Diskusní fórum  www.military-paintball.cz
Vítejte na sdruženém fóru paintballových klubů a přátel značkovacích zbraní, hrajících military paintball
v lesích, domech, hřištích a všude kde se sejde dobrá parta lidí, kteří si rádi zahrají
 
 FAQ   Hledat   Seznam uživatelů   Uživatelské skupiny   Registrace 
 Nastavení   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv   Přihlášení 

Zlín a Blízké okolí

 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> Team hledá hráče nebo hráč hledá team
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Ranger



Založen: 27. 07. 2006
Příspěvky: 1

PříspěvekZaslal: út duben 10, 2007 10:39 am    Předmět: Zlín a Blízké okolí Odpovědět s citátem

Čauec, chtěl bych dát dohromady pár volných lidí ze Zlína i okolí, kteří nejsou v žádném teamu, k občasným společným akcím nebo aspoň společnému plánování kam zajedem zahrát aby nás bylo víc Smile zatím jsme dva 309-413-477 Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Cofey



Založen: 25. 10. 2006
Příspěvky: 437
Bydliště: Mám

PříspěvekZaslal: út duben 10, 2007 9:35 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Autorizuj mě na ICQ - mám zájem stát se mírně organizovaným členem lehce neorganizované skupiny...... bydliště Holešov, denně pracovně ve Zlíně.

Cofey
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sparky



Založen: 15. 07. 2007
Příspěvky: 1

PříspěvekZaslal: so říjen 20, 2007 8:56 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Zdarec! sme tym z Rusavy! tak jestli byste nekdy chteli zastrilet v par lidech tak se klidne ozvete na Číslo ICQ: 375-122-699 Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bonduel



Založen: 23. 01. 2008
Příspěvky: 12

PříspěvekZaslal: čt únor 07, 2008 1:59 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Cusik Cusik.Osobne jsem z Bystrice po Hostynem a v Loukove mame postavene hriste kde hravame a mivame obcas turnaje.Zatim tedy zadna slava jelikoz vse se teprve buduje a fungujem ani ne rok ale po domluve bychom s vama jiste nejaky ty matche dali Wink
_________________
"Když jsi poražen, ber to jako signál, že tvé plány nebyly tak skvělé, přetvoř je a znovu vykroč směrem ke kýženému cíli."
Napolean Hill
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
SeET



Založen: 30. 08. 2006
Příspěvky: 5
Bydliště: Holešov

PříspěvekZaslal: po únor 18, 2008 11:13 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Pokud by jste měli zájem přidejte pod křídla paintball žopy. V současné době zde máme dva tými kteří hledají lidi.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> Team hledá hráče nebo hráč hledá team Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Design by SkaidonDesigns | Distributed by Olate