Diskusní fórum  www.military-paintball.cz
Vítejte na sdruženém fóru paintballových klubů a přátel značkovacích zbraní, hrajících military paintball
v lesích, domech, hřištích a všude kde se sejde dobrá parta lidí, kteří si rádi zahrají
 
 FAQ   Hledat   Seznam uživatelů   Uživatelské skupiny   Registrace 
 Nastavení   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv   Přihlášení 

Hlaven na Spyder MR1

 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> SPYDER - zbraně, hlavně, upgrade
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
migus



Založen: 07. 08. 2006
Příspěvky: 107
Bydliště: Rychnov n/K

PříspěvekZaslal: st leden 17, 2007 4:05 pm    Předmět: Hlaven na Spyder MR1 Odpovědět s citátem

zdar borci, rozhoduju se jakou hlaven poridit na spydera, zatim mam osobne dva favority Empire Twister 16" / SP AA 16"
mate nekdo zkusenosti s temito rourami, napr. jestli se to netluce s nejakyma kulema apod. (pouzivam vetsinou toroball precision / ICE winter / tomahawky )

diky za jakekoliv podnety !!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hellboy



Založen: 16. 09. 2006
Příspěvky: 1904
Bydliště: Reichenau Farbenkugel Manschaft

PříspěvekZaslal: st leden 17, 2007 4:35 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Apex vole Smile Jeste si pockej na vikend a uvidime jak to lita.

Tohle je jakejkoli podnet Smile
_________________
Zbraně nezabíjejí, to Chuck Norris.
www.danielvavra.com
BT TM-15 | Solenoid V2 | TM Ripclip | Flasc Barrel | NCStar 40mm red dot + laser || Custom MR1 | Ripclip | Apex
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
migus



Založen: 07. 08. 2006
Příspěvky: 107
Bydliště: Rychnov n/K

PříspěvekZaslal: st leden 17, 2007 4:41 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

nejsem blazen ! Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Šedák



Založen: 14. 01. 2007
Příspěvky: 11
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: st leden 17, 2007 5:19 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Migus:
Empire není špatná značka, ale jejich hlavním bych nevěřil. Zní mi to stejně jako Spyder Sniper hlaveň.

Smart Parts, to je jiný kafe. Ale AA je na MR-1 overkill. Vždyť stojí víc než polovinu ceny zbraně! Kup si Smart Parts Progressive a máš to. Rozdíl oproti AA na kvéru této kategorie stejně nepoznáš a ušetříš litr.

Hellboy:
Na "recenzi" APEXu jsem zvědav. Hlavně jestli s přiměřeným hop-upem má na ty vzdálenosti vůbec nějakou přesnost, a zda-li při nulovém efektu nestřílí ještě hůř než 12" standardní spydeří hlaveň.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kamkou



Založen: 22. 10. 2006
Příspěvky: 18

PříspěvekZaslal: st leden 17, 2007 11:55 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

No já si na svou MR1 tu Empire Twister 16" objednal teď v lednu. Dodání z toho obchodu čekám někdy tak nejdřív na konci března (dodací lhůty:cry:), takže pak dám vědět jak to z této hlavně lítá.
MR1 je sice levná, ale jako se svou první zbraní jsem já naprosto spokojenej a myslím že bych neměnil za jinou, ani za Tipmana. Časem asi budu maximálně uvažovat o přechod nas nízkotlak CO2, ale to vidím nejdříve ne příští zimu Rolling Eyes . Jináč jsem si nechal vysoustružit na závěr dozadu jednu drážku na třetí těsnicí "o" kroužek (podle zde na fóru už zmiňovaného návodu, made in http://www.pgp.mysteria.cz/ladeni_Spyder/Ladeni_Spyder-zaver.htm ) a zcela jsem si jist že se to vyplatí. Podle mého subjektivního dojmu i jeden tento "o" kroužek na závěru navíc celkově zlepší chování zbraně, snížení hlučnosti a jaksi to jakoby klidněji chodí - líp to popsat nedokážu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Wilgott



Založen: 20. 12. 2006
Příspěvky: 100

PříspěvekZaslal: čt leden 18, 2007 3:22 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

No já mám AA16"a jsem spokojený,i když jsem měl i kule s kterýma si neporadila a lítali dopr.. jak splašený.

