baráku
Mnozí jistě zaregostrovali, že na začátku jsem se rozčiloval, že došlo ke změně strategie de facto 5 minut před hrou. Je absolutně lhostejné, že změněná strategie byla zcela správná a znamenala ve finále úspěch celé hry, ale je třeba si uvědomit že došlo ke změně strategie která se před tím vytvářela cca 30 minut a novou již nebyl čas domyslet do všech aspektů. Takže toto by se již nemělo znovu opakovat.
Tentokrát nám to vyšlo, příště by nám to vyjít ale rozhodně nemuselo

Na této hře bych chtěl hlavně vyzdvihnout poslušnost všech lidí ve hře - oceňuji hlavně to, že vysunuté jednotky se stahovaly tak jak měly, díky čemuž jsme neutrpěli zbytečné ztráty.

Ze zpětného pohledu si myslím, že byla škoda, že jsem nevyužil potenciálu mužstva S/Z které tvořilo obrannou linii ve smrčině nad barákem a de facto se nedostalo do kontaktu s nepřítelem. Mohl jsem je nasadit tak 20 minut před koncem pro útok na červené shora, nicméně je třeba si uvědomit že se jednalo o jedinou zálohu kterou jsme v tu dobu měli k dispozici. Pokud bychom o ni neuváženou manipulací přišli a byli bez ochrany shora, mohli bychom se dostat do vážných potíží.

Každopádně byla to excelentní hra.


Hra #3: Útok na barák
Naše strategie obchvatu zezadu vyšla brilantně. Možná jen při přiblížení k budově jsme mohli být trochu dynamičtější. Co mne překvapilo bylo to, že naši část budovy strážilo velmi málo obránců Předpokládám, že to bylo také díky zastíracímu manévru skupiny Forest, která s předstihem zaútočila z opačného konce budovy než hlavní síly, a tak na sebe nalákala pozornost části obránců.

Co rozhodně nebylo dobré, byl zmatek ve shromáždění hlavní skupiny, která se dostala k čelu budovy. Příště bude lepší, když místo chumlu který jsme tam utvořili budeme stát v útvarech pět válečné chorály

Každopádně chci ocenit jak skupinu která vpadla do baráku horem, tak skupinu která vpadla do baráku spodem. Byli jsme jako kobylky, na které neplatí sebelepší insekticidy.
Výborná byla také prace medika v této hře, který byl ve správný čas na správném místě - třeba jen na schodišti ani nestačil rozdávat cedulky s životy.

K dobývání schodiště bych měl určitě 1 postřeh. To místo bylo jako stvořené pro intenzivní zadýmení. Je jen škoda že jsme všechny dýmovnice spotřebovali při vstupu do budovy.

Co mne však velmi pobavilo, byla diverzní skupinka 2 nejmenovaných maníků (Charlie, Sejba) kteří se ještě 5 minut před koncem hry pravděpodobně snažili zvenku dobývat budovu, i když ta již byla prakticky celá obsazena naším družstvem. Zdá se, že chlapci asi většinu hry někde prochrápali ...


Hra #4: Transport rukojmích
I když nikdo moc nevěřil, že by v reálu SKIDova podlá taktická lest mohla fungovat, ve skutečnosti zafungovala zcela dokonale. Družstvo 1 vybavené jedním rukojmím na sebe upoutalo pozornost protivníka a družstvo 2 se zbylými rokojmími se dostalo prakticky bez odporu po spodní, a pak pravé hranici herního prostoru na místo určení. (jeden z rukojmích byl navíc člověk který osobně herní prostor vytyčoval, takže pod pohrůžkou mučivých útrap vedl skupinku opravdu po nejzazší hranici herního prostoru, aby skupinka nebudila moc pozornosti)
Družstvo 2 při postupu narazilo pouze na 2-člennou hlídku, která byla okamžitě a zcela profesionálně zmasakrována. Naštěstí nedokázali, či snad nemohli zahlásit náš výskyt svému velení, jinak by celá mise rozhodně dobře dopadnout nemusela.

