Diskusní fórum  www.military-paintball.cz
Vítejte na sdruženém fóru paintballových klubů a přátel značkovacích zbraní, hrajících military paintball
v lesích, domech, hřištích a všude kde se sejde dobrá parta lidí, kteří si rádi zahrají
 
 FAQ   Hledat   Seznam uživatelů   Uživatelské skupiny   Registrace 
 Nastavení   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv   Přihlášení 

Military paintball - proc se mu tak jeste rika ?
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12  Další
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> Paintball - Různé, off-topic
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Flyboy



Založen: 05. 08. 2006
Příspěvky: 176
Bydliště: Aš

PříspěvekZaslal: so prosinec 01, 2007 4:56 pm    Předmět: Zásobníky na 50 Odpovědět s citátem

Pročetl jsem celé fórum a nikde nepostřehl zmínku o hráčích, kteří nemohou hrát bez el. zásobníku. Zbraně od WGP nebo P.Ecl, případně od Prota mají tak jemný mechanismus, že obyč graviťák nesype dostatečně kuličky. Sám mám mechanického Cockera, ale bez eVa, brambory - jak říkává Hellboy se bohužel neobejdu. Limit kulí na hru pro mne není problém, ale to omezení zásobníku ano, páč elektro zásobník na 50 kuliček jsem nikde žádný nenašel. V pravidlech je zmínka o kulometčíkovi, který by mohl mít zás. na 200. V kropení si nelibuji a tak mi ani kulometečctví nic neříká. Snad se bude dát s pořadateli jednotlivých akcí rozumě domluvit a toto pravidlo nebudou u hráčů s né zrovna mainstreamovými zbraněmi nekompromisně vyžadovat.
_________________
.
.
.
.
Angel owner - If you show me an inch I'll show you the deadbox
.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
JPenda



Založen: 25. 01. 2007
Příspěvky: 1035
Bydliště: Písek

PříspěvekZaslal: so prosinec 01, 2007 7:39 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

to Flyboy:
měl jsem naprosto stejný problém jako ty, že mi nepadaly kuličky z 50kového zásobníku do mechanického cockera.
Problém jsem ale vyřešil tím, že jsem k závěru, který natahuje další kuličku připevnil slabý drátek a ten mi dírkou ustí do zásobníku. Drátek je uvnitř zásobníku zahnutý a při každém výstřelu mi automaticky z natažením zbraně šoupne další kuličku do komory. Jen nesmí být zásobník úplně narvaný, aby se v něm kuličky mohli trochu pohybovat.
Celý machanismus používám již od jara a funguje výborně.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Flyboy



Založen: 05. 08. 2006
Příspěvky: 176
Bydliště: Aš

PříspěvekZaslal: so prosinec 01, 2007 8:35 pm    Předmět: Zásobníky na 50 Odpovědět s citátem

Vypadá to zajímavě, pokusím se něco zbastlit. Díky za tip.
_________________
.
.
.
.
Angel owner - If you show me an inch I'll show you the deadbox
.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tracker



Založen: 29. 06. 2007
Příspěvky: 1660
Bydliště: UL

PříspěvekZaslal: ne prosinec 02, 2007 7:05 pm    Předmět: Re: Zásobníky na 50 Odpovědět s citátem

Sám mám mechanického Cockera, ale bez eVa, brambory - jak říkává Hellboy se bohužel neobejdu. Limit kulí na hru pro mne není problém, ale to omezení zásobníku ano, páč elektro zásobník na 50 kuliček jsem nikde žádný nenašel. V pravidlech je zmínka o kulometčíkovi, který by mohl mít zás. na 200.


Prosím tě Confused stačí tam nasypat kule z maléhé (např. 50 kulovéhé tuby )
a máš to odměřené .....
Tak - že nehledej el.zás. do 50 kulí - už ta myšlenka je blbost a odměř si to tou tubou - je snad jedno že je poloprázdnej nééé ?:.
A další věc - dle mě hráči MPB nebudou mít takovéto zbraně co ty...
Ale co nejvíce reál podoby - no ale je to jen můj názor - tak to hoď hlavou

Entr.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
BR4DeK



Založen: 07. 08. 2006
Příspěvky: 431

PříspěvekZaslal: ne prosinec 02, 2007 7:27 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

2tracker: Flyboyovi jde o to, že v pravidlech je přímo napsáno toto:

