Diskusní fórum  www.military-paintball.cz
Vítejte na sdruženém fóru paintballových klubů a přátel značkovacích zbraní, hrajících military paintball
v lesích, domech, hřištích a všude kde se sejde dobrá parta lidí, kteří si rádi zahrají
 
 FAQ   Hledat   Seznam uživatelů   Uživatelské skupiny   Registrace 
 Nastavení   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv   Přihlášení 

Problém s 50 Round Hopper

 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> Paintball - masky, vybavení, výstroj, pyrotechnika
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Cofey



Založen: 25. 10. 2006
Příspěvky: 437
Bydliště: Mám

PříspěvekZaslal: po únor 26, 2007 3:40 pm    Předmět: Problém s 50 Round Hopper Odpovědět s citátem

Ahojte.

Před časem jsem si koupil tenhle zásobník a téměr pravidelně se mi stává že v něm zůstavají "viset" kuličky - zůstanou tak šikovně opřený dvě o sebe nad otvorem kterým by měly padat dolů a nepadají. Díval jsem se jestli tam třeba nezůstal z výroby trčet nějaký kus plastu ale nic jsem nenašel.
Stává se vám to taky nebo mám nějakýho atyp šmejda?
Nepříjde mi zrovna praktické pořád hrkat s kvérem aby to padalo....

Cofey
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hellboy



Založen: 16. 09. 2006
Příspěvky: 1904
Bydliště: Reichenau Farbenkugel Manschaft

PříspěvekZaslal: po únor 26, 2007 4:59 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Stava. O designu zasobniku mi ani nemluv. 90% jsou hnusny jak prdel a jeste se v tom takhle sekaj kule.
_________________
Zbraně nezabíjejí, to Chuck Norris.
www.danielvavra.com
BT TM-15 | Solenoid V2 | TM Ripclip | Flasc Barrel | NCStar 40mm red dot + laser || Custom MR1 | Ripclip | Apex
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Jarda



Založen: 29. 07. 2006
Příspěvky: 66
Bydliště: Holubov/Č.Krumlov

PříspěvekZaslal: po únor 26, 2007 5:19 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Stává se mi to taky,pořád se s tím musí třepat a to i když tam dám třeba jen 40 kulí..A navíc,tenhle zásobník je z nějakýho chabrus materiálu,takže už mi ho 2krát rozstřelili.Design taky nic moc.Někde jsem u někoho viděl takový malý placatý zásobníky,ty vypadaly líp,ale už nevím u koho a na netu jsem nic podobnýho nenašel.Koupil jsem si zásobník na 150 kulí,je o hodně menší než to jelito na 200 a vypadá líp.Kdyby tak byl takový i na 50 kulí....Neví někdo o něčem lepším?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Slep
Pohanský Pes


Založen: 12. 05. 2005
Příspěvky: 269
Bydliště: Chelyabinsk-70

PříspěvekZaslal: po únor 26, 2007 8:44 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

jo taky se me to stavalo. trochu mi pomohl LAPCO side feeder na tipmanna, takze pokud vlastnis tipmana 98 a starsi je to celkem dobra vec
vlastne do nakloni zasobak vic do strany takze kulicky prochazej do zbrane rovnym tunelem, casem sem stejne ale presel na cyklon protoze se pak zacal na moji zbran prodavat. Jestli mas neco jinyho, nevim jak to vyresit ale kvrdlat s kverem budes muset furt, to je navic neduh celkem vsech gravitaku ne jenom ty padesatky. Proto si lidi delaj vlastni upgrady, napriklad nachodaci maj svuj system zasobniku a nutno rict ze ponekud sikovne vychytanej.
_________________

Slep
Советский Солдат
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
migus



Založen: 07. 08. 2006
Příspěvky: 107
Bydliště: Rychnov n/K

PříspěvekZaslal: út únor 27, 2007 10:45 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

hele borci, tahle 50ka se prodava v US s plastovym (jednorazovym) znackovacem nekde v marketech u pokladny Smile tak to tak berte !!! tady to prorazilo jen diky kubature (50balls) Laughing Laughing Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
henie



Založen: 12. 03. 2007
Příspěvky: 51
Bydliště: Vsude mozne

PříspěvekZaslal: st duben 25, 2007 3:13 am    Předmět: Odpovědět s citátem

no ja sem koukal ze nejaky borci si asi vyrobej samy todlec

http://tacticalten.com/forum/index.php/topic,46.0.html

a nebo uz to mozna maji vyrobeny Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
orange