V tomto případě se však risk vyplatil a žlutí vyhráli.
_________________

KoyoT
MPC Forest

VĚČNÝ KUTIL, STAVITEL A OPRAVÁŘ

"... je dobré slyšet svoje kroky... " J. Kulhánek -Noční klub
"Když už si hraju na vojáčky, tak pořádně."
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky MSN Messenger
patras



Založen: 29. 05. 2006
Příspěvky: 997
Bydliště: Náchod

PříspěvekZaslal: pá únor 29, 2008 8:08 am    Předmět: Odpovědět s citátem

o akci jsem cetl jen to co bylo napsano tady a report nasich kluku co tam byli ... mrzi me ze jsem byl v ty dobe v nemocnici na operaci a nemohl se zucastnit, protoze o tom kazdy mluvi jako o nej paintballove akci ktera byla zatim v cr poradana ... gratuluji kluci, odvedli jste se scenarem a pravidly skevlou praci ... Smile a me nezbyva nic jineho nez si pustit zaznamy nahrane z kamery na zbrani spidera Smile
_________________
PBN - Paintball Military Klub Náchod - Lepší je být první v pekle než druhý v nebi ... www.paintballnachod.cz
INZERCE a PAINTBALL BAZAR na http://www.paintballnachod.cz/inzerce
A5-TPX-Carbine-K5-SGB K1-PGP-Maverick-Equalizer
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Jaroslav
Pohanský Pes


Založen: 13. 05. 2005
Příspěvky: 2004
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: pá únor 29, 2008 8:43 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Ono to bude take tim, ze Kojot (smrduty) misto hrani orgnizoval a zajistoval, to ledakdo nedokaze misto toho aby si sam zahral se po celou dobu tomu vsemu venovat..... urcite tohle ukazuje jednu z cest kudy se budou hry vyvijet, druhou cestou jsou ale stale akce, kde proti sobe stoji kluby v ruznych bojovych situacich bez velke organizace a rekvizity jsou jen drobnou omackou, takove bych urcite nezavrhoval.... scenarove hry se v nasem prostredi prosazuji jen velmi pozvolna, mnohdy mame co docineni z naprosto nesmyslnymi scenari s nesmrtelnymi (jako sem zazil na Orechove) nebo takove ktere znamenaji neprimereny masomlejn (nekomu se to holt libi). Pro mne je spis zajimave ze se cim dal tim vic prosazuji scenare slozite a obtizne, na dlouhou dobu, tedy zadne rychle akce v rychlem sledu, to je urcite pro urcitou cast komunity pozitivni. Jsem rad ze si Kojote v tomhle smeru nezklamal Laughing
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
KoyoT



Založen: 26. 09. 2005
Příspěvky: 1239
Bydliště: Lihomyšl

PříspěvekZaslal: pá únor 29, 2008 11:04 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Chlapi, se červenám až na p**deli Smile... že to byla nej akce zatím v čr pořádaná, to se mi zase nezdá... třeba MPCC nebo Sever proti Jihu byly taky dost povedené akce...
I když ocenení od Honzy, co by pořadatele několika megaher a dokonce i od Jaroslava...to fakt potěší Cool

To Patras: nebylo by možný videjko, aspon ty nejzajímavější zábery poslat?... není problem to sjet přes internet..
_________________

KoyoT
MPC Forest

VĚČNÝ KUTIL, STAVITEL A OPRAVÁŘ

"... je dobré slyšet svoje kroky... " J. Kulhánek -Noční klub
"Když už si hraju na vojáčky, tak pořádně."
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky MSN Messenger
Wolf



Založen: 23. 03. 2006
Příspěvky: 145
Bydliště: Kuřim

PříspěvekZaslal: pá únor 29, 2008 6:50 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Njn, odešels na vrcholu kariéry Crying or Very sad
_________________
No one lives forever...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
patras



Založen: 29. 05. 2006
Příspěvky: 997
Bydliště: Náchod

PříspěvekZaslal: ne březen 02, 2008 2:12 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

KoyoT napsal:
Chlapi, se červenám až na p**deli Smile... že to byla nej akce zatím v čr pořádaná, to se mi zase nezdá... třeba MPCC nebo Sever proti Jihu byly taky dost povedené akce...
I když ocenení od Honzy, co by pořadatele několika megaher a dokonce i od Jaroslava...to fakt potěší Cool

To Patras: nebylo by možný videjko, aspon ty nejzajímavější zábery poslat?... není problem to sjet přes internet..