Kamkou:jj podle toho návodu si chci taky upravit závěr.Proč si tam dal jen jednu drážku dodělat na tom výkresu jich je celkem 5.Jedna vepředu a po dvou na středu a vzádní části.Ta jedna jak sis nechal dělat stačí?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kamkou



Založen: 22. 10. 2006
Příspěvky: 18

PříspěvekZaslal: čt leden 18, 2007 3:35 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Mě ta jedna úplně stačí. Dal jsem ji dát před otvor pro tyčku která spojuje závěr s kladivem. Jináč dopředu pokud ten kroužek dáš, bude ti překážet gumový výstupek který je v hlavni instalován proti vypadávání kuliček. Je umístěný jakoby místo čtvrtého šroubku, kdy těmito třemi šrouby je upevněn nástavec na který se upevňuje zásobník.
Na závěru zbraně je vepředu právě pro tento gumový výstupek vybrání (drážka), do které tento výstupek pasuje, když se závěr pohybuje. To bys pak musel přitom přidání kroužku i dopředu řešit antivypadávací systém jinak.
Myslím že v tom návodu je to popsaný, až do tak velkejch akcí jsem se pouštět se svým mazlíkem MR1 nechtěl.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
GEorGE



Založen: 01. 06. 2006
Příspěvky: 1199
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: čt leden 18, 2007 4:13 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Co se týče těch vrtaných hlavní tak mám od konkurence Armson stealth 16" a kule lítaj parádně. Též působí jako zastrašující efekt když ti lítaj okolo hlavy - vydávají krásně svištivej zvuk. Jinak si myslím, že vrtané hlavně jsou náročnější na kvalitu kuliček než dvouprůměry ...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
migus



Založen: 07. 08. 2006
Příspěvky: 107
Bydliště: Rychnov n/K

PříspěvekZaslal: čt leden 18, 2007 8:40 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

GEorGE napsal:
Co se týče těch vrtaných hlavní tak mám od konkurence Armson stealth 16" a kule lítaj parádně. Též působí jako zastrašující efekt když ti lítaj okolo hlavy - vydávají krásně svištivej zvuk. Jinak si myslím, že vrtané hlavně jsou náročnější na kvalitu kuliček než dvouprůměry ...


o armsonce taky uvazuju, mel si nejaky problemy s kulema ?, mas vychytany nejaky konkretni znacky ?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kamkou



Založen: 22. 10. 2006
Příspěvky: 18

PříspěvekZaslal: čt leden 18, 2007 8:58 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

for Wilgot:
ke svýmu profilu hráče "Camel" na hlavní stránce jsem Ti dal fotku, jak mě teďkon vypadá ten závěr s tím "o" kroužkem navíc. Jinak jak jsem to dneska vyndal abych ho moh vyfotit, koukal jsem že je ten závěr lehounce ošoupanej vpravo dole vepředu, takže možná nebude od věci dát ten "o" kroužek i dopředu. Jsem si říkal, že ty dva kroužky na středové části co jsou tam od výrobce budou stačit. Každopádně nevzal bych to dle rady "pgp.mysteria" ale nechal bych si tu drážku pro "o" kroužek udělat až za koncem toho vybrání pro ten gumovej špuntík jménem "Spyder ball detent".

for: George:
právě že jsem zde na fóru vyčet, že s tou Armson stealth 16" byl problém, že se v ní často trhaly kule, osobní zkušenost nemám s žádnou vrtanou hlavní. Všude kde jsem se ptal tak mě radili nevrtanou AA, no já chci zkusit tu vrtanou, tak pro mě byla nakonec volba Empire Twister na Spyder. Doufám, že až ji namantuju, bude střílet k mé spokojenosti. origoš hlaveň na MR1 má taky údajně větší průměr (ráži) - ovšem přesný údaj jsem nikde nesehnal (no moc jsem se po něm nepídil Razz ), a momentálně střílím s kuličkama Draxus (i když jsou to kule údajně o vlas menšího průměru než jinačí) a zdá se mi že lítaj z hlavně dobře a s přesností střelby jsem spokojenej. Takže já jsem vsadil na jistotu a říkám si že lepší, pokud kule půjde o pár cenťáků (či metrů? Laughing ) vedle, protože můžu pak vypálit v případě potřeby další, než když by se trhla někde na půli cesty v hlavni a pak bych musel čistit. Samo že tu Empire si kupuju, že doufám že ty kule budou lítat přesnějc, i když i s tou origo hlavní od výrobce by to aj taky stačilo.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hellboy