Založen: 25. 06. 2007
Příspěvky: 68
Bydliště: Praha, Dablice

PříspěvekZaslal: čt červenec 19, 2007 1:06 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Dej jsi jej na pumpu, pumpovani jim bude trast Rolling Eyes
_________________
Pumps never DIE !
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BR4DeK



Založen: 07. 08. 2006
Příspěvky: 431

PříspěvekZaslal: čt červenec 19, 2007 3:24 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

http://www.paintball-obchod.cz/obchod/indexmain.php?PHPSESSID=f0caf5ff0571837fe3dce2a1ffc93c75&kodc=2703-AAA-AA

sice je an 100, ale je to furt hezčí, než ten velkej banán na 200. A kule propadávají celkem v poho.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Cofey



Založen: 25. 10. 2006
Příspěvky: 437
Bydliště: Mám

PříspěvekZaslal: pá červenec 20, 2007 10:21 am    Předmět: Odpovědět s citátem

BR4DeK napsal:
http://www.paintball-obchod.cz/obchod/indexmain.php?PHPSESSID=f0caf5ff0571837fe3dce2a1ffc93c75&kodc=2703-AAA-AA

sice je an 100, ale je to furt hezčí, než ten velkej banán na 200. A kule propadávají celkem v poho.


Zdar.
Budu Ti oponovat - mě to tímhle zásobníkem propadává ještě hůř než tou 50-ou.
Vypadá sice celkem pěkně ale použitelnost dle mé zkušenosti pouze jako chrastítko.
Jo a tu vložku na kalibr .55 jsem z tama samozřejmě vykuchal - v tom problém nebude Rolling Eyes

Cofey
_________________
"Si vis pacem, para bellum!"
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
johnyz



Založen: 25. 04. 2007
Příspěvky: 88

PříspěvekZaslal: pá červenec 20, 2007 11:27 am    Předmět: Odpovědět s citátem

BR4DeK napsal:
http://www.paintball-obchod.cz/obchod/indexmain.php?PHPSESSID=f0caf5ff0571837fe3dce2a1ffc93c75&kodc=2703-AAA-AA

sice je an 100, ale je to furt hezčí, než ten velkej banán na 200. A kule propadávají celkem v poho.



Taky ho mám a je fakt, že kule propadávaj hůř než u klasického 200. Zásobník na 50 nemám, tak to s ním nemůžu srovnat.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Fila



Založen: 23. 10. 2006
Příspěvky: 465
Bydliště: RFM

PříspěvekZaslal: pá červenec 20, 2007 12:05 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

já mám na 50 kulí a potřásání zbraní je naprostá nutnost,proto jsem nainstaloval trubu na 20ks a ted ten problém nemám.....mám zase jinej a to je častý dosypávání kulí!! Confused

Kdy se někdo slituje a začne vyrábět elektriku na 50??!!
Question
_________________
si kliďánko umřu........

Sudéta Óre! (Les Kanců)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
orange



Založen: 25. 06. 2007
Příspěvky: 68
Bydliště: Praha, Dablice

PříspěvekZaslal: pá červenec 20, 2007 12:12 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Fila napsal:
já mám na 50 kulí a potřásání zbraní je naprostá nutnost,proto jsem nainstaloval trubu na 20ks a ted ten problém nemám.....mám zase jinej a to je častý dosypávání kulí!! Confused

Kdy se někdo slituje a začne vyrábět elektriku na 50??!!
Question


V dobe rozmachu pump se pouzival na ty hranate zasobniky tento figl:

Jedna vnitrni strana se vylestila a druha se trochu zdrsnila. Malinko to pomohlo Very Happy Nevim jestly by to pomohlo na kulatejsi tvar ?
_________________
Pumps never DIE !
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
orange



Založen: 25. 06. 2007
Příspěvky: 68
Bydliště: Praha, Dablice

PříspěvekZaslal: pá srpen 10, 2007 7:34 am    Předmět: Zasobnik na 50 + 8 kuli s mistem na pretres Odpovědět s citátem

V Zasobnikach na 50 nebo 48 kuli se obcas kule sparjcnou a je potreba jim zatrepat. Pokud je vsak plny (nasypete do nej 50ku tubu) neni na to dost prazdneho prostoru, proto jsem na Zasobnik Winchester 48 pridelal vicko z lemem (LoaderCap) od 32 degrees (navic je s pantem ) Smile