"2. Maximální velikost zásobníku na zbrani je 50, nebo méně (s vyjímkou kulometu) "

To znamená, že prostě s Evem podle těchto pravidel hrát nemůže. Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Skid
ADMIN


Založen: 12. 05. 2005
Příspěvky: 213
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: ne prosinec 02, 2007 8:03 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Vzhledem k tomu, že pravidla jsou brána jako souhrn doporučení, myslím že pro takovýto konkrétní případ není problém aplikovat příslušnou výjimku. Samozřejmě je pak důležité, aby hráč který bude z objektivních důvodů muset hrát s větším zásobníkem, tam skutečně neměl nasypáno více než 50 kulí.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hellboy



Založen: 16. 09. 2006
Příspěvky: 1904
Bydliště: Reichenau Farbenkugel Manschaft

PříspěvekZaslal: ne prosinec 02, 2007 9:26 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ale v pravidlech je taky napsano, ze vic nez 50 muze mit kulomet. Kulomet je standardni na vetsine akci a neznamena to, ze kulometcik musi byt sypac. Jen ze nemusi prebijet. Myslim, ze vetsina poradatelu je rozumna a s takovou alternativou pocita. Takze bych se vubec nebal. Mozna bys neuspel na nejake HC akci, ale nevidim problem v tom, dat si na to 50ku za stovku a priste ji zas vymenit za velkej.
_________________
Zbraně nezabíjejí, to Chuck Norris.
www.danielvavra.com
BT TM-15 | Solenoid V2 | TM Ripclip | Flasc Barrel | NCStar 40mm red dot + laser || Custom MR1 | Ripclip | Apex
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
papez



Založen: 13. 08. 2006
Příspěvky: 572
Bydliště: PPARENA

PříspěvekZaslal: ne prosinec 02, 2007 9:59 pm    Předmět: Re: Zásobníky na 50 Odpovědět s citátem

tracker napsal:
Prosím tě Confused stačí tam nasypat kule z maléhé (např. 50 kulovéhé tuby )
a máš to odměřené .....
Tak - že nehledej el.zás. do 50 kulí - už ta myšlenka je blbost a odměř si to tou tubou - je snad jedno že je poloprázdnej nééé ?:.
A další věc - dle mě hráči MPB nebudou mít takovéto zbraně co ty...
Ale co nejvíce reál podoby - no ale je to jen můj názor - tak to hoď hlavou

Entr.


No, nejde o to jak nasypat 50 kuly do zasobniku Rolling Eyes ale o to ze kdyz ma nahodu nekdo lepsi zbran nez je A5, ktera umi vic jak 5ran/s tak tim ze mas gravitacni zasobnik, a nic ti nepodava kule, jsi na nejlepsi ceste kulicku trhnout a to nema s sypanim nic spolecneho, staci trikrat rychle po sobe vystrelit na pohyblivej cil a je to tam.....samozrejme ty lepsi zbrane co maji oci uz tohle nedelaji....

No a pokudy myslis ze hraci MPB nemaji takove zbrane, jsi na omylu, jen v te zaplave A5 proste nejsou tyhle zbrane tak videt, nicmene bych rek ze prevaha A5 je spis estetickou a fynanci zalezitosti, protoze A5 s podobne se s Cokrem a high-end zbranemi nedaji srovnat.

Jo a aby zas nenastala flame, jsem pro bud pro mensi zasobniky a nebo:
at si hraci nosi do hry kulicky v tubach a nemaji nic ve zbranich a teprv pred hrou si je tam nasypou, tak se da snadno skontrolovoat kdo ma s sebou dejme tomu 150kuli a jestli si pak naplni z 2/3 Hallo, nobo 3x 50kovej loader a nebo buhvi kolik zasobniku do 5gen.....
_________________
Twisted EvilVítěz EP5 - Mistrovství Evropy ve sportovním paintballu 2009 a 2010 Twisted Evil

www.pparena.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
tracker



Založen: 29. 06. 2007
Příspěvky: 1660
Bydliště: UL

PříspěvekZaslal: po prosinec 03, 2007 9:46 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Já jen reagoval na přízpěvek na ten el. zás. U nás pokud se hraje na počet kulí - z důvodu nějakého scénáře. tak tam běhaj Matrixové a Ionisti - vedle viktorů a orionů. všichni mají 200 kul. zásobníky - no a to se jen odměří - pak to mají lehčí třeba 98čky a A-5tky s 50sátkou a někomu to nikdy nevadilo - to že měl poloprázdnej zásob. - a myslím si že pokud se dostaví člen s elektrikou se vším na MPB tak pořadatel ho nevykopne kvůli rozměrům zásobníku. Wink