Založen: 16. 09. 2006
Příspěvky: 1904
Bydliště: Reichenau Farbenkugel Manschaft

PříspěvekZaslal: čt leden 18, 2007 9:07 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Pockejte si na test Apexu. Mam v planu udelat strelbu na terc na co nejvetsi dalku. Myslim, ze kdyz to bude strilet aspon 50m rozumne presne, je to docela zajimava alternativa.
_________________
Zbraně nezabíjejí, to Chuck Norris.
www.danielvavra.com
BT TM-15 | Solenoid V2 | TM Ripclip | Flasc Barrel | NCStar 40mm red dot + laser || Custom MR1 | Ripclip | Apex
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
SARIN



Založen: 27. 09. 2006
Příspěvky: 24
Bydliště: Uh. Hradiste

PříspěvekZaslal: pá leden 19, 2007 9:12 am    Předmět: vrtana hlaven Odpovědět s citátem

Mam sice ICON-Z ale je to vlastne spyder a mam ARMSONA 16" a nevim jak ostatni ale musel jsem vybirat vetsi koule, pac jinak me propadavali. Treba konkretne vsechny Draxxusy staly za prd, ted strilim R.P.S. Premium a pohoda, ted jsem zkousel Combat68 , ale byla zima musel jsem dat normalni hlaven , jakekoliv koule co sem mel me to roztrhalo v hlavni, ale v lete naprosto pohoda, vetsinou zadny trh za cely den, to uz musi byt vyjimka. No co se tyka krouzku tak jsem pridaval 2 krouzky, jeden vepredu a jeden vzadu, pak jsem upravil podavani napravo, odlehcil kladivo, vytahl venturu a vubec vetsinu uprav z vyse uvedeneho odkazu, vcetne upravy spouste. Ted mam sice s USA objednaneho AUTOCOCKRA (levna rada, bude se tunit Very Happy ), ale mozna jeste na Icona dodelam planovany Delrin zaver, material mam , jen to utocit Smile .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
GEorGE



Založen: 01. 06. 2006
Příspěvky: 1199
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: pá leden 19, 2007 11:35 am    Předmět: Odpovědět s citátem

migus napsal:
GEorGE napsal:
Co se týče těch vrtaných hlavní tak mám od konkurence Armson stealth 16" a kule lítaj parádně. Též působí jako zastrašující efekt když ti lítaj okolo hlavy - vydávají krásně svištivej zvuk. Jinak si myslím, že vrtané hlavně jsou náročnější na kvalitu kuliček než dvouprůměry ...


o armsonce taky uvazuju, mel si nejaky problemy s kulema ?, mas vychytany nejaky konkretni znacky ?


Moje oblíbená značka je RPS Premium, kule lítaj přesně na cíl a za ty prachy výborná volba. Zkoušel jsem jí ještě s Rampage - děs a hrůza. Polar Ice taky nic moc.
Jináč je fakt hodně náchylná na kvalitu kulí, když ovšem najdeš ty správný tak budeš nadmíru spokojen.
Teď mam spíš problémy s délkou hlavně a pažbou. Klasické panelákové dveře na vyklánění je pěkná akrobacie. Proto bych možná doporučil kratší hlaveň. 16" má na rozdíl od kratších vylepšený volumizér.
Neni nad ten krásný zvuk svištících kulí ..... fsssssssssžuuuum Very Happy Very Happy Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
GEorGE



Založen: 01. 06. 2006
Příspěvky: 1199
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: pá leden 19, 2007 11:44 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Kamkou napsal:
for Wilgot:

for: George:
právě že jsem zde na fóru vyčet, že s tou Armson stealth 16" byl problém, že se v ní často trhaly kule, osobní zkušenost nemám s žádnou vrtanou hlavní.


Z dobu co s touhle hlavní hraju (asi 3/4 roku) se mi trhlo cca 5 kulí. Problém nebyl v hlavni, ale střihnul je závěr. Nevím kolik jsem toho vystřílel ale bude to určitě něco okolo 8-10 tisíc kulí.
Nekvalitní kule než aby se trhly spíše lítají všemi možnými směry.
Kuličky se taky musí vybírat pro ráži 0.689 aby volně nepropadávali hlavní (v tomto případě je efekt drážek nulový).
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
migus



Založen: 07. 08. 2006
Příspěvky: 107
Bydliště: Rychnov n/K

PříspěvekZaslal: pá leden 19, 2007 2:04 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

diky za informace, nakonec jsem onjednal ARMSON Stealth 13" z kromerize.... mel ji tam ve vyprodeji za 1290,- coz je litr dolu oproti 16" !!!
doufam ze to bude litat Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Froost