neco z toho vyzobu a poslu link .. ted nemam moc casu .. Smile bohuzel spider zapomel dat od minule novy baterie a v tom nejlepsim dosli Smile
_________________
PBN - Paintball Military Klub Náchod - Lepší je být první v pekle než druhý v nebi ... www.paintballnachod.cz
INZERCE a PAINTBALL BAZAR na http://www.paintballnachod.cz/inzerce
A5-TPX-Carbine-K5-SGB K1-PGP-Maverick-Equalizer
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
g0mez



Založen: 18. 06. 2007
Příspěvky: 45
Bydliště: P9

PříspěvekZaslal: pá březen 07, 2008 12:52 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

prosim jak to vyzera s videom z akcie? kazdy den dufam ze sa uz konecne nieco objavy a ono kazdy den nic...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KoyoT



Založen: 26. 09. 2005
Příspěvky: 1239
Bydliště: Lihomyšl

PříspěvekZaslal: pá březen 07, 2008 6:17 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

není čas, všechen padl na přípravu před akcí Smile... a Gomez nic vidět nebude za to rallye na louce !!! (pokud to byl on) Evil or Very Mad pěkně jsem si to vyžral .... Evil or Very Mad

Pomalu to dávám do kupy, páč materiálu je dost a nemůžu najít vhodnou hudbu...

Pro zajímavost v high kvalitě to má 28,5 GB Smile ....
_________________

KoyoT
MPC Forest

VĚČNÝ KUTIL, STAVITEL A OPRAVÁŘ

"... je dobré slyšet svoje kroky... " J. Kulhánek -Noční klub
"Když už si hraju na vojáčky, tak pořádně."
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky MSN Messenger
Hogi
MG Team


Založen: 22. 07. 2005
Příspěvky: 361
Bydliště: Davle

PříspěvekZaslal: pá březen 07, 2008 11:01 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

No myslim, že sis to musel vyžrat i za ty vyjetý koleje... Bejt majitelem louky, tak tam už kopu pankejt a stavym ježky.
_________________
http://www.hrajpaintball.com/
http://www.airsoft-arena.cz/
http://www.pitbajk.cz/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Wolf



Založen: 23. 03. 2006
Příspěvky: 145
Bydliště: Kuřim

PříspěvekZaslal: po březen 10, 2008 6:45 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Koyote jestli mas moznost nahrat to video na net tak na to muzem u nas na strankach vystrachat aspon 600MB. Tak se to dostane uplne ke kazdymu v rozumne kvalite.
_________________
No one lives forever...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KoyoT



Založen: 26. 09. 2005
Příspěvky: 1239
Bydliště: Lihomyšl

PříspěvekZaslal: po březen 10, 2008 7:20 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak video má zatím 30 min, a to je jen první mise Smile... je tam tolik dobrých záběrů., že je mi to líto vystříhat... takže budou 2 verze, jednas obsáhlejší cca 50 min a pak kratší spíš jen takový rychlý klip... Twisted Evil
Jinak Wolfe dík za nabídku, možná ji využijem Wink...
_________________

KoyoT
MPC Forest

VĚČNÝ KUTIL, STAVITEL A OPRAVÁŘ

"... je dobré slyšet svoje kroky... " J. Kulhánek -Noční klub
"Když už si hraju na vojáčky, tak pořádně."
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky MSN Messenger
KoyoT



Založen: 26. 09. 2005
Příspěvky: 1239
Bydliště: Lihomyšl

PříspěvekZaslal: pá březen 14, 2008 11:15 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak je ve Videích na MP odkaz
... jen minutka ale i tak mi to dalo znovu dát do kupy Smile...
porod to na you tube nacpat..

Video nakonec bude mít asi hodinu a pokusím se to smrsknout na těch 600MB, kdo bude mit zájem, tak posílám i poštou ale to už bude něco stát.. Wink...
_________________

KoyoT
MPC Forest

VĚČNÝ KUTIL, STAVITEL A OPRAVÁŘ

"... je dobré slyšet svoje kroky... " J. Kulhánek -Noční klub
"Když už si hraju na vojáčky, tak pořádně."
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky MSN Messenger
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> Archiv proběhlých akcí - 2008 Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další
Strana 6 z 8

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Design by SkaidonDesigns | Distributed by Olate