Tak asi tak nějak.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
patras



Založen: 29. 05. 2006
Příspěvky: 997
Bydliště: Náchod

PříspěvekZaslal: po prosinec 03, 2007 10:15 am    Předmět: Odpovědět s citátem

spise jde o to ze kdo bude chtit hrat military koupi si taky odpovidajici zbran a ne zbran ktera se pouziva prevazne an speed ...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Hellboy



Založen: 16. 09. 2006
Příspěvky: 1904
Bydliště: Reichenau Farbenkugel Manschaft

PříspěvekZaslal: po prosinec 03, 2007 10:29 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Pravda je, ze treba SP8 je military a elektrickej zasobnik asi potrebuje. Stejne tak treba MR2, MR3, nebo nektery Cockery.
_________________
Zbraně nezabíjejí, to Chuck Norris.
www.danielvavra.com
BT TM-15 | Solenoid V2 | TM Ripclip | Flasc Barrel | NCStar 40mm red dot + laser || Custom MR1 | Ripclip | Apex
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
kuris



Založen: 10. 10. 2006
Příspěvky: 150
Bydliště: Aš

PříspěvekZaslal: po prosinec 03, 2007 1:28 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

patras napsal:
spise jde o to ze kdo bude chtit hrat military koupi si taky odpovidajici zbran a ne zbran ktera se pouziva prevazne an speed ...



Jsi vedle, kazdej si koupi proste to co se mu libi a kdyz se mi nelibi tipmann tak si ho přece nekoupim jenom kvuli tomu, ze chci hrat military. Koupim si proste zbran ktera mi vyhovuje po vsech strankach chapes?
Mám EGo od planet Eclipse a to mi vyhovuje a potrebuju k nemu elektrickej zasobnik, gravitak je celkem na nic i kdyz ma zbraň oko.
_________________
Paintball až Aš
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
patras



Založen: 29. 05. 2006
Příspěvky: 997
Bydliště: Náchod

PříspěvekZaslal: po prosinec 03, 2007 1:32 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

kdyz budes chtit jezdit offroad zavody tak si koupis na to ferrari protoze se ti libi ? .. blbost ne .. koupim si neco co odpovida tomu co chci hrat ...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
No55
MG Team


Založen: 18. 01. 2006
Příspěvky: 801
Bydliště: Březová

PříspěvekZaslal: po prosinec 03, 2007 2:50 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

patrasi asi nemáš pravdu... nebudu kupovat něco jen kvuli tomu co se mi líbí, ale to co mi vyhovuje... pokud mluvíme o zásobnících bereme v potaz jejioch funčknost a né to jak vypadaj....to samé platí o zbraních.. nepotřebuju tipa co má nasobě 3kg oplastování aby to vypadalo jako reálná zbran páč většinou ta kapotáž má jen líbivej efekt.... dnes kdo má trochu pár po hromadě nejdřív kouká na funkčnost zbraně... jakákoliv diskuze o zásobníku jestli malym nebo velkým je pro mě akorát jen ulehčení kontroly pro pořadatele, a pokud člověk hraje poctivě a obravdu si do kanystru nasype limitovanou munici tak jak by měl, nevidim v tom problém.... elektronika s bramborovym zásobníkem totiž nevylučuje použítí zbraně při hře na limitovanou munici... sám hraju s elektrou která občas sype 13/s... a nemám problém s limitovanou municí.. pokud se rozhodnu si jí vyplácat během několik sekund je to moje rozhodnutí s tim že pak budu asi házet šišky... ale někdy je kadence prostě výhodou a dnešní sportovní zbraně mohou dosahovat i větší přesnosti, pokud začneme upřednostnovat vzhled přd výkonem tak to neni podle mě military ale lesní modeling..... Cool samozřejmě do kategorie výkon bychom neměli řadit jen kadenci ale i kvalitu dráhy letu kule atd.....
_________________
Hong cuang ťeie tong - staré vietnamské přísloví, doslovný překlad zní "Máš-li deštník v prdeli, neotvírej ho!"