Založen: 15. 03. 2007
Příspěvky: 12

PříspěvekZaslal: po srpen 20, 2007 9:59 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Kamkou napsal:
No já si na svou MR1 tu Empire Twister 16" objednal teď v lednu. Dodání z toho obchodu čekám někdy tak nejdřív na konci března (dodací lhůty:cry:), takže pak dám vědět jak to z této hlavně lítá.
MR1 je sice levná, ale jako se svou první zbraní jsem já naprosto spokojenej a myslím že bych neměnil za jinou, ani za Tipmana. Časem asi budu maximálně uvažovat o přechod nas nízkotlak CO2, ale to vidím nejdříve ne příští zimu Rolling Eyes . Jináč jsem si nechal vysoustružit na závěr dozadu jednu drážku na třetí těsnicí "o" kroužek (podle zde na fóru už zmiňovaného návodu, made in http://www.pgp.mysteria.cz/ladeni_Spyder/Ladeni_Spyder-zaver.htm ) a zcela jsem si jist že se to vyplatí. Podle mého subjektivního dojmu i jeden tento "o" kroužek na závěru navíc celkově zlepší chování zbraně, snížení hlučnosti a jaksi to jakoby klidněji chodí - líp to popsat nedokážu.


Tu drazku sis nechal vysoustruzit na konec toho zaveru? Teda mam na mysli u diry na cep? Ja jsem nad tim take uvazoval, ale kdyz jsem to videv ruce, tak mi prislo ze se ta drazka nemuze vejit mezi diru na cep a konec zaveru ...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Froost



Založen: 15. 03. 2007
Příspěvky: 12

PříspěvekZaslal: po srpen 20, 2007 10:09 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Kamkou napsal:
for Wilgot:
ke svýmu profilu hráče "Camel" na hlavní stránce jsem Ti dal fotku, jak mě teďkon vypadá ten závěr s tím "o" kroužkem navíc. Jinak jak jsem to dneska vyndal abych ho moh vyfotit, koukal jsem že je ten závěr lehounce ošoupanej vpravo dole vepředu, takže možná nebude od věci dát ten "o" kroužek i dopředu. Jsem si říkal, že ty dva kroužky na středové části co jsou tam od výrobce budou stačit. Každopádně nevzal bych to dle rady "pgp.mysteria" ale nechal bych si tu drážku pro "o" kroužek udělat až za koncem toho vybrání pro ten gumovej špuntík jménem "Spyder ball detent".


Ahoj...
Tu fotku jsem nikde nenasel, mohl bys ji nekam umistit, nebo mi ji poslat?
Dik
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
holoubek



Založen: 10. 09. 2007
Příspěvky: 220
Bydliště: ZOO Praha

PříspěvekZaslal: st říjen 17, 2007 5:34 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

řeším problém zda si koupit na MR1 delší hlaveň nebo ne .... lidi se kterými jsem se radil se dělí na tři tábory:

a) nemá to cenu - poměr zlepšení versus cena za upgrate je nevýhodný
b) určitě a stačí i levná trubka, ale delší
c) má to cenu - ale musí být hlaveň dvouprůměrová

jediný názor na kterém se shodli takřka všichni, že max délka hlavně je 16", delší nemá cenu ....... a pak se souhlasím s názorem z tohoto fóra - že je na zamyšlenou jestli kupovat hlaveň za cenu ve výši 50% ceny zbraně

můžete mi to někdo ještě víc zkomplikovat nebo ulehčit ?


Naposledy upravil holoubek dne čt říjen 18, 2007 5:54 am, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Tony_MPG
Pohanský Pes


Založen: 07. 09. 2006
Příspěvky: 78

PříspěvekZaslal: st říjen 17, 2007 9:43 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

No, ja ti to zkomplikuju - jednak tam mas dvakrat b) Twisted Evil , ale hlavne jsi ve vyctu vynechal drazkovane hlavne (napr. Empire Twister, Armson Stealth). Nemam osobni zkusenost, ale urcite jsem tu nekde zahlid nazor ze drazky jsou mnohem lepsi nez dvouprumer.