Postup:

Lem na kricku 48 zasobniku srazime smirkem, povrch krcku a vnitrek vicka zdrsnime smirke, dukladne odmastime ubrouskem namocenym v odmastovadle a pockame 3 min az se domastovadlo odpari, na obe lepene plochy dame lepidlo a odvetrame 10 min, pote slepime. Prebytecne lepidlo ihned otreme ubrouskem. Za 24 hodin prelepime spoj s vnitrni i vnejsi strany. Za 48 hod muzeme zalepit vnejsi spoj cernou paskou, pokud neni vnitrek idelane hladky vylestime jemnym smirkem. Na konec pridame gumicku.


Foto Galerie: Zasobnik na 50 + 8 kuli s mistem na pretres ( s navodem vyroby )
_________________
Pumps never DIE !
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ares



Založen: 18. 11. 2006
Příspěvky: 389

PříspěvekZaslal: pá srpen 10, 2007 1:33 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

my pouzivame tuby na 10 kuli po dvou svazane k sobe elektrikarskou izolackou. Nekdo je ani nesvazuje a nosi druhou tubu v kapse. Vymezeni potrebne velikosti do kolinek a feednecku delame namotanim izolacky na konec tuby. Pro hru v omezenem prostoru, kde hrajeme, je 20 kuli naprosto dostacujici.

Tohle reseni je perfektni v tom, ze vsichni musi po 10ti vystrelech prebijet a v rukavicich sundat vicko, otocit a nasadit vicko zpatky nejaky ten cas zabere a da se s tim trosku taktizovat. A hlavne v tubach se kule nezasekavaji, jako v malejch 50kach

Nevyhodou je, ze tuby nic moc nevydrzi a po zasahu se vetsinou odeberou do vecnych lovist, ale neni to nijak caste, myslim tak jeden zasah za celodenni hru.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Remus



Založen: 01. 11. 2007
Příspěvky: 30

PříspěvekZaslal: út prosinec 11, 2007 11:13 pm    Předmět: Re: Zasobnik na 50 + 8 kuli s mistem na pretres Odpovědět s citátem

orange napsal:
V Zasobnikach na 50 nebo 48 kuli se obcas kule sparjcnou a je potreba jim zatrepat. Pokud je vsak plny (nasypete do nej 50ku tubu) neni na to dost prazdneho prostoru, proto jsem na Zasobnik Winchester 48 pridelal vicko z lemem (LoaderCap) od 32 degrees (navic je s pantem ) Smile



Co se vlastne vyresilo tim pridanim toho vicka na vrsek zasobniku. Chapu, ze tam je ted vic mista, ale to nic nemeni na to,ze se tam ty kule zasekavaji, nebo ano?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lopéz



Založen: 02. 10. 2007
Příspěvky: 74
Bydliště: chlum/pha

PříspěvekZaslal: čt prosinec 20, 2007 2:31 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

dá se v českých shopech sehnat nějaká jiná "padesátka" než Brass Eagle 50 Round Hopper with Elbow 1" clear (ten průhlednej) a Winchester 48 Round Loader?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Remus



Založen: 01. 11. 2007
Příspěvky: 30

PříspěvekZaslal: čt prosinec 20, 2007 3:37 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Lopéz napsal:
dá se v českých shopech sehnat nějaká jiná "padesátka" než Brass Eagle 50 Round Hopper with Elbow 1" clear (ten průhlednej) a Winchester 48 Round Loader?


a ještě kromě cyklon feedru, který nepasuje na spydery(nebo pasuje?)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
NoMan



Založen: 28. 08. 2007
Příspěvky: 6

PříspěvekZaslal: pá prosinec 21, 2007 12:27 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Remus napsal:
Lopéz napsal:
dá se v českých shopech sehnat nějaká jiná "padesátka" než Brass Eagle 50 Round Hopper with Elbow 1" clear (ten průhlednej) a Winchester 48 Round Loader?


a ještě kromě cyklon feedru, který nepasuje na spydery(nebo pasuje?)


nepasuje, ma asi 3x vetsi prumer Smile rek bych ze se nic jinyho momentalne sehnat neda...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> Paintball - masky, vybavení, výstroj, pyrotechnika Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Design by SkaidonDesigns | Distributed by Olate