Vítěz ve skákání v pytli 86


Naposledy upravil No55 dne po prosinec 03, 2007 4:04 pm, celkově upraveno 2 krát
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kuris



Založen: 10. 10. 2006
Příspěvky: 150
Bydliště: Aš

PříspěvekZaslal: po prosinec 03, 2007 3:53 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

patras napsal:
kuris napsal:
patras napsal:
spise jde o to ze kdo bude chtit hrat military koupi si taky odpovidajici zbran a ne zbran ktera se pouziva prevazne an speed ...



Jsi vedle, kazdej si koupi proste to co se mu libi a kdyz se mi nelibi tipmann tak si ho přece nekoupim jenom kvuli tomu, ze chci hrat military. Koupim si proste zbran ktera mi vyhovuje po vsech strankach chapes?
Mám EGo od planet Eclipse a to mi vyhovuje a potrebuju k nemu elektrickej zasobnik, gravitak je celkem na nic i kdyz ma zbraň oko.


kdyz budes chtit jezdit offroad zavody tak si koupis na to ferrari protoze se ti libi ? .. blbost ne .. koupim si neco co odpovida tomu co chci hrat ...


Srovnáváš brambory s hruškama. Já chci hrát paintball a mam k tomu odpovídající zbraň. Stejně tak jako když budu chtít jezdit offroad koupim si odpovídající auto ale jestli to auto bude mít ESP pro lepší stabilizaci podvozku nebo jen ABS nebo vůbec nic je přeci úplně jedno a záleží na řidiči co mu lépe při závodech vyhovuje a ne na tom co má většina a považuje to za standard. Stejně tak je to při paintballu a pokud někomu vyhovuje spíše elektronický mechanismus zbraně a všechny výhody s tím spojené více než mechanický, tak je to jeho volba.
_________________
Paintball až Aš
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
patras



Založen: 29. 05. 2006
Příspěvky: 997
Bydliště: Náchod

PříspěvekZaslal: po prosinec 03, 2007 4:35 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

ja ne motas to ty kamo Smile ... kup si zbran ktera musi mit el. zasobnik a pak jezdi jen na hry kde budou povoleny ... woodball nebo speedball .. jinak si proste nezahrajes ... limity jsou dany !!! treba u zavodu kdyz budes chtit jezdit kategorii N a bude ti lepe vyhovovat auto specifikace WRC tak te s nim tam taky nikdo nenecha zavodit Very Happy Very Happy ...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
papez



Založen: 13. 08. 2006
Příspěvky: 572
Bydliště: PPARENA

PříspěvekZaslal: po prosinec 03, 2007 4:58 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Patras, meles blbosti, nech prirovnani zavodu aut, tady se strili, a rekni si na rovinu:

A5 a podobne markery si militarista kupuje ze dvou velkejch duvodu-
1, Ma peknej vzhled
2, Je levna, vse k ni je levne a provoz je taky levnej

Je to tak a vubec nerikam ze ani jeden z obou duvodu je spatny, myslim si ze pro potreby vetsiny hracu je to dobra zbran a jsou s ni maximalne spokojeni, ale zbrane tzv. "na speedball" nebo "High-end" jsou take jen zbrane na paintball a to ze si chce nekdo koupit kavlitni zbran, neni duvod proc mu zakazat hrat military a to ze ta zbran vypada jako autogen, neni sice moc military, ale rozdil pri strelbe je masakrozni....

nebo jako spravnej militarista ma proste zbran sunku a pri koupi neceho lepsiho ma jit radsi hrat speedball, chapu to tak dobre? Btw to by se moh zakazat i tippman s responsem, elektrickou rukojeti, delsi hlavne, kolimatory, vse co dela zbran lepsi......taky elektricky spidery, SP8.....no patras, nebude nejlepsi kdyz spravnej militarista bude mit jenom pumpu, nebo lepe prak.... Twisted Evil Laughing
_________________
Twisted EvilVítěz EP5 - Mistrovství Evropy ve sportovním paintballu 2009 a 2010 Twisted Evil

www.pparena.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Hogi
MG Team


Založen: 22. 07. 2005
Příspěvky: 361
Bydliště: Davle

PříspěvekZaslal: po prosinec 03, 2007 5:19 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Papezi, když už si hraju na "vojáčka", tak si k maskáčům nevezmu světelnej meč ze StarWars (pro nechápavý sportovní zbraň). Už z principu je sportovní zbraň dělaná na jinej styl paintballu než zbraň do lesa. Když bys to tady chtěl přirovnat k autům tak s Tuaregem taky nebudu drandit po lese a nevydám se s nim třeba na Offroad Jamboree (zaprvý by to asi nepřežil a zadruhý by tam na tebe všichni čuměli jak na debila)-

A5 má výhody v tom, že už je na pojetí MPB připravená (nízkej profil, cyklon, možnost malýho zásobníku, nechá si líbit takřka jakýkoliv zacházení a prodává se na ni spousta příslušenství). O penežích to podle mě neni, protože i A5 můžeš mít za 20 000.