Kdybych mel cestu do USA, tak nic neresim a koupim si tam Empire Twister 16" (stoji tam kolem 40$). Bohuzel, v planu zadna neni... Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
holoubek



Založen: 10. 09. 2007
Příspěvky: 220
Bydliště: ZOO Praha

PříspěvekZaslal: čt říjen 18, 2007 5:57 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Tony_MPG napsal:
No, ja ti to zkomplikuju - jednak tam mas dvakrat b) Twisted Evil , ale hlavne jsi ve vyctu vynechal drazkovane hlavne (napr. Empire Twister, Armson Stealth). Nemam osobni zkusenost, ale urcite jsem tu nekde zahlid nazor ze drazky jsou mnohem lepsi nez dvouprumer.


jedna komlikace je pryč - b) odstraněno ... s tou drážkovanou hlavní jsi mi moc nepomohl Sad ... někdo tu na boardu tvrdí, že je to marketingový tah, ale většina je pro
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Mihal
Pohanský Pes


Založen: 15. 06. 2006
Příspěvky: 472
Bydliště: Malé Rusko Čejovsko

PříspěvekZaslal: čt říjen 18, 2007 7:02 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak ohledně hlavní. Je jasné, že za ty hříšný prachy nebude výkonostní zlepšení tak markantní, ale kvalitní hlaveň a správný druh střeliva (to je velmi důležité!!!) je znát. Ohledně toho jakou hlaveň si vybrat... Je to úplně jedno jestli dvouprůměr a nebo vrtanou obě jsou úplně na stejné úrovni akorát každá potřebuje trochu jiný typ střeliva.
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
vojtech
Pohanský Pes


Založen: 30. 01. 2006
Příspěvky: 197
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: čt říjen 18, 2007 7:17 am    Předmět: Odpovědět s citátem

S tim si dovolim lehce nesouhlasit. Myslim ze Slep ma zrovna vrtanou, a co strili dobre jemu strili dobre i me (s AA14) . Spis sem zjistil ze kvalita kuli (PBhshop pragl) je natolik promenna ze na nich to visi casto vic nez na hlavni.
Nevim jak strili MR1 zaklad, ale oproti zakladni A5 je lepsi cokoli Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Fila



Založen: 23. 10. 2006
Příspěvky: 465
Bydliště: RFM

PříspěvekZaslal: čt říjen 18, 2007 10:11 am    Předmět: Odpovědět s citátem

vojtech napsal:
S tim si dovolim lehce nesouhlasit. Myslim ze Slep ma zrovna vrtanou, a co strili dobre jemu strili dobre i me (s AA14) . Spis sem zjistil ze kvalita kuli (PBhshop pragl) je natolik promenna ze na nich to visi casto vic nez na hlavni.
Nevim jak strili MR1 zaklad, ale oproti zakladni A5 je lepsi cokoli Smile


Laughing Laughing Laughing ......pardon.....ale Laughing Laughing Laughing
_________________
si kliďánko umřu........

Sudéta Óre! (Les Kanců)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vojtech
Pohanský Pes


Založen: 30. 01. 2006
Příspěvky: 197
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: čt říjen 18, 2007 10:37 am    Předmět: Odpovědět s citátem

nak nechapu tvoji reakci ......
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Fila



Založen: 23. 10. 2006
Příspěvky: 465
Bydliště: RFM

PříspěvekZaslal: čt říjen 18, 2007 12:13 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

vojtech napsal:
nak nechapu tvoji reakci ......


ale....ta poslední tvoje věta "Nevim jak strili MR1 zaklad, ale oproti zakladni A5 je lepsi cokoli " mě úplně odrovnala......sem se chechtal ještě po půl hodině!!! Laughing Laughing
_________________
si kliďánko umřu........

Sudéta Óre! (Les Kanců)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vojtech
Pohanský Pes


Založen: 30. 01. 2006
Příspěvky: 197
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: čt říjen 18, 2007 12:51 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

porad to nechapu, videl jsi nekdy zakladni hlaven na A5ce ? konkretne u me to byla kriva trubka se zdrsnenym povrchem, MR41kova vypada vazne kapku lip.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Fila



Založen: 23. 10. 2006
Příspěvky: 465
Bydliště: RFM

PříspěvekZaslal: čt říjen 18, 2007 1:13 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

jsem dal základní hlaveň z MRdky kámošovi na E99ku a je s ní spokojen.....jo a to už neřeš,mě přišel děsně k smíchu ten tvůj slovní obrat a vystižení situace! Very Happy
_________________
si kliďánko umřu........

Sudéta Óre! (Les Kanců)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vojtech
Pohanský Pes


Založen: 30. 01. 2006
Příspěvky: 197
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: čt říjen 18, 2007 2:45 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

snad to nakej admin promaze ....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> SPYDER - zbraně, hlavně, upgrade Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Design by SkaidonDesigns | Distributed by Olate