Mimochodem důvod, proč se do pravidel zařadily menší zásobníky je v tom, že to lidi donutí přebíjet a myslet na to, kolik maj kuliček v zásobníku.

Stejně nevim co se všichni pořád dohadujete, tohle nejsou závazný pravidla a každá akce bude mít pravidla z velký většiny individuální, který se tady budou jen inspirovat a podle určitejch pravidel k tý akci se rozhodnu, jestli na ni pojedu nebo ne.

PS: když bude v pravidlech k akci napsaný, že se tam po sobě střílí prakem, tak tam buď jedu a budu střílet prakem a nebo tam nejedu...
_________________
http://www.hrajpaintball.com/
http://www.airsoft-arena.cz/
http://www.pitbajk.cz/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
fremen



Založen: 17. 08. 2006
Příspěvky: 243
Bydliště: Reichenau an der Knieschna

PříspěvekZaslal: po prosinec 03, 2007 5:50 pm    Předmět: A5 Odpovědět s citátem

A5 a podobne markery si militarista kupuje ze dvou velkejch duvodu-
1, Ma peknej vzhled
2, Je levna, vse k ni je levne a provoz je taky levnej




papé co to meleš ty vole
1, A5 v základu vypadá hůř než MR1,ta vypadá aspoň trochu jako sapik,A5 spíš jak pistole na polyuretanovou pěnu Laughing

2,a že je levná??? v základu cca 7500litru a aby to troch střílelo a nejak vypadalo,tak jsem do ní dalších 10000 musel pustit....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Hellboy



Založen: 16. 09. 2006
Příspěvky: 1904
Bydliště: Reichenau Farbenkugel Manschaft

PříspěvekZaslal: po prosinec 03, 2007 5:51 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Presne tak. Je to uplne jednoduchy. Pokud je na akci povolenej kulomet na 200, tak si vem elektrickej zasobnik. Pokud ne, tak si za 150 korun kup vajicko na pade a nastav si spoust tak, aby strilela pomaleji, coz mam pocit v klidu jde, nebo se dohodni, ze budes dosypavat po padesati. Pokud to nepujde, nebo ti to nevyhovuje, nejezdi. Pravidla nepravidla, je to vec poradatele.

A Fremene, on Intimidator stoji v zakladu asi 30.000 bez niceho, takze A5 je fakt levna Smile Nicmene nemam pocit, ze by to krome znacne vetsi rychlosti sypani a soustrelu pri davce strilelo nejak diametralne lip, nez cokoli jineho. Preci jen pro PB kulicku plati jiste fyzikalni zakony a ty ani Intimidator neprekona.
_________________
Zbraně nezabíjejí, to Chuck Norris.
www.danielvavra.com
BT TM-15 | Solenoid V2 | TM Ripclip | Flasc Barrel | NCStar 40mm red dot + laser || Custom MR1 | Ripclip | Apex
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Jaroslav
Pohanský Pes


Založen: 13. 05. 2005
Příspěvky: 2004
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: po prosinec 03, 2007 6:49 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

hlavne se tu nehadejte ktera zbran je vic military, to je totalni nesmysl, at si kazdy strili cim chce, v tomhle ohledu nechapu tuhle hadku, rozumim tomu ze do terenu si nevezmu silnicni motorku jak se tu snazi argumentovat patras, jenze to prirovnani proste kulha, nebot je skutecne onen autocooker silnicni verzi ???? Nebo jdou do zatezoveho provozu pouzivat a nejsou nachylne na vlhkost, necistoty a dlasi veci, ktere pri military mechanismus atakuji ??? to by melo byt jedine kriterium a ne jak ta zbran vypada a jakou ma barvu.............. ale vazne dost hadek, to se zitra muzeme dohadovat jestli ma nekdo dost military nick a priste jestli ma nekdo dost military podpis a uces a podobne........
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
patras



Založen: 29. 05. 2006
Příspěvky: 997
Bydliště: Náchod

PříspěvekZaslal: po prosinec 03, 2007 8:38 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

ja se nehadam o barvu a vzheld pouze o NUTNOST EL. Zasobniku .. nekdo tu argumentoval ze omezeni velikosti zasobniku je nesmysl protoze on musi mit elektrickej a ty se na pade nedelaj Smile

a pro papeze .. A5 jsem si koupil jen proto protoze ma cyclone a nemusim mit nahoru zadnou debilni bandasku a K-series jsou z taiwanu a ja tomu proste neverim !
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
kuris



Založen: 10. 10. 2006
Příspěvky: 150
Bydliště: Aš

PříspěvekZaslal: po prosinec 03, 2007 10:49 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

patras napsal:
kuris napsal:
patras napsal:
kuris napsal:
patras napsal:
spise jde o to ze kdo bude chtit hrat military koupi si taky odpovidajici zbran a ne zbran ktera se pouziva prevazne an speed ...



Jsi vedle, kazdej si koupi proste to co se mu libi a kdyz se mi nelibi tipmann tak si ho přece nekoupim jenom kvuli tomu, ze chci hrat military. Koupim si proste zbran ktera mi vyhovuje po vsech strankach chapes?
Mám EGo od planet Eclipse a to mi vyhovuje a potrebuju k nemu elektrickej zasobnik, gravitak je celkem na nic i kdyz ma zbraň oko.


kdyz budes chtit jezdit offroad zavody tak si koupis na to ferrari protoze se ti libi ? .. blbost ne .. koupim si neco co odpovida tomu co chci hrat ...


Srovnáváš brambory s hruškama. Já chci hrát paintball a mam k tomu odpovídající zbraň. Stejně tak jako když budu chtít jezdit offroad koupim si odpovídající auto ale jestli to auto bude mít ESP pro lepší stabilizaci podvozku nebo jen ABS nebo vůbec nic je přeci úplně jedno a záleží na řidiči co mu lépe při závodech vyhovuje a ne na tom co má většina a považuje to za standard. Stejně tak je to při paintballu a pokud někomu vyhovuje spíše elektronický mechanismus zbraně a všechny výhody s tím spojené více než mechanický, tak je to jeho volba.


ja ne motas to ty kamo Smile ... kup si zbran ktera musi mit el. zasobnik a pak jezdi jen na hry kde budou povoleny ... woodball nebo speedball .. jinak si proste nezahrajes ... limity jsou dany !!! treba u zavodu kdyz budes chtit jezdit kategorii N a bude ti lepe vyhovovat auto specifikace WRC tak te s nim tam taky nikdo nenecha zavodit Very Happy Very Happy ...


S tebou opravdu nemá cenu vést diskuzi. Nikdy nepochopíš jádro problému. Nechápu proč někomu vadí, že budu mít na akci 200zásobník místo 50kovýho s tím, že v něm bude jen 50kuliček.
To je jako když bych se nemohl zůčastnit automobilových závodů, protože mám nádrž na 200litrů benzínu místo na 50litrů (když už tady pořád sovnáváš s autíčky ty závodníku). Prostě je to moje nevýhoda (lépe zasažitelný cíl atd.).
_________________
Paintball až Aš
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kuris



Založen: 10. 10. 2006
Příspěvky: 150
Bydliště: Aš

PříspěvekZaslal: po prosinec 03, 2007 10:51 pm    Předmět: Re: A5 Odpovědět s citátem

fremen napsal:
A5 a podobne markery si militarista kupuje ze dvou velkejch duvodu-
1, Ma peknej vzhled
2, Je levna, vse k ni je levne a provoz je taky levnej




papé co to meleš ty vole
1, A5 v základu vypadá hůř než MR1,ta vypadá aspoň trochu jako sapik,A5 spíš jak pistole na polyuretanovou pěnu Laughing

2,a že je levná??? v základu cca 7500litru a aby to troch střílelo a nejak vypadalo,tak jsem do ní dalších 10000 musel pustit....


Přesně jak píše Hellboy, ty asi neznáš ceny lepších elektrických zbraní, když si myslíš, že 20.000 za A5 s doplňky je hodně.
_________________
Paintball až Aš
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
papez



Založen: 13. 08. 2006
Příspěvky: 572
Bydliště: PPARENA

PříspěvekZaslal: po prosinec 03, 2007 11:12 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Laughing no, nema smysl debatovat o tom jaka zbran je lepsi, to souhlasim s Jaroslavem! Kazdej an to ma svuj osobni nazor a nejlepsi je ta jeho, samozrejme....

Idea nicmene je pravda ze nektere druhy drazsich elektrickych zbrani funguji znatelne lepe s el.zasobnmikem, ale v nejhorsim by se dal zasobnik zkousnout i gravitacni, i kdyz by to prineslo pomerne dost problemu...no kazdopadne rezolutni je vyrok poradatelu danne akce....

Laughing co se tyce A5 a cyclone feetu - to je regulerne nejhorsi zasobnik jakej kdo v PB vymyslel, a to neni z me hlavy, ale celosvetove uznavanej nazor(viz. PBNATION), protoze vrchol tippmana byla carabina a za ni kousek 98, A5 je sunt a X7 taky, navic americkej trh tlaci cenu dolu, resp. vyzaduje nizsi kvalitu, takze pro predstavu se tippman z 1% reklamaci u novych zbrani dostal na 5%......
_________________
Twisted EvilVítěz EP5 - Mistrovství Evropy ve sportovním paintballu 2009 a 2010 Twisted Evil

www.pparena.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Flyboy



Založen: 05. 08. 2006
Příspěvky: 176
Bydliště: Aš

PříspěvekZaslal: út prosinec 04, 2007 12:06 am    Předmět: Pro Patrase Odpovědět s citátem

Patras napsal:
citace:
ja se nehadam o barvu a vzheld pouze o NUTNOST EL. Zasobniku .. nekdo tu argumentoval ze omezeni velikosti zasobniku je nesmysl protoze on musi mit elektrickej a ty se na pade nedelaj Smile


Patrasi reaguješ na můj příspěvek, který sis jak vidno ani pořádně nepřečetl! Rozhodně jsem v něm neargumentoval nesmyslností 50tkových zásobníků ! Nežádal jsem ani o žádné úpravy pravidel. Chci jen poukázat na to, že jsou zbraně-hráči, pro které je el.zás. nutnost. Jde mi o to, že bez elektro zásobníku, který tlačí kuličky dolu do zbraně, mi zbraň pak nestřílí, respektive střílí každou třetí, čtvrtou kuličku. Takže pochop, nejde nám o kapacitu zásobníku, ale 100% nabití kvéru kuličkou! Chtěl jsem znát názory lidí, kteří se na PB scéně nějaký čas pohybují (Hellboy etc.) a hlavně jsou pořadateli různých akcí jako kluci z MG, PP nebo TT. Jak je vidět z jejich příspěvků, se všemi bude rozumná mluva. Zaplať pánbůh, že lidí tvého smýšlení je minimum. Docela se pozastavuji nad tvojí averzí vůči non Tippmannovským zbraním, né military vzhledu a ražení, které mají namísto Cyclonu, bandasku. Jaroslavův argument s odolností, je naprosto relevantní, co se odolnosti týče, jsem na tom s Cockerem oproti Tippmanům o dost hůře a kluci s elektrikama možná ještě drastičtěji.
_________________
.
.
.
.
Angel owner - If you show me an inch I'll show you the deadbox
.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
fremen



Založen: 17. 08. 2006
Příspěvky: 243
Bydliště: Reichenau an der Knieschna

PříspěvekZaslal: út prosinec 04, 2007 12:31 am    Předmět: Re: A5 Odpovědět s citátem

kuris napsal:
fremen napsal:
A5 a podobne markery si militarista kupuje ze dvou velkejch duvodu-
1, Ma peknej vzhled
2, Je levna, vse k ni je levne a provoz je taky levnej




papé co to meleš ty vole
1, A5 v základu vypadá hůř než MR1,ta vypadá aspoň trochu jako sapik,A5 spíš jak pistole na polyuretanovou pěnu Laughing

2,a že je levná??? v základu cca 7500litru a aby to troch střílelo a nejak vypadalo,tak jsem do ní dalších 10000 musel pustit....


Přesně jak píše Hellboy, ty asi neznáš ceny lepších elektrických zbraní, když si myslíš, že 20.000 za A5 s doplňky je hodně.



to se pleteš,ty ceny kosmickejch dokonalejch stříkaček znám ,jen si prostě myslím,že ten tvůj gun je vhodnej pro úplně jinou hru a vesměs si ho taky kupujou borci co tu jinou hru hrajou a je mi úplně paf,že to tak maj,jen se mi nelíbilo co tady papé tvrdí o A5,dle mého názoru je to prostě udělanej gun na na to že si ho prostě vymazlíš,at´to stojí co to stojí,ale taky to pak vypadá jak gun a né jako značkovač na prasata ,nic míň nic víc Laughing Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Mihal
Pohanský Pes


Založen: 15. 06. 2006
Příspěvky: 472
Bydliště: Malé Rusko Čejovsko

PříspěvekZaslal: út prosinec 04, 2007 6:52 am    Předmět: Odpovědět s citátem

papez napsal:
co se tyce A5 a cyclone feetu - to je regulerne nejhorsi zasobnik jakej kdo v PB vymyslel,


A v čem je tento zásobník nejhorší? Já toto vlastním i s e-gripem, na kterém mám 12/s a za 2 roky se mi nestalo že by mi nepodal nebo nějakým jiným způsobem neplnil svou funkci a to NIKDY! Takže v čem je nejhorší? Z mého pohledu je to jednoduchý funkční systém, který funguje spolehlivě a na médium bez baterie. A nemyslím si, že by byl regulérně nejhorší oproti gravitačním a ele. zásobníkům. To je na tom rozhodně hůře třeba Q-loader. Takže bych tě poprosil, aby si se zdržel takovéhoto plácání a začal uvažovat logicky. Zbytečně se tady zhádáme. Chápu, že máš značkovač z Amíkova za 50000 litrů a je mi jasné, že je nejlepší na světě, ale já jsem člověk, který na to ty prachy má taky a přesto jsem si pořídil A5 a jenom proto, protože mi splňuje to to chci! (30-ti ranný cyklon, který je z boku a nikde nepřekáží a vzhled) Hraju si na vojáčka, hraju. A co má vojáček v ruce, má v ruce sapíka, tak chci mít v ruce taky sapíka. Někdy tě opravdu nechápu. Confused
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
papez



Založen: 13. 08. 2006
Příspěvky: 572
Bydliště: PPARENA

PříspěvekZaslal: út prosinec 04, 2007 8:04 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Very Happy Rikam, je to nazor na tyto zbrane z PBNATION, no a co se me tyka, znam nekolik lidi kteri za 2 roky opravdu nemuseli do A5 sahnout. nicmene to v drtive vetsine prevazuji lide, ktere vidam pomerne casto jak ji rozebiraji a uplne nejvic v zime, pokud nemaji vzduch na cyclone feet nadavaji...

Arrow jinak je snad jasny, ze kazdej si mysli ze ta JEHO ZBRAN je nejlpesi, nicmene konecny vysledek je jen tak dobry, jak dobry je hrac.....resp. kdyz nekdo umi, umi i s X-trou Twisted Evil
_________________
Twisted EvilVítěz EP5 - Mistrovství Evropy ve sportovním paintballu 2009 a 2010 Twisted Evil

www.pparena.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Jaroslav
Pohanský Pes


Založen: 13. 05. 2005
Příspěvky: 2004
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: út prosinec 04, 2007 8:17 am    Předmět: Odpovědět s citátem

papez napsal:
Arrow jinak je snad jasny, ze kazdej si mysli ze ta JEHO ZBRAN je nejlpesi, nicmene konecny vysledek je jen tak dobry, jak dobry je hrac.....resp. kdyz nekdo umi, umi i s X-trou Twisted Evil


musim te ujistit, ze to pravda neni, ja si treba o sve zbrani vubec nemyslim, ze je nejlepsi a jak muzu okradu nejakou mrtvolu o tu jeho


.... tvuj nejvetsi problem papezi je, ze hrozne zobecnujes a pak sou tu na tebe lidi nastvany, i kdyz to vubec nemusis myslet zle. Jsi jako ta televize NOVA co vzdycky rika ... cely narod truchli, vsichni jsme rozhorceni a podobne... a ja to zaslechnu a rikam si co je to za blbost, protoze ja netruchlim ani nejsem rozhorcen Laughing Laughing Laughing ........... no vazne, tu diskusi trochu zmirnete, uz to tu prerusta do osobniho osocovani toho ci onoho a pritom ta diskuse nedava smysl, organizator si ty pravidla upravi stejne podle sveho at uz v tehle pravidlech je napsano cokoliv, protoze treba on ma nejaky zamer a vi proc to dela....
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> Paintball - Různé, off-topic Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12  Další
Strana 10 z 12

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Design by SkaidonDesigns | Distributed by Olate